סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אפשר לעשות כנגד שקרנים?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 24 באוק׳ 2013

מה אפשר לעשות כנגד שקרנים?

מיתוסית​(שולטת) • 24 באוק׳ 2013
ישנם אתרי היכרויות שבהם הנהלת האתר בודקת כל מי שנרשם- את פרטיו הזהים לאימות האופן שהוא מציג את עצמו ושהוא אכן מי שהוא. כמו גם תמונה מעודכנת עם הוכחה (למשל להצטלם עם עיתון מעודכן או כתובת האתר רשומה על דף).
ישנם אתרים שעושים זאת רק כלפי מי שמעוניין ואז הפרופיל מקבל סוג של חותמת אמינות.

לצערי הרב, בכלוב אין את זה, גם לא למנויי זהב.
זה נותן פתח להרבה אנשים לשקר, להעמיד פנים שהם משהו שהוא לא, לפתוח פרופילים פיקטיביים, משולשים, מרובעים וכו' וגם אין תוקף לפרופילים פה, כך שמישהו יכול לפתוח פרופיל לפני 10 שנים ולא לבוא לפה 9.5 שנים ואין לך מושג האם הוא פעיל או לא...

רק לא מזמן הכרתי מישהו שהציג את עצמו בפניי כגרוש בן 33 ואחרי שיחה ארוכה מאוד שבה הוא סיפר פרטים שתואמים את הפרטים הללו, הוא התוודה שהוא בכלל רווק בן 24, מה שכמובן גרם לי לזעום, כי הבנתי שהוא שיקר בקלות לגבי עוד הרבה דברים אחרים. לפני כמה שנים, כשעוד הייתי רווקה צעירה והצבתי רף של מבוגרים ממני עד עשור, מישהו שיקר לגבי גילו ורק בדייט התגלה בלי במקרה שהוא מבוגר ממני ב- 14 שנה והוא גם גרוש, כשביקשתי רווקים...
בשני המקרים, הם טענו שהם שיקרו כדי שאני אתן להם הזדמנות, אך בעיניי זו רמאות והונאה לכל דבר (הרבה יותר מכל מי שמתמרמר פה שהמלכה שהכיר רוצה לפתע כספים...).

האם ישנה דרך לפתור את זה? גם אם לא לכולם, לפחות למי שמעוניין או למנויי זהב.
אני יודעת שהדיסקרטיות חשובה פה, אבל מדובר באימות פרטים מול כלובי ולא שיהיו חשופים לכולם. גם אם זו תהיה אופציה, אני בטוחה שזה ישתלם לכולם, כי זה ידרבן אנשים לרצות להכיר את האנשים הללו, שידעו שיש אמת מאחורי מה שהם מציגים ושהם אנשים אמיתיים, עד כמה שאפשר.

פשוט נראה לי מוזר להתנהג כפרנואידית (לצערי אחרי שאתה נפגע, זו כבר מציאות ולא חרדות ואני מכירה זוגות שהגבר שיקר לאישה לגבי גילו והאמת התגלתה רק אחרי לפחות חודש, כשהם היו עמוק בקשר והיה מאוחר מידי...) ולבקש צילום של ת"ז או הצגה שלה לפני הדייט או במהלכו, אבל לי זה קריטי מאוד לא לצאת עם מישהו מבוגר מידי או צעיר מידי או נשוי.
אני בטוחה שיש עוד כמוני.
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 24 באוק׳ 2013
כחולית העלית סוגייה מעניינת ורציתי רק להוסיף/לחזק את הסברך ההמלומד שהמדובר בשני המינים ,כן גם בצד הנשי יש "אי דיוקים" תודה לך
Templer​(שולט)
Templer​(שולט) • 24 באוק׳ 2013
אדון סבלני כתב/ה:
כחולית העלית סוגייה מעניינת ורציתי רק להוסיף/לחזק את הסברך ההמלומד שהמדובר בשני המינים ,כן גם בצד הנשי יש "אי דיוקים" תודה לך

+1
מיתוסית​(שולטת)
אני מתארת לעצמי שזה נכון לשני המינים, אבל לתחושתי זה יותר חזק בצד הגברי, מאחר ולנשים נשואות או לנשים בכל גיל שהוא, אין בעיה למצוא פה גברים.
לגברים לא אכפת אם האישה נשואה או אם היא בת 18 או בת 50. לעומת זאת, אני כן מבינה את הקושי של גברים צעירים למצוא פה בת זוג וגם לנשואים.
גבר
גבר • 24 באוק׳ 2013
כחולית כתב/ה:

לגברים לא אכפת אם האישה נשואה או אם היא בת 18 או בת 50.

