שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצות לציוד BDSM

spankee​(נשלט){רוני}
לפני 10 שנים • 21 בדצמ׳ 2013

עצות לציוד BDSM

spankee​(נשלט){רוני} • 21 בדצמ׳ 2013
שלום,

אני מעוניין לרכוש בפעם הראשונה כמה אביזרים, כמו קולרים, שוטים מסוגים שונים, קיין וכדומה.

האם יש חנויות באזור תל אביב שיש בהן מבחר גדול בתחום זה?

תודה רבה!
מבט לעיניים​(שולט)

fetish deal

מבט לעיניים​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2013
Fetishdeal זו חנות מאוד מומלצת שמתמחה בתחום בדסמ שנמצאת קרוב לדיזינגוף סנטר .
יש שם מבחר רב והמוכר מאוד נחמד אדיב ומוכן להסביר הכל...
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2013
העצה שלי קצת שונה, מהרשימה הקצרה שנתת, נראה שאתה עוד לא סגור איזה ציוד אתה רוצה ולאיזו מטרה. אז העצה שלי היא להיסגר על התכלית קודם. לדוגמה:
אם אתה רוצה לשים על מישהי קולר, אז לא צריך יותר מאחד, ואם אתה רוצה קולרים פונקציונליים, כמו קולר שמכריח את הראש להיות מוטה מעלה וכו', החבר'ה בחנויות לא ממש יעזרו לך.

אותו הדבר לגבי שוטים מסוגים שונים. אתה תגדיר את האפקט שאתה רוצה להשיג ולפי זה תוכל להתפקס על מה שמתאים לך. גם פה, המוכרים הרגילים בחנויות לא ממש יוכלו לעזור לך. הם לא משתמשים בזה והם לא מבינים לגמרי מה התחושה השונה בכל אביזר שונה.

קצת כמו לשאול את הקופאית בסופר מה ההבדל בין אורז בסמטי לאורז עגול. התשובה שלה תהיה לרוב לקוחה מהשאלה ("אחד יותר עגול מהשני") או "זה שיקר הוא היותר טוב"..

אם אתה מכיר אנשים שעושים את זה, הכי טוב להתייעץ איתם. אם לא, אז קצת מחקר באינטרנט ואם לא - אז המוכר זו החלופה שנשארה icon_smile.gif

HAVE FUN
spankee​(נשלט){רוני}
spankee​(נשלט){רוני} • 21 בדצמ׳ 2013
יש לי מושג די טוב מה אני מחפש. קולר רגיל לצוואר בשביל התחושה, ארבעה קולרים ושרשראות קצרות לקשירה לארבעת קצוות המיטה, וכמה אביזרים שיש לי ניסיון בהם, כמו שוט רצועות, ספנקר, שוט רכיבה, קיין. שום דבר חריג בשלב הזה. אשמח לבוא למקום שיהיה מבחר ואוכל לראות בעיניים לפני שאני מזמין. ואולי אתפתה לנסות משהו שעוד לא הכרתי.

בעבר דובר על הסקסית של צביקה ואחר כך על סקס מאסטר - הן כבר לא קיימות?
teacher​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 בדצמ׳ 2013
teacher​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2013
אני האחרון שיגיד לך ללכת למקומות האלה (אם הם עדיין קיימים ואני מקווה שלא).
הכי טוב באינטרנט. הניסיון שלי מלמד שעדיף בחנויות הקטנות והמיוחדות ולא בחנויות לאביזרי מין, בהן יש את הציוד הכי גרוע והכי מתפרק שיש.

אתה יכול לחפש את רשימת דוכני המכירה של החברות באירועים של Skin Two, זו התחלה טובה.
הם לפעמים קצת יקרים, אבל אתה מקבל משהו מאוד איכותי שרוב הסיכויים שיחזיק מעמד שנים רבות.

שוטי רכיבה כמו גם רתמות מסוגים שונים ניתן לרכוש בזול בחנות לציוד רכיבת סוסים, והריתמות זה במקום קולרים לקצוות המיטה (מה שאפשר לעשות גם עם חבלים וסתם רצועות טבעת).

מקווה שזה עוזר קצת, אתה גם יכול להעלות לכאן תמונות ולינקים של דברים ספציפיים ואם אני מכיר, אנסה לעזור.
    התגובה האהובה בשרשור
spankee​(נשלט){רוני}

שוט רכיבה

spankee​(נשלט){רוני} • 23 בדצמ׳ 2013
באמת מישהו המליץ לי פעם לקנות שוט דרסג' 110 ס"מ בחנות לציוד סוסים במושב אודים.

היה להם גם אתר ב-http://www.horses.co.il/, שבינתיים נעלם.

הוא טען ששוט רכיבה יותר אפקטיבי ככל שהוא ארוך יותר.

אני לא לגמרי בטוח שבאמת היה לו ניסיון עם שוט כזה.

מה דעתך?
נשלט וג'נטלמן​(אחר)

ספציפית

נשלט וג'נטלמן​(אחר) • 23 בדצמ׳ 2013
בפטיש דיל אתה יכול למצוא ציוד בעלות חסכונית אבל במבחר יחסית מצומצם. אם אתה מוכן להשקיע בציוד מדף מגוון אז יד לך את סקס מאסטר. ואם אתה רוצה ציוד ייחודי custom built
אז המגיב מעלי או אלונזו
ריהוט יד אנשים אחרים
בלוסום​(לא בעסק)

לידיעתכם

בלוסום​(לא בעסק) • 23 בדצמ׳ 2013
סקס מאסטר הוא אתר שמנוהל טכנית עי מאסטר אור. לשקול דעתכם אם בא לכם לתת יד לפושע...