סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אפשר לעשות כנגד שקרנים?

לילימיי​(שולטת)
לפני 10 שנים • 28 באוק׳ 2013

כחולית...

לילימיי​(שולטת) • 28 באוק׳ 2013

אין מה לעשות, כנגד שקרנים.
נקודה.
מי שלא דובר אמת, בהכרויות
ימצא, מן הסתם, כלא דובר אמת
בעוד רבדים בחייו.
לבקש מספר ת.ז. מאדם,
היא בקשה קצת מוגזמת.
אני מקווה שגם את, כחולית
לא ממהרת לתת את מספר תעודת הזהות שלך,
לכל דיכפין.

ועכשיו, קצת פרקטיות:
- היום, כמעט כולם רשומים לפייסבוק.
ניתן לבקש את השם (זה מקובל לגמרי) ולחקור קצת שם.
- בזמן שיחה, לבקש לפתוח מצלמה ולא תמונה.
- לא להאריך בשיחות אינסופיות...
אם מישהו מוצא חן בעינייך, את יכולה להפגש איתו בבית קפה
בשישי בערב (זה די סוגר את עיניין הנשואים).
- לבקש מספר טלפון בבית (ניתן לחקור קצת בגוגל לפי המספר).

אינטואיציה טובה,
להקשיב לתחושות בטן.
לא להתלהב מכל אחד,
בגלל שאת מחפשת זוגיות.

בהצלחה לך.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 באוק׳ 2013
לילימיי-
רוב העיצות טובות, אבל אני ממש לא נותנת את הפייסבוק שלי למישהו שרק הכרתי עכשיו ואני מאמינה שרוב האנשים לא יתנו. ממש לא מתאים לי שמישהו זר יראה דברים אישיים עליי ותמונות של הפרוד ושל הילד ושל ההורים וכו'.... וזה גם הרבה יותר מסוכן למי שנמצא בארון הבדסמי- שלא יהיו מטורפים אחר"כ שיחליטו לשלוח פרטיות למשפחה וחברים על אותו אדם.. זה יותר אישי, בעיניי, מלהראות ת"ז לשתי דקות פנים מול פנים.
אם מישהו היה מבקש ממני בדייט שני ואפילו ראשון אם הוא נראה לי רציני לראות ת"ז כדי לבדוק מה הסטטוס המשפחתי שלי, הייתי מראה לו, אין לי מה להסתיר וזה בדיוק לשניה. זה לא שהוא הולך לרשום את הפרטים שלי בצד. כמובן שהייתי מצפה לאותה מחווה. יש הבדל בין לראות תעודה לבין לתת מספר ת"ז (למה????).

לא לכולם יש סקייפ או מצלמה. גם אם תראי אותו במצלמה, מה זה יתן לך? את עדיין לא תדעי בן כמה הוא או מה הסטטוס המשפחתי שלו. את רק תדעי כמה התמונה מעודכנת icon_smile.gif

לא תמיד מזדמן להפגש בהקדם icon_sad.gif

עיצה טובה לגבי שישי בערב. הבעיה שזה לא תמיד מתאים לי חחח
מבחינתי כן אפשר לדעת אם נשוי או לא לפי זה שמדברים בטלפון גם בשעות הזויות בלילה ואפשר להתקשר מתי שבא לי ולא שרק הוא יתקשר או רק במהלך היום...

לא לכולם יש מספר טלפון בבית. יש אנשים שהטלפון שלהם חסוי, ומניסיון כשניסיתי לבדוק בגוגל מספרי נייד- כמעט תמיד לא קיבלתי כל תוצאה.

לצערי הרב, הייתה לי אינטואיציה טובה לגבי האחרון, בפרט שהוא סיפר דברים בצורה אמינה מאוד, ובכל זאת נפלתי. השקרנים המומחים ואלו שרגילים לספר את אותם שקרים- הכי קל ליפול במלכודות שלהם.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2013
טלפון בבית ופייסבוק בשבילי הם טאבו כמו תעודת זהות בשביל אחרים.
יש גבול לחדירה לפרטיות שאני מוכנה אליה עם האנשים מהאתר.
וכבר יצא לי להכיר מפה אנשים שמכירים את המשפחה שלי
כך שפייסבוק לגמרי לא בא בחשבון
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013
מעריץ גאה​(נשלט) • 30 באוק׳ 2013
כחולית כתב/ה:
אני מתארת לעצמי שזה נכון לשני המינים, אבל לתחושתי זה יותר חזק בצד הגברי, מאחר ולנשים נשואות או לנשים בכל גיל שהוא, אין בעיה למצוא פה גברים.
לגברים לא אכפת אם האישה נשואה או אם היא בת 18 או בת 50. לעומת זאת, אני כן מבינה את הקושי של גברים צעירים למצוא פה בת זוג וגם לנשואים.

