בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לי כל פס נושא מזכרת...

TheBouncer​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 21 ביוני 2013

לי כל פס נושא מזכרת...

TheBouncer​(מתחלף) • 21 ביוני 2013
אני יושב פה בחוף, לבד (האחרים הלכו להם לעשות כל מיני דברים), הבריזה הנעימה מלטפת אותי, מחרמנת אותי. אני רואה זוג במים מחובק מתנשק. אני לא רואה את אחת הידיים שלה ומדמיין אותה בתוך המים מפשילה את בגד הים שלו, לוקחת את הזין המגורה שלו ביד ומלטפת, משפשפת מעמידה לו אותו בעוד שפתיה מוצצות ומתחככות בשפתיו, לשונה הנלהבת רוקדת סלואו מלוכלך ורטוב עם לשונו ואני מגורה, תופח במכנסיים וכל שאני יכול לחשוב עליו הוא עלייך...ואת יודעת שכשאני חושב עלייך אני הולך למחוזות אחרים, סוטים...
מדמיין אותך כאן לידי, לוקחת אותי ביד אל עבר השיחים, מוצאת פירצה להוביל אותי אל תוך חלקה מבודדת ומוצלת, נסתרת מעינם של אחרים כשבדרך את קוטפת לך ענף, מנקה אותו מהעלים עד הגיעך למקום בו את נעצרת, מקום ממנו לא ניתן לראות נפש חיה גם כשהחוף לא ממש ריק, דבר שנוסך בי הביטחון שאנחנו גם לא נראים לאחרים, וכשאנחנו נסתרים מהשאר את מפשילה את בגד הים שלי, מסובבת אותי חצי סיבוב ומצליפה בישבני עם הענף, משאירה לי סימני פסים אדומים וארוכים לרוחב הטוסיק סתם כי את רוצה, ואת מחייכת אלי כשאת לוטשת מבט חודר אל תוך עיניי כאילו אומרת לי שאת יודעת שזה כואב לי אבל בטוח זה מגיע לי מסיבה כזו או אחרת, ובכלל שאני אוהב את זה, ושאת אוהבת לעשות לי את זה ואוהבת אותי כך... ואני נמס ועומד בכאב המרגש הזה, כאב שרק יכול להמשיך ולהתעצם, כמעט בניגוד מוחלט לעצמת רעש ההצלפה הכמעט ואינה קיימת למעט אנחות חרישיות היוצאות את פי עם כל מפגש נפיץ בין הענף הגמיש לעור הנצרב אט אט...

זרועך מונפת מעלה ומטה תריסריים עד שאת שומטת את הענף מידך, ונשלחת ללטף ולחפון לחי מסומן אדום ודואב, יורדת על בירכייך ולוקחת את הזין שלי לתוך פיך ומוצצת לי אותו עד כלות, עד מלאו כל נימי הדם בו, עד נוזל החיים שבי מגיע מהופנט כאילו היה עכבר מכושף מצליליו של החלילן המפורסם...הלשון שלך משחקת משחק מרושע עם קצה הזין שלי והשפתיים שלך מייצרות וואקום אלוהי עד שאני פשוט לא יכול לעמוד בזה יותר ומתפוצץ בתוך פיך.....את גומעת ובולעת כל טיפה לבנה ומרימה עיניים אלי ורואה את האושר שמאיר את המבט שלי לאחר חוויה מפתיעה ואינטנסיבית...

את קמה ונצמדת אלי, מרימה את בגד הים שלי להצניע את חלציי ולוחשת לי ״הערב תצטרך אתה לדאוג לענג אותי, אהוב שלי...אם לא תעמוד בזה אני מבטיחה לך שלא תוכל לשבת בדרך חזרה הביתה... במחשבה נוספת, אולי בכל מקרה נדאג שלא תוכל לשבת...״ את אומרת בחצי חיוך מרושע ואוהב.

ואני? הזין שלי מתחיל לתפוח שוב...
    התגובה האהובה בשרשור