סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים שהמאיסו את עצמם כאן על נשים

נשלט גברי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 2 באוק׳ 2013

גברים שהמאיסו את עצמם כאן על נשים

נשלט גברי​(נשלט) • 2 באוק׳ 2013
כחלק מחיפושיי וגישושיי אחר שולטות גם מתחלפות או נשים בכלל שמוכנות לטעום מחווית השליטה כשולטות (ההגדרות לימדו אותי שהן לא ממש משמעותיות) אני קולט יותר ויותר נשים שמציינות בפרופיל שגברים לא יפנו אליהן, חלקן מציינות שהן תפוסות יכול להיות שכן ויכול להיות שלא וחלקן לא מציינות סיבה .
התחושה שקיבלתי היא שהגברים כאן באתר באופן הכללי פשוט המאיסו את עצמם על הרבה נשים כאן ממגוון רב של סיבות עד שרבות התייאשו מהאתר והאופצייה להכיר כאן והיו אף כאלה שהפסיקו לגלוש כאן וחבל.
מן הסתם היתרון המספרי הרב של הגברים כאן על הנשים יוצר הצפת פניות של הגברים גם בגלל התחרויות שיש כאן על כל אישה, אם כי אני פחות מצליח להבין גברים שהם תפוסים בבת זוג או פרטנרית בדס"מית כגון נשלט שיש לו שולטת שממשיכים לפנות לשולטות כאילו אין מחר, שולטים גם אבל מניח ששולטים יכולים להרשות לעצמם בזכות "הלגיטיציה" שלהם לכך מעצם מהות הקשר.

האם הינכם שותפים/ות לדעה?
האם לדעתכם יש פתרון?

חבל פשוט שנשים נפלאות רבות נאלצות או להתעלם או פשוט להתנתק מהאתר בגלל הדברים האלה.
    התגובה האהובה בשרשור
11111111111​(שולט)
לפני 10 שנים • 2 באוק׳ 2013
11111111111​(שולט) • 2 באוק׳ 2013
שותף לחלוטין למחשבות שלך.

"אני קולט יותר ויותר נשים שמציינות בפרופיל שגברים לא יפנו אליהן, חלקן מציינות שהן תפוסות יכול להיות שכן ויכול להיות שלא וחלקן לא מציינות סיבה"

גם אני שמתי לב לכך. דבר שתופס תאוצה רבה לאחרונה, לפי דעתי.
שמתי לב שלא כל מי שמציינת שהיא תפוסה, אכן תפוסה. וגם לא כל מי שלא מעוניינת בגברים, לא מעוניינת בנו. וגם לא כל מי שלא פנויה להיכרויות, באמת לא פנויה.
לכל אחת יש את הסיבה שלה, למה שהיא רשמה בפרופיל, בסופו של דבר.

"התחושה שקיבלתי היא שהגברים כאן באתר באופן הכללי פשוט המאיסו את עצמם על הרבה נשים כאן ממגוון רב של סיבות עד שרבות התייאשו מהאתר והאופציה להכיר כאן והיו אף כאלה שהפסיקו לגלוש כאן וחבל"

אני גם חושב כמוך. מילים כדורבנות. ובכן, רובן.
גם אני המאסתי את עצמי כל מה נשים כאן, ומבטיח לך שגם כמה נשים כאן המאיסו את עצמן עליי.
לדעתי, אם היא לא פה - זה ממש לא חבל. (אם כך, אז חבל גם שבר רפאלי וחברותייה לא באתר).

"מן הסתם היתרון המספרי הרב של הגברים כאן על הנשים יוצר הצפת פניות של הגברים גם בגלל התחרויות שיש כאן על כל אישה"

מבטיח לך שאם לכל בחורה/אישה הייתה מצורפת תמונה אמתית, ולא כזאת שאינה משדרת את האמת, הצפת הפניות הייתה הופכת לנחלת העבר.

אם כי אני פחות מצליח להבין גברים שהם תפוסים בבת זוג או פרטנרית בדס"מית כגון נשלט שיש לו שולטת שממשיכים לפנות לשולטות כאילו אין מחר, שולטים גם אבל מניח ששולטים יכולים להרשות לעצמם בזכות "הלגיטיציה" שלהם לכך מעצם מהות הקשר"

שכל אחד יעשה מה שבא לו (ובכן, כמעט הכל)
כל עוד אינו פוגע באחר - זאת דעתי.

לפי דעתי, יש פתרון.
הנה שני צעדים קטנים:

שקיפות - צריך להפוך את האתר הזה למשהו שקוף יותר, שאנשים יוכלו להרגיש בטוח יותר. שיוכלו לחשוף את עצמם, ולהיחשף לאחרים (יש הבדל, למרות שזה נשמע אותו הדבר).
מנהלים - בפועל. כאלו שנמצאים בצ'אט, עוקבים אחרי הפורומים, ומעיפים מלכות בתשלום.

