שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתחילים הכירות ( מוצלחת ) בכלוב?

Grand miser
לפני 10 שנים • 20 באוג׳ 2013
Grand miser • 20 באוג׳ 2013
כחולית כתב/ה:
אני מסכימה עם העיצות לכתוב פנייה אישית.
לגבי הפרופיל- לא מושך לטעמי. הגבולות אומנם משעשעים, אבל אין שום דבר עליך או מה אתה מחפש. אותי מעניין פרופיל מעניין, שמעיד על אינטליגנציה ו/או חוש הומור. לא אהבתי מעולם גברים מתנשאים שהשמש זורחת להם מהתחת.
אני קודם מתחברת לגבר, לאדם ואח"כ לשולט/נשלט שבו.

וכן, מראה חשוב. צריך להימשך לשולט, אחרת איך אפשר להתמסר/ לשכב איתו?

אוקיי.
כשאת כותבת "אין שום דבר עלי" האם לדעתך אני אמור לספר על על העיסוק שלי, על התכונות שלי, בסגנון "רגיש אבל קשוח"? זה באמת מושך יותר לטעמך?
לגבי מה אני מחפש, זה חייב להיות עד כדי כך בנאלי כמו למשל "מחפש נשלטת שיהיה גם מעניין לדבר אתה"? או דברים כאלה.
את רומזת על התנשאות מצידי - יכולה לנמק? ללא נימוק, הדברים שלך נשארו לא ברורים. הסבירי איפה מצאת אותי מתנשא. מניח שבתור טיפוס אינטלקטואלי את היית מעריכה נימוק.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 באוג׳ 2013
לא אמרתי שאתה מתנשא, אלא שאלת בפתיחת השרשור האם נשים מעדיפות שולט שמפאר את עצמו והשבתי שאני לא, ואף מזלזלת בכאלה.
אין הנחתום מעיד על עיסתו.

אתה יכול לכתוב גיל, מצב משפחתי, איזור מגורים כללי. מה אתה מחפש בבחורה. איזה סוג קשר אתה מחפש. תחביבים... תמונה שלך מטושטשת יכולה מאוד לעזור או אפילו סתם תמונה של משהו שאתה נמשך אליו. אם אתה מחפש רק קשר בדסמי, אז דברים שאתה אוהב בבדסמ...
אבל כאמור, עדיף בעיקר דברים בפן האישי כמו בפרופיל שלי, למשל icon_smile.gif
לוק רסן לב

עם בוקס

לוק רסן לב • 20 באוג׳ 2013
רצוי ג'אב ואם משהו משתבש יש להוסיף וו מהירה.
Grand miser
לפני 10 שנים • 21 באוג׳ 2013

מענה לכחולית

Grand miser • 21 באוג׳ 2013
ציטוט של כחולית:

"אתה יכול לכתוב גיל, מצב משפחתי"

יפה, אז קודם כל אני לפחות שמח שאני לא מתנשא. אם זה יכול לעזור, מה טוב...

בעניין הגיל והמצב המשפחתי:
הנה ההסבר, פעם אחת ולתמיד זה יונצח כאן לדראון עולם...:

אני בן 46 ובחורות שיראו בפרופיל גיל כזה לרוב מדפדפות הלאה. זה אבסורדי מכיוון שמהסטטיסטיקה הרבה שלה יכול להגיד לך שרוב הקשרים הבדסמים הם עם בחורות סביב 20 - 25 ולרוב זה היה קשרים שהם לא זוגיות צמודה!
אני מאמין שזההמצב ברוב הקשרים באתר, למרות הצביון ה"זוגי" "מונוגמי" שאנשיםכ אן מנסים לשוות לקשרים הבדס"מים שלהם...
כמו-כן המצב המשפחתי שלי מיוחד, אני לא נשוי, ולא רווק, אלא נמצא בזוגיות פתוחה וארוכה שבה בת הזוג (ש אינה נשלטת ) ואני נותנים חופש מוחלט אחד לשני. לצערי כלובי לא הכניס אופציה כזאת ב"מצב משפחתי". אולי רצוי לבקש ממנו.
בכל אופן הרבה בחורות שהתחלתי לדבר אתן כאן באתר היו עוברות הלאה ומפספסות אותי אילו גם הגיל וגם המצב המשפחתי של "נשוי" ( מה שלא מתאים ) זה היה כתוב בפרופיל. זה לא אומר שאני משקר להן, ההפך - מספר להן את זה מיד בתחילת השיחות. מה שכן - אם זה היה כתוב בפרופיל הן היו עושות "נקסט" מיד, ואפילו לא מגלגלות שיחה ראשונית!
היו לא מעט הכירויות שהתחלתי כאן עם בחורות שאמרו לי בהתחלה שזה לא מתאים להן, ובהמשך הבינו את הסטטוס המיוחד וקיבלו את זה...נו מה דעתך על זה? icon_wink.gif
Grand miser
לפני 10 שנים • 21 באוג׳ 2013

תיקון להודעה הקודמת

Grand miser • 21 באוג׳ 2013
משום מה לא מצליח להכנס לפונקצית העריכה ולתקן את ההודעה הקודמת שלי.
בקיצור - מה שניסיתי להגיד זה שמנסיוני הרב לתלות על עצמי שלט שאומר: "אני נשוי בן 46" היה לא מתאר אותי באופן נכון, וסוגר דלת במקום לפתוח דלת.
לגבי נשלטות שפונות אני תמיד מספר מהתחלה שאני בזוגיות פתוחה ושבת הזוג ואני נותנים חופש ופרטיות מוחלטת אחד לשני ( ושיש לי דירה פרטית משלי). היו בחורות שלא הבינו את זה ודחו את הפנייה, ובהמשך כשהבינו והכירו אותי טוב יותר דוקא קיבלו את הסטטוס הלא שגרתי והכירו אותי.
llulu​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 25 באוג׳ 2013
llulu​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2013
amy כתב/ה:
אני נמשכת לאינטלגנציה, טוב לב ונימוס. כמובן שיש קריטריונים נוספים, כגון לא מעשן, אבל אלו כבר לא קשורים לסגנון התקשורת.

