אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נדבר על פורנו

סוטה נפש
לפני 10 שנים • 10 בדצמ׳ 2013

בואו נדבר על פורנו

סוטה נפש • 10 בדצמ׳ 2013
אני פעם מאוד אהבתי פורנו. אבל בפורנו, כמו בכל סוג של תוכן ממכר, ככל שאתה צופה יותר, ככה אתה הופך אדיש יותר. אתה צריך יותר גבוה, יותר חזק, יותר מדויק, יותר סוטה ולאט לאט שום דבר לא באמת מצליח לחדור את עדשת המצלמה ולהקפיץ לך ת׳דופק.

כשאני כותב על הגבוה הזה, אני לא מדבר על ביזאר קשה. זה מעולם לא ריגש אותי. לשם לא הגעתי וזה לא מעניין אותי לצפות בזה. מה שכן תמיד תפס אותי היו זוויות מגניבות. רגע אחד שבו אתה קולט שלשחקנית באמת כואב, או שהיא באמת נהנית. שוטים קטנים שרק סוטה כמוני יכול לזהות.

מי שתמיד עשתה לי את זה היתה בלדונה. גם ג׳יאנה עושה את העבודה וגם טורי ליין. אבל אחרי שאתה צופה באלו כל כך הרבה, גם הן הופכות לסוג של סנדוויץ מיום האתמול.

איזה פורנו עושה לכם את זה? תביאו משהו חדש, שתפו. שחקנית שיכולה להיות הבלדונה הבאה, סרט שהעיף אתכם, סצנה חזקה, תנו משהו. תנו.
Gia X

פורנו?

Gia X • 10 בדצמ׳ 2013
מראה מראה שעל הקיר. icon_smile.gif
הכי טוב!
שחארזאד
שחארזאד • 10 בדצמ׳ 2013
לא,לבעלי / ות לב חלש !!

החלטתי בעצם שלא,לשים את זה.

אבל אגיד שה"שחקנים"ממש לא משנה מי הם
כשמדובר בs&m פורנו או בכלל
וגם לא ה"תסריט"שמסביב
סתם מושך זמן
גם בפורן רגיל

העיקר זה האקשן
תמיד
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 10 בדצמ׳ 2013
אין מה להגיד ,כשהסרט והדמויות הם לפי טעמנו ,כל אחד וטעמו,ודומים לפנטזיות שלנו,זה נהדר זה פה,מגרה,ובהישג יד שאין כמוהו .וכן בואו נודה ידינו אינה משגת את מבוקשנו ובטח לא עכשיו מייד ברגע זה .וזה היופי בפורנו ...וזה רק כוון אחד יש עוד הרבה
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 10 בדצמ׳ 2013
מה שקורה כאן, שם את כל סרטי הפורנו בכיס הקטן.
    התגובה האהובה בשרשור
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 10 בדצמ׳ 2013
כמה יומרני/שחצני/מתנשא/מתפלסף, מצידי יהיה לספר שלא צפיתי בפורנו מעל שנה ומשהו, כי בדימיון שלי יש את כל מה שאני צריכה, הוא אף פעם לא מאכזב, אף פעם לא משעמם ותמיד מגיע עם תסריטים חדשים (כולל תפאורה, בחיי.)

אז כמה? בכל אופן, הייתי מספרת מה עובר לי שם בראש. אבל העולם עוד לא מוכן לזה. (;