שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים עם מסתתרות וביישניות?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 9 ביולי 2013

Re: אוקי אז אני בכוונה אקשה -

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביולי 2013
פייה כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
פייה כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
ומה על בדסמ (או על תחומים אפורים אחרים) בפומבי?

אם אנחנו מסכימים שגילויי מיניות לגיטמיים, לפחות עד גבול מסויים, אז בעולם מתוקן הלגיטימיות הזאת צריכה לחול על כל קשת הביטויים המיניים -
גם נשיקה בין שני גברים או התמזמזות שתי נשים או למשל אישה האוחזת בחבל המחובר לקולר בן זוגה.

למה את משווה קולר לפלרטוטים ונשיקות? מה המשותף?
ולא, בעיני קולר זה כבר לא בתחום הטעם הטוב...

מה המשותף?
שלושתם דרכים להבעת מיניות,
בלי עירום או זיונים או שום דבר לא חוקי או לא מוסרי.

ועדין, זהו אקט שלא לגמרי מקובל בצבור (הולכת אדם ברצועה). כך יהיו אנשים שיפגעו מלראות זאת.

אי לכך, למה לא לשמור זאת לעינים בדסמיות במועדון היכן שהדבר מקובל?
פייה{O}

פייה{O} • 9 ביולי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
ועדין, זהו אקט שלא לגמרי מקובל בצבור (הולכת אדם ברצועה). כך יהיו אנשים שיפגעו מלראות זאת.

אני אחזור על מה שנכתב כאן כבר מספר פעמים -
לפני לא הרבה שנים גם נשיקה בין זוג גברים בציבור הייתה אקט מאוד לא מקובל.
גם להומואים היית אומרת לשמור את הנשיקה שלהם למועדונים סגורים?
לילית חדשה

לילית חדשה • 9 ביולי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
פייה כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
פייה כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
ומה על בדסמ (או על תחומים אפורים אחרים) בפומבי?

אם אנחנו מסכימים שגילויי מיניות לגיטמיים, לפחות עד גבול מסויים, אז בעולם מתוקן הלגיטימיות הזאת צריכה לחול על כל קשת הביטויים המיניים -
גם נשיקה בין שני גברים או התמזמזות שתי נשים או למשל אישה האוחזת בחבל המחובר לקולר בן זוגה.

למה את משווה קולר לפלרטוטים ונשיקות? מה המשותף?
ולא, בעיני קולר זה כבר לא בתחום הטעם הטוב...

מה המשותף?
שלושתם דרכים להבעת מיניות,
בלי עירום או זיונים או שום דבר לא חוקי או לא מוסרי.

גם נשיקה בין גברים היא אקט שאינו מקובל בציבור,
האם זוג הומואים צריך להתנשק אך ורק בבית?
ומה לגבי זוגות סטרייטים?

גם אם הקולר יהיה יותר בולט לעין- אני לא רואה הבדל מהותי בין טבעת על האצבע לבין קולר
עבורי שני הדברים מעידים על שייכות ורגשות עמוקים אחד לשני- משהו שאומר אני שלך ושכל העולם ייראה שאני שלך.
באשר להולכת אדם בסתם קולר ורצועה?
קיימים פלחים בחברה שלנו שזה קיים כבר שנים- רק בלי קולר ובלי רצועה ובמקרה שלהם זה תמיד גבר שמוליך אישה מכוסה.
גם אם קולר ורצועה ממשיים יותר בולטים לעין גם פה אני לא רואה הבדל מהותי
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביולי 2013
פייה כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:

אני אחזור על מה שנכתב כאן כבר מספר פעמים -
לפני לא הרבה שנים גם נשיקה בין זוג גברים בציבור הייתה אקט מאוד לא מקובל.
גם להומואים היית אומרת לשמור את הנשיקה שלהם למועדונים סגורים?

אוקי, point taken icon_smile.gif
up u rs​(אחרת)
לפני 10 שנים • 10 ביולי 2013
up u rs​(אחרת) • 10 ביולי 2013
Redness כתב/ה:
יש כל כך הרבה דברים גרועים יותר במרחב הציבורי שמפריעים לי -
אנשים שמקללים, שיורקים, שמעשנים, שמחטטים באף, שתוקעים גרעפסים, או כל דבר אחר.
אז דווקא להיטפל להפגנת מיניות?
אינעל ראב-ראבק.

