שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה על אילוף....

watermelonlady​(שולטת)
לפני 10 שנים • 8 בספט׳ 2013

חוויה על אילוף....

watermelonlady​(שולטת) • 8 בספט׳ 2013
שלום לחברי הקהילה המבורכת... מאחר ואני היחידה מבין חבריי שנמשכת לעולם השליטה והכאב.. הייתי רוצה לשתף בחוויה שעברה עליי... לפני מספר חודשים הכרתי גבר מקסים, שיחות בינינו זרמו שעות אל תוך הלילה עד הבוקר, חכם רגיש מצחיק ובעיקר מסתורי. קבענו להפגש. הוא הגיע אליי, יפה תואר. לא נשאר לי אויר... הוא נראה בדיוק כמו שאני אוהבת, וכמו שפינטזתי. עוד לפני שאמר "שלום" הדביק אותי לקיר ונישק אותי עמוקות.. תוך כדי לחישות "את יפה את מדהימה אני לא מאמין...." כל אישה שתקרא את זה , תבין את התחושה שעליה אני מדברת... אני נסחפתי. מעולם לא הרשיתי לגבר או אישה לשלוט בי. לא ברגש, ולא בגופי... אבל את *זה* לא יכולתי לעצור. מהרגע שהוא נכנס הרגשתי מרכז העולם, וסמרטוט היקום... הוא השכיב אותי על הספה,ובלי בושה הרים את השמלה, וקרע תחתונים יקרים להחריד שקניתי לכבודו... כמובן לא היתה יותר מוכנה ממני לקלוט כל דבר שיבוא איתי במגע ממנו... אבל הוא.. מפתיע ומסתורי , מהפנט אותי, וגורם לי לתת לראשונה בחיי את הישבן שלי... בלי הרבה דיבורים, נכנסנו לחדר השינה ושם הבנתי למה התכוון כשביקש ממני למסור את ישבני לבעלותו... הוא הוריד את חגורת העור שלו, והצליף בי.. לאחר מכן כרך אותה סביב צווארי עד חנק, שאל "איפה האזיקים??" עניתי לו, "בסלון.." חסרת נשימה, מה"קולר" מהתרגשות וציפייה... הוא לחש " בואי איתי" ... ואני, קמתי על רגליי,והרצועה בידיו. עשינו צעד, הוא הסתובב אליי ואמר " על ארבע, כלבה" . ואני? כלבה? ממתי? באמת נולד הגבר שמשפיט אותי? התברר לי שכן, כי הסכמתי לעשות הכל בשביל לדעת מה יהיה בהמשך...
    התגובה האהובה בשרשור