בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס/ סשן בשלישייה

מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 5 באוג׳ 2013

סקס/ סשן בשלישייה

מיתוסית​(שולטת) • 5 באוג׳ 2013
מחפשת כל מידע ממקור ראשון של סקס/סשן בשלישייה.
אישה ושני גברים בלבד. זה יכול להיות סקס נטו או אישה עם שני עבדים או אישה עם שני אדונים (בלי שום מגע מיני בין הגברים). בקיצור, לא משנה מה- האישה במרכז icon_wink.gif
בעיקר מהצד הנשי- איך מצאת אותם? איך היה? זה היה כמו בפנטזיה, יותר טוב או יותר רע? האם אחד מהם היה בקשר רומנטי/בדסמי איתך? איך זה הרגיש לך ולו? איך זה הרגיש לצלע השלישית?
ולא פחות חשוב- איך עוברים את מחסום החשש ממה שיהיה, כי כשיש עוד שני אנשים ולא אחד, יש פחות שליטה....
dogs of lust
לפני 10 שנים • 6 באוג׳ 2013

Re: סקס/ סשן בשלישייה

dogs of lust • 6 באוג׳ 2013
כחולית כתב/ה:
אישה ושני גברים בלבד. זה יכול להיות סקס נטו או אישה עם שני עבדים או אישה עם שני אדונים (בלי שום מגע מיני בין הגברים). בקיצור, לא משנה מה- האישה במרכז icon_wink.gif
בעיקר מהצד הנשי- איך מצאת אותם? איך היה? זה היה כמו בפנטזיה, יותר טוב או יותר רע? האם אחד מהם היה בקשר רומנטי/בדסמי איתך? איך זה הרגיש לך ולו? איך זה הרגיש לצלע השלישית?
ולא פחות חשוב- איך עוברים את מחסום החשש ממה שיהיה, כי כשיש עוד שני אנשים ולא אחד, יש פחות שליטה....

איך מצאת אותם? הוא מצא אותו
איך היה? בעיקר צפוף
זה היה כמו בפנטזיה, יותר טוב או יותר רע? היו פעמים שהיה טוב והיו פעמים שהיה פחות. אין חוקים
האם אחד מהם היה בקשר רומנטי/בדסמי איתך? כן
איך זה הרגיש לך ולו? הוא תמיד נהנה. אני לפעמים
איך זה הרגיש לצלע השלישית? אני חושבת שגם הוא נהנה מאוד
מבחינתי לא היה שום חשש. זה הרגיש קצת כמו ויברטור בחדר
מלח הארץ​(אחר)

לפעמים

מלח הארץ​(אחר) • 6 באוג׳ 2013
זה היה מעולה לפעמים לא , ומדוע ? כי כשיש יותר משניים , צריך לדאוג לתיאום , קצב אחיד , רצונות אחידים , הייתי בכל הקומבינציות , שני שולטים ונשלטת , שתי נשלטות ושולט , שולט ושולטת ונשלטת
שולט וזוג ( גבר ואשה ) נשלטים ואותו דבר ברגיל , בלי "שליטה"
ענין של התאמה , אחד המשתתפים צריך להכיר את השניים האחרים היטב כדי לדעת או "לביים" מה יקרה . אני יכול להגיד שכבר רכשתי נסיון בזה , לא מעט icon_lol.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 באוג׳ 2013
מה הכוונה בלהכיר טוב את השני? לא מספיק לעשות שיחה- שתיים של מה כל אחד אוהב ומה לא ולהפגש לסתם פגישה לראות אם יש כימיה?

פטטוצ'י (? כתבתי נכון?)- זה נשמע לי כאילו לא ממש רצית את זה לפני או תוך כדי ועשית את זה רק בשבילו. זה נכון?
dogs of lust
dogs of lust • 6 באוג׳ 2013
כחולית כתב/ה:
מה הכוונה בלהכיר טוב את השני? לא מספיק לעשות שיחה- שתיים של מה כל אחד אוהב ומה לא ולהפגש לסתם פגישה לראות אם יש כימיה?

פטטוצ'י (? כתבתי נכון?)- זה נשמע לי כאילו לא ממש רצית את זה לפני או תוך כדי ועשית את זה רק בשבילו. זה נכון?

