בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה - רצף או דיכוטומיה?

סירופ​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 15 באוק׳ 2013

יחסי שליטה - רצף או דיכוטומיה?

סירופ​(נשלטת) • 15 באוק׳ 2013
חברה וונילית שלי קיבלה הצעה מפתה בנוסח " חמישים גוונים" , לא חוזה מפורט אלא סופ"ש אינטנסיבי של משחק תפקידים. זה לא עבד... אולי כי לא היתה כימייה מלכתחילה ואולי כי היא וונילית ולא הצליחה להסחף פנימה ליקום המקביל.

נו... זה כי את לא כזאת, אמרתי לה, זה כמו שמי שאינו הומו- הוא לא הומו ולא ימשך לבני מינו גם אם יזמנו לו את האפשרות שוב ושוב.

אבל אולי אני טועה.

היה לי דום שאמר לי שיחסי שליטה נמצאים בהרבה מערכות יחסים וזה ענין של מינונים, כמויות ורצף. הנה, ולראיה - אזיקים - אם המכירות היו תלויות רק בקהל הצדיקים של אנשי הכת, זה לא היה . האביזר הנמכר ביותר בחנויות סקס.

אז מי צודק? אני הסבורה שאו שאת/ה לנו או לצרינו , היינו דיכוטומיה

או הדום המיתולוגי שטען שיש רצף מהלייט לקשה.
פור גוד

Re: יחסי שליטה - רצף או דיכוטומיה?

פור גוד • 15 באוק׳ 2013
סירופ כתב/ה:
חברה וונילית שלי קיבלה הצעה מפתה בנוסח " חמישים גוונים" , לא חוזה מפורט אלא סופ"ש אינטנסיבי של משחק תפקידים. זה לא עבד... אולי כי לא היתה כימייה מלכתחילה ואולי כי היא וונילית ולא הצליחה להסחף פנימה ליקום המקביל.

נו... זה כי את לא כזאת, אמרתי לה, זה כמו שמי שאינו הומו- הוא לא הומו ולא ימשך לבני מינו גם אם יזמנו לו את האפשרות שוב ושוב.

אבל אולי אני טועה.

היה לי דום שאמר לי שיחסי שליטה נמצאים בהרבה מערכות יחסים וזה ענין של מינונים, כמויות ורצף. הנה, ולראיה - אזיקים - אם המכירות היו תלויות רק בקהל הצדיקים של אנשי הכת, זה לא היה . האביזר הנמכר ביותר בחנויות סקס.

אז מי צודק? אני הסבורה שאו שאת/ה לנו או לצרינו , היינו דיכוטומיה

או הדום המיתולוגי שטען שיש רצף מהלייט לקשה.

רצף, סירופ, רצף. אפילו בין ההומו המיליטנטי לבין הסטרייט הרדיקלי יש כמה חוליות ביניים. כמו כל הבי-סקסואליים למיניהם... שלא לדבר על כך, שלא רק מכירות האזיקים לא היו בשמיים אלמלא תאוריית-הרצף היתה נכונה, אלא גם המכירות של "חמישים גוונים"
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 15 באוק׳ 2013
לפי התאוריה שלך סירופ אין דבר כזה וניל קינקי.
או שאתה בדסמי או שלא. עצם קיומם של הנ"ל מפריך את התאוריה שלך כליל...
ועוד משהו - גם אני חוויתי תקופות שהצורך הראשי שלי הוא דוקא קודם ברוך - וזה לא הופך אותי לפחות בדסמית...
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 16 באוק׳ 2013
opiate​(שולט) • 16 באוק׳ 2013
everybody loves a hug from time to time

human thinking is some sort of fluid stream of electronic impulses
decisions are made on a per case basis
most people gravitate within some sort of personal spectrum defined by their history and current intentions
Ultra​(שולט)
לפני 10 שנים • 18 באוק׳ 2013

רצף

Ultra​(שולט) • 18 באוק׳ 2013
BDSM is a spectrum
רצף בין סאביות ממש קלות שלעיתים מכונות PET לבין שפחות אבסולוטיות 24/7 שחיות קשורות
לשרשרת ארוכה ולנות בכלוב קטן.
בין אלה שכאב לא בבחשבון לבין אלה שכאב חזק זו הדרך היחידה לאורגזמה.

וגם וניליות יש כאלה שמשחק עם אזיקי Toys'R'US זה נחשב לא משהוא יוצא דופן
ויש כאלה שקשירות שיבארי ממש עושות להם את זה והדעות לגבי האם אותה ונילית
היא נשלטת חלוקות.
א-דום​(שולט)
לפני 10 שנים • 19 באוק׳ 2013

ברור שישנו רצף

א-דום​(שולט) • 19 באוק׳ 2013
מספיק לקרוא את הפרופילים כאן ולגלות את זה. לא בכדי הוצאו מושגים כגון: שפחה 24/7 , נשלטת מלמעלה וכו'
newoldone
לפני 10 שנים • 20 באוק׳ 2013
newoldone • 20 באוק׳ 2013
אני דווקא לא חושבת שזה כל כך ברור שמדובר ברצף.

ברור לי שתפיסה של דיכוטומיה היא תמיד בעייתית כשמדובר בבני אדם. כי כולנו מורכבים, ובכולנו יש קצת מכל דבר במינונים כאלה או אחרים - יותר מודעים ופחות מודעים, ובכולנו יש רבדים של שלבי ההתפתחות השונים שעברנו, וכו'. ובכל זאת, האינטואיציה שלי הולכת יותר לכיוון של דיכוטומיה, מאשר רצף. או אולי דיכוטומיה בין שני רצפים שונים: רצף אחד של וניליות/קינקיות - שיכולה להגיע גם למקומות אקסטרימיים מבחינת האקטים, ורצף שני של יחסי שליטה (אל תתפסו אותי על השמות, אלה המונחים הכי זמינים לי), ששניהם חוסים תחת המטרייה הרחבה של בדס"מ.

אני לא יודעת להגדיר איפה עובר הגבול המפריד, מה מגדיר כל אחת מהקבוצות ואיך למיין אנשים ספציפיים. כאמור, זה ברמה של אינטואיציה. אולי מדובר על הבדל בין אנשים שהמיניות שלהם מאורגנת ומובנה בדפוסים של בדס"מ ושליטה, והם אלה שנמצאים על רצף עם ה'ונילים', לבין אנשים שכל ההתקשרות האינטימית, אם תרצו האהבה שלהם, מובנית בדפוסים האלה, והם נמצאים מעבר לקו פרשת המים של הדיכוטומיה. למרות שאני לא יודעת להגדיר ולדייק, אני מרגישה שהדיכוטומיה הזו עוברת כחוט שני בהמון דיונים שקראתי והשתתפתי בהם כאן במשך השנים, שיוצרים לפעמים תחושה של דו שיח של חרשים. השרשור האחרון של לורי הוא דוגמה טובה.

מצד שני, אולי האינטואיציה שלי טועה...
daniel222
לפני 10 שנים • 20 באוק׳ 2013
daniel222 • 20 באוק׳ 2013
ניקח אדם ממוצע, תמיד נוכל למצוא איפשהו בעולם אדם אחר שהוא מעט פחות קינקי\בדסמי ממנו ואחד אחר שהוא מעט יותר קינקי\בדסמי ממנו. מכאן אפשר בקלות להוכיח שבין אדם ונילי לחלוטין לבין אדם שהוא הארדקור בדסמי קיים רצף של בני אדם בכל רמות הקינקיות\בדסמיות.
רצף עם איזורים צפופים יותר וצפופים פחות אבל עדיין רצף.
icon_smile.gif