סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אפשר לעשות כנגד שקרנים?

Ultra​(שולט)
לפני 10 שנים • 9 בנוב׳ 2013

Re: הינה תמונה אמיתית שלי

Ultra​(שולט) • 9 בנוב׳ 2013
BlackBird כתב/ה:
Ultra כתב/ה:

Looking good icon_wink.gif

Thanks! And here is my bro:

http://www.collectiondx.com/news_item/52910/updated_images_rah_star_wars_c3po_amp_r2d2
BlackBird
לפני 10 שנים • 9 בנוב׳ 2013

Re: הינה תמונה אמיתית שלי

BlackBird • 9 בנוב׳ 2013
Ultra כתב/ה:
BlackBird כתב/ה:
Ultra כתב/ה:

Looking good icon_wink.gif

Thanks! And here is my bro:

http://www.collectiondx.com/news_item/52910/updated_images_rah_star_wars_c3po_amp_r2d2

ביננו, אחיך יותר שווה icon_biggrin.gif
נוריתE
לפני 10 שנים • 14 בנוב׳ 2013
נוריתE • 14 בנוב׳ 2013
זה, הפיתרון האולטמטיבי

'Panda'{Beauty}
לפני 10 שנים • 11 בדצמ׳ 2013

מודה. אין לי סבלנות לקרוא את כל התגובות.

'Panda'{Beauty} • 11 בדצמ׳ 2013
אני יודעת כזה דבר:
מאחורי המסך לא רואים אותי וזה משמש אותי לטוב או לרע.
גבר לא יתייחס אלי טוב בצורה שונה או ישקר כי אין לו סיבה.
גבר שאני מכירה מחוץ לכאן לא יטרח לסבול אותי אם הוא לא באמת רוצה אותי או אוהב אותי.
גבר יכול לשקר בכל מקום ולא משנה היכן מכירים אותו. גם כשאני מכירה גבר בכל מקום אחר אני לא אבקש ממנו תעודת זהות (לפחות לא בתחילת הקשר) אך מנסיוני הלא עשיר במיוחד עדיין לא קרה שהייתי בקשר או התאהבתי בבחור שמצבו המשפחתי או גילו שונה ממה שהוא טען לפני.
אני אישית מעדיפה בחורים צעירים ממני במעט ואף מוכנה לתת הזדמנות לבחורים צעירים מאוד או מבוגרים ממני ולא יודעת איך אפשר לראות בן אדם ולטעות בעשור, אם אני טועה סימן שזה זניח שכן הוא מתנהג ונראה כפי שאני מצפה ממנו.
לגבי המצב המשפחתי אני גם לא רואה שום בעיה. אם הגבר מבוגר וגרוש את מהר מאוד תעלי על ילדים ואולי אף אישה לשעבר שנשארה ברקע. מהר מאוד זה זמן שבו לא מתאהבים או נקשרים ובמצב שהוא תפוס (נשוי/במערכת יחסים) מה טוב ומה קל.
לפני מספר שנים הייתי בקשר קצרצר עם גרוש משוחרר מהצבא (זריז הילד) ובפגישה השניה הוא סיפר לי.עדיין לא קרה שגבר שיקר לי לגביו ושרד מספיק כדי לעבור את הנשיקה בלחי.
תתעוררי ואם את לא מסוגלת להבין לבד אז תבקשי ת.ז. או שיעופו.תסיקי את המסקנות שלך.
'Panda'{Beauty}

Re: פנדה

'Panda'{Beauty} • 11 בדצמ׳ 2013
קליפסו כתב/ה:
נשמע שהאינסטינקטים שלך מצוינים
אבל מה עושות כאלה ששלהן לא?

אז כתבתי שלדעתי צריך לבקש ת.ז.
לבקר במקום מגורים זה מדד מעולה, שיחות טלפון (אם הוא עונה לך תמיד, מסנן שיחות לידך וכו..)
כל דבר הוא דו משמעי אבל אם תחברי הכל יחד את לא צריכה תעודת זהות כדי לקבל מדד סביר למצבו המשפחתי.
מי שלא מריחה שקרים שתבקש הוכחה אחרי חודש, זה לדעתי הגיוני. שתפתח מנגנון הגנה כלשהו שיעזור לה.
לא חשבתי על זה לעומק כי לא הייתה לי מעולם בעיה כזו אבל אני בטוחה שיש הרבה אנשים מנוסים עם רעיונות.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: פנדה

בלוסום​(לא בעסק) • 11 בדצמ׳ 2013
פנדה כתב/ה:
קליפסו כתב/ה:
נשמע שהאינסטינקטים שלך מצוינים
אבל מה עושות כאלה ששלהן לא?

אז כתבתי שלדעתי צריך לבקש ת.ז.
לבקר במקום מגורים זה מדד מעולה, שיחות טלפון (אם הוא עונה לך תמיד, מסנן שיחות לידך וכו..)
כל דבר הוא דו משמעי אבל אם תחברי הכל יחד את לא צריכה תעודת זהות כדי לקבל מדד סביר למצבו המשפחתי.
מי שלא מריחה שקרים שתבקש הוכחה אחרי חודש, זה לדעתי הגיוני. שתפתח מנגנון הגנה כלשהו שיעזור לה.
לא חשבתי על זה לעומק כי לא הייתה לי מעולם בעיה כזו אבל אני בטוחה שיש הרבה אנשים מנוסים עם רעיונות.

icon_smile.gif תודה
שחארזאד
לפני 10 שנים • 12 בדצמ׳ 2013

פשוט וקלאסי

שחארזאד • 12 בדצמ׳ 2013