ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ההבדלים בין התפקידים השונים והאם נשלטות הן הבררניות מכולם

רפאל
לפני 10 שנים • 5 באוק׳ 2013

Re: על ההבדלים בין התפקידים השונים והאם נשלטות הן הבררניות מ

רפאל • 5 באוק׳ 2013
פייה כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
Murochka כתב/ה:
נניח מתברר שבבית אני דומיננטית, למי זה מפריע? להכניע אישה דומיננטית מאתגר עוד יותר, לא?

רק עד גבול מסוים. אותו גבול שזה מאתגר עוד יותר להיכנע לגבר שהוא סיסי וסבמיסיבי בבית.

בלי להכנס לדיון כאן, זה לא בדיוק אותו הדבר.
אי אפשר לגרום בכוח או להוביל מישהו להיות דומיננטי אם אין בו את זה - זה מלכוד 22,
אבל אפשר לגרום למישהי (או מישהו) להיות כנועה, גם אם בהרבה אספקים בחייה היא דווקא דומיננטית.

מה שכן, מעניין לקיים דיון על הפער או ההתאמה בין הישות הבדסמית לתפקוד היומיומי,
אבל זה כבר סוטה icon_cool.gif

אני לא חושב שאפשר לגרום למישהי דומיננטית להיות כנועה. אפשר להכניע אותה בכוח, וזה משהו אחר. ועל אותו משקל, אי-אפשר לגרום למישהו סבמיסיבי להיות דומיננטי. אבל אפשר להיכנע לו.

כמו כן, כשם שאישה יכולה להיות "כנועה" רק באספקטים מסויימים של חייה, כך גם גבר יכול להיות "דומיננטי" רק באספקטים מסויימים של חיו.

עד כמה כל אחד מאלו מאתגר או מחרמן - זה כבר עניין של טעם. ומן הסתם לא כל אחת שאוהבת להיות אתגר בשביל אחרים גם אוהבת שאחרים מהווים אתגר עבורה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 10 שנים • 5 באוק׳ 2013
1. ברור שהכללות לא עובדות אף פעם.

2. אני מסכימה עם זאלו בכך שההבדלים בין נשלטות/ים/שולטות/ים הם בעיקר הבדלים בין גברים ונשים.

וההבדלים האלו הם לא גזירת שמיים ולא נובעים מביולוגיה, אלא בעיקר תוצר תרבותי. העולם חינך גברים ונשים לחפש דברים שונים אצל בני זוג. ולכן הרבה יותר נשים מאשר גברים שמות דגש על הצלחה מקצועית, הישגיות, דומיננטיות כללית בחברה ובעבודה וכיו"ב. גברים פחות שמים דגש על התכונות האלה אצל נשים כמשהו שאמור למשוך אותם. ובגלל זה נשים נמשכות לדומיננטיות שמקיפה תחומים רבים, וגברים יכולים (שוב, הכללה גסה, הכוונה היא שיש יותר גברים שיכולים מאשר נשים שיכולות) להסתפק בדומיננטיות שמתבטאת בזוגיות ובמיניות. אני יכולה להיות מוכרת ספרים או עקרת בית, ועדיין להיות שולטת מהממת בלי שום בעיה.

מה שכן הייתי רוצה לצטרף בו לרפאל ויום כיפור, הוא אנשים עם קיבעון לפנטזיה הם כאלה מכל המינים והצבעים, ולא יתמודדו עם האנושיות של מושא הפנטזיה - יהיו אלה חולשותיהם של שולטים או שולטות, ויהיו אלה הגבולות או הרצונות והתשוקות של נשלטים או נשלטות. זה די אותו העקרון.

אם רצית, מיו, לומר שקיבעון הפנטזיה של נשלטות חמור יותר מזה של קבוצות אחרות, אני לא מסכימה בכלל (נראה לי שהוא מאד דומה אצל כולם, בהתאמה לנטיה). אם רצית לומר שקיבעון-פנטזיה נפוץ יותר בנשלטות מאשר בקבוצות אחרות - אין לי מושג, אבל מהנסיון שלי דווקא בנשלטים מדובר במגיפה של ממש. אולי זה פשוט מקרה, ולכל אחד הנסיון המקרי שלו...
Malvina​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 6 באוק׳ 2013

Malvina​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2013
Ultra כתב/ה:
Murochka כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
יום כיפור כתב/ה:

(:

לא להיבהל , הוא התכווון ל 31 שאלות, רק כתב את המספר בבינארי.

חשבתי 49

ובכן, כפי שלימדו אותי לפני יותר משני עשורים:

0011 = 3
0001 = 1

לפחות על בסיס HEXA , על איזה בסיס הגלים שלך משדרים?