למה שלא כל אחד יעשה את הטוב בעיניו, כל עוד הטוב הזה אינו פוגע באחרים?

נניח שהגעתי למסיבת קהילה טופלס. זה מתאים לאווירה ולאף אחד זה לא מפריע.

האם הייתי עושה את אותו הדבר במסיבה אחרת, ונילית כמו שנאמר?
התשובה היא לא. כמובן שלא.

כמו שלגיטימי להחטיף מכות (בקטע טוב, כן?) במסיבת קהילה, ממש לא לגיטימי לשלוף שוט ולהתחיל להצליף בבחורה במסיבה ונילית או בפאב באמצע ת"א.

למה? ככה. כי זה הנורמות התרבותיות.

בכל מקרה, שכל אחד יעשה מה שטוב לו, מה שנעים לו, ומה שלא נוח לך - פשוט אל תסתכלי.

אני יכולה להאמין שגם מה שאת עושה לא תמיד נוח לאחרים מסביבך, אבל את יודעת, קורה, קוראים לזה אנשים מבוגרים ואנחנו מתמודדים עם המצב.

-רדנס בפרץ מקלדת-

icon_eek.gif

לא להחטיף מכות לונילים זה הרבה יותר מ"נורמה" תרבותית(((-:
אלימות ללא הסכמת הצד השני זאת עברה על החוק. נקודה. אין פה אפילו קצהו של שטח אפור.
naorzur

Re: מה עושים עם מסתתרות וביישניות?

naorzur • 10 ביולי 2013
LoLLi כתב/ה:
naorzur כתב/ה:
כלבה שיודעת להתנהג כך רק בבית אבל בחוץ היא בודקת כל רגע אם רואים או שמים לב למשהו שונה וחשוד.
אני מניח ש״זה כך אצל כולם״ אבל בכל זאת, מה גורם לבושה הגדולה? למה אסור שיידעו?

פשוט מאוד זה חלק אינטימי מהאישיות - זה קשור למה שקורה במיטה, מתחת לסדינים...
ומן הסתם שבחורה אולי תעדיף להסתיר זאת מטעמי דיסקרטיות ופרטיות, פשוט כמשמעו

וכמו כן גם בלי קשר לבדסמ-
יש בנות שיותר מחצינות את המיניות שלהן, ויש כאלה ששומרות לעצמן - אותו הדבר בנושא הזה, שגם קשור המון במיניות

סה"כ לגיטימי מצידה לא לשתף כל אחד,
אני באמת לא מבינה למה השרשור נפתח בשאלה "מה עושים במצב כזה" כאילו שזו איזו בעיה, משהו שצריך לתקן ולשנות..... זה ממש לא.
ואליך פותח השרשור אני פונה ושואלת- האם נראה לך לגיטימי שאבקש ממך לשתף משהו אישי לעיני כולם? מה שנקרא להחצין את הסודות הכי אפלים שלך?
כל עוד אני לא שולטת עליך וכל עוד אתה לא נהנה מהשפלה פומבית אני באמת לא רואה בזה שום הצדקה..........

לגיטימי לגמרי, אם אני בבית קפה עם הכלבה שלי אין לי שום בעיה שהאדון מהשולחן שלידי יידע מזה.
naorzur

Re: השאלה איזה מקרה

naorzur • 10 ביולי 2013
קיטיארה כתב/ה:
אני מניחה שאתה מדבר על מקרה ספציפי, בחורה ספציפית... אבל זה לא מפורט מספיק כדי לתת מענה למקרה הקונקרטי (כמובן שזה בסדר, אתה חולק מה שנוח לך סה"כ)

אם היא ביישנית וזה גבול אצלה, לא עושה לה את זה פומביות והיא חשה לא בנוח עם זה- הרי שכבר נכתבו כאן מספר תגובות הולמות, והרי שגבולות מכבדים (לפחות הייתי רוצה לחשוב ככה).