הייתי במספר הרכבים ובנסיבות שונות. ואף פעם לא סבלתיicon_smile.gif
חלק היה סקס, חלק היה סשן
הייתי בשלושה הרכבים שונים עם שני בני זוג שונים. ההרכב השלישי היה חסר כל מעורבות רגשית.
אי אפשר להכליל.
מי שזה מדליק אותה, אני לגמרי ממליצה
Love Girl
Love Girl • 6 באוג׳ 2013
עשיתי את זה וזה היהאחד הדברים הכי מטורפים ומדהימים שעשיתי

שתי גברים שלא הכרתי קודם ואף פעם לא פגשתי חוץ מכמה שיחות סקייפ עם אחד מהם
מישלי

Re: סקס/ סשן בשלישייה

מישלי • 6 באוג׳ 2013
כחולית כתב/ה:

גררר... !

(והשאר בפרטי) icon_rolleyes.gif

מיתוסית​(שולטת)
פיטוצ'י, את ממש פולניה שלא מסוגלת לומר שנהנית? icon_wink.gif
מה, לאף אחת לא היו פאלטות? לא היה איזה גבר שתלטן, גבר קנאי, גבר מרוכז בעצמו, אישה שהרגישה פתאום שזה יותר מידי בשבילה, מבוכה, בושה, פדיחות, משהו? icon_smile.gif

מישלי- לא קיבלתי ממך פרטית. מוזמנת לשלוח ולפרט icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
אה, ועוד משהו- שני אדונים נשמע לי קצת מפחיד וגם שיש סיכוי לסתירה בפקודות ובמה שהם רוצים לעשות ("משרתם של שני אדונים" מדגים זאת היטב...). איך מתגברים על זה?
the rain song
the rain song • 6 באוג׳ 2013
כחולית כתב/ה:
פיטוצ'י, את ממש פולניה שלא מסוגלת לומר שנהנית? icon_wink.gif
מה, לאף אחת לא היו פאלטות? לא היה איזה גבר שתלטן, גבר קנאי, גבר מרוכז בעצמו, אישה שהרגישה פתאום שזה יותר מידי בשבילה, מבוכה, בושה, פדיחות, משהו? icon_smile.gif

מישלי- לא קיבלתי ממך פרטית. מוזמנת לשלוח ולפרט icon_smile.gif

אם יש שלישיה מומלצת ונהדרת זה בדיוק זה - שני גברים ואשה אחת.
לי באופן אישי לא משנה אם הגברים יתעסקו גם ביניהם אבל טרם יצא לי לחוות.
צמדי הגברים שהייתי איתם היו כולם סטרייטים מספיק כדי לא להתעסק אחד עם השני אבל מספיק בטוחים כדי להיות ערומים זה בחברת זה.
הפעם הראשונה שלי עם שני גברים היתה הרבה לפני שידעתי מה זה בדסמ.
פגשתי אחד מהם, הגיע חבר שלו ומהון להון - איצ'יקדנה.
לא היתה שום מעורבות רגשית ביני לביניהם וזו היתה הפעם הראשונה אז הכל ביחד השאיר לי טעם של כיף אחד גדול. גם הסקס, גם תשומת לב משני גברים וגם "שיואו, איזה מגניבה אני"

הפעם השניה היתה כבר במסגרת יחסיי עם שולט ואני בתפקיד השפחה. גם זה היה כיף כי שוב, תשומת לב משני גברים בו זמנית לא יכולה להיות באמת גרועהicon_smile.gif זה קרה בתחילת הקשר ואני עדיין לא הייתי מעורבת רגשית יותר מידי.
הפעמים הבאות כבר היו כשהייתי מאוהבת ואז כבר פחות התלהבתי.
אז נעלבתי אפילו - "מה פתאום אתה מסכים שמישהו אחר יגע בי?" מידי פעם הרגשתי ממש כמו זונה ולגמרי לא במובן הטוב של העניין. היו פעמים (בודדות) שפשוט סבלתי.
הרעיון עדיין מוצא חן בעיני. זה יכול להיות נורא כיף. בשבילי עדיף שלא יהיו רגשות לאף אחד מהם.
חיבה בסיסית זה מספיק ומשיכה כמובן.
נורא קל להסחף למקום רע אבל אם מצליחים לעשות סוויץ' ולהבין שזה בעצם מגניב לאללה אז אפשר להיות שרמוטה עד הסוף ולהנות מכל רגע.
    התגובה האהובה בשרשור