סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ההבדלים בין התפקידים השונים והאם נשלטות הן הבררניות מכולם

מיו​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 3 באוק׳ 2013

על ההבדלים בין התפקידים השונים והאם נשלטות הן הבררניות מכולם

מיו​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2013
כמובן שלא באה להכליל ושיש יוצאים מן הכלל
אבל
מתוך שיחות שלי עם חברים (שולטים/שולטות, נשלטים/נשלטות)
עולים ונחשפתי להבדלים הבאים (אשמח את תאשרו לי שהם נכונים טוש תעמידו אותי על טעותי);

1) שולטים, מתחילים ומחזרים אחרי נשלטות, בעוד ששולטות מחכות או מצפות שיתחילו איתן?
2) לשולטים , יש פחות בעיה עם סאביות נשואות לעומת שולטות שלא מוכנות להיות האישה השניה/מספר 2?
3)לשולטים/שולטות ונשלטים אין בעיה להיות עם פרטנר שהיה בתפקיד X ועשה הסבה. מבחינת שולטים ושולטות זה סוג של גאווה, לקחת פרטנר דומיננטי ולהעביר אותו לצד הנשלט. בעיני נשלטים גברים, המין הנשי הוא המין החזק ולכן הן סוגדים לכל אישה, גם אם היא לא דומיננטית ותנסה להיות כזו בשבילם.
לעומת זאת אצל נשלטות נשים (ויכול להיות שכאן אני משליכה מעצמי על כל הנשלטות האחרות) לא רק שקשה לנו לקבל נשלט שעושה סוויץ ובא לו לפעמים לשלוט, גם אצל כאלה שמגדירים את עצמם כשולטים מבטן ומלידה, אנחנו מחפשות שליטה ודומיננטיות מוחלטת ואם יש סימן קל שבקלים אפילו מחוץ לסשן, של חוסר שליטה וחוסר בטחון אפילו מחוץ לסשן ובחיים האמיתיים, זה מוריד לנו.

דעתכם?
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2013
בשבילי סעיף 3 לא תופס. לא מסוגלת להסתכל בעינים מלמטה למעלה עם מישהו שהיה סוויצ'.
הוא מקסימום יכול להיות שותף קינקי למיטה אך בטח ובטח שלא שולט שלי
וזאת מכיוון שאני אשה חזקה ודומיננטית, וזקוקה למישהו בעל נסיון רב מאד בעמדת החוזק.
מדגישה שמדברת אך ורק מנקודת מבטי האישית ולא מכלילה.
מיו​(לא בעסק)
מיו​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2013
קליפסו- את דווקא מחזקת את מה שאמרתי בסעיף 3 - הבדלתי נשלטות מבעלי התפקידים האחרים וכתבתי שנשלטות לא רק שלא מקבלות את הסוויץ אלא גם בוחנות ופוסלות במודע או שלא במודע גם שולטים שתמיד היו שולטים אך השולטת מזהה בהתנהגותם והתנהלותם היומיומית, תכונות שאינן דומיננטיות.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוק׳ 2013
מיו כתב/ה:
קליפסו- את דווקא מחזקת את מה שאמרתי בסעיף 3 - הבדלתי נשלטות מבעלי התפקידים האחרים וכתבתי שנשלטות לא רק שלא מקבלות את הסוויץ אלא גם בוחנות ופוסלות במודע או שלא במודע גם שולטים שתמיד היו שולטים אך השולטת מזהה בהתנהגותם והתנהלותם היומיומית, תכונות שאינן דומיננטיות.

