בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך גורמים לנשלט לבלוע לעצמו את הזרע?

hrgiger
לפני 10 שנים • 23 ביולי 2013
hrgiger • 23 ביולי 2013
שולטת אמיתית לא תאמר לעבד שלה לקפוץ מהגג, למה לנפץ לעצמך את הצעצועים?
אבל אני (בהנחה ואני שולטת אמיתית (: ) כן אבקש ממנו לפתוח את התחת בשבילי, להתמודד עם טיפטופי שעווה, ללקק כפות רגליים נקיות או מלוכלכות ולבלוע זרע.
והוא יבצע.
כי אני הוריתי וזה מאזן הכוחות - אני אומרת והוא עושה.
Mr Mickey​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 ביולי 2013

שלושה שיעורים

Mr Mickey​(שולט) • 23 ביולי 2013
לרגל יום הפמדום הבינלאומי (WTF ???) מצורפת המלצתי:

אין הבדל בין נשלט ונשלטת במובן הזה. יש כאלו שזה בא להם/ן טבעי. את האחרים צריך פשוט ללמד לקבל זרע. אם רוצים שהשיעור ייקלט באמת, בלי אילוצים ובלי פרצופים, אז אסור לכפות. צריך לפרק את המטלה לחטיבות לימוד icon_smile.gif רק כך אפשר לפרק התנגדויות ולהשיג תוצאה עקבית ומשביעת רצון.

כל חטיבה צריך ללמד לנשלט ''על יבש'', כלומר לתת שיעור אחד ובתנאים נוחים ורגועים. למשל, כשהוא על ברכיו, על הרצפה לרגלי גבירתו, היושבת על הספה.

שיעור ראשון: טעם וריח - סט הטעם של זרע מרגיש מוכר אך מרתיע. לכן כדאי לתת לנשלט להתנסות בטעמים בעלי אופי דומה: כף שמן זית, כף חומץ, כף שמן דגים, כף סירופ שיעול, כף סירופ גלוקוז, כף מי מלח. הנשלט יושב לרגלי גבירתו ולומד לקבל את הטעמים, תוך שהוא מתגבר על הדחף לעשות פרצוף, להירתע או לירוק החוצה. לא רק שזה אפקטיבי, זה גם מצחיק קצת. עבור השולטת.

שיעור שני: מרקם - את ההסתגלות למרקם הצמיגי, מלמדים לנשלט באמצעות חומרי מזון דומים, על פי העקרון מהשיעור הקודם, רק עם דגש שונה: חלבון ביצה, רביכת קמח, סחלב עם מלח, ג'לי של אפיכל כשהוא מלוח/חמוץ/נטול טעם/כטוב בעיניך.

שיעור שלישי: התזה - יש משהו מרתיע בפתאומיות של ההתזה, פתאומיות שהופכת את כל העסק למהיר ובעל איכות של חריפות. את זה יש ללמד לנשלט עם אקדח מים ממולא באלכוהול חזק אך סביר (וודקה מאיכות טובה, עראק, ויסקי). הנשלט לומד למצוץ את אקדח המים ולקבל מתזים לתוך הפה והגרון, לבלוע מבלי לשפוך טיפה, עם מינימום פרצופים והתנגדויות. תוך כדי כך סביר שהנשלט ישתכר קצת וגם זה משעשע.

כל אחד מן השיעורים אמור להינתן בנפרד, עם חיזוקים חיוביים או שליליים בהתאם לרמת הביצוע וההתמסרות. אם הנשלט נכשל, נגיד בשיעור הראשון, אין טעם לעבור לשיעור השני. צריך להעניש חזק (או לא להעניש בכלל), לחכות לסשן הבא ואז לנסות שוב. לאחר שהנשלט רכש שליטה בכל שלושת השיעורים, אפשר להעניק לו שיעור ''משולב'' - למצוץ אקדח מים מלא בוודקה עם חלמון ביצה וכף חומץ...

בשלב הזה, אני מניח שהנשלט כבר יעדיף לקבל את הזרע של עצמו icon_smile.gif

יום פמדום שמח בנות יקרות
פשוט ודי
לפני 10 שנים • 24 ביולי 2013

חחח

פשוט ודי • 24 ביולי 2013
פתרון יצירתי משהו!
אזור השפלה
אזור השפלה • 24 ביולי 2013
hrgiger כתב/ה:
שולטת אמיתית לא תאמר לעבד שלה לקפוץ מהגג, למה לנפץ לעצמך את הצעצועים?
אבל אני (בהנחה ואני שולטת אמיתית (: ) כן אבקש ממנו לפתוח את התחת בשבילי, להתמודד עם טיפטופי שעווה, ללקק כפות רגליים נקיות או מלוכלכות ולבלוע זרע.
והוא יבצע.
כי אני הוריתי וזה מאזן הכוחות - אני אומרת והוא עושה.

