שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

A virginal suB​(נשלט)
לפני 10 שנים • 18 באוג׳ 2013

למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

A virginal suB​(נשלט) • 18 באוג׳ 2013
היי חבר'ה
תגידו למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?
ובכלל למה רובן לא דומיננטיות? אם אתה לא מניע את השיחה אין כלום. בלי להעליב אף אחת, אבל הן אולי אפילו יותר פאסיביות מוניליות.

נ.ב.
אני לא מתלונן ולא מאשים ובטח שלא מכוון לעוד שרשור של ויכוחים כמו שיוצא כאן לא פעם. פשוט באמת רוצה בקשר וזה רק מה שאני מוצא כל פעם מחדש.
Mary Jane
לפני 10 שנים • 21 באוג׳ 2013
Mary Jane • 21 באוג׳ 2013
אתה שוכח שנשים "שולטות" הן קודם כל נשים, עם כל המטען התרבותי הנלווה לכך. זה אומר שרובן מעוניינות שיחזרו אחריהן, יעניינו אותן ויתאמצו עבורן - לעתים אפילו באופן מוקצן יותר מאשר במערכת יחסים "רגילה". מה שאתה מפרש כ"פאסיביות" בשיחת היכרות, הוא בדרך כלל סימן לכך שעדיין לא עוררת בבת השיח עניין.

ב"שליטה" נשית בדרך כלל אין היפוך גמור של התפקידים בין המינים. שתלטנות של נשים שונה מאוד מזו של גברים. לא מדובר בתמונת ראי. האישה שמגדירה את עצמה כ"שולטת" לא הופכת לגבר ולא מקבלת על עצמה את מלוא התפקידים המסורתיים של הגבר, ולכן גם לא תטרח לחזר אחריך ולפתות אותך בשיחה.
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
בנוגע ל"נשלט אינסטנט" - נראה לי שזה לא מדויק.

להערכתי, כמו כולם, גם נשים "שולטות" נוטות לחבב אתגרים שבצדם פרס נאה. אדם שמציג את עצמו ככנוע מלכתחילה, מבטל את אחד הדברים הכי חשובים לנשים - הוא לא מאפשר להן לחוש מיוחדות. יש בכניעה שלו משהו כללי, לא אישי, משהו שלא התרחש בזכות כוחן "המכשף". אלא שעם כל הכבוד לאתגרים ושעשועים, גם מישהו מתריס יתר על המידה זה לא להיט, ויכול בקלות להתפרש כמציק, חסר כבוד או סתם גבר בלי פוטנציאל.

נראה שנשים "שולטות" מתעניינות (לרוב) באדם שמכיל מזה ומזה - מחד גאה ובעל גאווה וערך עצמי, מאידך בעל תשוקה בוערת להיכנע. מי שיש בו איזון "נכון" של השניים, יקסים/ימשוך/יעניין אותן.
A virginal suB​(נשלט)
A virginal suB​(נשלט) • 21 באוג׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
בנוגע ל"נשלט אינסטנט" - נראה לי שזה לא מדויק.

להערכתי, כמו כולם, גם נשים "שולטות" נוטות לחבב אתגרים שבצדם פרס נאה. אדם שמציג את עצמו ככנוע מלכתחילה, מבטל את אחד הדברים הכי חשובים לנשים - הוא לא מאפשר להן לחוש מיוחדות. יש בכניעה שלו משהו כללי, לא אישי, משהו שלא התרחש בזכות כוחן "המכשף". אלא שעם כל הכבוד לאתגרים ושעשועים, גם מישהו מתריס יתר על המידה זה לא להיט, ויכול בקלות להתפרש כמציק, חסר כבוד או סתם גבר בלי פוטנציאל.

נראה שנשים "שולטות" מתעניינות (לרוב) באדם שמכיל מזה ומזה - מחד גאה ובעל גאווה וערך עצמי, מאידך בעל תשוקה בוערת להיכנע. מי שיש בו איזון "נכון" של השניים, יקסים/ימשוך/יעניין אותן.

מה זה מציג עצמו ככנוע מההתחלה? אנו באתר בדס"מ. כמו שהיא מציגה עצמה כדומיננטית אני מציג עצמי כפאסיבי. אבל מן הסתם כמו שהיא לא תשלוט סתם בכל אחד (או לפחות אני מקווה) ככה אני לא אכנע סתם לכל אחת. אני בהחלט מעוניין להכיר שולטת ולהעריץ אותה ולהכנע לה. אגב, גם בקשר כזה זה לא אומר שתמיד אהיה כך - כי כאמור אני לא רק "כנוע" ויש לי מצבי רוח, רגשות ושאר ירקות אופי. אך אני בהחלט בעד שהיא תרגיש מיוחדת, שכן אכנע רק לה.
אבל עדיין, בשורה התחתונה אם אני מגדיר עצמי כפאסיבי כנראה שהמשלימה שלי היא דומיננטית. אנו עדיין מדברים על משהו אלמנטרי באופי. אז אם אני פאסיבי, והיא "דומיננטית-פאסיבית", מה ההגדרות עזרו לנו כאן? הרי יש דבר כזה נשים דומיננטיות...אז אני לא מבין איך הרוב המכריע של השולטות כאן פאסיביות.
A virginal suB​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
אתה שוכח שנשים "שולטות" הן קודם כל נשים, עם כל המטען התרבותי הנלווה לכך. זה אומר שרובן מעוניינות שיחזרו אחריהן, יעניינו אותן ויתאמצו עבורן - לעתים אפילו באופן מוקצן יותר מאשר במערכת יחסים "רגילה". מה שאתה מפרש כ"פאסיביות" בשיחת היכרות, הוא בדרך כלל סימן לכך שעדיין לא עוררת בבת השיח עניין.

