צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

DanaDomme​(שולטת)
לפני 10 שנים • 2 ביולי 2013

Re: לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

DanaDomme​(שולטת) • 2 ביולי 2013
המלכה האמיתית כתב/ה:
אני יודעת שזה נושא לעוס, טחון, מצוץ, u name it
ואני לא מנסה לחפש אשמים,
וזה לא המקום או הבמה לכל המלכות בתשלום (שכבודם במקומם מונח - רק לא פה!!!!) להיות כאן.
אבל זה הופך להיות עוול לאלו שכן מחפשות כאן את הנשלט הנהדר העתידי שלהם.
(בינינו - איפה עוד אפשר לחפש?)
אז נשלט מתחיל לדבר עם מלכה, והכל טוב ויפה עד שזה עובר לטלפון או לכל מדיה אישית יותר אחרת, ואז הוא מקבל בעיטה לפנים (ולא כי כיף לו..) - אני מלכה בתשלום,
וזה קורה שוב, ושוב, ושוב,
וכשהוא פונה למלכה אמיתית (לא רק אני ) icon_wink.gif
שבאמת מחפשת מערכת יחסים של שליטה,
הוא רוצה להיות מוכן, לא "לבזבז" זמן, ופשוט שואל כמה זה יעלה לו.
וזה מעליב!! ורק מוריד את הערך של הנשלטים.
ו"המסכן" התורני, רק רוצה לדעת אם אחרי כל הקיצוצים של יאיר לפיד בכיסו הקטן, עדיין יישאר לו עודף, לעשות קצת פאן.

רבאק!! זה נמאס.

לא. לא כולנו מלכות בתשלום. וכן. כן רובינו נהנות משליטה לשמה.

מתי יהיה לזה סוף, כאן בכלוב. לקבל הודעות כאלה, ולשתוק?!?

זו רק דוגמה: http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=386797&blog_id=72253

לא הבנתי, את נגד העבדים האלה שמציעים תשלום או שאת נורא מבינה את המסכנים? אני קצת מבולבלת.
המלכה האמיתית​(סדיסטית)
רפאל כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
העניין הוא שרוב האנשים לא מגדירים עצמם קמצנים, כפי שאף אחד לא יגיד על עצמו שהוא חולה נפש, טיפש, עילג ושקרן מדופלם.
כך שה"גבולות" האלה שכה רבים מוצאים לנכון לרשום בכרטיס לא באמת יעילים.

יותר מזה. מאחר שברור לכל שמילים כמו "לא קמצן" לא מסננות אף אחד, אנשים נוטים לפרש אותן כקוד או כרמז למשהו אחר. הנחת העבודה של רובנו היא שאנשים לא כותבים דברים מיותרים.

תארו לעצמכם גבר שכותב בפרופיל שלו "לא לקנאיות ולא לרכושניות". מה הייתם חושבים שהוא מנסה להגיד בזה? פשוט שקנאה ורכושנות אינן מעלות גדולות?

כאשר כותבים פרופיל שמכוון אל הכלל, כדאי לתת את הדעת לאופן שבו הכלל מבין מילים מסוימות. אני לא חושב שמרבית השולטות שבכלוב סובלות מהבעיה שתוארה כאן, ושהן חוזרות ומקבלות פניות כמלכות בתשלום.

הייתי חושבת שהגבר המסוים הזה , פשוט לא מעוניין במישהי קנאית או רכושנית. כמו כל תכונה אחרת לא אפילית במיוחד.

