בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתגברים על אדון?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 5 בספט׳ 2013

Re: הר ועמק

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בספט׳ 2013
אדון_המשאלות כתב/ה:
ניובי סקרנית כתב/ה:
אדון_המשאלות כתב/ה:
אם כשאת איתו את בפסגה של הר, ובלעדיו בעמק ניכר - בגלל הריקנות שבחוץ את צריכה דווקא לממש את הקשר אם ניתן.
אם לא ניתן לממש יותר את הקשר בגלל זמינות סטטוס או כמובן אם הוא פוגע בך או לא מתאים אז תחתכי.
icon_wink.gif

יפה אמרת..... פסגה של הר ועמק ניכר.... זו בדיוק התחושה.....

אם זה זה אז זה גורם למניה דיפרסיה - הנאות שיא ושיעמום מדברי.
ןזה רק יחמיר. אם את לא יכולה להיות בהר כל הזמן כי הוא לא זמין, או הקשר לא יכול להתקדם מסיבות אחרןת תחתכי חבל על הסבל.

מה הקשר למניה דיפרסיה? הגורמים אליה הם תורשתיים וגנטיים.
נוריתE
נוריתE • 5 בספט׳ 2013
Lordpain כתב/ה:
ביום שבו תרצי לעזוב, זה יהיה היום שבו לא תהיה אפילו סיבה אחת להישאר, ועד אותו היום
אל תטעי את עצמך, אלא פשוט תתמודדי עם הקשיים, כי אם את עדיין שם, זה אומר
שעם כל הכאב שיש, זה עדיין משתלם עבורך.

לא מסכימה איתך לורד.
ממש,לא.

אני מממש לא חושבת שהכאבי לב שהיא חווה, "מישתלמים" לה או שיש משהו ביחסים שלהם או ביחס שלו אליה שעדין איכשהו "מאזן" אותם, היא לא היתה מגיעה לפה בפורום כזה ,אם היה משהו כזה,לדעתי. לא מחכים על לרגע האחרון, כי זה הולך מיצטבר גובר ושובר ,והיא על סף שבירה,

אני לא ממש יודעת איך ,שולטים,לצורך עיניין העניין שלנו עוברים כזה דבר,אם בכלל (אני לא מתייחסת לגברים ככללם)
האמת,אני לא חושבת שאתם,הגברים שכאן,בכלל מסוגלים להבין מה עובר עליה,לא כל שכן רשאים לתת "עיצות" בנוסח הזה שלך,

ההחלטה לעזוב או להשאר,היא שלה בלבד, אני, רק מנסיון,ביחד עם עוד כמה בנות כאן יכולות להבין אותה ולנסות רק לעזור

אתם,לא מועילים בכלל.

ואני אהיה פה מאוד בוטה עכשיו

הפחד להישאר לבד,דופק אותנו.
את זה,צריך להפנים.
בלוסום​(לא בעסק)

נורית,

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בספט׳ 2013
אני חושבת שיש לפחות שני סוגים של נשים פה - כאלה שחותכות בפרידה, וכאלה שהפרידה מתמשכת להן עד שהן מסוגלות לקום וללכת.
נראה לי שלזה התכוון המשורר...
Under The Skin

Re: איך מתגברים על אדון?

Under The Skin • 5 בספט׳ 2013
ניובי סקרנית כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
[עצוב לי לקרוא את זה. זו הסיבה שאני לא מפתחת תלות כזו בגברים/אדונים. המחשבה להגיע למצב כזה שזה בלתי אפשרי לעזוב מפחידה אותי. אחת הקלישאות הכי טובות היא "הזמן הוא התרופה" וזה נכון. כי אז קורים עוד הרבה דברים אחרים שמשכיחים אותו, את מתעסקת בעוד דברים.
.

תודה ליתיום על התשובה הארוכה... אני מכירה היטב את חמשת שלבי האבל... עברתי אותם לא פעם.... השאלה נשאלה בפורום הזה כי יש הבדל משמעותי בין יחסים ונילים ובדס"מים.... ורציתי לדעת.. מניסיון.... על ניתוק החבלים (תרתי משמע) ביחסים שכאלה... כי אני פשוט לא רואה את האפשרות הזו.....

