סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בר נוער: קהילת הלהט"בים חייבת להתנצל בפני החרדים!

Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 12 ביוני 2013

Re: ח"כ אלי ישי דורש התנצלות ההומואים על שהאשימו אותו ב

Brave Dwarf • 12 ביוני 2013
מתהפך כתב/ה:

אלי ישי שמתלונן על כך שהכתימו ציבור שלם ודורש התנצלות ,הוא עצמו לפני מספר חודשים הסית את הציבור נגד הסודנים והאריתראים שהסתננו לישראל. הוא טען שרובם עבריינים שמעורבים בעבירות מין ורכוש וזה כאשר הוא -יודע -שלפי נתוני המשטרה אחוז המעורבים בפשע בקרב המסתננים נמוך מהישראלים שמעורבים בפשע.

offtopic.gif
פן מישהו ישתמש בטיעון הזה בעתיד כדאי לציין מספר עובדות. שיעור הפשיעה בקרב המסתננים ומבקשי המקלט ביחס לחלקם באוכלוסייה בעבירות אלימות, גדול במאות אחוזים מזה של כלל האוכלוסייה. מספר תושבי ת"א לא כולל מסתננים עומד על כ- 400,000 תושבים. מספר המסתננים עומד על כ- 80,000. למרות הבדלים כה משמעותיים בין מספר מסתננים למספר תושבים, על פי נתוני המשטרה שפורסמו בחודש מאי 2012, המסתננים מעורבים ב-40% ממקרי הפשע שנחקרו במחוז תל אביב‏. נמצא, ששיעור מקרי הרצח של מסתננים ביחס לכלל האוכלוסייה גדול ב- 883% משיעורם היחסי באוכלוסייה. בנוגע לעבירות מין, שיעור התיקים של המסתננים ביחס לכלל התיקים גדול ב- 350% משיעורם היחסי באוכלוסייה. מה שאומר שנכון שאחוז הפשיעה נמוך יותר, אך כיוון שגם מספרם נמוך יותר באופן משמעותי, לא ניתן להתבסס על אחוזי פשיעה בלבד.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4350432,00.html
http://www.mako.co.il/news-law/crime/Article-5ff613f98db0731018.htm
http://www.south-tlv.co.il/article6521
דורון גונן

מי אתה בכלל שתכתוב בשם הקהילה הגאה?!

דורון גונן • 12 ביוני 2013
Sirene כתב/ה:
טיפ קטן -
לכתוב בפונט גדול יותר לא כל כך מאיים על יושבי הכלוב.

מלבד זאת, נראה שהקהילה הגאה תאבד אך ורק את אותה ה"אהדה" שהגיעה ממך עד כה, ואולי גם מאחרים שסלדו מרעיון קיומו של אדם השונה מהם בנטיותיו המיניות קודם לכן.

אני לא רואה בך בתור המייצג של הציבור הרחב.

אני מאוד מקוה שעמדתך היא עמדת מיעוט (כך זה נראה לי).

אני מאוד מקווה שאין לך כאן אינטרס להגן על אחד מראשי הקהילה הגאה שלפי החשדות תקף ילד ב"בר-נוער"

אני מקוה שזה לא אתה בעצמך שתקפת מינית ילד בן 14 ב"בר-נוער".

שב בשקט ותתבייש!
זאלופון​(שולט)

Re: מי אתה בכלל שתכתוב בשם הקהילה הגאה?!

זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2013
דורון גונן כתב/ה:
Sirene כתב/ה:
טיפ קטן -

מלבד זאת, נראה שהקהילה הגאה תאבד אך ורק את אותה ה"אהדה" שהגיעה ממך עד כה, ואולי גם מאחרים שסלדו מרעיון קיומו של אדם השונה מהם בנטיותיו המיניות קודם לכן.

אני מאוד מקווה שאין לך כאן אינטרס להגן על אחד מראשי הקהילה הגאה שלפי החשדות תקף ילד ב"בר-נוער"

שב בשקט ותתבייש!

icon_eek.gif
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 12 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:

icon_eek.gif

אני חושב שהוא כותב בשם משטרת ישראל.
הרי ברור שכל מי שלא מסכים שהקהילה הגאה אמורה להתנצל בפני ש"ס, מיד נחשד בתקיפה מינית של ילד בן 14 בבר נוער.
מה לא? icon_rolleyes.gif
הולך לשבת בשקט ולהתבייש.
Mary Jane

Mary Jane • 12 ביוני 2013
דורון גונן כתב/ה:
Sirene כתב/ה:
טיפ קטן -

שב בשקט ותתבייש!

דורון גונן, יא מסית ורוקד על דם רעיך.
לרמוז שסירנה תקפה מינית ילד בן 14 בבר נוער, תתנצל ומיד!
מלכתא
לפני 10 שנים • 13 ביוני 2013
מלכתא • 13 ביוני 2013
כמה דברים שחשוב להבהיר:
א. אם יתנצלו- יאבדו את הכבוד העצמי שלהם.
ב. אלי ישי מבקש התנצלות? והוא התנצל כשתקפו חייל חרדי?
ג. דורון, גונון או איך שקוראים לך... אתה ממש לא מייצג פה אף אחד. אז צא מהסרט שאתה חי בו.
אנשים אולי מסכימים איתך בחלק מהדעות שלך, אבל אף אחד לא מינה אותך לנציג שלו.
ד. מרצ היא מפלגה גזענית, סכסכנית, שחברי הכנסת שלה רק מחפשים כותרות. יעשה בטוב ניצן הורביץ שיעזוב (אולי לראשות עירייה כמו שהוא הודיע שיעשה).

