ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשלטת אמיתית"

MustHer
לפני 10 שנים • 15 באוג׳ 2013

"נשלטת אמיתית"

MustHer • 15 באוג׳ 2013
הנושא הזה של "נשלטת אמיתית" כבר דוסקס אינספור פעמים.
השאלה שלי היא אם יצא למישהו כאן אי פעם להכיר נשלטת לקשר רציני והיא היתה נשלטת לא רק במיטה?
אני כאן מ2004 ובמילים יש הרבה שמעידות על עצמן שהן ככה אבל במציאות אתה שם לב שהן נשלטות מחירמון רק (וכנראה כשהן העידו על עצמן שהן כאלה הן היו חרמניות פשוט).
מצידי שכל אחת תעשה מה שטוב לה. אבל השאלה היא - האם מישהו נתקל במישהי כחלק מקשר רציני שהיא נשלטת תמיד כלפי בן הזוג?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 באוג׳ 2013
יש קשרים של 24/7, אבל הם מעטים.
בסופו של דבר, זה קשר שקשה מאוד ומתיש נפשית לשני הצדדים. לא קל להיות שולט כל הזמן או נשלטת כל הזמן.
ולהיות נשלט רק בסשנים/סקס לא אומר שזה "פחות" נשלט או "נשלט לא אמיתי"
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 15 באוג׳ 2013
רוב הבעיה דווקא לרוב אצל השולטים.
רובם לא באמת שולטים אלא יותר גברים מתוסכלים שמחפשים זיונים קלים במסווה.
ולכי תבני עם זה חומה... (או קשר אמיתי ורציני וארוך טווח)
11111111111​(שולט)
11111111111​(שולט) • 15 באוג׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
רוב הבעיה דווקא לרוב אצל השולטים.
רובם לא באמת שולטים אלא יותר גברים מתוסכלים שמחפשים זיונים קלים במסווה.
ולכי תבני עם זה חומה... (או קשר אמיתי ורציני וארוך טווח)

יש מצב.

לפי דעתי דווקא,
רוב הבעיה דווקא אצל הנשים, באתר!
רוב הנשים באתר מלאות בחארטות, שטויות, מבלבלות את המוח, נראות כמו הצרות שלי ודיי סתומות. (אני באמת מתנצל בפני כל מי שפגעתי בו עכשיו. המטרה האחרונה שלי עכשיו זה להעליב מישהו ואני לא אומר את זה בציניות. סליחה. אשמח אם לא תקחו את זה אישית, זאת פשוט דעתי. כמו כן, אשמח אם לא תקללו אותי עכשיו).
נשלטות, יש בשפע, בחוץ. בעולם האמיתי, במציאות. ותאמין לי שהן מציאות גדולות - אם הן נשלטות הארדקור, או "אמיתיות" - לא יודע. כל אחד וההגדרה שלו, לא?
(עכשיו אנשים יחשבו, אבל אותן נשים שכאן נמצאות גם במציאות - נכון, סבבה. אבל זה לא אותו הדבר. נשים שנחשפו לאתר הזה, מרשות לעצמן יותר מדי(לא שאני אחראי על מה מותר ולמי), ואולי זאת גם אשמתנו, של הגברים).
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 באוג׳ 2013
קודם כל המושג עצמו "נשלטות אמיתיות", טומן בחובו התנשאות מיותרת. אין אמיתיים או לא אמיתייים, יש מתאימים או לא מתאימים. לגבי השליטה של 24/7, אני חושב שזאת שאלה מורכבת כי מכיוון שמדובר בעניין של התאמה, כ"א מבין את מערכת היחסים ה- BDsMית באופן שונה. אצל אחד היא אמורה לכלול ניואנסים כאלה וכאלה אחרת היא אינה "אמיתית" ואצל אחר מדובר במערכת יחסים שמושתתת על חוקים שכף רגלם לא תדרוך על גזוזטרת ביתי. אני מאמין שאם קבוצה של אנשים זרים תציץ לתוך מערכת יחסים שלי ושל אשתי, רבים מחברי הקבוצה יטענו שמערכת היחסים שלנו אינה מערכת יחסים של שליטה. יש שיחליטו שמדובר בעוד גבר שוביניסט ובאישה נטולת עמוד שדרה ויש שיגדירו את מערכת היחסים שלנו כמערכת יחסים ונילית לכל דבר כי הדרישות שלהם ממערכת יחסים כזו שונות מהדרישות שלי, למשל. ולכן השאלה היא לא האם קיימת "נשלטת אמיתית", אלא האם אתה מוצא את האישה שמתאימה לך לנהל עמה מערכת יחסים של שליטה כפי שאתה מבין אותה וכפי שאתה חושק בה.

