לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 2 בספט׳ 2013
סליחה אבל כולכם מעצבנים מאוד.

איך מישהו יכול להגיד למישהי שהיא במקום לא הנכון? ואיך מישהי יכולה להגיד איך אישה "אמורה" להתנהג?

רק בגלל שהיא לא מה שהוא ספציפית מחפש, או שהוא לא מה שהיא ספציפית מחפשת?
כמות ההכללות הבוטות פה, מה יש לכם, התחרפנתם?
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 2 בספט׳ 2013
זאת כתב/ה:

יודע שפחון,
בעיקרון אני אפילו מסכימה איתך. כמעט. הבעיה העיקרית שלי, שמעולם לא תפסתי סאב / עבד / כנוע (ושאר כינויים) במטרה להוריד אותו לכיוון הכוס שלי. הורדתי אותם בזמנו, לכיוון האסלה שלי. לכיוון הפנלים שלי. לכיוון הקצה של המגפיים שלי. הוכחתי לו בדיוק למה ואיך הוא מעריץ אותי. בדיוק למה ואיך הוא לובש עכשיו תחתוני חוטיני מתחת לחליפה או למה הוא שם לק בציפורניים של הרגליים. גם טרחתי והסברתי למה הוא לומד לשבת ברגליים מסוכלות, להנמיך מבט, וללחוש כשהוא לצידי. הרבה דברים והרבה כיוונים. אבל כיוון אחד מעולם לא היה "המטרה", הכיוון של לזיין אותי. סליחה, בעייני בדסמ אפ'פם לא היה תחליף עלוב ושחוק לחיפוש זיון.

אני מקבל כמעט את כל מה שכתבת, למרות שאצלי נושא המין הוא חלק אינטגרלי וחשוב מהעניין.
"אל הכוס שלה" היה סתם צורת ביטוי, וזה בהחלט יכול להיות מבחינתי "אל הקצה של המגפיים שלה" או כל וריאציה שנתת.

אבל המשיכה שלי לסקס משפיל וכפוי (ולעיתים חד צדדי) לא הופכת את זה לתחליף עלוב לזיון. זה תחליף פי אלף יותר טוב מזיון. זה הזיון שמעניין אותי. ואם אותך לא, אז בכיף.
'Panda'{Beauty}

מה שאתם מתארים בעצם הוא הווריאציה שלכם למין.

'Panda'{Beauty} • 2 בספט׳ 2013
זה כמו לשאול למה הבחורה לא רוצה להכנס איתי למיטה ולמה היא לא זורמת ולא רוצה לערוך איתי שיחות מין. זה בדיוק כמו למה היא לא מדברת בצורה אגרסיבית ושולטת עלי ולמה היא לא רוצה לסשן אותי.
אחת תרצה לדבר איתך מלוכלך ולזרום איתך בעוד שאחרת תעדיף לקחת את הזמן ולהיות ונילית עד המשיכה.
מה שפותח הפוסט בעצם מתאר שהוא רוצה זה שולטת אינסטנט. אחת זורמת שלא תרצה לבנות איתו מערכת יחסים של שליטה או זוגיות. הכל טוב ויפה. יש גם שולטות זורמות שמחפשות גיוונים ושולטות שאוהבות לסשן מגוון עבדים אבל לא כולן.
בדיוק כמו במין ונילי, כל אחד ורצונו. לא מבינה ממש מה האישיו. נשמע ששולטת בתשלום תעשה בדיוק מה שנשלט ירצה אם הוא אוהב כל כך ששולטת ממלאת את רצונו ולא את רצונה.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 10 שנים • 3 בספט׳ 2013
DanaDomme​(שולטת) • 3 בספט׳ 2013
[quote="זאת"]
אדון שפחון כתב/ה:

איפה אתן השולטות שיודעות לבוא לגבר, לתפוס אותו בגרון ולהוריד את הפרצוף שלו אל הכוס שלכן? ואל תגידו לי ששולטות הן לא כאלה, כי אני פגשתי מספיק שולטות שהן בדיוק כאלה.

סלח לי אבל אתה מדבר שטויות כי זה כנראה נוח לך.
הדבר הראשון שאני עושה אחרי שהוא מוכיח לי שהוא גבר גבר ומחזר אחרי זה לתפוס אותו בראש החמוד שלו ולהוריד אותו למטה, פשוט תצטרך לעבוד קצת בשביל זה וכאן אתה כנראה נתקע.
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 3 בספט׳ 2013
DanaDomme כתב/ה:

אדון שפחון כתב/ה:

איפה אתן השולטות שיודעות לבוא לגבר, לתפוס אותו בגרון ולהוריד את הפרצוף שלו אל הכוס שלכן? ואל תגידו לי ששולטות הן לא כאלה, כי אני פגשתי מספיק שולטות שהן בדיוק כאלה.

