ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אופי של בן אדם- לפי המוזיקה שהוא שומע?

Masterpiece1​(נשלט)
לפני 10 שנים • 29 בספט׳ 2013

אופי של בן אדם- לפי המוזיקה שהוא שומע?

Masterpiece1​(נשלט) • 29 בספט׳ 2013
בוקר טוב לכולם, אתם גם חושבים שהמוזיקה מעידה הרבה על האופי של הבן אדם? אני למשל שאני מכיר מישהי, אני ישר שואל אותה מה סגנון המוזיקה שהיא שומעת.. אם היא תגיד לי שהיא שומעת לדוגמא: מזרחית אני אשלול ישר! למרות שיש מצב שזה לא בהכרך קובע שהיא לא איכותית. icon_wink.gif
פולו

Re: אופי של בן אדם- לפי המוזיקה שהוא שומע?

פולו • 29 בספט׳ 2013
Masterpiece1 כתב/ה:
למרות שיש מצב שזה לא בהכרך קובע שהיא לא איכותית.

צודק. על אחת כמה וכמה שמדובר בהכרך באדם איכותי כמוך.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 29 בספט׳ 2013
דוב הקוטב כתב/ה:
מוסיקה משקפת המון.
מה השיר שאתה הכי מזדהים איתו?

מוסיקה אכן משקפת במידה לא קטנה את אופיו של אדם.
אני למשל אוהבת בדרך כלל מוסיקה שקטה, רגועה.
אבל זה גם ענין של מצב רוח, לפעמים דווקא מעדיפה שירים קצביים ו'מקפיצים'. icon_cool.gif
שלגי
שלגי • 29 בספט׳ 2013
באופן אישי, אני מכירה אנשים מדהימים באופיים שמאוד אוהבים מוזיקה שנחשבת ל"לא איכותית" כמו מוזיקה מזרחית
ולחילופין,
מכירה זבלים אמיתיים שאוהבים מוזיקה איכותית כמו מוזיקה קלאסית נניח ואף ניחנים בשמיעה אבסולוטית.
לטעמי, מוזיקה מעידה על טעמיו של האדם ולא על אופיו וטעמים הם בהחלט משהו שיש לו השפעה לא מבוטלת בבואנו לבחון מישהו כבן זוג פוטנציאלי.
צריך לזכור כי אהבה למוזיקה נובעת מסיבות שונות ומשונות כמו בית הגידול שלנו - המשפחה, החברה המורחבת יותר בה גדלנו ואפילו המדינה שלנו.
וכן, זה גם משהו שנלקח בחשבון ע"י רוב האנשים כשהם בוחנים עם מי הם רוצים לבלות ולבנות מערכת יחסים.

ובשולי העניין,
מאחר ואני אוהבת קשת רחבה של סוגי מוזיקה - ממזרחית חשוכה ועד רוק מתקדם - לא כולל אופרות - אם קובעים אופיו של אדם לפי המוזיקה שהוא אוהב - כנראה שאני לגמרי חסרת אופי (-:
טרוריסט חמוש באננס

כמעט עמדתי לכתוב תשובה יהירה

טרוריסט חמוש באננס • 29 בספט׳ 2013
בנוסח מי ששופט אנשים לפי סוג מוזיקה שהוא אוהב ככל הניראה מפספס (ולא רק) חלק גדול מהאומנות וכולי וכולי אבל אז נזכרתי...

שאני מצידי לא מדבר, לא יוצא, לא מרים טלפון, לא שולח הודעה ובטח ובטח לא מתערבב באורגיות עם כל מי ששומע מוזיקה (ולא מעניין לי את התחת איזה ז'אנר) בMP3 בזמן שיש לו אפשרות לשמוע למשל CD או בשמו המקצועי PCM-WAV44.1\16
או כמובן בפורמטים של סאונד בהיי דיפינישן כגון: WAV48\24,WAV96\24, WAV192\24

ברצינות, אם יש לכם בבית אופציה לשמוע שיר שאתם אוהבים או מה CD או מהMP3 ובחרתם MP3...

לכו תזדיינו חולי נפש וגם כן תדחפו נפצים לאוזניים יותר טוב ותתקשרו למשרד הרישוי ותגידו שאתם לא מגיעים למה אתם אהבלים.

הנה, באתי לצאת יפיופיסט ויצאתי אליטיסט

ולסיכום,

באומנות, כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה. - יאיר גרבוז

להשתמע

נ.ב מחילה גורפת, חנינה כללית וזהות חדשה לכל מי ששומע DSD\SACD אולי עוד יש תיקווה לבוקר המחר...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 29, 2013 11:10 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 29 בספט׳ 2013
רק להזכירכם, היטלר היה חובב נלהב של מוסיקה קלאסית
כמו כן נסו להיזכר בתפוז המכאני
או להבדיל אלפי הבדלות, זוהר ארגוב היה נרקומן ואנס אלים. ואלפי ישראלים מעריצים אותו עד היום ואני בטוח שחלק מהם אנשים טובים ...

טעם מוסיקה מעיד הרבה על האדם, אבל העדות הזאת הרבה יותר מורכבת ממה שנראה לעין במבט ראשון ואינה פשטנית
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 10 שנים • 30 בספט׳ 2013
די, נו, אני בטוחה שהייתה דרך לדבר על מוסיקה גם בלי להגיע להיטלר icon_smile.gif

גם בשבילי זו אחת השאלות הראשונות. לא בקטע של לפסול, יותר בקטע של לחפש מכנה משותף.
DarkSoul
לפני 10 שנים • 30 בספט׳ 2013

זה חשוב

DarkSoul • 30 בספט׳ 2013
אמנם לא נראה לי שמוזיקה מעידה על אופי, אבל מצד שני, זה אומר מה בן/בת הזוג שומעים וזה חשוב כי אם אין חפיפה מוזיקלית לפחות חלקית, זה יכול מאוד להעיר.
למשל אני לא מסוגל לצאת עם מישהי שלא סובלת רוק/מטאל או שמועת מזרחית בצורה רצינית כי זו מוזיקה שפשוט יש לי אנטי אליה.
זה לא אומר שהיא לא תהיה בחורה טוב/חכמה/מוצלחת - אבל אני לא רוצה להיות במחיצתה עם המוזיקה הזאת.