בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסכול - מנקודת מבט של נשלט

Brave girl
לפני 10 שנים • 28 ביוני 2013
Brave girl • 28 ביוני 2013
אני בקהילה 8 שנים
או בעולם הזה איך שתקראו לזה...

ואני עדיין חושבת שהוא מלא בחולניות.
ובחוסר שפיות
יותר מהרגיל.

אני למשל, עדיין מחפשת קרניים על אנשים פה לפעמים
כי יש לי מן תחושה שחלקם פשוט נחתו מאיזה כוכב אחר.

ולא, אני לא חושבת לחפש את הבן זוג שלי כאן, בעיניי זה פתטי לחשוב שאפשר בכלל למצוא מישהו שיהיה רק שלי בלי שירצה עוד 80 במקביל.
גבר
לפני 10 שנים • 28 ביוני 2013

Re: תסכול - מנקודת מבט של נשלט

גבר • 28 ביוני 2013
Masterpiece1 כתב/ה:
שלום לכולם, בתור ''נשלט'' אני מרגיש לא בנוח לפעמיים, במיוחד שאני מכיר מישהי חדשה ואני צריך לספר לה שאני אוהב בדסם.. לאחרונה קיבלתי תגובות כאלו ממישהי שיצאת איתה: אני לא מאמינה שאנשים אוהבים את זה, בטח הם חולים בנפש, ואין מצב שאתה אוהב תדברים האלה. ועוד לא הראתי לה הכל.. אני חושב שהרבה נשלטים, ונשלטות וכל מי שבקהילה הזאת יכול להזדהות איתי. זה פשוט מתסכל לפעמיים שאתה לא יכול לספר לכל אחת תסטיה שלך. וזה גם מגביל אותי עם נשים, למה אני לא יכול להיות עם כל אחת, כי רק סקס וונילי משעמם אותי. ונדיר מאוד למצוא מישהי שהכרתי משום מקום, ולא כאן והיא כן בקטע. יש פה עוד מישהו שחושב ככה? בוקר טוב, וסופ''ש טוב לכולם icon_smile.gif

אתה בבעיה ?

תאר לך מה עובר על שולט שפוגש ונילית מקסימה ועדינה שכובשת אותו וככול שהם מתקדמים, הדבר היחיד שהוא מפנטז עליו זה לתפוס אותה חזק בשיער הריחני והחלק הזה שלה, להוריד לה סטירה מצלצלת על הלחי הלבנבנה והבתולית שלה, לגרור אותה בזחילה לאורך כול החדר ולהסביר לה תוך כדי, כמה הוא אוהב ומאוהב בה.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 29 ביוני 2013

בעיני זה דבר שלא יעשה

בלוסום​(לא בעסק) • 29 ביוני 2013
להכתיב לשולט כנשלטת / שפחה. אני יכולה להציע, אבל לא מעבר (כך גם ברוב האינטראקציות שלי עם כאלה שאינם האדונים שלי).
אי לכך, בעיני הרבה יותר קל לצד השולט להכתיב דברים ולקבוע אותם ולהכניס ונילים לקטע.
הצד הנשלט, ברובם, לא יעלו על דעתם כזה דבר.
Masterpiece1​(נשלט)

לא קל

Masterpiece1​(נשלט) • 29 ביוני 2013
נכון בעייני אחרים זה באמת נראה חולני.. אבל מבחינתנו זה נורא נורמטיבי. אז אצל מי פה הבעיה? לא מזמן נפגשתי עם מישהי, ודיברנו וסיפרתי לה שבלילה לבן הלכתי לד'נגן.. אז היא עושה לי מה זה? אמרתי לה מועדון סאדו. ישר היא עשתה כזה וואו ואז טוב.. ואז אמרתי לה, לא אני לא בקטע, סתם הלכתי עם כמה ידידות וחברים שבפועל זה נכון, רק שהם לא יודעים שאני כן בקטע! בקיצור זה לא קל להיות נשלט. וכן הנה עוד בחורה שלא בקטע שלי, וזה למרות שהיה לנו פגישה טובה והכל. ומבחינתה יש המשכיות אבל מבחינתי? זה הוריד לי שהיא לא בקטע.
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Re: תסכול - מנקודת מבט של נשלט

Masterpiece1 כתב/ה:
שלום לכולם, בתור ''נשלט'' אני מרגיש לא בנוח לפעמיים, במיוחד שאני מכיר מישהי חדשה ואני צריך לספר לה שאני אוהב בדסם.. לאחרונה קיבלתי תגובות כאלו ממישהי שיצאת איתה: אני לא מאמינה שאנשים אוהבים את זה, בטח הם חולים בנפש, ואין מצב שאתה אוהב תדברים האלה. ועוד לא הראתי לה הכל.. אני חושב שהרבה נשלטים, ונשלטות וכל מי שבקהילה הזאת יכול להזדהות איתי. זה פשוט מתסכל לפעמיים שאתה לא יכול לספר לכל אחת תסטיה שלך. וזה גם מגביל אותי עם נשים, למה אני לא יכול להיות עם כל אחת, כי רק סקס וונילי משעמם אותי. ונדיר מאוד למצוא מישהי שהכרתי משום מקום, ולא כאן והיא כן בקטע. יש פה עוד מישהו שחושב ככה? בוקר טוב, וסופ''ש טוב לכולם icon_smile.gif

שבוע טוב,
אתה, בעצם, "דורש" פתיחות בשלב מאד מוקדם של הקשר.
להתפתחות של קשר יש דינמיקה מסויימת וכמו שלא תחשוף על ההתחלה דברים מאד אישיים או תכונות שאתה לא ממש גאה בהן, כך עניין "הסטיות". צריך אורך רוח.

