שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסכול - מנקודת מבט של נשלט

דדי הגולש​(נשלט)
לפני 10 שנים • 2 ביולי 2013

כל קשר שבו אתה לא אתה

דדי הגולש​(נשלט) • 2 ביולי 2013
הוא פשוט נוראי.

אני יודע, לא מספיק שאני בקטע, אני גם בכיסא גלגלים, מה שהופך את זה לקשה יותר. ואני כולה אוהב פייסיטינג, משהו שבעבור הרבה מלכות הוא בגדר פרס במקרה הטוב או שייך לכיתה א' של הסאדו במקרה הרע.

כי הבחורה אומרת לעצמה, לא מספיק שהסכמתי לקבל אותו עם הכיסא, עכשיו הוא גם שרוט?

שיהיה ברור- אין לי דימוי עצמי נמוך. אני אוהב את עצמי. אני רק לא יכול לחיות בשקר. זה סיוט.

לכן, מה שנשאר לעשות זה באמת לחפש בקהילה (אבל אז 90 אחוז הן מלכות בתשלום) או לזהות מישהי שיש לה פוטנציאל להתחבר, ולטפטף את זה לאט לאט. לצערי עדיין האופציה היותר סבירה היא הראשונה.
פיה שעפה לה​(נשלטת){לא בעסק}
לפני 10 שנים • 6 ביולי 2013

האני מאמין שלי

אני יספר קצת מהניסיון שלי.
בעבר היה לי חבר ונילי לחלוטין, שברגע שהרגשתי שהקשר מתהדק סיפרתי לו על העולם הזה שלי.
בהתחלה הוא היה מאוד מאוד מאוד סקרן, שאל המון שאלות ועם הזמן אפילו קיבל את ההזדמנות לשלוט עלי, ואני עליו.

אני חושבת שהסוד הוא כמו שהרבה כבר אמרו פה, לאט ובהדרגה.
לתת לבן זוג את האפשרות להוביל את השיחה, ושהוא ישאל את הדברים שמסקרנים אותו.
להציג את זה בתור דבר שמושך אותך ובעיקר להסביר כמה זה מהותי עבורך..

אם את/ה מספיק חשוב לבן/בת זוג הוא ינסה להבין ולקבל, ואם לא אז לא!
אני מאמינה שחיים פעם אחד, ובפעם הזו כדאי לחיות עד הקצה, אחרת מה הטעם בחיים?!

חצי שנה אחרי שנפרדנו הוא צלצל אלי, וביקש המלצה לשולטת טובה.
ניצלתי את אותה הזדמנות לשאול אותו מדוע הוא ככה זרם איתי, התשובה שקיבלתי הייתה כי הוא הבין כמה העולם הזה משמעותי בשבילי.
הוא אפילו שיתף שבהתחלה הוא עשה את זה רק בשבילי, ועם הזמן הוא נדבק בחידק icon_wink.gif
אני לא חושבת שיש בזה משהו פסול, זה חלק מקשר (במיוחד ונילי) לעשות דברים בשביל הבן/בת זוג.
אם אחרי פעם , פעמיים שלוש הוא היה בא ואומר לי שזה לא בשבילו - הייתי עושה חושבים כמה נכון לי הקשר הזה.
אבל אם לא מנסים - איך נידע מה טוב/ לא טוב עבורנו???