כן... זה מה שקורה כשאני לא קוראת... icon_wink.gif
פור גוד

שרשור פנטזיונריות

פור גוד • 3 באוק׳ 2013
דרך הפריזמה של הפנטזיה כל סדק בדומיננטיות , הגברית או הנשית, תמיד "מוריד". כי הפנטזיה תמיד נוטה לעבר עולם-מדומיין שכולו בנוי בצלמה, ובה אנחנו גם יכולים תמיד להניח בשמחה-ובששון, ובקלות רבה, יחסים של 24/7, ולהנות מזה מאד.
כך שהאופציה הפנטזמטית המועדפת היא כמובן שמישהו יהיה דומיננטי תמיד.
וכך זה גם אצל נשלטים, בלי שום הבדל דת גזע ומין. ואם הם יודעים שמישהי שמתיימרת "לשלוט" עליהם, בעצם נשלטת ע"י גבר, זה כמעט תמיד "יוריד" להם ממנה ( בפנטזיה ) - להוציא, אצל נשלטים מסויימים ( או נשלטות ) בפנטזיות עם דגש קוקהולדי, שבהן הנוכחות של גבר אחר שמולו היא כנועה תורמת להשפלה שלהם. או לחילופין, אם הם הם דו-מיניים ). בפנטזיה רוב הנשלטים נהנים ממה שקוראים לו "עליונות נשית" - כלומר הם נהנים לדמיין עולם שבו הנשים שולטות.
כך שאין הבדל גדול בעניין הזה בין נשלטים ונשלטות. אבל פנטזיה היא לא מציאות. ובדיוק בגלל זה היא נקראת פנטזיה. אף אחד הוא לא דומיננטי תמיד. אלא אם כן הוא אלוהים, או אהבל גמור.
ואת, מיו, פנטזיונרית לא קטנה בכלל, ולכן - כך אנו מתנבאים בחשש מה - הולך לרדת לך די מהר, ודי בקלות, מ99.9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 אחוז מהגברים (-:
סירופ​(נשלטת)

כן נכון

סירופ​(נשלטת) • 3 באוק׳ 2013
מיו, את צודקת לגמרי,

אני מסכימה עם כל אבחנותייך, כך הסקתי גם מתצפיותי

רק הערה אחת. נתון גבר בעל אישיות דומיננטית, מאוד, טוטלית כזאת שנשזרת בכל תחום והיבט בחיו, שבאה לידי ביטוי בכל סיטואציה, כמעט.

ההבניה הבידיאסאמית היא תוצר של שיתוף פעולה בין שחקני התפקידים. כמו בכל דיאלוג דרמטי
שאינו מונולג, המועלה על במה, הצלחתו תלויה באיכות המענה, הזרימה, התואם בין השניים.

מה שאני רוצה לטעון זה שתפקיד הנשלטת אינו פאסיבי היא מזינה את הדרמה לא פחות מהשולט, ואם היא אדישה, אנמית, פלגמטית ומצפה שהמחזה כולו יתוחזק, ישמר, יקודם ויועלה על ידו.

אז....... יש סיכוי סביר שהעסק לא יעבוד.

במונחים של סלנג, היא צריכה לזרום עם זה .

עד רמה מסויימת כי אם הוא לא דומי בכל פרודה של אישיותו, זה לא יסתייע גם אם הגברת תזרום,

אבל כבר אמרתי, כהנחת עבודה, שנתון דום!

לגבי התנהגויות לא דומיות מצד השולט, כן.. קורה... שאלה של מינונים, כמו גם ההתנהגויות הלא סאביות שלנו, הנשלטות.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 3 באוק׳ 2013
אני חושב שגברים ונשים סוטים פשוט מתנהגים כמו גברים ונשים ונילים.

1) גברים מתחילים ומחזרים אחרי נשים, ונשים מחכות או מצפות שיתחילו איתן. לא משנה אם הגבר שולט והאישה נשלטת, או הפוך, או ששניהם ונילים למהדרין.

2) לגברים יש פחות בעיה עם נשים נשואות, כי לגברים יש פחות בעיה עם סקס כשלעצמו. לעומת זאת, נשים - שולטות, נשלטות או וניליות - לרוב רוצות מערכת יחסים, או לכל הפחות לקבל את האשליה של כזו.