אם היא רוצה-לא-רוצה, מעניין אותה ומתביישת, מרגישה לא מוכנה לזה, משחקת עם הרעיון ומאבדת חשק וכו'- אז יכולים להשפיע על כך המון דברים. במידה שזה משהו שאתה כן רוצה לחוות עם הבחורה, הייתי מציעה לך לבדוק מה בדיוק יוצר אצלה את ה"ביישנות", ובדרך הכי ברורה מאליה- שיג ושיח!
הנה ארבעה שלבים נוחים למשתמש:
ראשית, גרום לה להרגיש בנוח לחלוק- בעיקר בכך שהיא לא תרגיש שזה משפט, אלא סתם שיחה
שנית, בחן מה הדברים שמפריעים לה- ואל תענה מהמותן איך פותרים אותם!
שלישית, חשוב עם עצמך אם אלה אכן חששות פתירות
רביעית, חזור אליה לשיחה, באוירה של שלב ראשון, ונסה לתת לה את הפתרונות ולשאול אותה כיצד היא מרגישה עם זה...

יכול להיות שהיא צריכה את זה במנות קטנות, יכול להיות שהיא מעדיפה מסיכה, יכול להיות שהיא צריכה להכיר אותך קצת יותר טוב כדי להרגיש בטוחה ולסמוך עליך גם במרחב הציבורי...
בקיצור, לשאול את הפורום שאלה כללית ומתייגת לא ממש יפתור לך את הבעיה (למרות שיש כאן מטובי הבדס"מים בארץ), זה משהו שאתה יכול לפתוח ולבחון רק איתה ומן הסתם זה משתנה ממקרה למקרה.

שיהיה בהצלחה, מקווה לראותכם באמצע שינקין באמצע סשן מטורף icon_razz.gif

שינקין זה לא הסגנון שלי icon_smile.gif
ה״בעיה״ שלי עם העניין שבכל רגע צריך לבדוק אם מישהו רואה ומבין, במקום להתעסק במה שאנחנו עושים.
לדוגמא: ירקתי לכוס הקפה שלה, לדעתי זה לא ביג דיל אבל זה הפך לסיפור לא פשוט כי זה נעשה בחוץ.
לילית חדשה
לילית חדשה • 10 ביולי 2013
כתבת
"לגיטימי לגמרי, אם אני בבית קפה עם הכלבה שלי אין לי שום בעיה שהאדון מהשולחן שלידי יידע מזה."
"ה״בעיה״ שלי עם העניין שבכל רגע צריך לבדוק אם מישהו רואה ומבין, במקום להתעסק במה שאנחנו עושים.
לדוגמא: ירקתי לכוס הקפה שלה, לדעתי זה לא ביג דיל אבל זה הפך לסיפור לא פשוט כי זה נעשה בחוץ."

לך אין בעיה שמי שיושב לי ידע שהיא הכלבה שלך ומהו טיב היחסים בניכם
ועבורך זה לא ביג דיל שירקת לה בכוס הקפה בחוץ

אבל השאלה הנשאלת היא- האם זה ביג דיל עבורה? האם לה זה מפריע שידעו על הנטיות שלה בחוץ?
כל אחד ואחת בנוי אחרת ומחזיק בתכונות אחרות יש כאלה שיותר מוחצנים ויש מופנים יש חולי ספורט ויש בטטות כורסא.

אין דבר פסול במישהי שאין לה בעיה שתוליך אותה ברצועה ברחוב כמו שאין פסול במישהי שברגע שתצאו מדלת הבית- הכניעות שלה תחלוף מהעולם
כל אחת ומה שמתאים לה.

אתה צריך לדבר איתה על הנושא
לראות מה מפריע לה ולמה זה מפריע לה
אם יש לה בעיה אם פומביות באופן כללי
אם יש לה בעיה אם פומביות כשיש מכרים שלה והיא לא רוצה שהם ידעו
או מה שזה לא יהיה- תצטרך לגלות את זה איתה
בשיחה כנה ואמיתית- ללא שיפוט, ללא קוצר רוח וללא תלונות או התקפות- גם אם לא תאהב את מה שהיא אומרת לך
קיטיארה​(נשלטת){זאלוטוסים}

Re: השאלה איזה מקרה

naorzur כתב/ה:
קיטיארה כתב/ה:
אני מניחה שאתה מדבר על מקרה ספציפי, בחורה ספציפית... אבל זה לא מפורט מספיק כדי לתת מענה למקרה הקונקרטי (כמובן שזה בסדר, אתה חולק מה שנוח לך סה"כ)

אם היא ביישנית וזה גבול אצלה, לא עושה לה את זה פומביות והיא חשה לא בנוח עם זה- הרי שכבר נכתבו כאן מספר תגובות הולמות, והרי שגבולות מכבדים (לפחות הייתי רוצה לחשוב ככה).

