סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוצש 7.12 - Orly & Orly - FEMDOM EXPERIENCE PLAY PARTY

אורלי​(שולטת)
לפני 10 שנים • 1 בדצמ׳ 2013

מוצש 7.12 - Orly & Orly - FEMDOM EXPERIENCE PLAY PARTY

אורלי​(שולטת) • 1 בדצמ׳ 2013

[align=center]
מוצ"ש, 7.12.13 בשעה 22:00 ערב פמדום

אורלי ו OrlyF מזמינות אתכם לערב של עוצמה נשית

מלכות, עבדים, שפחות, מתחלפים/ות (בתנאי כמובן שיתחלפו לצד המתאים לאופי הערב)

THE FEMDOM EXPERIENCE PLAY PARTY 2

הארוע יתקיים במועדון הדאנג'ן ברח' השרון 21, ת"א

את הערב יובילו מיטב השולטות ומלכות ממלכת אלכסנדריה המדהימות

הארוע סגור ומיוחד ולכן הכניסה בהרשמה מראש לכולם -
מספר המקומות מוגבל, הערב למוזמנים בלבד!

להנאתכם ולשימושכם, מתקנים וציוד במועדון למשחקי תפקידים, סשנים ופעילויות של שליטה נשית

על המוזיקה אחראי Dj Nadav שינעים לכם את הערב בווליום סביר ומוזיקה שתתאים לאופי המסיבה. שימו לב, זו אינה מסיבת ריקודים.

כיבוד חם שיוכן במיוחד לערב על ידי שפית מומחית יוגש במהלך הלילה

אפשר ורצוי להביא את הציוד האישי שלכם מהבית

חובה אישור סופי מראש במסר חוזר טל נא לציין בהרשמה מספר משתתפים + שמות/ניקים שמגיעים

המשתתפים נדרשים לשמור על פרטיות

הצילום במקום אסור בהחלט!!!!

קוד לבוש קפדני: שמלות ערב, חליפות, פטישיסטי, עור, ויניל, שחור ואדום, לטקס, מינימום שחור אין כניסה בג'ינס

מחיר כניסה: לנשים: כניסה חינם
גברים: 60 ש"ח

מחכות לראותכם,
אורלי & OrlyF
    התגובה האהובה בשרשור
OrlyF
לפני 10 שנים • 3 בדצמ׳ 2013
OrlyF • 3 בדצמ׳ 2013
אנווכי ואורלי טל שמחות וגאות להציב סטנדרטים גבוהים למסיבות הפםדומ שלנו המותג Orly & Orly הוא התחלה של מסורת למסיבות הללו שהן מעבר לעוד מסיבה והן הרבה יותר מהות, בואו לחוות איתנו במוצש הקרוב
OrlyF
OrlyF • 3 בדצמ׳ 2013
הפעם האדרנו יותר את המין הנשי והענקנו כניסה חינם לבנות !!
Tomereko
Tomereko • 3 בדצמ׳ 2013
היי

בתור אחד שהיה בליינים שונים של מסיבות הפמדום, ולצערי לא נהניתי מסיבות כאלה ואחרות, וכמובן זוגתי שותפה לדעה הזו.

אני מאד רוצה לחוות מסיבת פימדום אמיתית ולין שיענה לרצונות שלי ושלה כזוג, עם כל המשתמע מכך.

השאלה במה המסיבה הזו תהיי שונה ממסיבות אחרות?

וכן אני מאד רוצה לבוא!
OrlyF
OrlyF • 3 בדצמ׳ 2013
החיים מתחדשים כל פעם מחדש אנחנו מצלייחים להיות מופתעים כל פעם מחדש גם כשלא ציפינו ,המותג Orly&Orly שם לא למטרה להקנות למסיבת פםדומ סטנדרטים גבוהים בכל קנה מידה, הפםדומ של המותג הוא פםדומ לשם החוויה האולטימטיבית של שליטה נשית לכן באי הארוע הם מהזן האמיתי לא המשחק או המיתיימר, אלה אנשים שאולי את חלקם לא תראה במסיבות קהילה בהכרח,הקהל ככלל מורכב משולטת מלכות ונשלטים עבדים ,תוו האיכות נשמר לשם המטרה שעבורה אנו עושים את הפםדומ, פםדומ הוא שליחות הוא לא נמדד במושגים של מסיבה אבל כן במושגים של חוויה ומהות, ,,, נשמח לראותכם icon_wink.gif
zusman​(נשלט)
zusman​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2013
אורלי כתב/ה:
והפעם בגלויה רוקסן המדהימה

ללא ספק מדהימה!
zusman​(נשלט)
zusman​(נשלט) • 3 בדצמ׳ 2013
tomereko כתב/ה:
היי

בתור אחד שהיה בליינים שונים של מסיבות הפמדום, ולצערי לא נהניתי מסיבות כאלה ואחרות, וכמובן זוגתי שותפה לדעה הזו.

אני מאד רוצה לחוות מסיבת פימדום אמיתית ולין שיענה לרצונות שלי ושלה כזוג, עם כל המשתמע מכך.

השאלה במה המסיבה הזו תהיי שונה ממסיבות אחרות?

וכן אני מאד רוצה לבוא!

מומלץ.
OrlyF
לפני 10 שנים • 4 בדצמ׳ 2013
OrlyF • 4 בדצמ׳ 2013
היי לפי הכמות הנאה של מאשרי ומאשרות ההגעה לאירוע הכמות מאוזנת בהחלט ואף נוטה לכיוון השולטות, אבל יש לנו עוד שלושה ימים לא ניראה לי שמשהו ישתנה באופן קיצוני אבל לעת עתה הרשימות מכובדות