בכל מקרה, אני מאוד מסופק ממערכת יחסים שלנו, מה שאומר שאנשים בעלי דרישות דומות לשלי בהחלט יכולים למצוא להם בנות זוג למערכת יחסים 24/7.
שולט בוגר ואמיתי​(שולט)
אומנם די חדש בכלוב אבל אני כבר למעלה מ-30 שנים בתחום וראיתי נשלטות טוטאליות 24/7 ויותר מאחת.
אומנם היום להיות בדסמי הפך להיות IN אבל בוודאי ניתן למצוא את האמיתיים שפה.
restorator

התשובה הפשוטה היא-כן

restorator • 15 באוג׳ 2013
התשובה המורכבת היא שזה תלוי באנשים. זה תלוי באישה ובגבר. אני לא יכול להיות כללני. ואני לא מייצג אף אחד חוץ מעצמי, אבל היכולת להיות עם נשלטת היא מתנה בפני עצמה. הנטיה הטבעית למיניות היא רק מדרגה ראשונה בעלייה לגן עדן.
מי שטעם פעם אחת, כבר לא יוכל להיגמל מזה.
וכן.
הן יחידות סגולה.
להבה חשופה
להבה חשופה • 15 באוג׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
קודם כל המושג עצמו "נשלטות אמיתיות", טומן בחובו התנשאות מיותרת. אין אמיתיים או לא אמיתייים, יש מתאימים או לא מתאימים. לגבי השליטה של 24/7, אני חושב שזאת שאלה מורכבת כי מכיוון שמדובר בעניין של התאמה, כ"א מבין את מערכת היחסים ה- BDsMית באופן שונה. אצל אחד היא אמורה לכלול ניואנסים כאלה וכאלה אחרת היא אינה "אמיתית" ואצל אחר מדובר במערכת יחסים שמושתתת על חוקים שכף רגלם לא תדרוך על גזוזטרת ביתי. אני מאמין שאם קבוצה של אנשים זרים תציץ לתוך מערכת יחסים שלי ושל אשתי, רבים מחברי הקבוצה יטענו שמערכת היחסים שלנו אינה מערכת יחסים של שליטה. יש שיחליטו שמדובר בעוד גבר שוביניסט ובאישה נטולת עמוד שדרה ויש שיגדירו את מערכת היחסים שלנו כמערכת יחסים ונילית לכל דבר כי הדרישות שלהם ממערכת יחסים כזו שונות מהדרישות שלי, למשל. ולכן השאלה היא לא האם קיימת "נשלטת אמיתית", אלא האם אתה מוצא את האישה שמתאימה לך לנהל עמה מערכת יחסים של שליטה כפי שאתה מבין אותה וכפי שאתה חושק בה.

בכל מקרה, אני מאוד מסופק ממערכת יחסים שלנו, מה שאומר שאנשים בעלי דרישות דומות לשלי בהחלט יכולים למצוא להם בנות זוג למערכת יחסים 24/7.

אליפל מותק.

אין על ה - אנג'לינה שלך!

אחזור ואומר, מערכת היחסים שלכם, יכולה , בהחלט. לשמש דוגמא להרבה מאוד אנשים .

( ברוכים השבים, יקרים לנו).

להבה חשופה.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 15 באוג׳ 2013
מסכים עם הגמד המילה הזו "אמיתית" או "אמיתי" לא מתחברת כאן

וממש לא נכונה. כמו בכל זוג יש מתאים דרוש חיבור מסויים שיגרום לגלגלים לנוע

וליצור את הדינמאקה הנכונה.

כן הכרתי נשלטות טוטאליות שחרג מרק סקס אלא בכל רובד בחיים

וכן הכרתי "וניליות" שהיו נשלטות רק שלא ידעו\הפנימו את הנטייה שלהן וברוב המקרים גם לא טרחתי

לבדוק אם הן נשלטות גם במיטה.

אבל בסופו של יום אני מאמין שגם הגבר "הכי שולט" ירצה אישה שתהיה באמת "עזר כנגדו"

עם עמוד שידרה אופי וראייה כוללת.

ולנשים האלה אין תחליף...!