שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס "מלא"

Mary Jane
לפני 10 שנים • 29 באוק׳ 2013

סקס "מלא"

Mary Jane • 29 באוק׳ 2013
היי...

הייתי שמחה לשמוע מנשלטים (וגם משולטות) מהי עמדתכם בנוגע לסקס "מלא" עם "השולטת". ב"סקס מלא", אשר מונח במרכאות בכוונה תחילה, אני מתכוונת למשגל וגינלי (איבר המין שלה, שלך, חדירה/החדרה).

האם האקט מעורר ומגרה בעיניכם? או שמא הייתם מעדיפים לעשות דברים אחרים עם האישה, להימנע מסקס "מלא" ולבטא את המיניות שלכם איתה בצורה אחרת?
סאבi​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013
סאבi​(נשלט) • 30 באוק׳ 2013
בהחלט לא הייתי רוצה לענות בשם שאר הנשלטים למיניהם, בואי לא נשכח שסקס "מלא" כפי שאת מתארת הוא הכי בסיסי שיש, והוא אפילו צורך פיזי שלנו, בניגוד לדברים האחרים שאנחנו בוחרים לעשות.
לשאלתך, אני יכול להעיד על עצמי בלבד שבהחלט לא הייתי רוצה להמנע מסקס מלא עם השולטת שלי, ברור שהאקט מעורר ומגרה כל עוד היא מעוררת ומגורה, אין דבר יותר מחרמן מאישה חרמנית שלוקחת את מה שהיא רוצה בתאווה.
זה לא סותר את לבטא את המיניות גם בצורות אחרות ויש עוד אקטים שמעוררים בדיוק באותה עוצמה ואף יותר אבל חדירה היא משהו מאוד בסיסי.
שוב זה אני, הפטיש שלי הוא הכאב, ההתעללות והסאדיזם מצד יצור שאני רואה כעדין, יפה, רחום ומחבק (האישה כפרה עליה) עד לפורקן החשוב לא פחות.
מחוץ לסשן אני גבר ויש לי צרכים של גבר, הייתי רוצה שלשולטת שלי יהיו צרכים של אישה (וכולנו יודעים שזה יכול להיות יותר קיצוני מגבר לפעמים) icon_smile.gif
סאבi​(נשלט)
סאבi​(נשלט) • 30 באוק׳ 2013
בהחלט לא הייתי רוצה לענות בשם שאר הנשלטים למיניהם, בואי לא נשכח שסקס "מלא" כפי שאת מתארת הוא הכי בסיסי שיש, והוא אפילו צורך פיזי שלנו, בניגוד לדברים האחרים שאנחנו בוחרים לעשות.
לשאלתך, אני יכול להעיד על עצמי בלבד שבהחלט לא הייתי רוצה להמנע מסקס מלא עם השולטת שלי, ברור שהאקט מעורר ומגרה כל עוד היא מעוררת ומגורה, אין דבר יותר מחרמן מאישה חרמנית שלוקחת את מה שהיא רוצה בתאווה.
זה לא סותר את לבטא את המיניות גם בצורות אחרות ויש עוד אקטים שמעוררים בדיוק באותה עוצמה ואף יותר אבל חדירה היא משהו מאוד בסיסי.
שוב זה אני, הפטיש שלי הוא הכאב, ההתעללות והסאדיזם מצד יצור שאני רואה כעדין, יפה, רחום ומחבק (האישה כפרה עליה) עד לפורקן החשוב לא פחות.
מחוץ לסשן אני גבר ויש לי צרכים של גבר, הייתי רוצה שלשולטת שלי יהיו צרכים של אישה (וכולנו יודעים שזה יכול להיות יותר קיצוני מגבר לפעמים) icon_smile.gif
שולמית ש

אני מסכימה איתך

שולמית ש • 30 באוק׳ 2013
ועוד נקודה,

שמעתי כאן על כל מיני מלכות שמנצלות ומנצלות ומנצלות,

ואפילו לא נותנות לעבד לגמור אלא שולחות אותו כלעומת שבא,

וזה חבל.‏ על השולטות יוצא אחר כך שם רע.

תעשו מאהבה,‏ או אל תעשו בכלל!‏

לגבי הסקס 'מלא' ,‏ לדעתי חייב את זה מידי פעם עם העבד הקבוע.

