סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת שנהנת בעיקר להתעסק באיבר הגברי

girl on mars
לפני 7 שנים • 7 בינו׳ 2017
girl on mars • 7 בינו׳ 2017
לא מוזר שיש לך תנאים ודרישות מהשולטת שלך? אני לא מדברת על גבולות, אלא ברמת הפנטזיה. זה בדיוק מה שהרבה שולטות מלינות עליו ובצדק. 
בלנדר
בלנדר • 7 בינו׳ 2017
אנסה אולי להרחיב [i]מעט את תיאור תחושותיי -
[/i]
בזמן שאני הוא זה המצוי בעמדת השולט, ברגע שאנצל את כמיהתה להישאב אל תוך הפנטזיה המכילה את אלמנט השליטה בה
ואציב לה דרישה ברורה להסב לי עונג, אולי בדיוק דווקא בעיצומו של החלק הממשי והאטרקטיבי ביותר שבכל הסצנה, 

אינני יודע כיצד אוכל לצפות ממנה לפעול באופן הנתפס כהופכי מוחלט אל רכיב הגירוי עליו העלילה מתבססת.
להעניק בידיה את עמדת השולטת בגזרת חדר המשקים הקטנטן שלה, כשבו אני הצעצוע? ברצינות??
ואני? איך אצליח לייחס למצב שכזה כניעה ראויה אל מול רצונותיה ותשוקותיה כשבמקביל מרחף לו בין הקירות ענן כבד
טעון אופוזיציה היוצרת ערעור גס למעמדה ודימויה כאחרית הבלעדית לחוקיי כוח המשיכה שבמגרש הפנטזיות הפרטי שלי...
Gia X
Gia X • 7 בינו׳ 2017
girl on mars כתב/ה:
לא מוזר שיש לך תנאים ודרישות מהשולטת שלך? אני לא מדברת על גבולות, אלא ברמת הפנטזיה. זה בדיוק מה שהרבה שולטות מלינות עליו ובצדק. 
האם אדם (גבר או אישה) שמקבל/ת על עצמו/ה את תפקיד הנשלט/ת, מוותר בעצם כך על הפנטזיות המיניות שלו/ה? למה? האם יחסי השליטה (ע"ע משחקי השליטה) אינם מערכת יחסים מבוססת על קשב והכלה הדדית של שני הפרטנרים? לטעמי, שולטת שמפוקסת אך ורק על צרכיה האישיים, תוך התעלמות מהפנטזיות של בן זוגה, אינה שולטת, אלא אישה אגואיסטית. יחסי שליטה זה בטח לא. וודאי שישנן דרכים מיוחדות לבטא את הצרכים וגם עיתוי נכון להשמיע אותם. גם מניעת העונג/הכאב היא דרך להתייחס לבן הזוג הנשלט, אלא שכדי לדעת ממה "להתעלם", יש תחילה להקשיב ולתת מקום להתבטא. כמובן, שזאת דעתי בלבד icon_smile.gif 
    התגובה האהובה בשרשור
girl on mars
Gia, דעתי היא שיש מקום לבטא רצונות בתוך מערכת היחסים הבדסמית, אך נשלט שפונה אלייך ומחפש באופן מובהק למלא פנטזיה ספציפית? אני אישית הייתי מתנגדת לזה. זכותך לאהוב את זה. מבחינתי זו לא שליטה אלא הגשמת פנטזיות. 
שפנפן לבן
שפנפן לבן • 7 בינו׳ 2017
Gia X כתב/ה:
girl on mars כתב/ה:
האם אדם (גבר או אישה) שמקבל/ת על עצמו/ה את תפקיד הנשלט/ת, מוותר בעצם כך על הפנטזיות המיניות שלו/ה? למה? האם יחסי השליטה (ע"ע משחקי השליטה) אינם מערכת יחסים מבוססת על קשב והכלה הדדית של שני הפרטנרים? לטעמי, שולטת שמפוקסת אך ורק על צרכיה האישיים, תוך התעלמות מהפנטזיות של בן זוגה, אינה שולטת, אלא אישה אגואיסטית. יחסי שליטה זה בטח לא. וודאי שישנן דרכים מיוחדות לבטא את הצרכים וגם עיתוי נכון להשמיע אותם. גם מניעת העונג/הכאב היא דרך להתייחס לבן הזוג הנשלט, אלא שכדי לדעת ממה "להתעלם", יש תחילה להקשיב ולתת מקום להתבטא. כמובן, שזאת דעתי בלבד icon_smile.gif 