את יכולה לבקש... עד כאן הכל טוב ויפה
אם הוא יבצע אני לא יודע, תלוי.
יש מספיק שמתלוננות שהנשלט לא מבצע מה שהן רוצות...
אז רצוי להבין אותו, ולא סתם להביט על בדסמ כעל איזה "סרט שחור לבן" שאת אומרת והוא מבצע. בחיים יש קצת יותר גוונים. הייתי מצפה מאנשים באתר בעל פתיחות מינית להבין זאת (ואכן חלק מבינים. חלק לא ממש).
כפי שכתבתי - החירמון יורד מיד לאחר הגמירה. כל עוד השולטת מפתה ומדליקה, אני בעד, העניין הוא שעם הגמירה החשק לבדס"מ יוצא, עד הפעם הבאה).
אגב נחמד שצחקת "אם את שולטת אמיתית"... אולי רמזת שיש נשלטים שהם "לא אמיתיים"? icon_rolleyes.gif
hrgiger
hrgiger • 24 ביולי 2013
נכון, אני יכולה לבקש והוא יכול לא לעשות. אבל, וזה אבל גדול וחשוב, הוא שם את עצמו למשמרת אצלי כי הוא סומך עלי, רוצה לרצות אותי, לשמח. אני מניחה שבהתחשב בכל זה הוא יבצע את בקשתי גם אם היא מעט קשה לו. נכון, יכול להיות שזה יהיה תהליך הדרגתי אבל בהינתן מערכת השליטה הנכונה בסוף זה יקרה.
ולא, ממש לא רמזתי לכך שיש נשלטים "לא אמיתיים". העניין הוא שאני מתחלפת ולפעמים לאנשים יש בעיה עם עם דעותי כשולטת בגלל זה. אז הקדמתי אותם (:
אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 25 ביולי 2013

ואני בעד האופציה הדמוקרטית

אניגמטית​(שולטת) • 25 ביולי 2013
זאת עם חופש הבחירה.

את אומרת לו שיש לו שתי אופציות. שתמיד יש אפשרות לא לעשות, אבל אז יש משימה חלופית, "אז מה אתה מעדיף, ללקק או ברית מילה שנייה?" מקסימום, תעשי ברית.

(ולמי שזקוק לסימונים במצבי בדיחה - אז סימנתי) icon_smile.gif
סגידה

Re: טוב זה הרבה יותר פשוט מהנדמה לכם...

סגידה • 25 ביולי 2013
Flower Girl כתב/ה:
לתת לו לגמור בעמידת נר כשראשו מקובע בין רגלייך במיקום מדוייק.
כך הוא גומר ובולע בכורח, ומנסיון לפחות שפריץ אחד יגיע לפה [אם מפספס מרחי על האצבע ודחפי לפיו בטרם הוא גומר לגמור]

בהצלחה icon_lol.gif

!!!

צודקת !!!
סגידה
סגידה • 25 ביולי 2013
כל התשובות נכונות....כולכם חכמים,כולכם יודעים את ....
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 25 ביולי 2013
hrgiger כתב/ה:
נכון, אני יכולה לבקש והוא יכול לא לעשות. אבל, וזה אבל גדול וחשוב, הוא שם את עצמו למשמרת אצלי כי הוא סומך עלי, רוצה לרצות אותי, לשמח. אני מניחה שבהתחשב בכל זה הוא יבצע את בקשתי גם אם היא מעט קשה לו. נכון, יכול להיות שזה יהיה תהליך הדרגתי אבל בהינתן מערכת השליטה הנכונה בסוף זה יקרה.
ולא, ממש לא רמזתי לכך שיש נשלטים "לא אמיתיים". העניין הוא שאני מתחלפת ולפעמים לאנשים יש בעיה עם עם דעותי כשולטת בגלל זה. אז הקדמתי אותם (:

את אולי לא רמזת, אבל אני אומר את זה במפורש.
יש נשלטים לא אמיתיים, כמו פותח השרשור הזה.
מי שמעיד על עצמו שאחרי הגמירה הוא מאבד את החשק לציית לשולטת שלו, ושהיא יכולה לבקש יפה, אבל הוא לא בטוח שהוא יאות לבקשה, הוא לא נשלט. נקודה.
הוא חרמן.
אגב, זה בסדר גמור להיות חרמן, אבל נשלט זה לא, וגם מגנט לשולטות נורמליות זה לא.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
האמת שלא ממש משנה לי אם הוא נשלט אמיתי, או לא נשלט אמיתי, חרמן או לא חרמן. בעצם, אם הוא לא חרמן אולי תהיה לנו קצת בעיה. בכל מקרה, שיקרא לעצמו איך שבא לו. העיקר שיעשה מה שאני אומרת לו.
מי שלא רוצה לעשות מה שאני אומרת לו, לא חייב. הוא יודע איפה הדלת.