3) נשים, שולטות או נשלטות או לא זה ולא זה, נמשכות לדומיננטיות. אם הן שולטות, הן רוצות את הגבר שלהן דומיננטי בכל הקשר מחוץ לקשר עמן, כולל קשרי עבר שלו. אם הן נשלטות, הן רוצות אותו דומיננטי בכל הקשר, כולל הקשר עמן. לגברים, ככלל, פחות אכפת מהדומיננטיות של האישה. השטחיות של גברים שונה. בגלל זה לרוב הנשלטים לא ישנה אם השולטת שלהם מסוויצ'ה לפעמים, כל עוד הרגליים והתחת שהיא מאפשרת להם ללקק נאים בעיניהם.
    התגובה האהובה בשרשור
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 3 באוק׳ 2013
זה הבעיה אתך זאלו, אחרי תגובות מנומקות למהדרין כמו זו שנתת עכשיו, לא נותר יותר מה לומר או להוסיף (תמיד צריך להקדים אותך icon_smile.gif

כל מילה במקום!
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 3 באוק׳ 2013
אני רואה שהגיבו פה בעיקר שולטים ונשלטות
מיו אני אנסה לענות מהצד שלי

1) שולטים, מתחילים ומחזרים אחרי נשלטות, בעוד ששולטות מחכות או מצפות שיתחילו איתן?

לא מצפה שיתחילו איתי, כן בגלל שיש פה הרבה יותר גברים מנשים והסאבים פה פונים והרבה אין שום סיבה "להתחיל" פה
אבל עם ה- סאב שלי שהיה איתי הכי הרבה זמן אני התחלתי במסיבה בדאנג'ן הישן
ואם אני אראה מישהו שיעשה לי את זה אני אגש ואתחיל

2) לשולטים , יש פחות בעיה עם סאביות נשואות לעומת שולטות שלא מוכנות להיות האישה השניה/מספר 2?

אני בהחלט מסכימה עם זאלו, אין לי שום סיבה להסתפק בשאריות של אישה אחרת, יש מספיק גברים פנויים בעולם ובטח בכלוב ומבחינתי נואף שמשקר לאישתו ישקר גם לי
אנחנו לא פועלות מחרמנות (לרוב) ולכן מוותרות מראש על "העונג" באחד כזה.

3)לשולטים/שולטות ונשלטים אין בעיה להיות עם פרטנר שהיה בתפקיד X ועשה הסבה. מבחינת שולטים ושולטות זה סוג של גאווה, לקחת פרטנר דומיננטי ולהעביר אותו לצד הנשלט. בעיני נשלטים גברים, המין הנשי הוא המין החזק ולכן הן סוגדים לכל אישה, גם אם היא לא דומיננטית ותנסה להיות כזו בשבילם.
לעומת זאת אצל נשלטות נשים (ויכול להיות שכאן אני משליכה מעצמי על כל הנשלטות האחרות) לא רק שקשה לנו לקבל נשלט שעושה סוויץ ובא לו לפעמים לשלוט, גם אצל כאלה שמגדירים את עצמם כשולטים מבטן ומלידה, אנחנו מחפשות שליטה ודומיננטיות מוחלטת ואם יש סימן קל שבקלים אפילו מחוץ לסשן, של חוסר שליטה וחוסר בטחון אפילו מחוץ לסשן ובחיים האמיתיים, זה מוריד לנו.

מבחינתי נשלט הוא לא נחות משולט ולכן זאת לא פחיתות כבוד להיות עם אחד כזה, נהפוך הוא.
מתחלפים אני פחות רוצה , אני מעדיפה גבר ששלם עם המקום שלו מולי
למרות שהיו לי סאבים שהיו מתחלפים,
כשפונים אלי שולטים ומבקשים ממני להישלט זה תמיד מצחיק אותי שנשלטים פותחים ניק כזה כי הם בטוחים שככה ילך להם יותר.
אני דומית, אני נמשכת לגברים כנועים מראש ואני ממש לא מאמינה במושג "שולטים מבטן ומלידה" גם להם יש אמהות icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 3 באוק׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
לא מאמינה במושג "שולטים מבטן ומלידה" גם להם יש אמהות icon_smile.gif
בטי,
מבלי להכנס לשאלה האם קיימים או לא שולטים מבטן ומלידה, מה הקשר בין זה לבין העובדה שיש להם אמהות?