ייתכן שיהיה קשר שאף פעם לא תוכל להיפתח ולספר על הצד הזה בך ואז תחליט מה נכון לך (להישאר/ללכת) וייתכן שאחרי שתהיו קרובים זה יתקבל יותר בפתיחות.

חייבת לומר לך, שאני נחשבת לאדם פתוח ואם אני מכירה מישהו ועל ההתחלה הוא יטיל "פצצה" שלא ממש אדע לפרק אותה, סביר להניח שאברח, כי זה האינסטינקט כש"פצצה" מוטלת.

בהצלחה
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 29 ביוני 2013
האמת שאת נורא צודקת, אולי לא מהתחלה של הקשר אני צריך לספר על זה. אולי לאט לאט לספר שאני אוהב קשירות רק ולראות איך היא תגיב, למרות שהיום כל וונילית בקטע של ''אזיקים מפרווה'' יו נו.. אבל אי אפשר לדעת אף פעם מה היא באמת אוהבת, וגם אם כן אולי היא לא תרגיש בנוח איתי על ההתחלה ורק בהמשך. סבלנות תעזור פה כנראה, שבוע טוב icon_smile.gif
מלכתא
לפני 10 שנים • 30 ביוני 2013
מלכתא • 30 ביוני 2013
כי עם ונילים עושים את זה לאט ולא בבום,
או שמחכים שהצד השני כ"כ מאוהבת בך- שהיא תקבל גם אם תספר לה שאתה הופך לאיש זאב בליל ירח מלא.
בהצלחה!
שוטרת*
שוטרת* • 30 ביוני 2013
אני חושבת שהבעיה טמונה בשני גורמים. אחד- החשיבה הלא נכונה הזו, שאתה כל כך שונה מהשאר. שיש ׳אנחנו׳ ו׳הם׳. מנסיוני- זה רק עניין של להראות את הדרך, ללכת כולם יודעים. לאן,זה כבר תלוי בך. העניין השני הוא עניין ההגדרות. למה? למה להגיד ׳מועדון סאדו מזו׳ או ׳נשלט׳?
אם הנטייה שלך היא רק מינית- אז כשאתם במיטה פשוט תתחיל לעסות את כפות רגליה,תגנוב נשיקה,תראה איך היא מגיבה,תדאג שהיא תהנה,תמצוץ לה את הבהונות ותעצור שם. בפעם הבאה כשזה יראה כבר נורמלי תוסיף עוד אקט,בהדרגתיות. וכן הלאה.
אם העניין שלך הוא יותר מנטלי, אז אין מה לעשות, אתה צריך לשלוט בה לשלוט בך. מריונטה. לפחות בהתחלה. יש כאלו שיהנו מזה ויסחפו יש כאלו שלא. הכי חשוב- בלי הגדרות.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 30 ביוני 2013
אני עם שוטרת (תמיד icon_smile.gif) ועם סיגורני. אני גם בסופו של דבר התפשרתי בעניין הסאדו, והתחתנתי עם ונילית. בסופו של דבר, הצלפות והשפלות זה לא הדבר הכי חשוב בחיים...

ואני יודע שזה לא עיקר השרשור, אבל חייב שאלה ל-BelGoat:

BelGoat כתב/ה:

בדיוק כמו שהמלחמה שלי עם רוב האנשים הם להסביר כי אני בזוגיות פתוחה (בערך 30 אחוז טוענים שאני לא אוהב אותה - ושאר 69 האחוזים טוענים שאנחנו ניפרד כי זה "לא יחזיק מעמד")

הזוגיות הפתוחה שלך היא הדדית? זאת אומרת גם זוגתך רשאית להיות עם גברים אחרים? כולל שולטים אחרים?
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 30 ביוני 2013
שוטרת הנטייה שלי היא יותר מינית, אני אוהב את זה יותר במיטה. אממ לא מתחבר כ''כ לפוט פטיש. אבל כן אני משתדל לעשות את זה בהדרגה. לעשות לה מסאג' , לפנק אותה. יש כאלה שפשוט נהנות מזה בל שום קשר למה שאני חושב. קשה לקרוא אותן.. ומה שלא תגידו רובן נשלטות. נדיר למצוא מישהי שהיא באמת אוהב לשלוט ולא להתחלף אחרי שנייה.