וזה מצחיק למדי, בניק הקודם שלי הייתה בדיחה לא רעה על קמצנים, הייתי צריכה לכתוב אותה גם כאן, אז אולי זה היה מובן יותר. אבל אחרי זוגיות של כמעט 4 שנים עם גבר ונשלט נהדר כאן מהכלוב הגיע הזמן למשהו חדש ואחר. אז מבחינתי התמצות היה במקום.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 ביולי 2013
אם מישהו מציע לקנות יחסים כלשהם בכסף, זה הרצון שלו ומי שהוא. זה שלא יהיו כאן מלכות בתשלום לא ישנה את האופי שלו. תבחרי אם לענות או לא, זה הכל.
ושלא תחשבי שאני בעד המלכות בתשלום. בחיי שאני מרחם על נשלטים שמשלמים. בעיקר כי הם משלמים פה גם לנוכלים שהם גברים שמתחזים למלכות.
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אם מישהו מציע לקנות יחסים כלשהם בכסף, זה הרצון שלו ומי שהוא. זה שלא יהיו כאן מלכות בתשלום לא ישנה את האופי שלו. תבחרי אם לענות או לא, זה הכל.
ושלא תחשבי שאני בעד המלכות בתשלום. בחיי שאני מרחם על נשלטים שמשלמים. בעיקר כי הם משלמים פה גם לנוכלים שהם גברים שמתחזים למלכות.

אין צורך לרחם,אנחנו עושים את זה ברצון ומתוך בחירה.
והטענה שמשלמים לנוכלים גברים,תלושה מהמציאות.
לפחות לגביי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 2 ביולי 2013
אלי מלקק רגליים כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

לפחות לגביי.

אני צריך להתנצל על ניסוח לא מוצלח. אני מרחם על הנשלטים שמשלמים לנוכלים., לא על נשלטים שמשלמים באופן כללי. כי הם לא מקבלים דבר בתמורה (אולי במקרה הטוב תמונות אקראיות מהאינטרנט). אני מכיר בצורך של אנשים לקבל דברים תמורת כספם. אני לא במקום של לשפוט מה כן לגיטימי ומה לא. הניסוח הזה נפלט לי כי אני עצבני רצח בדקות כאלה (ותודה לשירות הלקוחות של הוט, שם לא שמעו על SSC)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי יול' 02, 2013 7:28 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מלכתא
מלכתא • 2 ביולי 2013
דפקתי את הראש הרבה זמן,
כשקיבלתי הודעות כאלו.
אגב, גם כיום אני מקבלת הודעות כאלו.
אנשים כאן הציעו לי כסף, תכשיטים, הסעות, לגשת במקומי למבחנים, מכונית (בחיי! היה נשלט שאמר לי שאם אהיה מלכה שלו במשך שנה, הוא יקנה לי רכב), אוכל ושאר הנצנצים והפיצפוצים...
כמה שהעצבים האלה מוכרים לי.

אבל היכן שיש ביקוש- יש היצע.
יש כאן שולטות בתשלום ונשלטים שמחפשים לשלם.
באופן אישי, אני מוצאת את זה דוחה.
אבל פעם יצא לי לשוחח עם מישהו, שהתחיל את השיחה בהצעות כספיות. נעלבתי מעצם הפניה אבל לפני שניפנפתי אותו שאלתי אותו למה- והוא נתן לי הסבר הגיוני, שחלק מהגירוי שלו הוא לשלם תמורת השפלה ותמורת יחסי מין.
אני לא טוענת שזה איזשהו תירוץ להרוס את תחום המחפשים/מחפשות כאן, אבל תדעו שגם אנשים כאלו ישנם במקום הזה.
סוטי כל העולם- התאחדו icon_smile.gif
מלכתא
מלכתא • 2 ביולי 2013
אגב, לפעמים אנשים כותבים דברים מעורפלים בפרופיל שלהם.
"לא קמצנים", "לא מזיעים" ו"לא שעירים" יכול לקבל כמה משמעויות.
אפשר פשוט לשאול ולמנוע מכולם את העלבון.

לדוגמא, "לא קמצנים" יכול להיות מאוד חשוב לאישה שמרוויחה משכורת גבוהה מאוד ואין בכוונתה לכלכל אף אחד- גם רלוונטי.
"לא מזיעים" יכול להיות שהאישה איסטניסטית.
וכו'...
המלכה האמיתית​(סדיסטית)
מלכתא כתב/ה:
אגב, לפעמים אנשים כותבים דברים מעורפלים בפרופיל שלהם.
"לא קמצנים", "לא מזיעים" ו"לא שעירים" יכול לקבל כמה משמעויות.
אפשר פשוט לשאול ולמנוע מכולם את העלבון.

