לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסכול - מנקודת מבט של נשלט

Masterpiece1​(נשלט)
לפני 10 שנים • 28 ביוני 2013

תסכול - מנקודת מבט של נשלט

Masterpiece1​(נשלט) • 28 ביוני 2013
שלום לכולם, בתור ''נשלט'' אני מרגיש לא בנוח לפעמיים, במיוחד שאני מכיר מישהי חדשה ואני צריך לספר לה שאני אוהב בדסם.. לאחרונה קיבלתי תגובות כאלו ממישהי שיצאת איתה: אני לא מאמינה שאנשים אוהבים את זה, בטח הם חולים בנפש, ואין מצב שאתה אוהב תדברים האלה. ועוד לא הראתי לה הכל.. אני חושב שהרבה נשלטים, ונשלטות וכל מי שבקהילה הזאת יכול להזדהות איתי. זה פשוט מתסכל לפעמיים שאתה לא יכול לספר לכל אחת תסטיה שלך. וזה גם מגביל אותי עם נשים, למה אני לא יכול להיות עם כל אחת, כי רק סקס וונילי משעמם אותי. ונדיר מאוד למצוא מישהי שהכרתי משום מקום, ולא כאן והיא כן בקטע. יש פה עוד מישהו שחושב ככה? בוקר טוב, וסופ''ש טוב לכולם icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
ezuf
ezuf • 28 ביוני 2013
מכיר את ההרגשה.

ככה זה כשעם ישראל מונע ע"י סטיגמות משנת תרת"ח,ודוחה כל דבר שהוא לא מכיר או מבין.

בשבילם אנחנו אנשים כמו שאמרת חולים בנפש\משוגעים\כל מילת גנאי אחרת.
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}
LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 28 ביוני 2013
תראה,
זה שהיא הגיבה בצורה כזו מוגזמת ולא טרחה להקשיב ולנסות להבין אותך
(גם אם היא לא בקטע ולא רוצה לעשות דברים בקטע) - זה דיי מגעיל ופוגע
ובשביל מה לך לצאת עם בחורה כזאת?

כל הבני זוג שלי עד היום (לא כולל ,כמובן) היו ונילים
ויודע מה? כולם זרמו על זה ואהבו את זה גם, חלק במידה יותר וחלק פחות
פשוט הכנסתי להם את זה לתודעה בהדרגה,
התחלתי עם דברים על גבול הונילים-קינקיים שעוד יחסית "מקובל" לנסות במיטה
(קשירות, כיסוי עיניים, הצלפות ושעווה גם בהמשך וכו')
ופשוט בהדרגה הכנסתי אותם לזה והכרתי להם יותר ויותר את העולם הזה
ותתפלא כמה למטה ומושפל עשיתי גבר ונילי שנהג לקרוא לי גם "המלכה" , מבלי להכיר את אתר הכלוב או כל דבר כזה, הכל היה ביננו... - והוא גם ממש אהב את זה
לא נתקלתי בגבר ונילי אחד שהגיב ככה, כמו הבחורה שלך, שנכנסה להלם תרבות טוטאלי..

אני לא יודעת אם הנחתת עליה יותר מדיי מידע בבום והיא פשוט לא ידעה איך לקבל אותו -
אני חושבת שאולי אתה צריך למתן את הדברים ולהכנס לזה בהדרגה, לאט ובעדינות
אבל גם עדיין חושבת שהתגובה שלה הייתה מוגזמת ולא מגיע לך בחורה כזו....
בלוסום​(לא בעסק)

זאת הסיבה

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביוני 2013
שאני מחפשת רק מתוך הקהילה
בעיני אין מחיר ששווה את עגמת הנפש הזו
ולמה להתפשר על משהו כל כך מהותי?
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 28 ביוני 2013
זה לא דבר חדש וכל הצדדים נפגשו עם זה
בת זוגתי הנוכחית כמעט עזבה שגילתה על העולם הזה
אתה צריך להבין - לאנשים קשה לצאת מהסטיגמות החברתיות הקיימות
בדיוק כמו שהמלחמה שלי עם רוב האנשים הם להסביר כי אני בזוגיות פתוחה (בערך 30 אחוז טוענים שאני לא אוהב אותה - ושאר 69 האחוזים טוענים שאנחנו ניפרד כי זה "לא יחזיק מעמד")

