בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרופילים

מנטור​(שולט)
לפני 10 שנים • 13 ביולי 2013

פרופילים

מנטור​(שולט) • 13 ביולי 2013
מצאתי לנכון להעלות לכאן כמה דברים :1. פה ושם אני רואה פרופילים בהם נכתבת ההגדרה נשואים בשורה אחת עם שקרנים/רמאים/זבלני שכל ועוד הגדרות מעליבות.
לידיעתכן, לא כל הנשואים כך. בטוחני כי גם בין הרווקים/גרושים יש רמאים/שקרנים ועוד סוגי בני אדם שאף אחד/ת מאיתנו לא היה רוצה לפגוש.
אני מוחה כנגד חיבור זה.

2. לכל אותן שכותבות שהן "מורכבות", פרט מיותר לחלוטין. כל בני האדם מורכבים. עצם זה שאתן כאן, מעיד שאתן גם מודעות לזה ברמה כזו או אחרת. אולם אם המטרה לסנן את אלו שחוששים ממורכבות, אין ספק שזו דרך מצויינת לעשות זאת.
dogs of lust
dogs of lust • 13 ביולי 2013
1. פורום לא נכון
2. דו"ח מלא מוגש בסוף כל רבעון
domme
domme • 13 ביולי 2013
1. א. זה שהמילה "נשואים" נכתבת באותה שורה יחד עם מילים אחרות לאו דווקא אומרת שיש ביניהן קשר כלשהו.
ב. ברור שגם בין הפנויים יש שקרנים, אבל זה לא רלוונטי.
ג. אם נוציא את החלק השולי של המשתתפים בנישואים פתוחים וכיוב' כל השאר הם אנשים שמחוייבים לבני/בנות הזוג ובגידה יש בה מימד מסויים של רמאות.

2. מסכים בהחלט... לעניות דעתי אותן בנות מציגות את עצמן כך כדי לא להראות שטחיות ולהרחיק כאלה שמחפשים זיונים נטו ("היא מורכבת? זה אומר שאני צריך להתאמץ בשבילה? עדיף שלא...") ואולי מצד שני גם להשתיק את המצפון.
המנויאינוזמין
המנויאינוזמין • 13 ביולי 2013
זה די לגיטימי לכתוב נשואים ושקרנים באותה השורה. לרוב, נשואים שמחפשים ריגושים באינטרנט עושים את זה ללא ידיעת בני זוגם. אם הם משקרים לאנשים שסומכים עליהם כל כך, אז למה לבטוח בהם כשהם פונים לזרים באינטרנט?
Bloody

Re: פרופילים

Bloody • 13 ביולי 2013
מנטור כתב/ה:
מצאתי לנכון להעלות לכאן כמה דברים :1. פה ושם אני רואה פרופילים בהם נכתבת ההגדרה נשואים בשורה אחת עם שקרנים/רמאים/זבלני שכל ועוד הגדרות מעליבות.
לידיעתכן, לא כל הנשואים כך. בטוחני כי גם בין הרווקים/גרושים יש רמאים/שקרנים ועוד סוגי בני אדם שאף אחד/ת מאיתנו לא היה רוצה לפגוש.
אני מוחה כנגד חיבור זה.

אז בוא נדבר רגע תכלס, אישתך יודעת או לא יודעת?
    התגובה האהובה בשרשור
מנטור​(שולט)
מנטור​(שולט) • 13 ביולי 2013
האם אתם חיים את חייכם במישור אחד? האם אתם אומרים לכולם את האמת המוחלטת? או שפה ושם אתם פשוט לא אומרים? (במקרה הטוב) או שאומרים חלק מהאמת? ובעצם זה שלא אומרים, האם זה שקר? אין כל קשר בין אי אמירה לבת זוגתי לבין דברים אחרים בחיי. עצם זה שאיני אומר לה דבר בנושא, לא אומר שאני גונב במכלת, או מרמה אנשים אחרים.
מי שנשוי או נשואה יודע/ת שהדברים מורכבים. וזה לא תירוץ למרות שאולי נשמע כך.
ולכל אותם ינוקות צעירות וצעירים השופטים, אומר מה שאמרו חכמנו: "אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו"
ומאחל לכם/ן, שלא תגיעו למקום זה.
המנויאינוזמין
המנויאינוזמין • 13 ביולי 2013
מנטור כתב/ה:
האם אתם חיים את חייכם במישור אחד? האם אתם אומרים לכולם את האמת המוחלטת? או שפה ושם אתם פשוט לא אומרים? (במקרה הטוב) או שאומרים חלק מהאמת? ובעצם זה שלא אומרים, האם זה שקר? אין כל קשר בין אי אמירה לבת זוגתי לבין דברים אחרים בחיי. עצם זה שאיני אומר לה דבר בנושא, לא אומר שאני גונב במכלת, או מרמה אנשים אחרים.
ולכל אותם ינוקות צעירות וצעירים השופטים, אומר מה שאמרו חכמנו: "אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו"

אתה משקר, בוגד ומרמה את אישתך. אתה רוצה שהחלק הזה לא יהיה חלק מהחיים השניים שאתה מנסה לנהל.

תסביר למה הקישור הזה בין נשואים לשקרנים, שעליו אתה מוחה, הוא כל כך לא הוגן. יש לך משהו אחר חוץ מ"אל תשפטו אותי"?

אגב, מצחיק שבפרופיל ציינת שאתה לא מעוניין בנשואות.
לילית חדשה
לילית חדשה • 13 ביולי 2013
מנטור כתב/ה:

זו התחמקות והיתממות.
כל עוד לא סיכמתם אחרת, כשהתחתנת- התחייבת לאישתך.
זה שאתה לא אומר לאישתך ומסתיר ממנה את האמת-
אומר שאתה מרמה אותה, ומשקר לה.
זה לא הופך אותה לשודד בנקים, או לגנב שנכנס לחנויות ומרים סחורה.
אבל זה כן אומר שאתה משקר, זה כן אומר שאתה מרמה.
ייייי{[לא כאן יו}
ייייי{[לא כאן יו} • 13 ביולי 2013
מי שבוגד מבחינתי הוא גבר שקרן.
כן,יש אנשים אמיתיים שלא מפחדים מהאמת
והם לא יהיו מסוגלים לשקר ,ובטח שלא לבגוד.
מצטערת ,קשה לי לדון אנשים בוגדנים לכף זכות ולא משנה מה הסיבה.