סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עישון. סיגריות במועדון, בבית. האם את/ה יותר "גבר"

לילית חדשה
לפני 10 שנים • 30 במאי 2013
לילית חדשה • 30 במאי 2013
נוריתE כתב/ה:
ה-"מומרים" וה "חוזרים בתשובה"בכל ומכל מגזר,הם הלוחמים הכי גדולים, עומדים בראש הקרב
מעוטרים בציבעי מלחמה,מחזיקים גרזן וצועקים "בואו נהרוגגגג"(בדיוק כמו לוחמי החופש של הפרות,על תרנגולות ברווזים ושאר הטרף הם לא ממש מדברים דרך אגב מאמר מוסגר)
למה? כי הם היו פעם חלק והזיקו באותה מידה ואולי זאת,הכפרה שלהם.(?)

אני ממקור ראשון יודעת,שבמועדוני קהילה, אין מאפרות כדי להראות ששומרים על החוק אבל מאלתרים שם מאפרות מקרטונים של בירות,אני תמיד,הייתי יוצאת החוצה לעשן
ואני מניחה שזה קורה גם במקומות אחרים לא שלנו
בח''ול אוכפים את החוק בלי רחמים. יש פינות עישון מגודרות או סגורות מחוצ או מאחורי מקומות בילוי
במסעדות ובתי קפה על המדרכה,לא. מעשנים.

כאן לחוק הזה באמת אין שיניים
כאן,בונים על מלשינים, ופקחים מזדמנים. אני עוד זוכרת את הטראנד של בואו נתבע על עישון מיד שניה,
כל הפאסיבים חשבו שהם הולכים לעשות קופה רצינית,על מעשן מזדמן שהם תפסו במיקרה בתחנת אוטובוס או על מתחם מדרכה של בית קפה זה אחר, לתפוס את הקורבן המזדמן המעשן ולגרור אותו למשפט ראווה.
זה לא עבד.

רוב המעשנים ואני בתוכם,שומרים על החוק.

ובאשר להשוואת הhotel california בין התמכרות לעשיון ובין עיסוק בבידסמ.אני הייתי רצינית
לגבי מצעד הגאווה,לא.

את יכולה להסביר מה האנטי שיש לך נגד טבעונים, צמחוניים ובכלל אלה שמוחים למען זכויות בעלי חיים?

כיום בארץ אפשר לתבוע עסק על כך שלא אכף את החוק ואיפשר לאנשים לעשן בשטחו.
חלק גדול מהתיקים האלה נגמרים בניצחון של התובעים.

בתחילת דרכו של החוק - לא היה איסור לעשן ברחוב עצמו, בתחנות אוטובוס או רכבת ובמקומות שכאלה. הוגשה בזמנו הצעה לתיקון החוק שיאסור על עישון בתחנות תחבורה ציבורית על כלל סוגיה. לדעתי התיקון עבר אבל אני לא בטוחה.

איך ולמה עיסוק בבדס"מ זה כמו לעשן? כי החברה לא אוהבת את זה?
על בדס"מ אפשר לומר שיש דעה שלילית לא מוצדקת
על עישון את לא יכולה לומר כזה דבר- הדעה השלילית בנוגע לעישון לגמרי מוצדקת- זה לא בריא וזה לא נעים.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 10 שנים • 1 ביוני 2013
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 ביוני 2013
יולי Yuli כתב/ה:
גברים כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
ברור שמעשנים הם מטרה קלה ביותר להעלאת מיסים. הכי קלה! הם מכורים, אז הם ימשיכו לקנות בכל מקרה. זה חוקי, אז אין בעיה להמשיך למכור להם. והמוצר הוא כזה שהימנעות ממנו לא גורמת שום נזק, אז אין מי שיצעק שאנחנו פוגעים במישהו.
אז כן, נורית, את צודקת - מעשנים הם המטרה הקלה ביותר.

זה עדיין עדיף מאשר להעלות את המס על דברים שאנשים אשכרה צריכים בשביל לחיות.

יולי, איפה את חיה ? אם תשאלי את המעשנים הכבדים הם יאמרו לך שהם אשכרה צריכים את זה בשביל לחיות.

*הכותב אינו מעשן, שותה או עושה בחורות. (מתחת לגיל שמונה עשרה)

את הסיגריה הראשונה שלי עישנתי בגיל 12. אני אשכרה לא זוכרת איך זה לא לרצות סיגריה. אני מרגישה שהן צורך קיומי ואני לא יכולה לחיות בלעדיהן.

עדיין, בעיה שלי.

חבל.
סליחה שאני באה עם הצדקנות המסיונרית שלי אבל בגלל שהייתי מעשנת כל כך כבדה וכל כך נגמלתי בהצלחה, אני מרגישה צורך להגיד שלחיות בלי סיגריות זה נפלא. ולפעמים אני חושבת שהבעיה היחידה בלהגמל זה שהאופוריה מההחלטה המצוינת הזו לא נשארת מספיק זמן.

זה גם מחדד את התובנה שאין באמת דברים שאי אפשר לחיות בלעדיהם ותחושת החופש מעצם היכולת לבחור היא פשוט עצומה.

(זהו. אני והצדקנות שלי ניסוג למחשכים. )

אגב, אני לא הולכת למועדונים לא בגלל הסיגריות אלא בגלל הווליום של המוסיקה. חשבתי שאני סתם חננה רגישה יתר על המידה, אבל אז הלכתי למועדון בברלין ושומו שמיים(!) המוזיקה לא הייתה מחרישת אזניים ועדיין נוכחת בצורה מענגת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
תודה בובה icon_smile.gif זה בסדר, אני יודעת שאני לא באמת צריכה סיגריות בשביל לחיות. זאת קצת הייתה הנקודה. שאם נראה לי שאני "חייבת סיגריה" זה רק בראש. זה מה שהיה אמור לעלות מדברי icon_smile.gif
amiti​(נשלט)

...נפתחה איזו תיבה אפלה....עכשיו, מתי יש מסיבה ללא עישון ?

amiti​(נשלט) • 1 ביוני 2013
האם הקהילה תוכל ליצור מסיבה ללא עישון, שבאמת לא יתנו לאנשים לעשן שם....
האם המסיבה תיהיה פחות טובה מאחרות ?
האם כל המכורים...באמת לא יוכלו לחיות ?
האם לא ישתו אלכוהול כי אסור סיגריה ביד השניה ?
.......
מה שבטוח לכל המכורים להרגשה של הסיגריה בפה..( ע"ע התמכרות אוראלית).....יש פתרון זמין אחר.

שבת של שלום חברים יקרים .
♥️השימוש בזכר הוא לנוחות הכותב תרגום לנקבה ייינתן בהודעה פרטית♥️
amiti​(נשלט)
לפני 10 שנים • 8 ביוני 2013

האם יש באמת הבדל בין מגולגל לרגיל ?

amiti​(נשלט) • 8 ביוני 2013
הבנתי מחברים שזה זול יותר...

והבריאות ?
בריא יותר ?
או פחות ?

מי שמעשן ...חושב על בריאות ?