אם היא רוצה-לא-רוצה, מעניין אותה ומתביישת, מרגישה לא מוכנה לזה, משחקת עם הרעיון ומאבדת חשק וכו'- אז יכולים להשפיע על כך המון דברים. במידה שזה משהו שאתה כן רוצה לחוות עם הבחורה, הייתי מציעה לך לבדוק מה בדיוק יוצר אצלה את ה"ביישנות", ובדרך הכי ברורה מאליה- שיג ושיח!
הנה ארבעה שלבים נוחים למשתמש:
ראשית, גרום לה להרגיש בנוח לחלוק- בעיקר בכך שהיא לא תרגיש שזה משפט, אלא סתם שיחה
שנית, בחן מה הדברים שמפריעים לה- ואל תענה מהמותן איך פותרים אותם!
שלישית, חשוב עם עצמך אם אלה אכן חששות פתירות
רביעית, חזור אליה לשיחה, באוירה של שלב ראשון, ונסה לתת לה את הפתרונות ולשאול אותה כיצד היא מרגישה עם זה...

יכול להיות שהיא צריכה את זה במנות קטנות, יכול להיות שהיא מעדיפה מסיכה, יכול להיות שהיא צריכה להכיר אותך קצת יותר טוב כדי להרגיש בטוחה ולסמוך עליך גם במרחב הציבורי...
בקיצור, לשאול את הפורום שאלה כללית ומתייגת לא ממש יפתור לך את הבעיה (למרות שיש כאן מטובי הבדס"מים בארץ), זה משהו שאתה יכול לפתוח ולבחון רק איתה ומן הסתם זה משתנה ממקרה למקרה.

שיהיה בהצלחה, מקווה לראותכם באמצע שינקין באמצע סשן מטורף icon_razz.gif

שינקין זה לא הסגנון שלי icon_smile.gif
ה״בעיה״ שלי עם העניין שבכל רגע צריך לבדוק אם מישהו רואה ומבין, במקום להתעסק במה שאנחנו עושים.
לדוגמא: ירקתי לכוס הקפה שלה, לדעתי זה לא ביג דיל אבל זה הפך לסיפור לא פשוט כי זה נעשה בחוץ.

אבל אנחנו לא מדברים עליך ועל הבעיה שלך, אנחנו מדברים עליה ועל שלה... אם יש לה בעיה בכלל
כי אם היא לא רוצה שום החצנה בדס"מית בחוץ, זאת זכותה.
אגב, זה גם יכול להיות משהו שזמן משנה... אני לא יודעת כמה זמן אתם יוצאים/משחקים/וואטאבר, אבל אם כל הבדס"מ ביניכם חדש לה עוד בחדרי-חדרים אולי זה אינטסיבי מידי בשבילה להחצין אותו ולו ביריקה. עוד שנה שתהפוך אותה, תסטור לה, תשים לה גאג וכו'... יכול להיות שזה כבר יראה לה בקטנה, כי סה"כ פרספקטיבות משתנות כל הזמן
אבל מה שבטוח- אם תגרום לה להרגיש כאילו משהו לא בסדר אצלה, שזה אמור להיות ככה וככה למרות שהיא לא מרגישה עם זה בנוח... זה לא יקרה לעולם

וכפי שכבר נאמר
just talk to her..... לא חייב בשינקין icon_cool.gif
naorzur

לקחתי את זה רחוק מדי

naorzur • 10 ביולי 2013
אין פסול בחוסר רצון להיראות בפומבי אלא שהסיבות עניינו אותי, בכל זאת אני חושב שזה משהו שמייצג אותנו ואת מי שאנחנו.
למעשה זה נגמר בנינו, אני חושב שלא היתה בשלות למרות הרצון להגיע ולגלות דברים, היו מעצורים שלא נתנו אפשרות אחרת.
אני מאמין שהייתי סבלני, קשוב ומבין אבל מי שלא סגור על עצמו (בלי קשור לפומביות) כנראה לא נמצא בשלב בו הוא מוכן לקשר שכזה.