היי,

א. באתר הנוכחי הגיוני יהיה שנתקל ביותר שקרים , רמאויות והתחזויות מצד גברים כי הם הרוב פה, אבל באופן יחסי סטטיסטי, לא הייתי חותם במאה אחוז שגברים כאן ובכלל במדיה הוירטואלית הם המובילים בשקרים וההתחזויות.
ב. באופן אישית נתקלתי בלא מעט שקרים והתחזויות מצד נשים כאן ובכלל וגם בעולם האמיתי מחוץ למדיה הוירטואלית, אם זה בעניין של שקרים בנוגע לגיל האמיתי או אם זה התחמקויות למיניהם באמירת הגיל בכלל, אם זה בשליחת תמונות ישנות עם צבע שיער, תספורת, מבנה גוף וכו' וכו' שלא רלוונטיים להווה ואם זה שקרים ועיגול פינות בנוגע לסטטוס המשפחתי כמו שצויין כאן כבר, אם זה בעריכת תמונות בהווה, מציגות תמונות שבהן הן מראות רק מה שמתאים להן להראות, אם זה תמונות פנים בלבד שלא רואים את הגוף שלהן שלכל ילד זה ברור שזה מגמתי ואם זה הפוך , גוף כן וטשטוש פנים או משקפי שמש וכו' וכו', כשהכי משעשע זה כשהן אומרות שאילו התמונות היחידות שלהן כשברור גם לכל ילד שבעידן של היום ולא מהיום אפשר לצלם את עצמך מיידית עם הנייד ויש גם מצלמות מחשב ובלי קשר מי מחזיק רק שתי תמונות שלו במחשב, נו באמת.
באופן אישי אני נתקלתי במישהי שהכרתי באתר הכרות בחו"ל, לא היה לה מצלמה וסקייפ שזה היה מחשיד בפני עצמו אבל ניחא, שוחחנו שבועיים בפון, היו לה תמונות מהממות שלה בפרופיל וגם תמונות ששלחה לי למייל באופן אישי, גילה היה 24 וקצת, נראית מושלם, לאחר שבועיים היא נאותה לספר לי וגם אחרי מאמצי שכנוע לאחר שראיתי שעוברים שבועיים והבחורה לא רוכשת מצלמה למחשב בתירוצים שונים ומורחת זמן, שהתמונות שלה הן בעצם לא שלה אלא של איזו חברה שהשתמשה בתמנותיה וגילה הוא לא באמת 24 אלא 38 והיא נראית פי שתיים פחות טוב מההיא בתמונות, לאחר דין ודברים ניתקתי לה את השיחה בפנים, עבד או לא עבד יש גבול.
אז אתן שקרניות לא פחות מאיתנו , נמרוד הראל אמן החושים אמר פעם באחת התוכניות שלו לקבוצת נשים שאתן שקרניות מדופלמות, כך שעזבי כמות, גם אם כמות הגברים שמשקרים גדולה יותר , אתן מקצועיות יותר בשקרים שזה חבל על הזמן.

ג. התופעה הזו לא תעצר ואין דרך לעצור אותה , בעלי אתרים לא מעניין אותם המוסר וההגינות לרוב, הם רוצים הרבה כניסות וגם רווחים, אלא אם נעשים מעשי נוכלות ועבירות על החוק.