יום טוב ומדהים לכולם.
פור גוד
פור גוד • 30 באוק׳ 2013
מרי, האם אני מסיק נכון את המסקנה משאלתך הנוגעת ללב, מסקנה הנחבאת לה בביישנות אי-שם בירכתי תודעתך, והיא - שחסר לך בחייך כרגע מעט מ"התבלין" הקמאי, הנשכח-מלב, עתיק-היומין ההוא, של הסקס-המלא או של המין-הואגילי ( בכוונה, בלי מרכאות )? ושאולי אפילו, מרוב כמיהתך כוססת-נפש אליו,שוב אינך מסוגלת להתרכז בפעילויות החביבות עלייך...כמו קריאה, צפייה בסדרות של של HBO, ומין-לסבי ?
סקס הוא דבר טבעי, מרי. כמו הירח, הגשם הדק שיורד עכשיו בחוץ, העצים בפריחתם... אין מה לפחד ממנו... (וכמעט שמתחשק לי עכשיו להטיף לטובתו.)
אבל אני מבין ללבך, אני מבין. כי מאז האייטיז, אין ספק בכך, עם כל הבלגנים של האיידס, ומכת הקונדומים המצ'וקמקים, הכל נהייה כל-כך פחות ספונטני... לא קל, לא קל להיות אישה בימינו... (:
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 30 באוק׳ 2013
"הפטיש שלי הוא הכאב, ההתעללות והסאדיזם מצד יצור שאני רואה כעדין, יפה, רחום ומחבק (האישה כפרה עליה) עד לפורקן החשוב לא פחות. "

אהבתי את זה מאוד, למרות שאני לא רואה את האישה כמשהו רחום ומחבק..

באשר לי - פעם לא אהבתי בכלל סקס. זה היה משמעותית פחות טבעי לי מאשר כל הדברים אחרים: טיזינג, שליטה מנטלית, קשירות, כאב ושליטה פיזית (בסדר הזה). החדירה לא נכנסה לי אז בכלל לאימג' של האישה האקטיבית, השולטת. לא ידעתי איפה באיזה תיבה במוח לשים את זה בכלל, בשביל להתגרות מזה. איזה קונטקסט לתת לזה.

כיום המצב שונה, כי אישתי למדה אותי שזה חלק מהשליטה. וגם טכנית יותר, כי מצאתי את הסיטואציות שיגרמו לי בראש להבין שזו חלק משליטה: אני חושב עליי כמשרת אותה מינית, כג'יגולו הנמדד ומבוקק על ידי ביצועיו, וההנאה שאני גורם לה.

או לחילופין, אני חושב על האקט בצורה יותר אינטימית, בחלק יותר רך של שליטה: כחלק מהשליטה שלה, כמשהו שמסמל את הכמיהה שלי ואת ומחוסר האונים שלי כשאני נמצא בתוכה. כשאנחנו שוכבים, היא מכילה אותי, ומשתמשת בי כרצונה.
אלימלך
אלימלך • 30 באוק׳ 2013
תלוי בעונה ובטיב השכן/נה, אבל בהחלט מעורר ומגרה כאחד,
וכמובן שזה לא מונע מהאשה לעשות בו גם דברים אחרים שחפצה היא לעשות בו.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 30 באוק׳ 2013
בדיוק הייתה לי שיחה על זה עם נשלט אחד.
אמרתי לו שמעולם לא קיימתי יחסי מין באמצע סשן עם נשלט.
היה סקס אחרי הסשן או בכלל לא או בלי קשר לסשן או סקס קינקי- אבל לא כחלק מסשן של ממש.
משום מה, יש משהו באקט הזה של חדירה וסקס שמשדר משהו כוחני, חודר- משהו שמקובל מאוד במיילדום והרבה פחות מקובל בפאמדום, כנראה מעצם החדירה...
Mary Jane
Mary Jane • 30 באוק׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
מרי, האם אני מסיק נכון את המסקנה משאלתך הנוגעת ללב, מסקנה הנחבאת לה בביישנות אי-שם בירכתי תודעתך, והיא - שחסר לך בחייך כרגע מעט מ"התבלין" הקמאי, הנשכח-מלב, עתיק-היומין ההוא, של הסקס-המלא ...

האמת שלא חסר לי, תודה על ההתעניינות והדאגה לשלומי (:

אני מתעניינת כי יש לפעמים מתחשק לי לשכב עם נשלט כזה או אחר ולפעמים בכלל לא ואני נמשכת אליו במובנים אחרים, הזויים משהו, שקשורים יותר בהשפלה, כאב, שירות וכיו״ב פעילויות כייפיות ומשמחות. אני חושבת שזה בעיקר תלוי באינטרקציה בינינו ועד כמה הגבר יפה בעיניי. וכן, גם בנטיית הלב שלו..