אני מתנצל,
אך נגמר לי החשק לחפור, עוד באמצע.
אשמח לחזור לחפור ולדבר שטויות בעתיד.
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 3 באוק׳ 2013
נשלט גברי​(נשלט) • 3 באוק׳ 2013
תודה על התגובה.

א. רעיון טוב שתהיה שקיפות ותמונות, יש לכך גם את הפייס בוק היום למרות ששם אתה לא בהכרח יודע האם היא בקטע ואיזה קטע, לכן אולי פתרון לדבר כזה יהיה פורום סגור כאן ואם לא כאן אז קבוצה סגורה בפייס בוק ששם יש שקיפות מלאה ולשם מתקבלים רק לאחר סינון קפדני.
שמעתי שיש לקבוצת נשים בדס"מיות קבוצה סגור כזו בפייס שהן חולקות מידע.

ב. יש פה מלא מלכות בתשלום שגולשות חופשי ואף אחד לא מעיף אותן ובפרופיל יש מלא רמזים וקישורים שמפנים לפרסומים שלהן, יש אינטרס שיהיו כאן כי הן משלמות או משלמים עליהן מנוי זהב וזה עוד הכנסה לאתר, פשוט מאד.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2013
השקיפות המלאה לא ניתנת לאכיפה
כי יש פה כל כך הרבה אנשים עם פרופילים כפולים משולשים ואפילו יותר
כך שבאמת אי אפשר להאמין לאף אחד.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 3 באוק׳ 2013
אני חושבת שכדאי שלאנשים יהיו תמונות אמיתיות שלהם בפרופיל, גם בלי פנים. הרבה אנשים מתלוננים על כך שמבנה גוף זה או אחר לא נראה להם... באתרי היכרויות רגילים גם אם אין תמונה פומבית להרבה אנשים, יש תמונה פרטית שאפשר לחשוף וחבל שפה אין את האופציה בלי לתת אימייל או סקייפ וכו'. כמו כן, גם מי שלא שם תמונה פומבית עם פנים- שם תמונה של הגוף ללא פנים...
זה לדעתי יכול למשוך יותר מאשר עוד תמונה של סתם אישה קשורה או גבר שהוא בצורת שולחן.

גם לי היו תקופות שלא רציתי להכיר אף אחד כי היה נמאס לי. לא ממבול ההצעות. זה לא מפריע ואפילו טוב, כי יש יותר מבחר.
זה מזה שאני נכנסת לצ'אט ואנשים ישר מתחילים לדבר איתי על בדסמ וסקס ומה אני אוהבת ומה אני רוצה. ראבאק, טחנתי את זה כבר עשרים שנה אחורה.
אני רוצה לדבר עם גברים כמו גברים וכמו בני אדם. לבדסמ נגיע בהמשך. לי חשובה קודם כל התאמה כבני אדם. האם הוא מעניין אותי בכלל ברמה האנושית, האישית, האינטלקטואלית..

ולא מצליחה למצוא אנשי שיחה מעניינים כאן.
אנשים משעממים אותי כי אחרי 5-10 דק' שיחה (או אפילו במשפטים הראשונים), כאמור ישר מדברים על בדסמ.

אז כן, זה מייאש. בעבר, לפני שהתחתנתי, הגעתי למצב של ללכת לאתרי היכרויות יותר קינקיים כדי לראות תמונות אמיתיות וכי שם יש חומר אנושי יותר טוב. לפחות מהבחינה שהם לא יכתבו בפרופיל שלהם רק על סקס ולא ידברו איתך רק על זה.

יש קודים של התנהגות בעולם "בחוץ", באינטרנט או באמת בחוץ, שלא מדברים עם בחורה ישר על סקס, אבל יש תחושה שזה כל מה שמעניין גברים פה.

מי שמחפשת קשר רציני של זוגיות ובדסמ או אפילו קשר שליטה רציני ולכן מעניין אותה מעבר למה הוא אוהב ומה הגבולות שלו ומה ניסה בעבר- מרגישה שאין לה מה לחפש פה. ואני מרשה לעצמי להכליל.
DarkSoul

יש פה חלאות

DarkSoul • 3 באוק׳ 2013
אני יכול להבין את הנשים בפורום, אני רוב הזמן יחסית צופה פאסיבי בצ'אט ולא משתתף בשיחות אבל יש שם דברים שמחליאים אותי.
רמת המיזוגניות של חלק מהאנשים שיש פה וקוראים לעצמם שולטים לא הייתה מביישת את הטאליבן, המצב הוא שבסופו של דבר הם גם אלו שרוב הפעמים פונים לנשים ומשניאים את עצמם עליהן ובדיעבד את רוב הגברים בפורום.

בסופו של דבר הקהילה הזאת היא ביצה וכמו בכל ביצה יש בה מלא רפש, נחשים, צפרדעים ומחלות, למזלנו בביצות יש גם כמה נרקיסים.