סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיול ארוך לחו"ל...

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 10 שנים • 10 בדצמ׳ 2013

טיול ארוך לחו"ל...

אחד שמבין​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2013
אוטוטו אנחנו נכנסים לשנת 2014 ויש לי פנטזיה שהייתי מאוד רוצה להגשים במשך השנה הזאת.

הפנטזיה הזאת היא על שליטה טוטאלית של המלכה וחוסר אונים מוחלט של העבד, אני כמובן.

מדובר על מלכה אמיתית, שתיקח אותי לחו"ל, על חשבונה. חשוב מאוד שהנסיעה והשהות כולה תהיה על חשבונה של המלכה, על מנת שאני ארגיש שהמלכה שולטת ואני אפס שאפילו לא מסוגל לשלם. אני אבוא בלי גרוש, כך שאהיה ממש חסר אונים ונתון לחסדיה של המלכה. והיא המלכה, תשלוט בי ביד רמה.

מיותר לציין שאני לא עושה את זה בשביל הכסף, יש לי מספיק כסף לממן לעצמי נסיעה כזאת, אני מרבה לטוס גם מבלי לקבל חסדים ממלכות, אבל רק כך אוכל להגשים את הפנטזיה.

חשוב מאוד להגשמת הפנטזיה, שהמלון יהיה מלון הראוי למלכה, ולא איזה מוטל זול ועלוב. כיוון שאז תתפוגג לה כל הילת המלכות האמורה לאפוף את מלכתי, ואיתה הגשמת הפנטזיה שלי. חבל שההשקעה המרובה (של המלכה כמוובן) על הכרטיסים במחלקת עסקים תרד לטימיון בשל חוסר שימת לב לפרטים הקטנים.

אני מצדי כמשרת נאמן ועבד נרצע אדאג לכל צרכיה של המלכה.
אני אדאג להזמין לימוזינה עבור המלכה שתחכה לנו בכל מקום רבע שעה לפני הזמן כדי שחלילה מלכתי היקרה לא תצטרך להמתין ואף לא לשניה קלה.
אני אדאג שהבל בוי יביא את המזוודות במהירות. ואם לא - אני אקים צעקות ומצדי מנהל המלון ירוץ להביא את המזוודות והעיקר שמלכתי היקרה לא תצטרך להמתין.
אני גם אדאג שהחדרנית במלון תנקה היטב את החדר לשביעות רצונה של המלכה, כמובן שאם הניקיון לא יהיה לשביעות רצונה של המלכה - אני אדאג לעשות בלאגן עד שישלחו מישהו אחר לנקות.
אני גם אדאג למצוא מסעדות איכותיות ויוקרתיות כיאה למלכתי היקרה.
אני אדאג למלא את זמנה של המלכה באטרקציות מהטובות ביותר שיש מבלי לחסוך ומבלי להתקמצן כראוי למלכה אמיתית.

אני בטוח שמעבר להגשמת הפנטזיה שלי המלכה תזכה לטיול מדהים שתזכור לשנים רבות.

חשוב לציין, לצורך הפנטזיה כמובן, שחשוב מאוד שהטיול לא סתם יהיה בחו"ל, אלא במדינה שבה יש מלך או מלכה. משהו כמו הולנד, אנגליה או אפילו תאילנד. כי במדינה שלא מכירים בה בתארי מלוכה יהיה קשה לייצר את האווירה המתאימה. כמובן שטורקיה, קפריסין או יוון לא באות בחשבון. ואפילו לא הממלכה ההשאמית בירדן לרגל המצב הבטחוני המעורער.
באופן חריג ולמרות שאינה ממלכה, ארה"ב דוקא כן באה בחשבון. ולו בגלל שהיא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, מה שמאוד מתחבר לפנטזיה שלי.

הצעות אפשר לשלוח לי פה או בפרטי, אני אשתדל להיענות לכל המעוניינות. מי שתפנה ראשונה תוכל לבחור תאריכים כאוות נפשה, הבאות בתור אחריה יצטרכו להסתפק בתאריכים שנותרו.
אני מאוד ממליץ למי שיש לה פנטזיה כזאת או שסתם בא לה להגשים לי את הפנטזיה שלי, לא להמתין ולפנות בהקדם לפני שיהיה מאוחר. הרי גם לעבד יש רק 365 יום בשנה. ולשנת 2015 אני כבר מכין פנטזיה חדשה.

להתראות בדיוטי פרי icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
אלימלך
אלימלך • 10 בדצמ׳ 2013
להיות ג'יגולו זו גם פנטזיה נחמדה.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 10 בדצמ׳ 2013

כפרה עליך,

אני מקווה שזה יצא לפועל, זה נשמע מדהים ואני יודעת כמה מסור ואמיתי אתה..