או שאת פשוט צריכה להחליף בדחיפות את הגברים שאת מסתובבת איתם.
    התגובה האהובה בשרשור
Patient dom​(שולט)
אינני מסכים איתך כלל,ידוע לכולם וגם לך שלגברים ויזואליות היא קודם כל[מטומטמים מודה] לנו יש פחות את המושגים שלכם גברי וכו',קודם כל הריקנות שלנו ,מודה ושלא ישקרו אותך האחרים ,זה גבר נקודה. בנושא הגיל גם כן היות ואתם מסתכלות על הרבה תכונות שלנו ואנחנו קודם כל בוויזואלי כאמור,גיל הוא פונקציה בהחלט ושם לא כולן אומרות את האמת ממש ממש לא. בהשחשב בעובדה שמהאתר הזה,פרומיל הגיעו ממנו לחופה נתונים חיצוניים יבשים מאוד חשובים, שלא ישתמע מדברי שהם הם אלה שיכריעו בסוף ברור שמאחורי המעטפת עומדת נשמה. אשר על כן אין הגברים שקרנים יותר מהנשים זה לא כחולית ואני אומר זאת מנסיון רב......אגב אני ניראה מצוין icon_smile.gif חחח
מיתוסית​(שולטת)
מה הקשר?
גם לנשים חשובה מאוד הויזואליות ומי שתגיד שלא, או שהיא משקרת או שהערך העצמי שלה נמוך מאוד.
רק שהרבה גברים מודים שכשהם חרמנים הם מוכנים להתפשר על משיכה או מראה, ונשים הרבה הרבה פחות.

אבל זו לא הנקודה, כי ברגע שיש עניין של שיחה והתאמת פרטים אלו ואחרים, אז מחליפים תמונות ומחליטים אם להפגש או לא.

גבר- גם לא הבנתי את התגובה שלך.
אולי לא הבנת את דבריי נכונה. איזה בת 20 יכולה למצוא בקלות גברים פה, כי גם בני 25 ירצו, גם בני 30 וגם בני 50. לבת 40 יהיה קצת יותר קשה, אבל לא חסרים פה גברים צעירים שרוצים נשים בוגרות וכמובן שיש הרבה מבוגרים פה בני 40-50.
לעומת זאת, לא כל בת 20 תרצה בן 40 והרבה גברים בני 20-24 פה יגידו שקשה להם למצוא בנות זוג בגלל הגיל שלהם כי אין הרבה בנות שצעירות מהם (נשים בד"כ מעדיפות גברים מבוגרים מהן).

גם מבחינת סטטוס משפחתי- אם נהיה קצת סטריאוטיפים, הרבה נשים יחפשו פה קשר זוגי עם בדסמ ולכן ירצו גברים פנויים בלבד ולא ירצו נשואים, אלא אם כן הן נשואות בעצמן ואז הן יעדיפו נשואים כי זה פחות מאיים ודיסקרטי. לעומת זאת, להרבה גברים פנויים פחות יפריע להיות עם נשואות.

הפתרון של הרבה גברים (ושל חלק מהנשים, כי כאמור הן פחות צריכות לשקר כדי להשיג סשן או זיון- בכלל בחיים ובפרט באתר הזה שבו יש רוב גברי מוחץ) הוא פשוט לשקר ולומר מה שהם חושבים שיתן להם יותר סיכויים ליצירת קשר עם אישה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 24 באוק׳ 2013
אדון סבלני כתב/ה:
אינני מסכים איתך כלל,ידוע לכולם וגם לך שלגברים ויזואליות היא קודם כל[מטומטמים מודה] לנו יש פחות את המושגים שלכם גברי וכו',קודם כל הריקנות שלנו ,מודה ושלא ישקרו אותך האחרים ,זה גבר נקודה. בנושא הגיל גם כן היות ואתם מסתכלות על הרבה תכונות שלנו ואנחנו קודם כל בוויזואלי כאמור,גיל הוא פונקציה בהחלט ושם לא כולן אומרות את האמת ממש ממש לא. בהשחשב בעובדה שמהאתר הזה,פרומיל הגיעו ממנו לחופה נתונים חיצוניים יבשים מאוד חשובים, שלא ישתמע מדברי שהם הם אלה שיכריעו בסוף ברור שמאחורי המעטפת עומדת נשמה. אשר על כן אין הגברים שקרנים יותר מהנשים זה לא כחולית ואני אומר זאת מנסיון רב......אגב אני ניראה מצוין icon_smile.gif חחח

בוא ספר לנו באילו שקרים נתקלת ומה גודל התופעה?
Patient dom​(שולט)
המון שקרין גיל זה הפופולארי כמובן ,מראה חיצוני כללי ,נתוני גוף עד הפרטים הקטנים,נשואות שטוענות שהם במערכת פתוחה,בנות זוג שאומרות שהם "חצי רגל בחוץ" אזור מגורים ועוד אי אלו..
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 24 באוק׳ 2013
השקרים של הגברים דומים לגמרי
משקרים שהם פנוים (רוקים/גרושים וכו') או שפשוט לא מפרטים על מצבם המשפחתי
לא כנים לגבי העבר שלהם בבדסמ או בכלל
היה אחד שלכל בחורה המציא ספור חיים אחר
ועוד היד נטויה... זה רק באמת קצה הקרחון
השקר הכי נפוץ הוא שהם מחפשים "מערכת יחסים"
ותוך שניה וחצי את קולטת שאו שכבר יש להם אחת כזו
או שהם סליזים שבא להקיא...