שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ששאלו אותי... זרע זה כשר?

Uranus
לפני 10 שנים • 8 ביולי 2013

Re: בא לי להציק :)

Uranus • 8 ביולי 2013
Red E כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
נערגומיבן39 כתב/ה:
אם אכן ההלכה אומרת שלמען שלום בית מותר ואף רצוי להביא אישה לסיפוק מיני ע"י, נומר, מין אוראלי, אז פועל יוצא מכך הוא שכל הלכה שאומרת שמין אוראלי אינו מותר ואינו רצוי - אין לה שיניים; כי הרי כל אישה, אם היא מרגישה בלתי מסופקת ואם היא לא מן הביישניות, יכולה לבוא ולומר לבעלה שהיא אינה מסופקת. הבעל, מצידו, יכול לפרש זאת כאיום על שלום בית, וקורה פה מצב שבו הבעל בעצם מחוייב על פי ההלכה, למען שלום בית, להביא את אשתו לסיפוק בדרך אחרת, נומר מין אוראלי, ומין אוראלי במצב כזה הינו מותר ואף רצוי. יוצא אם כן, שכל אישה יכולה להביא למצב שבו מין אוראלי, הניתן לה ע"י בעלה, הוא מותר ואף רצוי מבחינת ההלכה, כל מה שהיא צריכה לעשות זה פשוט לומר לבעלה שהיא אינה מסופקת.

כן אבל...
אם היא לא באמת לא באה על סיפוקה וסתם מגזימה את זה, והוא אכן ירד לה למען שלום בית...
אז הוא ירד בעצם לגוויה כי אלוהים יהרוג אותה בגלל שכתוב: "לא תישא דבר שקר."
בעצם כשאישה מסופקת טוענת שלא מסופקת זו סוג של התאבדות.

חרטאicon_smile.gif "לא תענה ברעך עד שקר".. ולא כתוב שהקב"ה הורג על זה
וואלה אם נתפלפל על זה עוד , נראה שכאילו לא ממש משנה אם האשה מסופקת או לא שהרי ברור שאם היא רוצה עינוג אורלי בנוסף על כך שבאה על סיפוקה, זה אומר שהיא לא ממש באה על סיפוקה ומותר לה לדרוש סיפוק כזה .. כי מי אנחנו שנקבע לה מהו הסיפוק שלה ...
בקיצור .. מותר icon_smile.gif

אוף וכמעט הצלחנו להגיע למסקנה החותכת שאם אכן מותר וניתן לרדת לאישה כדי שתגיע לסיפוקה, זה סוף סוף יוכיח סופית והחלטית שאין אלוהים....

יכולנו לעשות פה היסטוריה,
במקום זה נמשיך להיות אנושות מטומטמת לעוד מילנייה...
Red E

Red E • 8 ביולי 2013
Uranus כתב/ה:
Red E כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
נערגומיבן39 כתב/ה:
אם אכן ההלכה אומרת שלמען שלום בית מותר ואף רצוי להביא אישה לסיפוק מיני ע"י, נומר, מין אוראלי, אז פועל יוצא מכך הוא שכל הלכה שאומרת שמין אוראלי אינו מותר ואינו רצוי - אין לה שיניים; כי הרי כל אישה, אם היא מרגישה בלתי מסופקת ואם היא לא מן הביישניות, יכולה לבוא ולומר לבעלה שהיא אינה מסופקת. הבעל, מצידו, יכול לפרש זאת כאיום על שלום בית, וקורה פה מצב שבו הבעל בעצם מחוייב על פי ההלכה, למען שלום בית, להביא את אשתו לסיפוק בדרך אחרת, נומר מין אוראלי, ומין אוראלי במצב כזה הינו מותר ואף רצוי. יוצא אם כן, שכל אישה יכולה להביא למצב שבו מין אוראלי, הניתן לה ע"י בעלה, הוא מותר ואף רצוי מבחינת ההלכה, כל מה שהיא צריכה לעשות זה פשוט לומר לבעלה שהיא אינה מסופקת.