מה זאת אינטלגנציה איימי <|? יש כאלה אלפים....,
פרחונית​(לא בעסק)

Re: איך מתחילים הכירות ( מוצלחת ) בכלוב?

פרחונית​(לא בעסק) • 25 באוג׳ 2013
תמיד מושך יותר לענות למישהו שטרח לקרוא את מה שיש לי לכתוב
את הפרופיל, אם כתבתי בפורום אז את ההודעות האחרונות, אם כתבתי בלוג אז את הפוסטים האחרונים

הפרופיל שלך קצת משעשע אבל לא מאוד מושך להיכרות

הכינוי גם משעשע
ובאופן אישי אני מעדיפה כינויים משעשעים מאשר כינויים "נפוחים"

אם אתה רוצה דברים משעשעים תכתוב אותם בבלוג
בפרופיל כדאי להיות יותר ענייני

ואם אתה משאיר את הפרופיל כמו שהוא, אז כשאתה פונה לנשלטות תהיה ענייני ותכתוב על עצמך
אבל בקצרה

למשל את המצב הזוגי הייחוד שלך אפשר לכתוב כך - "בן 46, בזוגיות פתוחה והדדית"
אפשר להוסיף שיש לך דירה פרטית משלך.
ספציפית למקרה שלך, הייתי שוקלת להוסיף קישור למאמר על זוגיות פתוחה כפי שאתה רואה אותה
או אפילו לפתוח בלוג ולספר על זה.

כי נכון שזה באמת מרתיע את רוב הנשים
אבל זה יעזור אם תכתוב מה זה עבורך, ואיך זה נראה בחיים שלך

לגבי מה לכתוב עלייך
אפשר לכתוב מה אתה מחפש פה
האם אתה פוליאמורי שמעוניין בקשר רציני ומחייב עם נשלטת ?
האם אתה מעוניין בקשר שליטה בלבד (כזה של 1-2 פגישות סשן בשבוע וטלפונים וסמסים) ?
האם אתה מעוניין בקשר קליל ?
Grand miser

היי פרחונית

Grand miser • 25 באוג׳ 2013
בהחלט תגובה רצינית ועניינית. אשקול כל מה שכתבת.
( חלק אני עושה, אבל לא בכזאת אינטנסיביות)
נוריתE
נוריתE • 25 באוג׳ 2013
איך?
בזהירות רבה
רפאל
לפני 10 שנים • 26 באוג׳ 2013

Re: איך מתחילים הכירות ( מוצלחת ) בכלוב?

רפאל • 26 באוג׳ 2013
בהחלט ישנם פרופילים טובים יותר ופרופילים טובים בפחות. אבל בגדול אני לא חושב שצריכים ליחס לפרופיל חשיבות יתרה. היכרות ראשונית נוצרת בכלוב לא רק כי פרופיל כלשהו עבר רף מסויים וזכה למענה. אלא שהרבה פעמים היא פונקציה של תזמון והלך רוח. כמו כן, אני לא חושב שכל הנשים מחפשות את אותו הדבר בפרופיל. לאחת חשוב מאוד המצב המשפחתי, לאחרת הגיל, ושלישית לא באמת יודעת מי ומה ורק מחפשת משהו שיתפוס אותו. לרוב אנחנו פשוט נוטים להמעיט בערכם של הגורמים שאינם בשליטתנו, ולהפריז בערכם של אלו שבשליטתנו (כמו הפרופיל).

אני חושב שבשביל היכרות דווקא בלוג פעיל יכול מאוד לעזור. ולא סתם בלוג על הא ודא, עם קישורים ליו טיוב או פוסטים על פוליטיקה, אלא בעיקר בלוג אישי, שהפוסטים שלו מהווים צוהר לעולמך האישי ונפשך. משהו שיכול להוות טעימה ממך ולעשות לנשים חשק לעוד.

c r a b c a k e כתב/ה:

האם אתן מתרשמות מ"ניפוח אגו" כלומר מפרופיל או שולט שיגיד על עצמו כמה הוא שולט מדהים וכו"?
מה אם אני אנטי-גיבור ולא אוהב לנפח את עצמי? יש לי סיכוי?...

כמובן שאי אפשר להצליח בקשר שבו אתה מנסה שלא להיות אתה. ושהדבר החכם הוא לחפש מישהי שתאהב אותך כפי שאתה, ולא להעשות מה שמישהי היתה רוצה שתהיה. אבל אחרי שאמרנו את זה, אני חושב שבסופו של יום נשלטות לא רק מחפשות גבר עם הגדרה של שולט, אלא גם עם תכונות אופי מסויימות. במילים אחרת, "ניפוח אגו" יצליח יותר מאשר הרהורי המבוכה והספקות של ה"אנטי-גיבור".