לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לי נמאס!! דרושה שולטת נשואה שחשובה לה הדיסקרטיות

נשוי חתיך מתחלף
לפני 10 שנים • 29 באוק׳ 2013

גם לי נמאס!! דרושה שולטת נשואה שחשובה לה הדיסקרטיות

נשוי חתיך מתחלף • 29 באוק׳ 2013
מה בן אדם נשוי עם נטיות להישלט כבר מחפש בחיים, אה? ולמה זה כ"כ קשה להשגה?

בחורה נשואה, עד גיל 50 -55, שתיראה נחמד, שתהיה נחמדה, ושיתחשק לה מדי פעם להיפגש באיזה צימר קטן לשעה-שעתיים של משחק שליטה באמצע היום.

למה כל הבחורות כאן חושבות שהן תמצאנה בעל או חבר לטווח ארוך? הסיכוי שהבחור יהיה לטעמך+יספק במיטה" יהיה בחור טוב וגם ירצה אותך...שואף לאפס.

מוזמנות לשלוח הצעות ומועמדויות.
up u rs​(אחרת)

Re: גם לי נמאס!! דרושה שולטת נשואה שחשובה לה הדיסקרטיות

up u rs​(אחרת) • 29 באוק׳ 2013
נשוי חתיך מתחלף כתב/ה:

בחורה נשואה, עד גיל 50 -55, שתיראה נחמד, שתהיה נחמדה, ושיתחשק לה מדי פעם להיפגש באיזה צימר קטן לשעה-שעתיים של משחק שליטה באמצע היום.

למה כל הבחורות כאן חושבות שהן תמצאנה בעל או חבר לטווח ארוך? הסיכוי שהבחור יהיה לטעמך+יספק במיטה" יהיה בחור טוב וגם ירצה אותך...שואף לאפס.

חמודון, שליליות , בכיינות ופסילת רצונו של האחר רק כי הוא לא משרת את מטרתך - אילו תכונות מאוד מאוד לא סקסיות.
לא לנישואין ולא לסשן.

למה כל הבחורים פה חושבים שימצאו בחרות נטולות כבוד עצמי, שמוכנות להשליך את נישואיהם מנגד רק בשביל שעה שבועית עם בוגדן? הסיכוי שתמצא פה משהיא שגם נטולת ערכים, גם יהיו שווה משהוא וגם תרצה דווקא אותך- שווה לאפס

נ.ב-תעשה סקרון -אחוז הזוגות מהאתר הזה גבוה לפחות כמו בכל אתר הכרויות אחר אם לא יותר.
בקיצור-אתה אולי נשלט- אבל משתמש בכל הטריקים הכי שקופים של שולטים בשקל תשעים- את הרי במילא לא תמצאי פה משהוא רציני, אז למה שלא תסתפקי בי ובכלום שאני יכול לתת לך?
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 29 באוק׳ 2013
חשבת אולי שבשביל רובנו זה לא איזה "משחק" אלא צורך אמיתי וממשי? (מקדימה תרופה למכה - אינני שולטת, אני כותבת כאשה)
עם גישה כל כך שלילית ולא נעימה, קשה להאמין שתמצא.
נשוי חתיך מתחלף

קליפסו ואדריאנה היקרות

נשוי חתיך מתחלף • 29 באוק׳ 2013
אם נשמעה שליליות בדברי, הרי זה רק מתוך תסכול. אני מנסה הרבה זמן למצוא כאן מישהי לנהל איתה מערכת של שליטה, שהיא תשלוט, שאני אשלוט, לא משנה לי, העיקר שמישהו ישלוט ומישהו יישלט..

יש אמת בדבריכן, אבל אני כבר לא בעסקי המונוגמיה ולא בא מהמקום הזה.

עם שני ילדים, משכנתא וכו', אתה מחפש משהו שחסר לך בחיים. חסר לך מאד. לא תנפץ מסגרות שאתה די אוהב בסך הכל בשביל זה.

לא כל אחד טוטאלי כמוכן, אפשר לאהוב את אשתך וילדיך, ולנהל קשר של שליטה מהצד, לדעתי זה בסדר גמור, נורמאלי. הרי אני לא מחפש אהבה בחוץ, אני מחפש סיפוק/אינטימיות ומישהי עם אינטרסים כמו שלי, צרים ככל שיהיו.
זה צורך - לא משחק, אבל אצלי הצורך מידתי - אני לא עבד 100% ולא שולט 100%, רק בחדר המיטות.
וזה לא "תעלול" של שולטים, זה רצון של אדם נורמאלי. לא כל דבר שהוא לא "צורך" בסיסי הוא תעלול.
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 29 באוק׳ 2013
תראה, אתה בשוק מחפש תפוזים ואתה מתלונן על מחיר האבוקדו, אבל מה איכפת לך אבוקדו אם כל מה שאתה מחפש זה רק תפוזים?
Mary Jane

Re

Mary Jane • 29 באוק׳ 2013
את הצרכים שלך אתה יודע להציג יפה וברגישות.
ובאשר לצרכים של אחרים - כמו למצוא בן זוג - נימה של זלזול, ביטול וטענה שהסיכוי שווה לאפס.