כן אבל...
אם היא לא באמת לא באה על סיפוקה וסתם מגזימה את זה, והוא אכן ירד לה למען שלום בית...

וואלה אם נתפלפל על זה עוד , נראה שכאילו לא ממש משנה אם האשה מסופקת או לא שהרי ברור שאם היא רוצה עינוג אורלי בנוסף על כך שבאה על סיפוקה, זה אומר שהיא לא ממש באה על סיפוקה ומותר לה לדרוש סיפוק כזה .. כי מי אנחנו שנקבע לה מהו הסיפוק שלה ...

אוף וכמעט הצלחנו להגיע למסקנה החותכת שאם אכן מותר וניתן לרדת לאישה כדי שתגיע לסיפוקה, זה סוף סוף יוכיח סופית והחלטית שאין אלוהים....

אהה לא , בשביל זה צריך להתאמץ יותר ואתה צודק לגבי האלף.. icon_smile.gif
רפאל
רפאל • 8 ביולי 2013
מתהפך כתב/ה:

התורה אומרת בפשטות שחובה על גבר ואישתו לקיים יחסי מין. אז אפשר להבין מזה
שהכל מותר. אם חלק מהדברים היו אסורים אז התורה היתה מציינת את זה.
כמו שהתורה מציינת בפירוש שאסור יחסי מין בתוך המשפחה. הייתה יכולה להגיד שאסור
סקס אוראלי.אבל היא לא אומרת.
לפי מה שהבנתי הגמרא מנסה לקבוע מה המינון הנכון כדי שהאדם לא יהיה עסוק בסקס כל היום. הגמרא לא ממליצה על תנוחות.
אחת הדיעות אוסרת סקס אוראלי באשה . הסיבה, כנראה, בגלל שזה ממכר...

(1) התורה לא אומרת בפשטות שחובה על גבר ואישתו לקיים יחסי מין. היא מצווה על פרו ורבו. לרדת לאישה זה לא פרו ורבו, ואין שום סיבה לבלבל בין השניים.
(2) הדעה שאתה מרמז לה, שאין מקום לאיסור שאינו מופיע מפורשות במקרא, קורבה להשקפת העולם הקרארית, ורחוקה מאוד מהשקפת העולם היהודית. ההלכה היהודית אינה המקרא, והיא יכולה לפעמים גם לסתור את המקרא. בשביל להשיב על השאלה מה ההלכה היהודית מתירה ומה אוסרת, אי אפשר להסתפק בהצצה אל המקרא ואל התלמוד. צריכים להציץ בספרי ההלכה שהציבור היהודי משתמש בהם היום. ואם עושים את זה מוצאים שההלכה ברורה מאוד. מין אורלי באישה אסור.
(3) דווקא אפשר למצוא בתלמוד המלצות על תנוחות מסוימות, והסתייגות מתנוחות אחרות. הדיון שכאן התגלגל לשאלה אם התלמוד ממליץ על מין אוראלי באישה. מלכתא טענה שכן, וביטלה בזלזול את מי שטען אחרת. אבל האמת היא שזה לגמרי לא נכון.
(4) אני חושב שיש משהו אירוני בפלפולים הלכתיים על גבי דפים של הכלוב. אני לא חושב שההלכה היהודית היא מוסרית. ואני לא שומר תורה ומצוות. יחד עם זאת, יש משהו בלתי נסבל כשמישהו כותב בפורום כאילו היהדות היא הבייבי שלו, מפגין בורות מזעזעת, מבטל בזלזול אנשים שמתקנים את דבריו, וגם משקר במצח נחושה בשביל לשמור על גאוותו.
חשופה מול עיניך
לפני 10 שנים • 9 ביולי 2013

