אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פמיניזם ותרבות האונס

Cauchy{Venus Blue}
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013

פמיניזם ותרבות האונס

Cauchy{Venus Blue} • 18 ביוני 2013
אחד הנושאים המרכזיים בתנועה הפמיניסטית הוא השפעת תרבות האונס על המאזן בין המינים.

האם יש כאן נשים שמזדהות עם הטענות הללו? כאלה המזדעקות מול מודעות פרסום המציגות גבר מצליח עם אישה כנועה לרגליו, או שאינן מרוצות מהתנהלות גברית-כוחנית-פטרונית.

דעתכן/ם?
מלכתא
מלכתא • 18 ביוני 2013
אם הבנתי נכון, השאלה היא בנוגע לאונס בתור כלי להכנעת נשים.
ואם כן, זה ודאי נכון. הרי ידוע שנשים במקומות עבודות מפחדות לסרב להטרדות מיניות מתוך חשש לאבד עבודה, וידוע שקורבנות אונס סובלים מפגיעה פיזית ונפשית- בין היתר פגיעה בביטחון העצמי .

בנוגע לדוגמא של גבר מצליח ואישה כנועה לרגליו, במקום כמו הכלוב, שבו נשלטות ושולטים אינם מיעוט-קשה להגיע לדעה חד משמעית ולומר מה נכון ומה לא נכון.
אני מאמינה שזה אינדבידואלי.
יחד עם זאת, בעיניי זה בעייתי ומפריע לעין. קשה לי לראות גבר שמחזק את הדומיננטיות שלו ע"י הכנעה של אישה.
זאת דעתי, ואני לא טוענת שזאת האמת היחידה- אלא האמת כפי שאני רואה אותה.
ו
Lizzy​(שולטת)

Re: פמיניזם ותרבות האונס

Lizzy​(שולטת) • 18 ביוני 2013
Cauchy כתב/ה:
אחד הנושאים המרכזיים בתנועה הפמיניסטית הוא השפעת תרבות האונס על המאזן בין המינים.

האם יש כאן נשים שמזדהות עם הטענות הללו? כאלה המזדעקות מול מודעות פרסום המציגות גבר מצליח עם אישה כנועה לרגליו, או שאינן מרוצות מהתנהלות גברית-כוחנית-פטרונית.

דעתכן/ם?

וואט דה פאק איז "תרבות האונס"????
מלכתא
לפני 10 שנים • 19 ביוני 2013

מלכתא • 19 ביוני 2013
Lizzy כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

דעתכן/ם?

וואט דה פאק איז "תרבות האונס"????

התרבות שבחורים צעירים יוצאים למועדון, מצפים לשכר בחורה ולשכב אותה- לדוגמא.
הקלות הבלתי נסבלת של "להשיג זיון"
והקלות הבלתי נסבלת של השגת סמי אונס.
זה עובד כלפי שני המינים.

ומדוע תרבות? מכיוון שזה הפך לדבר שחוזר על עצמו לעתים תכופות מדיי. ההוא אנס, ההיא נאנסה.
כן, גם הפוליטיקאים נתנו לזה יד.
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 ביוני 2013
opiate​(שולט) • 23 ביוני 2013
There is no rape culture in this country.
The vikings had a rape culture, fuck almost everyone up to world war 2 had a rape culture.
We do not have a rape culture
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 23 ביוני 2013
There is no rape culture in this country.
The vikings had a rape culture, fuck almost everyone up to world war 2 had a rape culture.
We do not have a rape culture
Under The Skin

"מודעות פרסום המציגות גבר מצליח עם אישה כנועה לרגליו&qu

Under The Skin • 23 ביוני 2013
רק בפרסומות כאלה אני צופה. icon_smile.gif

כן ירבו! פורנו להמונים, ככה בין "מד מן" ל"בית הקלפים "ושאר סדרות "בדס"מיות מעט" שמהללות את כוחם בלתי הנדלה של הגברים המוצלחים. (:

סתם אנקדוטה: זה מזכיר לי מודעה אמיתית לחלוטין בעיתון מקומי.

היה כתוב שם משהו בסגנון "גבר דומיננטי מחפש אישה להנאות משותפות."

רק ראיתי "דומיננטי" והתפתתי להתקשר. (: עכשיו אני תמיד מחפשת אותו במדור היכרויות בעיתון, והוא כבר לא מפרסם שם. icon_sad.gif

מי אמר ששליטה גברית לא מוכרת? אני קניתי.

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

לא יעזור כלום, זה תמיד ימכור כי נשים לא באמת יצליחו להיפטר מ"תקרת הזכוכית". עם כל הכבוד לשליטה הנשית (ויש כבוד), ברגע שתהיה איזו פרסומת לבושם עם בחור בחליפה, סקסי, גברי שלוקח אישה, מתיז לה קצת בושם בעין כדי להמם אותה (כי הרי זו פרסומת לבושם, לא לנבוטים) ואז בועל אותה ברכות - חוד החנית של השליטה הנשית, אם לא החנית כולה, יריירו על הפרסומת וירוצו לבדוק את הבושם. (:

ועכשיו בנימה רצינית - ברגע שגבר יפסיק להיות כוחני/פטרוני, אישה תפסיק להיות אישה ותפסיק לרצות את הגבר שלא יהיה כזה. לא משנה כמה נשים חזקות ומתקדמות היום, הן עדיין רוצות גבר שעשוי מהחומר הנכון. אפילו את הנשלטים אנחנו מבקשות "גברי"! יותר מזה?

*הכותבת אינה צופה בסדרה "מד מן".
** ט.ל.ח לפני ששולטות יתחילו להתרעם עליי (: מה אני אשמה שאני אוהבת שליטה גברית. icon_sad.gif
    התגובה האהובה בשרשור
לילי ש'
לפני 10 שנים • 13 ביולי 2013

לילי ש' • 13 ביולי 2013
Cauchy כתב/ה:

האם יש כאן נשים שמזדהות עם הטענות הללו?
דעתכן/ם?

עם הטענות שישנה תרבות אונס, ושזה דבר שלילי- ברור שיש.