לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית שחי , וליקוקי בית שחי - דעות.

חוזרת בתשובה
לפני 10 שנים • 30 ביוני 2013

Re: מפנק בכיר

חוזרת בתשובה • 30 ביוני 2013
רצסיבי כתב/ה:
חוזרת בתשובה כתב/ה:
המלכה הצוחקת כתב/ה:
סליחה, אבל כנראה שזה אתה הדוחה...
דחית בזה הרגע כל אשה עם שכל ושעיניים בראשה מלהתקרב אליך ולתפיסתך החשוכה.
לא מבינה חוצפה של בנאדם לבוא ולהגיד על גוף אשה יפהפה ומושלם כמו שבראה אותה אלוהים - "דוחה"

בחיי, להקיא מזה

מותר לו להביע את דעתו. והיא לא חשוכה. גם בעיני זה לא מראה יפה, למרות שליקוקי בית שחי זה מגרה. אלוהים לא ברא גם ניירות טואלט, דיאודורנטים, בשמים, נעלי עקב, שמלות, ועוד הרבה דברים

את מבלבלת בין מה לבין איך.
אין בעיה עם זה שזה לא מראה יפה בעיניו, דיעה זה עניין אישי.
הבעיה היא עם איך שהוא אמר את זה - שזה מגעיל ובא לו להקיא מזה.
זו התבטאות ברוטאלית.

האם זה בסדר שהוא יחלוף מול אישה ברחוב, שלא נראית יפה בעיניו, ויאמר לה שבא לו להקיא מהמראה שלה?
זו ההתבטאות של הדה-לגיטימציה, שלי לפחות הפריעה.

אני לא מתבלבלת, ולכן הגבתי למלכה הצוחקת, שאמרה שהתפיסה שלו חשוכה ( כי אלוהים ברא את האישה עם שיער בבית שחי למשל ), ולא אמרה רק שהדרך שבה הוא ביטא אותה היא לא מכובדת - ולא הגבתי אליך
מלכתא
מלכתא • 30 ביוני 2013
אני לא מאמינה, גם כאן "אנשים חשוכים"?

גם אני לא מוצאת שמץ של סקסיות בתמונה של האישה עם בית השחי (אני בכל מקרה לא נמשכת לנשים)
אבל אני גם חושבת שלפחות 20% מהמשתמשים כאן ראויים לחסימה,
25% מהשרשורים ראויים כאן ראויים למחיקה,
ולפחות 50% מהתמונות שעולות כאן בפורומים עונות להגדרה האישית שלי ל"מגעיל".

אבל אם אתם לא רוצים 30 עמודים של שרשור מפגר של ויכוחים של אנשים אינפנטיליים עם יותר מדיי זמן פנוי- שימו לב איך אתם מתבטאים-
במקום שיש מישהו שאוהב משהו, לא מנומס לומר "מגעיל".
במקרה הזה, לא על הבית שחי ולא לבנאדם שאמר את דעתו.
Miss X​(שולטת)
Miss X​(שולטת) • 30 ביוני 2013
אין שום דבר מלוכלך ולא הגייני בשיער גוף. נכון, מזיעים בבית השחי אבל אם מנקים אותו ושמים דאודורנט אין שום סיבה שלא יהיה הגייני. זה סתם סטיגמות של אנשים. כנ"ל לגבי איבר מין שעיר, אגב.
המלכה הצוחקת

עומדת לגמרי מאחורי דעתי שמדובר בתפיסה חשוכה

המלכה הצוחקת • 30 ביוני 2013
כי מדובר בגוף אשה טבעי. אנא חשבו: האם תגידו על בית שחי שעיר של גבר שהוא מגעיל? כנראה שלא, כי זה טבעי לנו לראות. וזו בדיוק טענתי: שהאמירה שששערות על גוף אשה זה דוחה ובא להקיא מזה - זה לעשות דה לגיטימציה לנשים שאינן מאמצות אל חיקן את כל נורמות הטיפוח (המעוותות בעיני) של היום.

זה להחזיר נשים "סוררות" (כמו החמודה שבתמונה) בחזרה לשורה ביחד עם מורידות השערות על ידי היגעלות מהן בצורה ברורה וגסה על מנת שלא יעזו לחרוג שוב ממנהגי ה"יופי" הנהוגים כיום.
ומי שמתנהג ככה לנשים - בעיני זה חשוך ואוסיף: אף פרימיטיבי!