הדבר הראשון שאני עושה אחרי שהוא מוכיח לי שהוא גבר גבר ומחזר אחרי זה לתפוס אותו בראש החמוד שלו ולהוריד אותו למטה, פשוט תצטרך לעבוד קצת בשביל זה וכאן אתה כנראה נתקע.

תתפלאי, לא כולם תקועים דנה.
וגם.. כשאני מביע עמדה שונה משלך, זה לא בהכרח שטויות.

מה שאת מתארת, זו שליטה מלמטה. הגבר כובש אותך ("מוכיח לי שהוא גבר גבר" בשפתך) מבצע בך מניפולציה שתגרום לך להבין שהוא נשלט (אחרת אם תתפסי אותו בגרון זה עלול להגמר רע) ואז נהנה ממך משרתת את צרכיו כשאת מבצעת בדיוק מה שהוא חיכה שתעשי.
זהו בהחלט גם סוג של שליטה, וגם הסוג הנפוץ ככל הנראה ככל שמדובר בפמדום, אבל אני דיברתי על שליטה טהורה, כפי שהיא בעיניי רוחי, שלרוב מופיעה כפנטזיה ולעיתים נדירות אתה פוגש אישה שעושה זאת הלכה למעשה, כי כזו היא ולא כי כך אתה רוצה.

הצרכים שלי ושלך פשוט שונים, כמו הראיה שלנו לגבי דברים מסויימים וכנראה עוד כל מני תכונות. זה הכל.
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 3 בספט׳ 2013
אדון שפחון כתב/ה:
DanaDomme כתב/ה:

אדון שפחון כתב/ה:

תתפלאי, לא כולם תקועים דנה.
וגם.. כשאני מביע עמדה שונה משלך, זה לא בהכרח שטויות.

מה שאת מתארת, זו שליטה מלמטה. הגבר כובש אותך ("מוכיח לי שהוא גבר גבר" בשפתך) מבצע בך מניפולציה שתגרום לך להבין שהוא נשלט (אחרת אם תתפסי אותו בגרון זה עלול להגמר רע) ואז נהנה ממך משרתת את צרכיו כשאת מבצעת בדיוק מה שהוא חיכה שתעשי.
זהו בהחלט גם סוג של שליטה, וגם הסוג הנפוץ ככל הנראה ככל שמדובר בפמדום, אבל אני דיברתי על שליטה טהורה, כפי שהיא בעיניי רוחי, שלרוב מופיעה כפנטזיה ולעיתים נדירות אתה פוגש אישה שעושה זאת הלכה למעשה, כי כזו היא ולא כי כך אתה רוצה.

הצרכים שלי ושלך פשוט שונים, כמו הראיה שלנו לגבי דברים מסויימים וכנראה עוד כל מני תכונות. זה הכל.

שליטה אמיתית היא כשאתה עושה את הדברים בדרך שנוחה לך ולא בדרך שמצופה ממך, בטח שגברים שמכנים עצמם נשלטים לא יכתיבו לי איך לנהל איתם את הקשר. לפי התאוריה הזו נראה שאתה דווקא בצד השולט והתובעני.
לאחרון שמצא חן בעיניי ואמר לי שהוא מצפה שאני "אצוד" אותו ואחזר אחריו אמרתי יפה שלום, כי מה זו אם לא שליטה מלמטה.
תמשיך להיות צודק בזמן שאתה מתייבש פה...
פייה{O}

Re: או בקיצור:לך על אלו שמחפשות זיון או סשן חד פעמי.

פייה{O} • 3 בספט׳ 2013
פנדה כתב/ה:
אני שולטת אך ורק על הגבר שלי כשאני מרגישה מספיק בנח להיות לידו גברית ושתלטנית בניגוד לטבע האישה...

icon_eek.gif
Mary Jane
Mary Jane • 3 בספט׳ 2013
אדון שפחון כתב/ה:
....

............
.

לא הבנתי כלום. מה זה שליטה טהורה, שוב?
Mary Jane
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013
Mary Jane • 4 בספט׳ 2013
A virginal suB כתב/ה:
["].......................

אני אמור לעורר עניין? שני הצדדים אמורים לרצות בהכרות באותה צורה. זה לא שונה מכל קשר אחר. רק שכאן מדגישים את העניין של פאסיבי/דומיננטי (ומעשית ההדגשה לא שווה הרבה).

