סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

המלכה האמיתית​(סדיסטית)
לפני 10 שנים • 2 ביולי 2013

לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

אני יודעת שזה נושא לעוס, טחון, מצוץ, u name it
ואני לא מנסה לחפש אשמים,
וזה לא המקום או הבמה לכל המלכות בתשלום (שכבודם במקומם מונח - רק לא פה!!!!) להיות כאן.
אבל זה הופך להיות עוול לאלו שכן מחפשות כאן את הנשלט הנהדר העתידי שלהם.
(בינינו - איפה עוד אפשר לחפש?)
אז נשלט מתחיל לדבר עם מלכה, והכל טוב ויפה עד שזה עובר לטלפון או לכל מדיה אישית יותר אחרת, ואז הוא מקבל בעיטה לפנים (ולא כי כיף לו..) - אני מלכה בתשלום,
וזה קורה שוב, ושוב, ושוב,
וכשהוא פונה למלכה אמיתית (לא רק אני ) icon_wink.gif
שבאמת מחפשת מערכת יחסים של שליטה,
הוא רוצה להיות מוכן, לא "לבזבז" זמן, ופשוט שואל כמה זה יעלה לו.
וזה מעליב!! ורק מוריד את הערך של הנשלטים.
ו"המסכן" התורני, רק רוצה לדעת אם אחרי כל הקיצוצים של יאיר לפיד בכיסו הקטן, עדיין יישאר לו עודף, לעשות קצת פאן.

רבאק!! זה נמאס.

לא. לא כולנו מלכות בתשלום. וכן. כן רובינו נהנות משליטה לשמה.

מתי יהיה לזה סוף, כאן בכלוב. לקבל הודעות כאלה, ולשתוק?!?

זו רק דוגמה: http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=386797&blog_id=72253
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 2 ביולי 2013
בלי להכנס למדיניות של כלובי..
אין הרבה מה לעשות בתכל'ס
יש את אלו שכותבות במפורש ואז פשוט כל מה שצריך לעשות הוא לדלג עליהן
ויש את אלו שמודות בזה רק אחרי מהלך מסויים של תקשורת.
אז? נספר לכלובי?
הן יפתחו כרטיס חדש (בהנחה וכלובי יחליט בכלל למחוק אותן)

כרגע נראה לי שהדבר היחיד שאפשר לעשות (לא פתרון אידאלי אמנם) זה -
לכתוב בכרטיס - לא מלכה בתשלום.
בגדול, באדום, עם שלושה סימני קריאה
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 2 ביולי 2013
זה מצחיק.. אבל את יודעת מה הקונוטציה שמייצר צמד המילים "לא קמצן" בפרופיל בכלוב, כן?

בכל אופן, הבעיה שתיארת אכן קיימת, אבל הסיבה היא לא בהכרח המלכות-בתשלום, במובן של נשים שיודעות מה זה בדס"מ ובוחרות לעסוק בזה,
אלא של המון המון בררה שמסתובבת כאן בכלוב, כמו בכל מקום ברשת אני מניח. וזה כולל נשים גברים שולטים ונשלטים.
מאחר והקיץ בעיצומו, הייתי משווה את זה לזפת הצמיגי והמטונף שמתפזר על חוף הים ונדבק לכל מי שדורך עליו בטעות.
וגם על זה דובר כאן, לפחות כמו על נושא התשלום. יש לברור את המוץ מן התבן והמלאכה לא קלה.

זה נדוש, אבל זה כנראה גם חלק מהחבילה שנקראת אינטרנט.
המלכה האמיתית​(סדיסטית)
אדון שפחון היקר,

משמעות הלוואי של צמד המילים לא קמצן הפכה להיות שלילית בגלל כל הנושא הנ"ל.
אין לי עניין להסביר את כל נושא הקמצנות או הפזרנות כאן, אז כמו שבקשר וונילי, זה נורמלי לרצות בן זוג במעמדי, כאן זה לא שונה במאום. אצלי הקונוטציה היא מינוס תכונת אופי שלילית.
מי קובע מהי הקונוטציה הנכונה למילה? יש דבר כזה בכלל?

זה שכולם החליטו שדרישה כזאת הופכת את המשמעות למילים נרדפות נבובות וריקות מתוכן , שיערב להם. באחת על אחד, אני מסבירה בדיוק היכן זה בא לידי ביטוי.
the rain song
the rain song • 2 ביולי 2013
המלכה האמיתית כתב/ה:
אדון שפחון היקר,

משמעות הלוואי של צמד המילים לא קמצן הפכה להיות שלילית בגלל כל הנושא הנ"ל.
אין לי עניין להסביר את כל נושא הקמצנות או הפזרנות כאן, אז כמו שבקשר וונילי, זה נורמלי לרצות בן זוג במעמדי, כאן זה לא שונה במאום. אצלי הקונוטציה היא מינוס תכונת אופי שלילית.
מי קובע מהי הקונוטציה הנכונה למילה? יש דבר כזה בכלל?

זה שכולם החליטו שדרישה כזאת הופכת את המשמעות למילים נרדפות נבובות וריקות מתוכן , שיערב להם. באחת על אחד, אני מסבירה בדיוק היכן זה בא לידי ביטוי.