אהבתי את תגובתך icon_smile.gif
ואוסיף, שולטת שמפוקסת רק על צרכיה האישיים, חוץ מזה שהיא לא קשובה לנשלט שלה (שלדעתי, כחלק מקשר אוהב, היא "אמורה" לרצות לדאוג לו ולא רק להתעלל) "מפסידה" גם ברמה ה"טקטית" - נשלט שדואגים לו, יוקסם וילך אחרי השולטת פי כמה מאשר אחרי שולטת אגואיסטית נטו. 
Gia X
Gia X • 7 בינו׳ 2017
girl on mars כתב/ה:
Gia, דעתי היא שיש מקום לבטא רצונות בתוך מערכת היחסים הבדסמית, אך נשלט שפונה אלייך ומחפש באופן מובהק למלא פנטזיה ספציפית? אני אישית הייתי מתנגדת לזה. זכותך לאהוב את זה. מבחינתי זו לא שליטה אלא הגשמת פנטזיות. 
לטעמי אין פסול בהגשמת פנטזיות. יש אנשים שזה מתאים להם. ודאי שכשמדובר בניצול חד צדדי שלא בהסכמה, או הטעיה מכוונת והבטחות שווא - זה פסול, אלא שלא נראה לי שנותרו כאן נשים תמימות עד כדי כך שלא תוכלנה לזהות את זה. ללא קשר, השאלה שמעלה השרשור שאל, לטעמי יותר תאורטית, כללית, ואין בה משום פניה ישירה למי מהנשים כאן. icon_smile.gif
Gia X
Gia X • 7 בינו׳ 2017
שפנפן לבן כתב/ה:
Gia X כתב/ה:
girl on mars כתב/ה:
נשלט שדואגים לו, יוקסם וילך אחרי השולטת פי כמה מאשר אחרי שולטת אגואיסטית נטו. 
מנסיוני, זה ממש-אבל ממש לא נכון (איפה כאן הסמיילי שצוחק עם דמעות?). אבל זה כבר נושא לדיון אחר. icon_smile.gif 
girl on mars
נאלץ להסכים שלא להסכים. מבחינתי זו חולה רעה של גברים נשלטים. 
Gia X
Gia X • 7 בינו׳ 2017
מבחינתך? המממ... 
icon_wink.gif
בלנדר
בלנדר • 7 בינו׳ 2017
הוא בסך הכל מחפש להכווין את עצמו אל השולטת המתאימה לו..
וניחשתם נכון - בדיוק זו שהפנטזיה מזמנת לו.

בואו לא ניתמם, הרי ברור לכולנו כי יסוד הפנטזיה הבדס"מית כולה
מונח אך ורק על פני המוטיבציה והדחף אחר סיפוק מיני, בצורותיו השונות.

אז נכון, מצד אחד אני בהחלט מסכים עם הניגוד שנוצר פה
כשהנשלט ניצב חזיתית אל מול רצונותיו להגשמת פנטזיות כנשלט. "אז מה נשלט בזה?" אכן, לא מסתדר.. 
מנגד, לא ממש ברור מדוע לסמן הגשמת פנטזיות בידי שולטת אל מחוץ למעגל,
בזמן שכל הרצון להישלט עושה את דרכו מתוך אותה התיבה?

האם זה באמת הופך את הנשלט לפחות נשלט?