אתה לא אמור לעשות שום דבר. למעשה, אתה יכול לחיות את חייך עם מעט מאוד תכתיבים חיצוניים. אבל אם אתה רוצה להגיע להישגים, ובמקרה הזה, להכיר אישה שולטת לקשר, זה בהחלט יעלה את סיכוייך אם תעורר עניין יותר מאחרים. רק לחשוב על ההיצע והביקוש כאן, וזו מסקנה מתבקשת למדי...אבל בכל מקרה, הבט סביב, מה קורה בחיי היומיום. גברים מתחילים עם נשים (כלומר, מנסים לעורר בהן עניין) בכל מקום אפשרי, במונית, בבריכה, בפאב, בתור לרופא... נשים, לעומת זאת, בוררות היטב למי ברצונן להיענות ומי מוצא חן בעיניהן די הצורך. אני מבינה שאתה מקווה שעבורך המצב יהיה הפוך, ואני בהחלט מאחלת לך שכך יהיה. העניין הוא שהרבה פעמים בחיים עדיף להיות חכם (ויעיל) מאשר בעל עקרונות נוקשים...

אגב, אני לא חושבת שכאן, או במה שמכנים "בדסמ", "מדגישים את העניין של פאסיבי/דומיננטי". זה אולי מה שנמצא אצלך בחשיבות עליונה. נראה לי שהדגש נמצא דווקא על מי למעלה ומי למטה. נשים בדרך כלל דומיננטיות *בדרכן הנשית*, ולא מחקות את האופן בו גברים מבטאים את הדומיננטיות שלהם. זו למשל אחת הסיבות שהרבה מהן לא נמשכות לשימוש בסטרפ-און (יש להן איבר משלהן הוא מספיק להם) ולא ישתמשו בכוח הזרוע כדי להכניע אותך (אלא בכוחות אחרים שעומדים לרשותן)...אתה (ושפחון) אולי נמשך יותר לסגנון השליטה הגברי? (;
גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013
גולוסקלפר​(נשלט) • 4 בספט׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
אדון שפחון כתב/ה:
....

אני דיברתי על שליטה טהורה, כפי שהיא בעיניי רוחי
............
.

לא הבנתי כלום. מה זה שליטה טהורה, שוב?

טהורה = נקיה.
במקרה הנ"ל ממניפולציות וממשחקים ב 'נדמה לי', כי זה היה ההקשר. כמובן, כמו שכתבתי, כך בעיניי רוחי. ואם לא הובן, זה ברמת האידאל, לאו דוקא המציאות.

Mary Jane כתב/ה:

...
נשים בדרך כלל דומיננטיות *בדרכן הנשית*, ולא מחקות את האופן בו גברים מבטאים את הדומיננטיות שלהם. זו למשל אחת הסיבות שהרבה מהן לא נמשכות לשימוש בסטרפ-און (יש להן איבר משלהן הוא מספיק להם) ולא ישתמשו בכוח הזרוע כדי להכניע אותך (אלא בכוחות אחרים שעומדים לרשותן)...אתה (ושפחון) אולי נמשך יותר לסגנון השליטה הגברי? (;

אולי מרי ג'יין, אבל טרם ניסיתי, אז אין לי תשובה חד משמעית ; )

מבחינה מסויימת, אפשר לומר שאת צודקת. אני נמשך לנשים שיש בהתנהגותן מאפיינים הנחשבים גבריים: כוחניות, בטחון עצמי, ממוקדות מטרה, ציידות, ועוד.
אבל את נתת דוגמאות למאפיינים פיזיולוגיים, שעליהם אין עוררין שהם או גבריים או נשיים, ואליהם אני דוקא לא נמשך בכלל.
ואני מדבר על מאפיינים, שאולי החברה שלנו הרגילה אותנו לחשוב שהם גבריים אבל יכולים להופיע אצל נשים, באותה מידה. השאלה אם הן מצניעות תכונות אלה או מפגינות אותן.

מחוץ לכלוב טבעי שנשים תצנענה את תכונותיהן הנחשבות גבריות, כמו שגברים יצניעו את תכונותיהם הנחשבות נשיות (גברים לא בוכים יחד למשל) כי רובנו תלויים בחברה כדי להצליח ולהיות מאושרים. בכלוב אני מחפש דוקא נשים שלא זקוקות לאישור החברה כדי להרגיש טוב עם עצמן, ויש להן את החופש להתנהג ולהתנהל כמו שהן, ללא תכתיבים לא מגברים ולא מנשים אחרות.