את צודקת וקמצנות היא תכונה דוחה בלי קשר
העניין הוא שרוב האנשים לא מגדירים עצמם קמצנים, כפי שאף אחד לא יגיד על עצמו שהוא חולה נפש, טיפש, עילג ושקרן מדופלם.
כך שה"גבולות" האלה שכה רבים מוצאים לנכון לרשום בכרטיס לא באמת יעילים.
אם כבר, הם מבריחים אנשים טובים כי סגנון הדיבור הזה, הוא לא מי יודע מה....:/
רפאל
רפאל • 2 ביולי 2013
יש לי שאלה. את כותבת בפרופיל שלך שהניק שלך הוא חדש, ושאת כאן מהיום שהכלוב קם.

גם בעבר פנו אליך כאל מלכה בתשלום, או שזה התחיל העיקר עם הניק החדש?
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 2 ביולי 2013
המלכה האמיתית, נכון. ועובדה שהבנת למה אני מתכוון : )

אין קונוטציה נכונה, אלא מה שאדם שקורא את המילים מקבל מהן. ולכן כתבתי שכאן בכלוב זו הקונוטציה. לא שזה הפירוש הנכון או המקובל.
בבקשה אל תתפסי לעניין הזה, זה נכתב בקלילות ולא כביקורת, בטח לא עלייך אישית אלא יותר למצב האבסורדי כאן בכלוב.

אבל ביננו, גם הזעת יתר זו לא תכונה מבורכת בבן\בת זוג ובכל זאת, לא רואים כאן הרבה נשים המבקשות בפרופיל בפירוש ממזיעי יתר לא לפנות.
muscle man​(נשלט)

אז מלכות בתשלום יקרות

muscle man​(נשלט) • 2 ביולי 2013
תבינו דבר אחר -
אין שום בעיה לצאת איתך לדייט ולשלם עלייך 500 שקל, כמו שמן הסתם יצא לכולנו
גם עם בחורות וניליות.
יש בעיה גדולה מאוד כשאת מתנה את הזכות להגיד לך בוקר טוב
בתשלום של 500 שקל מראש.
מעולם לא הבנתי מה כיף בלקבל כסף מכלום?
תעבדו קשה, תשקיעו בלימודים, תצליחו ותתקדמו בעבודה ויהיה לכן מלא כסף.

כל מי שלמד מיקרו כלכלה יודע שמחיר של כל מוצר נקבע לפי ביקוש והיצע.
הביקוש לשולטות גבוה, היצע השולטות יחסית נמוך, והרי לך שוק שנמצא בחוסר שווי משקל ומאפשר ניצול.

רק שוכחים דבר אחד - ביקוש והיצע טוב למחירי העגבניות. ביקוש והיצע כדי למכור גוף זה לצערי "זנות" לכל דבר.

ואגב - דווקא לאלו העובדות בסטודיו אין לי שום טענה. כולם יודעים והן מפרסמות מראש שזה בתשלום,
זה מיועד לגברים שאינם מצליחים להשיג או אינם מעוניינים בקשר מעבר לסשן ויצא זה מורווח וזה אינו חסר.

אבל כסף במסווה של קשר בדסמי? המרקיד דה סאד או מי שזה לא יהיה שהמציא את העולם הזה, היה מתהפך בקברו!
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
לא חושב שצריך לסנן את המלכות בתשלום,מאחר ויש כאלו שלא מעוניינים בהכרות למטרת מערכת יחסים,אלא רק בסשן מזדמן.
מי שלא בתשלום,פשוט שתכתוב בפרופיל ״לא מלכה בתשלום״, מה כ״כ קשה?
ואין צורך להעלב אם מישהו שואל אותך כמה עולה סשן,סהכ חשב שאת מלכה בתשלום.
זאת בכל אופן דעתי icon_smile.gif
רפאל
רפאל • 2 ביולי 2013
the rain song כתב/ה:
העניין הוא שרוב האנשים לא מגדירים עצמם קמצנים, כפי שאף אחד לא יגיד על עצמו שהוא חולה נפש, טיפש, עילג ושקרן מדופלם.
כך שה"גבולות" האלה שכה רבים מוצאים לנכון לרשום בכרטיס לא באמת יעילים.

יותר מזה. מאחר שברור לכל שמילים כמו "לא קמצן" לא מסננות אף אחד, אנשים נוטים לפרש אותן כקוד או כרמז למשהו אחר. הנחת העבודה של רובנו היא שאנשים לא כותבים דברים מיותרים.

תארו לעצמכם גבר שכותב בפרופיל שלו "לא לקנאיות ולא לרוכשניות". מה הייתם חושבים שהוא מנסה להגיד בזה? פשוט שקנאה ורכושנות אינן מעלות גדולות?

כאשר כותבים פרופיל שמכוון אל הכלל, כדאי לתת את הדעת לאופן שבו הכלל מבין מילים מסויימות. אני לא חושב שמרבית השולטות שבכלוב סובלות מהבעיה שתוארה כאן, ושהן חוזרות ומקבלות פניות כמלכות בתשלום.