מלכתא - לקחתי את הערתך בחשבון, אבל בינתיים מבין שתינו רק אחת השתתפה ב"שרשור מפגר של ויכוחים של אנשים אינפנטיליים עם יותר מדיי זמן פנוי" (ואולי גם יותר מאחד?) וזו לא היתה אני icon_smile.gif
מלכתא
לפני 10 שנים • 1 ביולי 2013

Re: עומדת לגמרי מאחורי דעתי שמדובר בתפיסה חשוכה

מלכתא • 1 ביולי 2013
המלכה הצוחקת כתב/ה:
כי מדובר בגוף אשה טבעי. אנא חשבו: האם תגידו על בית שחי שעיר של גבר שהוא מגעיל? כנראה שלא, כי זה טבעי לנו לראות. וזו בדיוק טענתי: שהאמירה שששערות על גוף אשה זה דוחה ובא להקיא מזה - זה לעשות דה לגיטימציה לנשים שאינן מאמצות אל חיקן את כל נורמות הטיפוח (המעוותות בעיני) של היום.

זה להחזיר נשים "סוררות" (כמו החמודה שבתמונה) בחזרה לשורה ביחד עם מורידות השערות על ידי היגעלות מהן בצורה ברורה וגסה על מנת שלא יעזו לחרוג שוב ממנהגי ה"יופי" הנהוגים כיום.

העובדה שאנשים נגעלים מזה לא קשורה לתכתיבים מסויימים.
פרימיטיבי, משמע קדמוני.
במקרה הזה, דווקא בית שחי שעיר זאת חזרה לימים קדומים.

המלכה הצוחקת כתב/ה:

מלכתא - לקחתי את הערתך בחשבון, אבל בינתיים מבין שתינו רק אחת השתתפה ב"שרשור מפגר של ויכוחים של אנשים אינפנטיליים עם יותר מדיי זמן פנוי" (ואולי גם יותר מאחד?) וזו לא היתה אני icon_smile.gif

ומה הקשר בדיוק?
שרשורים כאלו תמיד צצים בכלוב, מאז ומתמיד.
אם את כ"כ רוצה להצטרף, את לא צריכה לבקש icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: עומדת לגמרי מאחורי דעתי שמדובר בתפיסה חשוכה

בלוסום​(לא בעסק) • 1 ביולי 2013
המלכה הצוחקת כתב/ה:

הנה שרשור אחד שאת הופעת בו של "אנשים אינפנטילים עם יותר מדי זמן פנוי" ולא רק זאת, אלא גם הבעת דעה מאד לא נעימה בו. יאי, ברוך בואך למועדון.
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}
LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 1 ביולי 2013
אוי!
זה מדגדג! (:

ולא חושבת שיש בחורות כאן שלא מגלחות, אנחנו בכל זאת לא בצרפת......
זה מינימום אסתטיקה..!!

אבל כמו תמיד אני אומרת מי אני שאשפוט , שכל אחד יעשה מה שטוב על ליבו...
ואם מישהו מוצא שיער בית שחי מגרה בצורה זו אחרת - תפדלו......... לא הקאפ אוף טי שלי....
the rain song
the rain song • 1 ביולי 2013
הזכרתם לי את זה
מדליית זהב אולימפית? פחחח זניח לגמרי
הכי חשוב לדון בשיער בית השחי שלה

Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 1 ביולי 2013
the rain song כתב/ה:
הזכרתם לי את זה
מדליית זהב אולימפית? פחחח זניח לגמרי
הכי חשוב לדון בשיער בית השחי שלה

את הורסת. (:
אגב, זה הDay off שלה, בדרך כלל, יש לה שם צמות.

ואנל'א שולטת, אבל, אני אוהבת ללקק כל חלק בגוף של האדם שאני אוהבת. מהזרת שבכף הרגל, ועד לקודקוד הראש. אז כן, זה כולל גם את בית השחי. ויש אפילו נקודה שאני אוהבת לעצור בה, ולהתענג. אבל זה כבר, קשור לנושא אחר.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 ביולי 2013
אני לא אוהב את זה בכלל, זה ממש מגעיל ודוחה אותי.
פחות השערות (גם קצת) כמו אקט הליקוק שם.

אבל כמו שאמרו פה, בעמוד 1
כרגיל - To each his own
ואין לי סיבה אמיתית למה פות כן ובית שחי לא...