בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

'' רק המעז מנצח ''

Masterpiece1​(נשלט)
לפני 10 שנים • 22 בספט׳ 2013

'' רק המעז מנצח ''

Masterpiece1​(נשלט) • 22 בספט׳ 2013
שלום לכולם, לאחרונה הכרתי מישהי שלא קשורה לכל הבדסם הכרתי אותה בחיים הוונילים, בחיי היום יום. ויצאנו, וסיפרתי לה על כל הקטע הזה שאני אוהב את הבדסם, בהתחלה חששתי איך היא תגיב, אבל כמובן בהדרגה עשיתי את זה.. ולמזלי היא התחברה נורא לזה, וכבר על ההתחלה היה הסשן הראשון שלנו שעוד התחלנו לצאת.. רק הבעיה שהיא אוהבת יותר מדי כאב, ואני מתחבר יותר להשפלות ושליטה מנטלית. אבל אני יכול לחיות עם זה icon_wink.gif אז לנשלטים שבנינו- כן גם בחיים הוונילים אפשרי להכיר '' שולטת'' וזה רק מזל.. פשוט תנסו, תראו עד כמה הבחורה שאתם איתה היא פתוחה וליברלית, וכמובן שתעשו את זה בהדרגה אל תבואו ישר ותגידו שאתם נשלטים, וכלב וכו'' כי בכל זאת, זרקת פצצה לפחות תתנו לה להתאושש. חג שמח icon_smile.gif
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
לפני 10 שנים • 23 בספט׳ 2013
מחזק.
סוד ההצלחה זה בטיימינג,והכי חשוב ,לאט.לא להתנפל.
לזרוק רמזים,ולראות מה התגובה.
הייתי עם המון וניליות שזרמו,ואפילו התחברו ואהבו.
בינינו,איזו בחורה לא רוצה שיסגדו לה? אבל לא להתנפל ולקחת את זה באיזי!
מצד שני,היו גם הרבה שהרימו גבה,או נמלטו בצעקות icon_confused.gif
אבל לא להתייאש.
מנסיון שלי,כשנשלט נמשך לבחורה ונילית,הוא נמשך אליה בגלל ערך מוסף שיש בה,
משהו שכן משדר שהיא ״בקטע״.
אז שיהיה בהצלחה icon_smile.gif
the rain song
the rain song • 23 בספט׳ 2013
לפני כמה שנים, לפני שידעתי מה זה בדסמ פגשתי איזה בחור שדיבר איתי על הקטע הזה - לשלוט בו.
לא כל כך הבנתי על מה הוא מדבר והוא הסביר ותיאר ונתן דוגמאות.
חלק ממה שהוא אמר, אני מודה, עשיתי בחיי אבל לא ידעתי שזה נקרא לשלוט אבל לא קשור עכשיו.
אז עשינו נסיון אחד והיה נחמד ולא יותר מזה. הוא טען שהוא נורא נהנה. אני דיי השתעממתי.

כמה שנים לאחר מכן פגשתי בחור ששוב העלה את נושא השליטה אבל הפעם מהכיוון השני.
הו, לזה התחברתי הרבה יותר...icon_wink.gif

בסופו של דבר, בלי קשר לאף אחד מהם, הגעתי לכלוב וכמובן שראיתי את שניהם כאן.
מעניין אם הם פתחו עלי שרשור וסיפרו על החוויות עם הווניליות המאעפאנות האלה... icon_rolleyes.gif
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 23 בספט׳ 2013
אלי מרבה רגליים כתב/ה:

מנסיון שלי,כשנשלט נמשך לבחורה ונילית,הוא נמשך אליה בגלל ערך מוסף שיש בה,
משהו שכן משדר שהיא ״בקטע״.
אז שיהיה בהצלחה icon_smile.gif

זה מאוד מאוד טריקי. יש כאלה שמשדרות שהן בקטע ואז במיטה מחכה מפח נפש וקורה גם להיפך, שמישהי לא נראית בכלל בקטע ואז יש הפתעה נעימה.
הכי מדליק זה פשוט לעשות בלי לדבר יותר מידי אבל כל העסק הזה לא פשוט ודורש הרבה אומץ, זו לא חוכמה לתת עצות. שיהיה לכם בהצלחה, אתם תזדקקו לה בכל מקרה.
    התגובה האהובה בשרשור