לדוגמא, "לא קמצנים" יכול להיות מאוד חשוב לאישה שמרוויחה משכורת גבוהה מאוד ואין בכוונתה לכלכל אף אחד- גם רלוונטי.
"לא מזיעים" יכול להיות שהאישה איסטניסטית.
וכו'...

יש הבנה - תודה icon_biggrin.gif

סתם, כי זה שנשים לקחו תשעה קבין של חוכמה...
המלכה האמיתית​(סדיסטית)
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אלי מלקק רגליים כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

לפחות לגביי.

אני צריך להתנצל על ניסוח לא מוצלח. אני מרחם על הנשלטים שמשלמים לנוכלים., לא על נשלטים שמשלמים באופן כללי. כי הם לא מקבלים דבר בתמורה (אולי במקרה הטוב תמונות אקראיות מהאינטרנט). אני מכיר בצורך של אנשים לקבל דברים תמורת כספם. אני לא במקום של לשפוט מה כן לגיטימי ומה לא. הניסוח הזה נפלט לי כי אני עצבני רצח בדקות כאלה (ותודה לשירות הלקוחות של הוט, שם לא שמעו על SSC)

ואני בעד להכריח את הוט לשלם!! ורצוי על סשן כואב במיוחד icon_wink.gif
הם תמיד מעצבנים!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 ביולי 2013
רפאל כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
העניין הוא שרוב האנשים לא מגדירים עצמם קמצנים, כפי שאף אחד לא יגיד על עצמו שהוא חולה נפש, טיפש, עילג ושקרן מדופלם.
כך שה"גבולות" האלה שכה רבים מוצאים לנכון לרשום בכרטיס לא באמת יעילים.

יותר מזה. מאחר שברור לכל שמילים כמו "לא קמצן" לא מסננות אף אחד, אנשים נוטים לפרש אותן כקוד או כרמז למשהו אחר. הנחת העבודה של רובנו היא שאנשים לא כותבים דברים מיותרים.

למה לא? אתם לא מאמינים שקיימים קמצנים המודעים לעצמם, גם אם בפועל הם מעדיפים לשאת בתואר "חסכן". אני לא חושב שחסכנות שוות ערך לטיפשות. הטיפש באמת לא ידע להעריך את עצמו כטיפש ויקבל את התואר כעלבון, אבל אדם בהחלט יכול להעיד על עצמו כחסכן או כפזרן.
רפאל כתב/ה:

תארו לעצמכם גבר שכותב בפרופיל שלו "לא לקנאיות ולא לרוכשניות". מה הייתם חושבים שהוא מנסה להגיד בזה? פשוט שקנאה ורכושנות אינן מעלות גדולות?

שהוא לא יכול לחיות לצדה של אישה רכושנית וקנאית בשום נסיבות וללא פשרות. יכול להיות שאפילו על סמך ניסיון עבר כלשהו. אם אישה תכתוב בפרופיל שלה "לא רכושנים", אני למשל אדע שהיא ואני לא נועדנו זה לזו, לעומת זאת אם תכתוב "לא קמצנים", אראה את עצמי כמועמד פוטנציאלי. לגיטימי.

אבל אני כן מסכים עם זה:
רפאל כתב/ה:
כאשר כותבים פרופיל שמכוון אל הכלל, כדאי לתת את הדעת לאופן שבו הכלל מבין מילים מסויימות.
הקונוטציה הכלובית למושג "לא קמצן" היא כזו, כך שאם את מתעקשת להשאיר את מסננת הקמצנים בפרופיל, קחי בחשבון שתזכי גם בפניות מהסוג שציינת. מצד שני את עשויה להפסיד מועמדים פוטנציאלים שייצאו מנקודת הנחה שמדובר במלכה בתשלום ולכן לא יפנו. אולי כדאי לשקול ניסוח שונה.