הרעיון הוא להכניס את זה בעדינות פנימה,
יש הרבה אנשים שמתאימים לעולם הזה אבל הם לא בפנים כי הסטיגמות החברתיות והמשפחתיות מונעות מהם לבצע זאת.
כל בחורה שמעניינת אותך מספיק - הסבר לה את זה, תאר לה את זה בצורה עדינה ומינימלית - הכנס ספאנקים מידי פעם קשירות וכו'
פשוט תעלה מינון
ותתחיל בזה שזו הפנטזיה שלך - שקושרים אותך וכו'
(זה יותר קל לאנשים לקבל פנטזיות מאשר "סטיה")
Masterpiece1​(נשלט)
לולי אני והיא יצאנו ממש קצת, ואולי באמת חשפתי בפנייה את זה יותר מדי מהר.. אבל תאמת? נמאס לי שהן גם משחקות אותה אוהבות את זה רק בשביל להמצא חן בעייני, אבל הן לא באמת אוהבות את זה וזה סתם. ואני עוד גם אוהב תדברים הפשוטים בבדסם, וגם זה בשבילהם אנחנו נחשבים לא ''נורמטיביים'' . ולא נפגעתי ממנה מסיבה אחת- סבבה זה לא עושה לה את זה. היא אוהבת רק סקס וונילי רגיל. אבל הפעם אני לא אתפשר על זה רק בשביל להיכנס איתה למיטה. השלמתי עם זה ממזמן, זה מי שאני, זאת הסטייה שלי, ואני צריך מישהי עם ראש פתוח זה הכל. וכן, באמת לא מגיע לי.. וכבר מאתמול אני מסנן אותה, ואגיד לה בקרוב שזה לא ילך בנינו, כי אין חיבור. BelGoat אני מבין תתטקטיקה שלך ''תטקטיקת השלבים'', כן הכל לאט לאט.. אבל לפעמיים זה לא הולך לי, והיא לא בקטע היא ''נשלטת'' למעשה אז אני משחק אותה שולט וזה זורם. אבל דיי אסור להתפשר, צריך לחפש ולחפש ולמצוא מישהי מתאימה, כי בסופו של דבר סקס רגיל לא הכי עושה לי את זה. ונכון שעדיף לחפש בקהילה אבל אני חדש פה, ועוד לא מצאתי מישהי.. אולי בהמשך, תודה על התגובות icon_smile.gif
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 28 ביוני 2013
LoLLi כתב/ה:
תראה,
זה שהיא הגיבה בצורה כזו מוגזמת ולא טרחה להקשיב ולנסות להבין אותך
(גם אם היא לא בקטע ולא רוצה לעשות דברים בקטע) - זה דיי מגעיל ופוגע
ובשביל מה לך לצאת עם בחורה כזאת?

כל הבני זוג שלי עד היום (לא כולל ,כמובן) היו ונילים
ויודע מה? כולם זרמו על זה ואהבו את זה גם, חלק במידה יותר וחלק פחות
פשוט הכנסתי להם את זה לתודעה בהדרגה,
התחלתי עם דברים על גבול הונילים-קינקיים שעוד יחסית "מקובל" לנסות במיטה
(קשירות, כיסוי עיניים, הצלפות ושעווה גם בהמשך וכו')
ופשוט בהדרגה הכנסתי אותם לזה והכרתי להם יותר ויותר את העולם הזה
ותתפלא כמה למטה ומושפל עשיתי גבר ונילי שנהג לקרוא לי גם "המלכה" , מבלי להכיר את אתר הכלוב או כל דבר כזה, הכל היה ביננו... - והוא גם ממש אהב את זה
לא נתקלתי בגבר ונילי אחד שהגיב ככה, כמו הבחורה שלך, שנכנסה להלם תרבות טוטאלי..

רוב הגברים - יזרמו עם זה, נשים מעטות

אני לא יודעת אם הנחתת עליה יותר מדיי מידע בבום והיא פשוט לא ידעה איך לקבל אותו -
אני חושבת שאולי אתה צריך למתן את הדברים ולהכנס לזה בהדרגה, לאט ובעדינות
אבל גם עדיין חושבת שהתגובה שלה הייתה מוגזמת ולא מגיע לך בחורה כזו....
KatyP​(שולטת)
KatyP​(שולטת) • 28 ביוני 2013
כאילו עושה רושם שאם זה בא מהצד של הנשלט, זה לא מקובל ע"י האישה הונילית.
ההיפך זה איפשהו מקובל לגמרי, לא נתקלתי במקרה שגבר לא קיבל את זה.
דני din​(אחר)
דני din​(אחר) • 28 ביוני 2013
זה הכול תלוי בבחורה ואין שאתה אומר לה את זה
חלק מהבחורות שאמרתי להן את הסטיות שלי ומה עשיתי ומה אני רוצה לעשות זרמו עם זה ואפילו עשינו כמה דברים שהם לא ונילים, וחלק אמרו שזה מדליק אבל לא מוכנות לנסות שום דבר
אל תתיאש, מכיר את התסכול שלך ושיהיה לך בהצלחה ותמצא את הבחורה שתראה את סטיותך באופן נורמלי
Masterpiece1​(נשלט)
תודה דני.. וכן, הכרתי גם נשים שהיו בקטע והכרתי אותן מהעולם ''הוונילי'' למשל האקסית שלי.. למרות שהיא הייתה מתחלפת אבל גם זה היה טוב בשבילי. אבל אין מה לעשות, וזה עובדתי רובן נשלטות.

נולדתי בשבילך- אין מצב שגבר לא יקבל מה שאישה תיזום.. וזה מסיבה אחת: גבר יסכים לכל דבר בשביל להיכנס עם מישהי למיטה. וזה לא אומר שאנחנו הגברים יותר פתוחים, זה מאוד אנדיבידוואלי הקטע הזה.