אני לא חושבת שיש יותר מדי הבדל, כמו שאמרה בטי. פרידה היא פרידה. כתבתי לך מהניסיון שלי, מה אני עושה במצבים כאלה. אבל מצד שני, המשבצת שלי לא תואמת לשום משבצת אחרת, אז יכול להיות שזה יעבוד רק אצלי. icon_smile.gif

בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני מאחלת לך בהצלחה, שתעשי אינטגרציה בין כל הטיפים שנתנו לך פה ותוכלי להמשיך הלאה בלב שלם. שנה טובה.
JuSt LiLi​(מתחלפת)
JuSt LiLi​(מתחלפת) • 5 בספט׳ 2013
אני הייתי שנתיים וחצי עם מישהו שזה היה גם זוגיות בין היתר...
כשנפלה ההחלטה לעזוב כי הקשר מיצה את עצמו עזבתי בלב שלם ולא התחרטתי על זה בכלל...
מה שאני אומרת זה כשתחליטי שזהו זה מיצה את עצמו תשלימי עם זה זה יהיה יותר יותר קל... מניסיון
ראש השבט​(שולט)
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013

הצעה..

ראש השבט​(שולט) • 7 בספט׳ 2013
יש די הרבה עבודות התנדבויות במקומות שונים בעולם.

אם את פנויה למשהו כזה זה בהחלט שווה לנסות. עיסוק מתמיד בסביבה חדשה ושונה עם ניתוק מלא מהשגרה.. וחוויות כל יום . הכל לא מוכר וחדש.. לדעתי הכל יקבל פרופורציות אחרות..

מה גם שבמקומות אלו התקשורת לא משהו עם העולם החיצון..

במקרה ראיתי שיש משהו מתאים בקניה. אפריקה..
חסרת רסן​(נשלטת)

נורית

חסרת רסן​(נשלטת) • 7 בספט׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
Lordpain כתב/ה:
ביום שבו תרצי לעזוב, זה יהיה היום שבו לא תהיה אפילו סיבה אחת להישאר, ועד אותו היום
אל תטעי את עצמך, אלא פשוט תתמודדי עם הקשיים, כי אם את עדיין שם, זה אומר
שעם כל הכאב שיש, זה עדיין משתלם עבורך.

לא מסכימה איתך לורד.
ממש,לא.

אני מממש לא חושבת שהכאבי לב שהיא חווה, "מישתלמים" לה או שיש משהו ביחסים שלהם או ביחס שלו אליה שעדין איכשהו "מאזן" אותם, היא לא היתה מגיעה לפה בפורום כזה ,אם היה משהו כזה,לדעתי. לא מחכים על לרגע האחרון, כי זה הולך מיצטבר גובר ושובר ,והיא על סף שבירה,

אני לא ממש יודעת איך ,שולטים,לצורך עיניין העניין שלנו עוברים כזה דבר,אם בכלל (אני לא מתייחסת לגברים ככללם)
האמת,אני לא חושבת שאתם,הגברים שכאן,בכלל מסוגלים להבין מה עובר עליה,לא כל שכן רשאים לתת "עיצות" בנוסח הזה שלך,

ההחלטה לעזוב או להשאר,היא שלה בלבד, אני, רק מנסיון,ביחד עם עוד כמה בנות כאן יכולות להבין אותה ולנסות רק לעזור

אתם,לא מועילים בכלל.

ואני אהיה פה מאוד בוטה עכשיו

הפחד להישאר לבד,דופק אותנו.
את זה,צריך להפנים.

