לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הלם: אריק אינשטיין הלך לעולמו בגיל 74

Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 27 בנוב׳ 2013

אריק איינשטין

Patient dom​(שולט) • 27 בנוב׳ 2013
כמה חבל,כל כך הרבה זיכרונות ילדות,הייתי אז ילד והוא גבר צעיר,כ"צבר" שנולד כאן[אני] חיפשתי ונימשכתי לבני הדור הקודם "הצברים" ה"קולים" וכזה היה אריק הוא סימל אז את הישראלי כמונו משהו שאתה רוצה להדמות לו ,ולא ליהודי הגלותי שבא משם ולא חשוב מהיכן שתמיד היה ניראה לנו ישן ומיושן [ויסלחו לי אותם אנשים נפלאים] אבל כשאתה צעיר הם המודל לחיקוי ,גיבורי התרבות שאליהם אתה רוצה להדמות.בלי מבטא ,נקי מטרגדיות גלות חייכן ,טיפשון,מצחיקקול,וכמובן מוכשר עם מסרים מוזיקלים שגדלנו איתם כאן בארץ הקודש.צניעות זו המילה ,משהו שנעלם מהנוף והוא יכל ל"הרשות" לעצמו הרבה יותר מהכוכבים או אלה שחושבים את עצמם היום,וזו תכונה מדהימה!!! לא יודע אם זה עצוב כי זו דרכו של עולם,אבל יהיה זה עצוב אם העולם לא ילמד ולו מעט ממורשתו.יהי זכרו ברוך!
שחארזאד
לפני 10 שנים • 29 בנוב׳ 2013
שחארזאד • 29 בנוב׳ 2013
כאן השיר שלו ששמעתי היום ברדיו ושאוהבת מאוד, "מה שהיה,היה" ועוד שירים הכי יפים שיש..
http://www.youtube.com/watch?v=BdupKgLYRCk&list=RDBdupKgLYRCk

כואב,היה לשמוע על המוות שלו,אנשים שכמותו היו ויש כבר מעט מאוד, דור שהולך ונעלם לנו ולא יחזור

אז,לזיכרו שלא יעלם לנצח...

מלכת הלבבות72
לפני 10 שנים • 30 בנוב׳ 2013

מאוד עצוב

מלכת הלבבות72 • 30 בנוב׳ 2013
לפעמים מדמינת שיש להם מסיבה שכזאת שם למעלה.
פותחים את קפה "כסית" וחיים טוב.
Masterpiece1​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 בנוב׳ 2013

עצוב

Masterpiece1​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2013
כזה עצוב, בן אדם כזה גדול, צנוע ממש מלאך שנקטף לו. בן אדם שלא יהיה לו מודל לחיקוי, לא יהיה מי שיגיע לביצועים כמו שהוא הגיע. ''לנצח אחי אזכור אותך תמיד
וניפגש בסוף, אתה יודע '' זה מה שהוא שר על רבין, ועכשיו הוא איתו שם למעלה.