יש ללמוד ממקרים ששיקרו לך, להיות זהיר יותר ולהפיק לקחים ולהמשיך הלאה, אילו הם החיים למידה אחת גדולה, הטבע האנושי.
הסיבות לדברים הללו הם חוסר קבלה והשלמה עצמית עם גיל, מראה, סטטוס וואט אבר, קשה לשפוט, בני האנוש רובם גברים ונשים חולים ביצר הזה עוד מחטא גן עדן.
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 30 באוק׳ 2013
לילמיי וכחולית..ברצוני להעלות בעיה נוספת שאתן הבנות יוצרות והיא השארת מ'ס טלפון.יש ברוב המקרים התנגדות חריפה מצידכם הבנות להשאיר מ'ס טלפון שלדעתי אין בו סיכון ,הקטן שהקטנים,הרי אתן ניפגשות לא פעם לסאשנים מיסתוריים חשאיים עם מאן דהוא שאתן לא מכירות ורמת הסיכון פה מפחידה!!! ושמבקשים ממכם פון שזה לטובתכם נוצר הרושם כאילו אתן מתחת לסכין שנייה לפני האונס.האמינו לי שאם הייתם משוחחות בטלפון לפני הייתם מוציאות ים של אימפרמציה .מה גם ש קול,סגנון דיבור,חופש דיבור,שממנו אפשר להבין הרבה יותר מכתיבה,שבה הצד השני הרבה יותר חופשי.לדעתי טלפון זה איזה שהוא מחסום פסיכולוגי שלכן הבנות שיתרונותיו רבים ,אגב גם בצד ההכרות החיובית אם תתרחש[בה'].אז..צאו מהפחד האובססיבי שלכן הוא הרבה פחות מפגישה כאמור,הוא עדין לגבי הפייס גם שם כחולית אחרי 5 דקות שיחה שלא בא לך עליו תימחקי אותו מייד שום נזק לא יקרה אבל כמות האימפורמציה שתקבלו מהפון ומהפייס תחסוך לכם המון "בעיות" שימרו על עצמכם מתוקות אבל לא מהפון והפייס תבוא הסכנה הפוך ההגנה
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 30 באוק׳ 2013
אדון סבלני, לא הבנתי- אתה טוען שנשים נפגשות עם גבר בלי לדבר איתו בטלפון קודם?
נראה לי מוזר.
יש מחסום לתת מספר טלפון כי הבנאדם עלול להיות מטרידן.

לגבי הפייס- יש בו מידע אישי מאוד שלא מתאים להראות לכל אחד, לא סתם יש בו הגדרות פרטיות. זה לא שמקסימום אני מוחקת- הבנאדם יכול בזמן הזה לדעת איפה אני גרה, איפה אני עובדת, מי החברים שלי, מי המשפחה שלי ועוד כל מיני פרטים מזהים שממש לא בא לי שידע...
Patient dom​(שולט)
כחולית ..מתוקה את חייבת להסביר לי משהו,שלצערי ממרום גילי לא הצלחתי להבין אצל נשים[לא כולן] את יכולה להגיע לסאשן בבית בטיז אל נאבי להזדיין שם עם עיניים עצומות עם איזה לא יודע מי/ מה והוא יעשה בך כרצונו,ומאידך מפריע לך שידע פלוני ולא בטוח,שיזכור כי את תימחקי,שלמדת באורט מוצקין ולאחותך קוראים שולה נו באמת זה מפחיד אתכם.יתרה מזאת ובאותו עניין תפסיקו לחשוף מידע כל כך אינטימי שלכם בפייס כי גם שם לא בטוח שכל מי שידיד עלאק שלך באמת כזה אז קצת צניעות שם. את יודעת זה תמיד מטריף אותי אצל נשים התפישה הזו חחח של כשאני שואל אותה שכבת איתו? היא עונה לאאא מה פתאום רק מצצתי בתפישה הגברית זה לא נתפש והמקרה הזה כן היא שכבה איתו לטעמנו ממאל'ה בואי נכנס לפרופורציה[סליחה על הטעויות אני בנהיגה] icon_biggrin.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 30 באוק׳ 2013
אני לא אבוא לבית של מישהו לפני שאני אפגש איתו בדייט ונילי ואעמוד על קנקנו.
מעבר לזה, כמובן שאין ביטוח בחיים, לצערנו.
יש גם בני זוג שאונסים את נשותיהם.

כן, זה אכפת לי, כדי שלא ינצל את פרטיי לרעה.
מי שבפייסבוק שלי, חברים רחוקים או קרובים, יודעים בדיוק מה שאני רוצה שידעו ויש לי שליטה על זה והמידע שיש שם גלוי לכולם.
מאידך, לא בא לי שכל העולם ואשתו ידעו שאני אוהבת הצלפות (לדוגמה). זו הסיבה שאין לי תמונות בדסמיות ואני לא מאשרת חברים בדסמיים שיש להם פעילות בדסמית בדף או שם בדסמי לדף הפייסבוק.
Patient dom​(שולט)
כחולי ..אינני יודע אם אני מחדש לך אבל מעל 90 אחוז מהפגישות שלי עם נשים כאן נעשו ללא פגישה מוקדמת,שיחות הכל אבל מכאן הם לא ראו אותי את פניי והסוף ידוע סופר דופר סיכון מזלם שאני סופר ג'נטלמן
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 30 באוק׳ 2013
כחולית, הדבר היחידי והריאלי שניתן לעשות כנגד שקרנים זה, להתמודד.