בהצלחה נשמאמי }{}{

de gifford​(נשלט)

קמצן

de gifford​(נשלט) • 10 בדצמ׳ 2013
קמצן.ככה לא מוצאים מלכה
Seth
Seth • 10 בדצמ׳ 2013
אחד שמבין. אם יש באתר הזה מישהו שבאמת ראוי להגשמת פנטזיה שכזאת הרי זה אתה.
בנות, לא לריב - יש מספיק אחד"ש לכולן.
סוס בלי שם
לפני 10 שנים • 11 בדצמ׳ 2013
סוס בלי שם • 11 בדצמ׳ 2013
הרעיון הציני נחמד ומצחיק,
אבל משום מה נראה לי שבארץ ובמיוחד בפורום הזה אין הסבלנות של עבדים מסתיימת ברגע שצריך להכניס את היד לכיס, או ברגע שהשקל שהם מוציאים אינו נועד לממש ישירות את הפנטזיה שלהם.
כמי שחי שנים רבות בחו"ל, פיתחתי נקודת מבט השונה מאד מזו המקובלת בארץ בכל הקשור לשליטה נשית. מלכה שנפגשת עם עבד אינה עושה זאת על מנת לספק את גחמותיו, כי אם את גחמותיה.
אחת נהנית שמישהו מנקה את ביתה, שניה נהנית להצליף בגבר שכורע לרגליה, ומישהי שלישית נהנית מעצם הידיעה שהעבד שלה מעריץ אותה ברמה כזו שהוא מוכן להוציא X שקלים על מנת לפנק אותה בחופשה קצרה, או בארוחה במסעדה, הגם שהוא עצמו "לא רעב".
למה לפסול פטיש כזה? מכיוון שיש הרבה שבינהן ובין שליטה אין ולא כלום? מכיוון שישנן רבות שרק רוצות כסף, או חופשה חינם? ומה פירושו של עבד אם לא כלי לסיפוק רווחתה של המלכה?

האם מי שמוכן לשלם רק בעבור סיפוק ישיר של גחמותיו הוא יותר עבד מאשר מישהי שרק רוצה לספק את גחמותיה באשר הן היא מלכה?
לדעתי ההפך הוא הנכון.
בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 11 בדצמ׳ 2013
בכוח המוח{Aion} • 11 בדצמ׳ 2013
סוס בלי שם כתב/ה:
הרעיון הציני נחמד ומצחיק,
אבל משום מה נראה לי שבארץ ובמיוחד בפורום הזה אין הסבלנות של עבדים מסתיימת ברגע שצריך להכניס את היד לכיס, או ברגע שהשקל שהם מוציאים אינו נועד לממש ישירות את הפנטזיה שלהם.
כמי שחי שנים רבות בחו"ל, פיתחתי נקודת מבט השונה מאד מזו המקובלת בארץ בכל הקשור לשליטה נשית. מלכה שנפגשת עם עבד אינה עושה זאת על מנת לספק את גחמותיו, כי אם את גחמותיה.
אחת נהנית שמישהו מנקה את ביתה, שניה נהנית להצליף בגבר שכורע לרגליה, ומישהי שלישית נהנית מעצם הידיעה שהעבד שלה מעריץ אותה ברמה כזו שהוא מוכן להוציא X שקלים על מנת לפנק אותה בחופשה קצרה, או בארוחה במסעדה, הגם שהוא עצמו "לא רעב".
למה לפסול פטיש כזה? מכיוון שיש הרבה שבינהן ובין שליטה אין ולא כלום? מכיוון שישנן רבות שרק רוצות כסף, או חופשה חינם? ומה פירושו של עבד אם לא כלי לסיפוק רווחתה של המלכה?

האם מי שמוכן לשלם רק בעבור סיפוק ישיר של גחמותיו הוא יותר עבד מאשר מישהי שרק רוצה לספק את גחמותיה באשר הן היא מלכה?
לדעתי ההפך הוא הנכון.

באמת שעד היום לא הבנתי מדוע אישה שמעוניינת לנצל ולהשתמש באמת בגבר ובכלל המשאבים העומדים לרשותו, למטרותיה ולהנאותיה, היא לא שולטת אמיתית, לא בדס"מית ובטח שלא מלכה.
מנגד מי שמוכנה לממש לעבד פנטזיות ש"עושות לו", היא מלכה אמיתית!!1
חוסר מודעות זה פשוט לא סקסי.