אתם שוכחים דבר אחד

חשופה מול עיניך • 9 ביולי 2013
סהכ פותח הפורום הזה שאל קושיה ששאלו אותו אם זרע כשר או לא ותראו לאן זה התפתח ריב ומגוג .
אבל אם כבר בדת עסקינן , אלוהים ברא את העולם בשבעה ימים ונתן את היום השביעי למנוחה . ולמה הוא נתן את המנוחה כי כל הימים האלו עבדו עבודה קשה ולמה הכוונה ? לדוגמא: לפני 4000 שנה לא היהה חשמל וכדי להבעיר אש ( כדי שיהיה ״חשמל״) היו צריכים לעבוד עבודה קשה על ידי חיכוך של שתי אבנים זו בזו . כלומר פעולה שדורשת מאמץ.
זו דוגמא אחת מיני רבות . הדת שלנו ״ מפגרת״ בזמן ולא התאימה את עצמה להלך רוח השנים .
מדוע היה אסור בעבר ״לנסוע״ כי בזמנו לא היה דבר כזה מכונית אלא היתה עגלה רתומה לסוס .
עצם העובדה שהיה צריך להעביד את הסוס זו היתה פעולה שמחללת שבת וכי למה ? כי אלוהים נתן את השבת למנוחה . ואילו היום פשוט לוקחים רכב ומניעים...

בקיצור, לעניין אם הזרע כשר או לא? כל עוד שהוא לא עבר את הכשרת הבד״צ הוא לא כשר icon_smile.gif).
הרי מי אנחנו שנקבע אם זרע כשר או לא , אנחנו לא " משגיחים״ , לנו יש את הזכות לבחור אם כן לבלוע או לא , אבל לא לקבוע אם זה כשרicon_smile.gif).

ובמחשבה אחרת כנשלטת אין לי אפילו את הזכות לבחור, הרי אני אמורה למלא את רצונו של אדוני icon_smile.gif)
A v​(שולט)
לפני 10 שנים • 9 ביולי 2013

A v​(שולט) • 9 ביולי 2013
Uranus כתב/ה:
Red E כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
נערגומיבן39 כתב/ה:

כן אבל...

זה מזכיר לי...

תלמיד חכם נכנס אל הרב ופיו שאלה...

כבוד הרב יש לי בעיה חמורה.. אני לא מצליח לספק את אישתי

והדבר גורם למריבות ולחוסר שלום בית ואשמח אם תדריך אותי בנושא.

הרב מסתכל על התלמיד ואומר לו בפעם הבאה לפני הכול..תלקק לה..

ללקק לה מה שואל התלמיד

תלקק לה איפה שהיא עושה פיפי..

התלמיד מודה על העצה ובדרכו החוצה מסתובב אל הרב ושואל..

כבודו ללקק גם את החרסינה מסביב???
The Mentalist​(שולט)
לפני 10 שנים • 12 ביולי 2013

Re: אתם שוכחים דבר אחד

The Mentalist​(שולט) • 12 ביולי 2013
חשופה מול עיניך כתב/ה:
בקיצור, לעניין אם הזרע כשר או לא? כל עוד שהוא לא עבר את הכשרת הבד״צ הוא לא כשר icon_smile.gif).
הרי מי אנחנו שנקבע אם זרע כשר או לא , אנחנו לא " משגיחים״ , לנו יש את הזכות לבחור אם כן לבלוע או לא , אבל לא לקבוע אם זה כשרicon_smile.gif).

ובמחשבה אחרת כנשלטת אין לי אפילו את הזכות לבחור, הרי אני אמורה למלא את רצונו של אדוני icon_smile.gif)

טוב שהתעשתת בעניין הזכויות..
חשופה מול עיניך
לפני 10 שנים • 12 ביולי 2013

Re: אתם שוכחים דבר אחד

חשופה מול עיניך • 12 ביולי 2013
The Mentalist כתב/ה:
חשופה מול עיניך כתב/ה:

טוב שהתעשתת בעניין הזכויות..

אני לא יכולה לשכוח את שאלוהים ייעד אותי אליוicon_smile.gif
נוריתE
לפני 10 שנים • 16 ביולי 2013
נוריתE • 16 ביולי 2013
ועכשיו,הגיע זמן לשאול
האם בידיס''מ עומד בכללי ההלכה.התלמוד? תושב''ע?