תודה על תגובתך,
אני חושבת שגם לשולטים יש הרבה מה לתרום בעניין הזה, הלא אנחנו מדברים על פירוק יחסים סימביוזים - וזה קשה מאוד לשני הצדדים. אפילו קראתי מחקר על כך שזה הרבה יותר קשה לצד השולט מהנשלט - כיוון שהם מאבדים טריטוריה שלמה מאישיותם.
אני מבינה את הקושי שלך עם המונח "משתלם" וזה אכן מונח בעייתי, אבל אני חושבת שכוונתו היתה שכל עוד אני נשארת יש לי סיבות להישאר עם כל הקושי.
לעניין הבאת הנושא לכאן.... חווה קושי גדול בפרישה זו... ורציתי לשאול את הפורום הזה את דעתם.. האם חוו קושי זה והאם זה מוכר....
הלא פרידה מאדון או משפחה היא קשה פי כמה וכמה מפרידה ונילית.
תודה על תגובתך icon_smile.gif
חסרת רסן​(נשלטת)

ליתיום כתב/ה:

אני לא חושבת שיש יותר מדי הבדל, כמו שאמרה בטי. פרידה היא פרידה. כתבתי לך מהניסיון שלי, מה אני עושה במצבים כאלה. אבל מצד שני, המשבצת שלי לא תואמת לשום משבצת אחרת, אז יכול להיות שזה יעבוד רק אצלי. icon_smile.gif

בכל מקרה, כמו שאמרתי, אני מאחלת לך בהצלחה, שתעשי אינטגרציה בין כל הטיפים שנתנו לך פה ותוכלי להמשיך הלאה בלב שלם. שנה טובה.

תודה רבה ליתיום icon_smile.gif
אני עדיין חושבת שפרידה משולט היא עולם אחר לגמרי מפרידה ונילית, כפי שיחסים בדסמי"ם הם עמוקים הרבה יותר (אחרת מה אנחנו עושות פה??? icon_smile.gif
בהחלט עושה אינטגרציה... ומחפשת בין התגובות מה מהדהד אצלי יותר.
חיבוק icon_smile.gif
חסרת רסן​(נשלטת)

Re: הצעה..

ראש השבט כתב/ה:
יש די הרבה עבודות התנדבויות במקומות שונים בעולם.

אם את פנויה למשהו כזה זה בהחלט שווה לנסות. עיסוק מתמיד בסביבה חדשה ושונה עם ניתוק מלא מהשגרה.. וחוויות כל יום . הכל לא מוכר וחדש.. לדעתי הכל יקבל פרופורציות אחרות..

מה גם שבמקומות אלו התקשורת לא משהו עם העולם החיצון..

במקרה ראיתי שיש משהו מתאים בקניה. אפריקה..

ראש יקר icon_smile.gif
תודה על תגובתך! כרגע החיים לא מאפשרים לי לקום וללכת, אבל אכן קיבלתי איזה פסק זמן שיאפשר לי מחשבה והרגעה מערכתית.
עדיין לא צריכה לברוח עד לאפריקה אבל בהחלט אשקול בהמשך במקרה הצורך icon_smile.gif
שלגי

שלגי • 7 בספט׳ 2013
ניובי סקרנית כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:

תודה רבה ליתיום icon_smile.gif
אני עדיין חושבת שפרידה משולט היא עולם אחר לגמרי מפרידה ונילית, כפי שיחסים בדסמי"ם הם עמוקים הרבה יותר (אחרת מה אנחנו עושות פה??? icon_smile.gif
בהחלט עושה אינטגרציה... ומחפשת בין התגובות מה מהדהד אצלי יותר.
חיבוק icon_smile.gif

כל אחד נמצא כאן מסיבותיו הוא והן רבות ומגוונות,
אולם ברשותך, אנסה לתת לך זווית טיפה רחבה יותר:
עבורך זה עמוק יותר מוניל כי את אינך ונילית, לכן את כאן.
קשר מהסוג הזה נכון לך ולכן הוא כה עמוק ומשמעותי עבורך.
אני מכירה מערכות יחסים וניליות שהן עמוקות ומשמעותיות מאוד - הן נכונות לאותם אנשים שמצויים בהם.
כנ"ל לגבי פרידות וניליות שהיו איומות ונוראיות למי שאהב שם אהבה עמוקה והיה מחויב בכל נימי נפשו.
אני - ממש ממש ממש לא ונילית - אבל לחלוטין לא חושבת שהעומק הוא נחלת הבידיאסאמיים בלבד - זה עמוק משום שזה נכון לנו. ותו לא.

ובכל מקרה, מקווה שתשכילי לעשות את ההחלטות הנכונות עבורך

בהצלחה