אין פלא שאין לך בעיה לבגוד בבת הזוג שלך ושעבורך זה "בסדר גמור, נורמאלי". כי מה הערך של אחרים כשעל הכף מונחים הצרכים שלך...
Ultra​(שולט)

Re: גם לי נמאס!! דרושה שולטת נשואה שחשובה לה הדיסקרטיות

Ultra​(שולט) • 29 באוק׳ 2013
Adriana כתב/ה:
נשוי חתיך מתחלף כתב/ה:

י

חמודון, שליליות , בכיינות ופסילת רצונו של האחר רק כי הוא לא משרת את מטרתך - אילו תכונות מאוד מאוד לא סקסיות.
לא לנישואין ולא לסשן.

למה כל הבחורים פה חושבים שימצאו בחרות נטולות כבוד עצמי, שמוכנות להשליך את נישואיהם מנגד רק בשביל שעה שבועית עם בוגדן? הסיכוי שתמצא פה משהיא שגם נטולת ערכים, גם יהיו שווה משהוא וגם תרצה דווקא אותך- שווה לאפס

נ.ב-תעשה סקרון -אחוז הזוגות מהאתר הזה גבוה לפחות כמו בכל אתר הכרויות אחר אם לא יותר.
בקיצור-אתה אולי נשלט- אבל משתמש בכל הטריקים הכי שקופים של שולטים בשקל תשעים- את הרי במילא לא תמצאי פה משהוא רציני, אז למה שלא תסתפקי בי ובכלום שאני יכול לתת לך?

ש גם שולטים בדולר.

והוא מבקש בכותרת שולטת נשואה, חבל שתוכן ההודעה פונה לקהל יעד אחר של לא נשואות

וואלה שחושבות שבדסמ לנישואים בידיעה או בסתר פסול כדאי שיחשבו על האלטרנטיבות
שהם לרוב גירושים או נישואים אומללים ודוווקא יתכן שנישואין פתוחים או מערכות
מחוץ למסגרת נותנות איזון ושלוות נפש.
או שאני יותר מי די רציני והכותב רק מחפש משהוא קליל?
סוררת בשקט​(אחרת)

באמת נמאס

סוררת בשקט​(אחרת) • 29 באוק׳ 2013
אני חושבת שיש להוציא את המילה "נמאס" מהלקסיקון החוקי (פרט לילידות ורשה דור שני לניצולי שואה אמהות לעורכי דין בני 40 פלוס רווקים. רק להן מותר).
במקום השימוש במילה, על המשתמש להציע הצעות יעול ופעלות תיקון/ שיפור/ החלפת ברזים + שטיח פרסי.
אין לך הצעות ו/או שטיח? תלמד להסתפק במועט. או בידך הימנית. אחרי הכל, לכל אחד מגיע לעשות את הבחירות שלו בחיים.
Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013
Patient dom​(שולט) • 30 באוק׳ 2013
נשוי חתיך...למרות העליהום אהבתי מאוד את היושר בך ,שמת את הקלפים על השולחן ומי שתירצה תיקח אותם .והאמן לי הרבה יקחו אותם [מה גם שציינת שאתה חתיך] תיקון קל,אפשר למצוא כאן זוגיות רבת שנים ואף להקים קן משפחתי,,אממה אני איתך הסיכוי נמוך מאוד כי גם אותם זוגות של שנים שהקימו משפחה היו זוג לפני הכלוב. נכון הוא שהכלוב בנוי יותר לסיפורי אהבה ,הגם שמדהימים אך לתקופה מוגבלת,,,יחד עם זאת לעולם לא לאבד תיקווה לצאת ולהכיר ולשאוף אבל להיות גם בוגר משהו ולהבין שהאתר המדהים הזה ,,שאני כל כך אוהב בסופו של יום אינו love me עם יושר כזה גם אישתך תסלח לך תיכור מה אמרתי icon_smile.gif
נשוי חתיך מתחלף
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013

אדון סבלני יקר

נשוי חתיך מתחלף • 30 באוק׳ 2013
כל מילה שלך - בסלע.

תודה על התמיכה ושיקוף המציאות, גם בשביליicon_smile.gif