וכן התשובה היא עדיין 42! icon_smile.gif

בחיי היום יום אני משתמשת בבסיס עשרוני:
110001 = 1*2^5+1*2^4+0*2^3+0*2^2+0*2^2+1*2^1=32+16+1=49
פור גוד
פור גוד • 6 באוק׳ 2013
כפי שאמרתי, "דומיננטיות" היא מילה שאנו יכולים להסכים על המשמעות שלה, או היא תכונה שאנו יודעים איך היא נראית פחות או יותר - רק דרך השקופית של הפנטזיה-המינית ( כלומר אנו יודעים מהי דומיננטיות, רק כאשר אנו מניחים על המציאות את השקופית של הפנטזיה, כמו שקף על שקף... אמרתי "יודעים מהי דומיננטיות ", כי בחיים ממש זה הרבה יותר מורכב. הכרתי פעם מישהי שהיתה כזאת "דומיננטית", שהיא לא יכלה להחזיק מעמד אפילו שבוע באותה עבודה בלי שהיו מפטרים אותה (: )
כדי להמחיש את הנקודה הזאת, היינו יכולים למשל לעשות תרגיל קטן, שבשבילו הייתי בוחר "כמתנדבים" מתוך אלו שהגיבו עד-כה בשרשור הזה, כמה מהאנשים היחידים שיש לי אליהם כרגע הערכה כלשהי : מרי ג'יין, רפאל, ובכוח המוח.
מרי ג'יין היתה יכולה לקבל משימה לכתוב במשך שבוע תגובות מהמקום של שולט-גבר ( היא תעשה את זה די בקלות. יש לה שכל. והיא יודעת מה אתן רוצות לשמוע, מה מרטיב לכן את זה שם למטה. היא יודעת למשל שמרבית הנשלטות-הסטרייטיות היו שמחות אם תהיה לשולט-גבר שלה איזו ארומה קצת "שובינסטית " כזאת, אולי אפילו קצת "פרימיטיבית" כזאת ( אבל לא יותר מדי. שיהיה גם קצת רציונלי, אם אפשר, הא ? וגם קצת רגיש, אבל לא יותר מדי... הוא יכול לכתוב למשל שרק גברים מתחילים עם נשים, אפילו שהוא יודע שזה לחלוטין לא נכון, אבל כי הוא יודע שזה מה שאתן רוצות לשמוע..)
רפאל יכתוב במשך שבוע תגובות מהמקום-הפנטזמטי של שולט-הומו ( כדי להחיות קצת את הפורום המת הזה, למה לא ? הוא יודע מה נשלט-הומו-פאסיבי היה רוצה לשמוע, או מה יגרום לזנבנב-המכנסיים שלו להזדקף שם למטה )
ובכוח המוח תכתוב במשך שבוע תגובות מהמקום של שולטת טרנס-סקסואלית ( היא מספיק מורכבת נפשית כדי לכתוב די בקלות גם תגובות שיקלעו לטעמם של נשלטים - כמו "החריג" ההוא מהשרשור המקביל האינסופי- שהיו מתים לקבל בתחת מזין אמיתי, ולא מדילדו , אבל עדיין במלחמה עם עצמם ).

למעשה, הרמה הכל-כך נואשת שבה אנשים היו רוצים להאמין שהפנטזיות-המיניות שלהם מתכתבות עם איזושהי מציאות נפשית כללית יותר, או אפילו במקרים מסויימים, נואשים עד כדי כך שהם רוצים שישקרו אותם, הביאה אם אני זוכר נכון, אפילו נשלטים מסויימים להאמין בכל ליבם שפוג - פוג החביב והנכלולי ! - הוא שולטת-על-בינלאומית-שהם-פשוט-חייבים-להכיר.
אז שלא נדע עוד צער
נערגומיבן39

נערגומיבן39 • 6 באוק׳ 2013
Ultra כתב/ה:
Murochka כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
יום כיפור כתב/ה:

(:

לא להיבהל , הוא התכווון ל 31 שאלות, רק כתב את המספר בבינארי.

חשבתי 49

ובכן, כפי שלימדו אותי לפני יותר משני עשורים:

0011 = 3
0001 = 1

לפחות על בסיס HEXA , על איזה בסיס הגלים שלך משדרים?

וכן התשובה היא עדיין 42! icon_smile.gif
//אתה חילקת את המספר ל2 קבוצות של 4 ספרות ובכך בעצם עברת מבסיס 2 לבסיס 16(בסיס HEXA), שזה בסדר גמור, זה חוסך הרבה עבודה חישובית. בהמשך טעית. כפלת 3 ב10 והוספת 1 וקיבלת 31. זה הפירוש המתמטי למה שבעצם עשית. ופה בדיוק הטעות. שכפלת ב10. אנחנו עכשיו בבסיס 16 ולכן צריך לכפול ב16 3x16+1=49
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 6 באוק׳ 2013
אופס.. עכשיו קלטתי את הבדיחה. קבל התנצלות.
נערגומיבן39
לפני 10 שנים • 11 באוק׳ 2013
נערגומיבן39 • 11 באוק׳ 2013
טוב, אז עכשיו שלמדנו ש110001 (בבסיס 2) זה גם 49 (בבסיס 10) וגם 31 (בבסיס 16), הנה 3 חידות: 1) 49 בבסיס 10, באיזה בסיס זה 10? 2) 49 בבסיס 10, באיזה בסיס זה הבסיס עצמו? 3) יהי Z מספר שלם וגדול מ9 (מ10 והלאה) כלשהו. האם לכל Z ניתן למצוא שני מספרים X,Y כך שZ בבסיס Y זה X בבסיס X ?
Ultra​(שולט)

אני מעדיף

Ultra​(שולט) • 11 באוק׳ 2013
שתי רכבות יוצאות באותו זמן, אחת מחיפה ,אחת מת"א....

עוד נגיע להוכחות משפט קנטור ב 13 פרקים.

זה ממש סוטה!
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 11 באוק׳ 2013
התשובה 13 שנתת שגויה. תשובתך אינה נכונה. מצטער.
נוריתE
נוריתE • 11 באוק׳ 2013
דווקא "שולטים" מרשים לעצמם להיות בררניים ברמות
(גם אם הזויות מה,לפעמים)