ב"שליטה" נשית בדרך כלל אין היפוך גמור של התפקידים בין המינים. שתלטנות של נשים שונה מאוד מזו של גברים. לא מדובר בתמונת ראי. האישה שמגדירה את עצמה כ"שולטת" לא הופכת לגבר ולא מקבלת על עצמה את מלוא התפקידים המסורתיים של הגבר, ולכן גם לא תטרח לחזר אחריך ולפתות אותך בשיחה.

אז שוב מה ההגדרות עזרו לנו? אתה משוחח עם נשלטות ושם לב שהן פאסיביות מידי. אז אתה מנסה להכיר שולטות, אבל שוב, הן פאסיביות...
אני אמור לעורר עניין? שני הצדדים אמורים לרצות בהכרות באותה צורה. זה לא שונה מכל קשר אחר. רק שכאן מדגישים את העניין של פאסיבי/דומיננטי (ומעשית ההדגשה לא שווה הרבה).
Mary Jane
כמו שכתבתי, הכותרת "שולטת" היא לא הבטחה לפעלתנות יוצאת דופן או ל"דומיננטיות" לפי טעמך האישי.
כנראה שתצטרך להמשיך לחפש את זו שמשלימה את הפאסיביות שלך. אני מכירה לא מעט נשים כאלה, אבל הן בדרך כלל לא באות עם שוט ולא מסתובבות באתרי בדסמ. בעיה (:
A virginal suB​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
כמו שכתבתי, הכותרת "שולטת" היא לא הבטחה לפעלתנות יוצאת דופן או ל"דומיננטיות" לפי טעמך האישי.
כנראה שתצטרך להמשיך לחפש את זו שמשלימה את הפאסיביות שלך. אני מכירה לא מעט נשים כאלה,
אבל הן בדרך כלל לא באות עם שוט ולא מסתובבות באתרי בדסמ. בעיה (:

בעצם בצורה כלשהי דיי הסכמת עם הפוסט הראשוני שלי icon_wink.gif
Mary Jane
אה, התכוונתי שהנשים הדומיננטיות *שאני* מכירה בדרך כלל לא באות עם שוט ולא מסתובבות באתרי בדסמ. זו התייחסות אליי ולא לאופי של נשים שולטות...

ואם כבר מדברים על דומיננטיות - אז יש לה כמה פנים. היא יכולה להיות שקטה ויוקדת או נמרצת ופעלתנית, והיא יכולה להתבטא בתכונות האופי או במין, לאחר היכרות או מהרגע הראשון וכיו"ב., לא כולם מתבלטים, מובילים ומשפיעים על אחרים באותו האופן. אפשר לקבוע את הטון בכמה דרכים, איש/ה איש/ה לפי טעמו/ה. עצם העובדה שאינך מוצא מה שאתה נמשך אליו ב"דומיננטיות", עדיין לא הופך את הסביבה ל"לא דומיננטית".
A virginal suB​(נשלט)
Mary Jane כתב/ה:
אה, התכוונתי שהנשים הדומיננטיות *שאני* מכירה בדרך כלל לא באות עם שוט ולא מסתובבות באתרי בדסמ. זו התייחסות אליי ולא לאופי של נשים שולטות...

ואם כבר מדברים על דומיננטיות - אז יש לה כמה פנים. היא יכולה להיות שקטה ויוקדת או נמרצת ופעלתנית, והיא יכולה להתבטא בתכונות האופי או במין, לאחר היכרות או מהרגע הראשון וכיו"ב., לא כולם מתבלטים, מובילים ומשפיעים על אחרים באותו האופן. אפשר לקבוע את הטון בכמה דרכים, איש/ה איש/ה לפי טעמו/ה. עצם העובדה שאינך מוצא מה שאתה נמשך אליו ב"דומיננטיות", עדיין לא הופך את הסביבה ל"לא דומיננטית".

ובאותה הצורה גם הנשלט יכול להיות דומיננטי בתחומים מסוימים ופאסיבי בתחומים אחרים. אז שוב ההגדרות לא עוזרות כלל וכלל icon_razz.gif
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 10 שנים • 31 באוג׳ 2013
גולוסקלפר​(נשלט) • 31 באוג׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:

האישה שמגדירה את עצמה כ"שולטת" לא הופכת לגבר ולא מקבלת על עצמה את מלוא התפקידים המסורתיים של הגבר, ולכן גם לא תטרח לחזר אחריך ולפתות אותך בשיחה.

חבל...

זה מאד סקסי, אישה שמפתה אותך.
שטורפת אותך עם העיניים, ותופסת עליך בעלות בלי להתחשב ברצונך, מתוך ידיעה שכוח הרצון שלך ממילא לא יעמוד בפני טפריה : )