ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים כל יודעים

נולי
לפני 10 שנים • 21 באוק׳ 2013

שולטים כל יודעים

נולי • 21 באוק׳ 2013

לגברים שחושבים שהם קוראים כל כך טוב את האישה שתחתם, אני ממליצה לזכור לשאול אותה להסכמה , למרות שהיא הכנועה והיא עושת דבר. בעיקר להקשיב לה. לא להפתיע עם כל מיני הפתעות שאולי לא יהיו מקובלות עליה. אישה לא צריכה להרגיש נאנסת במקום שאמור להיות בטוח עבורה.
לא מבינה את ההגיון שבלהוליך אותה שולל. זה לא "הפתעה"!!!
לא נעים לקרוא כאלו הודעות בפורומים של נאנסות:

היה בי תמיד את הייצר הזה, לרצות את אחרים ולהיות נחמדה. גם בבית תמיד אבא היה דומיננטי יותר, וככה חונכתי, האישה צריכה לתקתק הכל, לפני שהבעל מגיע עייף מהעבודה.
ואז נתקלתי בקהילה הזו באינטרנט (לפני כשנתיים), שאישה יכולה להיות פאסיבית ולהרגיש בסדר עם עצמה, שם הכרתי אותו. מבוגר ממני. לא שהייתה לי משיכה לגברים מבוגרים אבל תמיד רכשתי להם כבוד רב. ההכרות איתו הייתה נעימה, הוא סיפר לי כמה הוא רגיש וככה הרגשתי גם, מקשיב ותמיד חוות דעתו הייתה עניינית ובוגרת. הוא הציע להיפגש לקפה, רק קפה, למה לא?
הפגישה הראשונה הייתה כיפית, מפנקת, מצחיקה וחזרתי הביתה עם חיוך רחב.
ואז נפגשנו שוב, הרגשתי מוגנת איתו, מה שאולי תמיד היה לי חסר.
היחסים היו בהסכמה מלאה, הוא לא הראשון שלי אבל איתו זה היה מרגיש אינטנסיבי, הוא השולט, הוא המחליט ואני הקטנה – 'תשתקי ותבצעי'.
קשירות ומחסום עיניים היו מנת חלקנו במיטה, ואז יום אחד שהגעתי אליו הוא היה מעט שונה, מעט מוזר, קר ומנוכר, אבל חשבתי שאולי זה מצב רוח שמשתנה.
הוא ביקש לקשור אותי ולסגור את עיניי, ניסיתי להבין למה אבל שיערתי שאולי זה ישפר את מצב רוחו, נעניתי לבקשתו.
לאחר דקות ספורות הוא הגביר את המוזיקה שהייתה ברקע, אבל יכולתי לשמוע צעדים, והבנתי שיש יותר מאדם אחד מאחורי.
מתברר שאלו היו שניים, שבזה אחר זה ביצעו בי את זממם, לא ראיתי, אבל בהחלט הרגשתי, וידעתי שזה לא הוא, אותו אדם שכל כך סמכתי עליו בעיניים עצומות, תרתי משמע.
    התגובה האהובה בשרשור
Blackbeard​(שולט)
לפני 10 שנים • 22 באוק׳ 2013
Blackbeard​(שולט) • 22 באוק׳ 2013
לא נראה שהוא חשב שזה מה שהיא רוצה, לפי הסיפור היה לו ברור לחלוטין שזה אונס.
הוא​(שולט)

נולי

הוא​(שולט) • 22 באוק׳ 2013
אין כל קשר בין לדעת לקרא או "לבקש" הסכמה.
אבל בהחלט קשור ללדעת לבחור נכון את מי שמולך

בדיוק כמו בוניל.
Here And There​(נשלטת)

Re: נולי

Here And There​(נשלטת) • 22 באוק׳ 2013
הוא כתב/ה:
אין כל קשר בין לדעת לקרא או "לבקש" הסכמה.
אבל בהחלט קשור ללדעת לבחור נכון את מי שמולך

בדיוק כמו בוניל.
למה, אתה תמיד קולע בול באבחנות שלך לגבי אנשים?
רשת

משפט המפתח בסיפור

רשת • 22 באוק׳ 2013
:יום אחד שהגעתי אליו הוא היה מעט שונה, מעט מוזר, קר ומנוכר, אבל חשבתי שאולי זה מצב רוח שמשתנה.
הוא ביקש לקשור אותי ולסגור את עיניי, ניסיתי להבין למה אבל שיערתי שאולי זה ישפר את מצב רוחו, נעניתי לבקשתו"

תהיי נשלטת, תהני מרגעי השליטה אבל לעולם אל תשכחי להפעיל שיקול דעת מהיר לפני שאת מתמסרת בכל מצב.
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 באוק׳ 2013
opiate​(שולט) • 23 באוק׳ 2013
הביקורת החצי מנומסת הזאת על לקחית ההחלטות של נולי מצחיקה

אין אינדיקטורים לאונס כפול, לקפוץ מזיהוי של מצב רוח רע לתובנה שהולכים לאנוס אותך זה מגוחך