ודבר אחרון, אם אנשים ילמדו לחיות בשלום זה עם זה- לפחות בתוך מדינת ישראל, אף אחד לא יצטרך להתנצל ולא נצטרך לחפש אשמים.
אבל כשיש הסתה יומיומית, שמחלחלת גם לציבור החילוני (יש הרבה מצביעי ש"ס חילוניים, אם לא ידעתם),-מה הפלא שקרה הרצח הנורא הזה?! להתחבא מאחורי העובדה שהרוצח לא היה כובש כיפה ולטעון שבגלל זה כל המסיתים החרדים חפים מפשע- זה תמים במקרה הטוב.
דורון גונן
לפני 10 שנים • 14 ביוני 2013

בר נוער:"מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבית זו

דורון גונן • 14 ביוני 2013
ותיק בקהילה הגאה על המתרחש ב"בר נוער":
"...."מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבית זונות מתחת
לעין המפקחת של האנשים שם. חלק מהמדריכים ניסו למגר את
התופעה, חלק מהמדריכים אפילו עודדו את התופעה.
פשוט הייתה עצימת עין ולא מדובר במשהו חד פעמי, מדובר
במשהו שאני יודע ואני שומע מאחרים גם, לאורך שנים אם
לא יותר מעשור".

מתוך ערוץ 2.

אני חוזר ומבקש שאנשים מקהילת הלהט"בים יתנצלו בפני החרדים על ההסתה והשנאה שהפגינו נגדם, אחרת יחול שבר באמון של כל המדינה בקהילה.
הצעד הבא צריך להיות פנייה אל חברי הכנסת זהבה גועלון וניצן הורוביץ שהובילו מסע הסתה ושנאה אנטי יהודי כאילו מישה מהחרדים הוא שגרם לרצח.
גם חברת הכנסת ציפי ליבני תפסה טרמפ על הרצח ב"בר נוער" כדי להרוויח עוד כמה קולות בקלפי...
מדובר בחברי כנסת שניצלו את ההזדמנות ופשוט רקדו על הדם וניצלו באופן ציני את הרצח למטרותיהם הפוליטיות!
זאת הם עשו, חברי הכנסת, כדי לזכות בקולות שלכם בקלפי. אתם צריכים לפנות אליהם בדרישה תקיפה להתנצל בפני החרדים, ש"ס וח"כ אי ישי ביחוד.
התנצלות תיראה מכובדת ותתקבל בכבוד.
אין קשר בין התנצלות זו להתנצלות אחרת ש(אולי) צריכה להגיע מהחרדים. התנצלות אינה כנה אם היא תלויה בהתנהגות צד נוסף.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 14, 2013 6:23 am, סך-הכל נערך פעם אחת
דורון גונן

בר נוער:"מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבית זו

דורון גונן • 14 ביוני 2013
ותיק בקהילה הגאה על המתרחש ב"בר נוער":
"...."מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבית זונות מתחת
לעין המפקחת של האנשים שם. חלק מהמדריכים ניסו למגר את
התופעה, חלק מהמדריכים אפילו עודדו את התופעה.
פשוט הייתה עצימת עין ולא מדובר במשהו חד פעמי, מדובר
במשהו שאני יודע ואני שומע מאחרים גם, לאורך שנים אם
לא יותר מעשור".

מתוך ערוץ 2.

אני חוזר ומבקש שאנשים מקהילת הלהט"בים יתנצלו בפני החרדים על ההסתה והשאה שהפגינו נגדם, אחרת יחול שבר באמון של כל המדינה בקהילה.
התנצלות תיראה מכובדת ותתקבל בכבוד.
אין קשר בין התנצלות זו להתנצלות אחרת ש(אולי) צריכה להגיע מהחרדים. התנצלות אינה כנה אם היא תלויה בהתנהגות צד נוסף.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 ביוני 2013
אני עדיין לא מבין איך העובדה שחברי מפלגת ש"ס ואחרים, באופן סיסטמטי, השוו ומשווים וישוו את ההומוסקסואלים לשרצים נטולי זכות קיום, קשור למחדלים קהילתיים לכאורה. ואצלנו, הלא הומוסקסואלים הכשרים (בספק) לא אונסים? אז מה, אחרי כל מקרה אונס שמתרחש במדינה אני צריך לרוץ ולהתנצל בפני הרב עובדיה?

שהוא יצא בחוץ.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 14 ביוני 2013
הם לא יתנצלו .
מפני שזאת הדרך של הפוליטיקה ,להסית ולסכסך בין קבוצות ואז להופיע כאדם שיושיע את העם.

הבאתי למעלה דוגמא מובהקת ,נתוני המשטרה מראים בצורה ברורה שהפשיעה בקרב המסתננים
נמוכה מהפשיעה בקרב הישראלים ,גם לפי מחקר של הכנסת הפשיעה נמוכה יותר, ובכל זאת הפוליטיקאים (אלי ישי אחד מהם )ממשיכים לטעון שרובם עוסקים בפשע, עבירות מין ורכוש.

הם מסיתים ומסכסכים בין קבוצות כדי לגרוף קולות.