סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות: פרופיל כפול !

הרמאפרודיטה
לפני 10 שנים • 24 באוג׳ 2013

זהירות: פרופיל כפול !

הרמאפרודיטה • 24 באוג׳ 2013
ייתכן והנושא נטחן בעבר, לא שאכפת לי, אבל אני חייבת להציף -

מה הקטע הזה, גאד דאמאט, של בחור אחד המפעיל שני פרופילי זהב שעולים לו כסף - באחד הוא מציע את עצמו כנשלט לקשר, ובשני כשולט המעוניין בקשר? מה הקטע?! מה הפתולוגיה הזו אמורה להביע???
daniel222
daniel222 • 24 באוג׳ 2013
כנראה שהוא לא הבין שיש אפשרות לסמן עצמו כמתחלף
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 24 באוג׳ 2013
daniel222 כתב/ה:
כנראה שהוא לא הבין שיש אפשרות לסמן עצמו כמתחלף

חושב? כי בשה תמים עסקינן ? icon_wink.gif
נוריתE
נוריתE • 24 באוג׳ 2013
אני לא חושבת שצריך להזהיר מפניו
אלא אם כן הוא מסוכן או מתכוון לרמות ולהזיק
ובואו כל אחד ,ואחת נבין בעצמנו את פרושו של זה ואל נכנס פה לדיון העתיק מי כן מי לא
וה בכלל אם בכלל
4X4​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 באוג׳ 2013

Re: זהירות: פרופיל כפול !

4X4​(אחר) • 25 באוג׳ 2013
הרמאפרודיטה כתב/ה:
ייתכן והנושא נטחן בעבר, לא שאכפת לי, אבל אני חייבת להציף -

מה הקטע הזה, גאד דאמאט, של בחור אחד המפעיל שני פרופילי זהב שעולים לו כסף - באחד הוא מציע את עצמו כנשלט לקשר, ובשני כשולט המעוניין בקשר? מה הקטע?! מה הפתולוגיה הזו אמורה להביע???

ממה אכפת לך?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 25 באוג׳ 2013
פרופיל כפול מילא...
יש כאן אחד שמתחזה למלכה, וממליץ לשולטות אחרות על עצמו בפרופיל השני שלו כנשלט.

ויש עוד קומבינציות מעניינות שנחשפתי אליהן. אין מה לעשות. דחף המין חזק מידי. אנשים נואשים יעשו הכל.
    התגובה האהובה בשרשור
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 באוג׳ 2013
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
דחף המין חזק מידי. אנשים נואשים יעשו הכל.

כן, אבל יש דברים שלא ניתן לעשות. שולט לא יכול לשחק אותה נשלט לאורך זמן ונשלט לא יוכל לשחק אותה שולט לאורך זמן. הנשלט המומלץ בסופו של דבר יסתבר להיות לא מה שהבטיחה המלכה הממליצה והמלכה הממליצה, אם תאריך בשיחה עם אחרות, תתגלה כגבר. כי אין, דברים כאלה מתגלים בסופו של דבר. אז מה הרווח פה? לשם מה לשלם שני מנויים, להזיע לזכור באיזה ניק להיכנס ולאן וכדומה? זה הרי מטורף. בסופו של דבר, גם אם תיפול לחיקו עצם כלשהי, הוא לא ייהנה ממנה כי הוא נאלץ "לשחק אותה" מישהו שהוא לא.

כנראה משהו לא בסדר אתי, כי גם אחרי כל כך הרבה שנים פה, אני עדיין לא מבין.
זאלופון​(שולט)
לפני 10 שנים • 26 באוג׳ 2013
זאלופון​(שולט) • 26 באוג׳ 2013
אני מניח שהוא פשוט מתחלף שגילה שבין המלכות והשפחות ישנן כאלה שמעדיפות את הגברים שלהן לגמרי שולטים או לגמרי נשלטים ונרתעות ממתחלפים, ולכן הוא מנסה למקסם את הסיכויים שלו. לא פתולוגיה, סטטיסטיקה icon_cool.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 10 שנים • 26 באוג׳ 2013
פסיכו לוג​(שולט) • 26 באוג׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
דחף המין חזק מידי. אנשים נואשים יעשו הכל.

אז מה הרווח פה? לשם מה לשלם שני מנויים, להזיע לזכור באיזה ניק להיכנס ולאן וכדומה? זה הרי מטורף. בסופו של דבר, גם אם תיפול לחיקו עצם כלשהי, הוא לא ייהנה ממנה כי הוא נאלץ "לשחק אותה" מישהו שהוא לא.
\

אל תמעיט בערך הגירוי ומלאכת היד שהוא עוסק בהם במשך הימים שהוא מפנטז על הצומי שהוא מקבל בהתכתבות. נואשים כבר אמרתי?