שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש נשים שאוהבות לאנוס?

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 בדצמ׳ 2013

יש נשים שאוהבות לאנוס?

שבי על פני​(אחר) • 24 בדצמ׳ 2013
מעניין אם יש נשים שאינן מלכות מזויפות בתשלום שהן חזקות ואוהבות לאנוס בפה או בתחת גברים חלשים עם סטראפון או לפחות באצבעות.
'Panda'{Beauty}

יש הכל.

'Panda'{Beauty} • 24 בדצמ׳ 2013
אתה אולי מתכוון לשאול מי תעשה לך את כל מה שרשמת בפירוט יתר ולא בתשלום?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 24 בדצמ׳ 2013
אני חושבת שהשאלה היא אחרת:
האם יש נשים שיתגרו וימשכו אליך בכזה טירוף עד שהן לא תעמודנה בזה ותרצינה לקחת בכוח, גם כי לחוש מה זה עושה לך?
יכול להיות שאין אחת כזו, ובכל זאת זה לא יסתור את העובדה שישנם נשים שנמשכות לגברים מסויימים, עד שהן רוצות בזה באמת.

אני חושבת שכאן טמונה טעות גדולה ש גברים: בדר"כ נשים לא מעוניינות באקטים ומתגרות מעצם האקט. הן מתגרות מגבר מסויים שמוציא מהן רצון מסויים, שבא לידי ביטוי באקטים מסויימים.
אני חושבת שמי שיפנים את ההבדל הבסיסי הזה, יבכה פחות ויטען פחות כנגד מתחזות/בתשלום/ווטאבר. זו אינטראקציה, והיא תלויה גם בך - בדרך בה אתה מייצר עניין, משיכה, הומור, מיניות.
באמת שקשה לי להאמין שיש נניח אישה שהחלום שלה לבן זוג, במקום לאביר על הסוס הלבן, הוא: נשלט אסלה זונה/ אפס/ סמרטוט רצפה/כל מה שבסגנון וחי בפנטזיה הגברית. אני מניחה שנשים בדסמיות מחפשות את הגבר שמשגע להן את המוח והגוף, עד שבא להן לדרוך אותו למטה ולבעול כל פינה בו כדי לשייך אותו אליהן.
    התגובה האהובה בשרשור
Gia X
Gia X • 24 בדצמ׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
אני חושבת שהשאלה היא אחרת:
האם יש נשים שיתגרו וימשכו אליך בכזה טירוף עד שהן לא תעמודנה בזה ותרצינה לקחת בכוח, גם כי לחוש מה זה עושה לך?
יכול להיות שאין אחת כזו, ובכל זאת זה לא יסתור את העובדה שישנם נשים שנמשכות לגברים מסויימים, עד שהן רוצות בזה באמת.

אני חושבת שכאן טמונה טעות גדולה ש גברים: בדר"כ נשים לא מעוניינות באקטים ומתגרות מעצם האקט. הן מתגרות מגבר מסויים שמוציא מהן רצון מסויים, שבא לידי ביטוי באקטים מסויימים.
אני חושבת שמי שיפנים את ההבדל הבסיסי הזה, יבכה פחות ויטען פחות כנגד מתחזות/בתשלום/ווטאבר. זו אינטראקציה, והיא תלויה גם בך - בדרך בה אתה מייצר עניין, משיכה, הומור, מיניות.
באמת שקשה לי להאמין שיש נניח אישה שהחלום שלה לבן זוג, במקום לאביר על הסוס הלבן, הוא: נשלט אסלה זונה/ אפס/ סמרטוט רצפה/כל מה שבסגנון וחי בפנטזיה הגברית. אני מניחה שנשים בדסמיות מחפשות את הגבר שמשגע להן את המוח והגוף, עד שבא להן לדרוך אותו למטה ולבעול כל פינה בו כדי לשייך אותו אליהן.

יווו גמרת אותי מצחוק icon_smile.gif
בגדול, עשית לו בדיוק את מה שהוא מתאר בשאלה, רק מילולית ומנטלית
Gia X
Gia X • 24 בדצמ׳ 2013
חריג כתב/ה:
בקיצור, אין באמת מלכות. רק מערכות יחסים אישיות.

בטח שיש!
יש אחת באנגליה, תבדל"א
ועד לא מזמן היתה אחת בהולנד.
תחשוב חיובי (אבל בזהירות)
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2013
חריג כתב/ה:

לא הבנתי. מלכה זה מישהי שרק רוצה סקס אלים, כל הזמן, 24/7?
אני די בטוח שיש כאלו, בנקודות זמן כלשהם בחייהן..
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 24 בדצמ׳ 2013
חריג כתב/ה:

התפיסה שלך של מה זאת שליטה נשית היא אחת הסיבות לתדמית הנוראית שיש לפמדום.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 24 בדצמ׳ 2013
חריג כתב/ה:

בקיצור, מלכות "אמיתיות " לא באמת זקוקות למערכות יחסים אישיות, אלא זקוקות רק לצרכים המנוגדים שלך ו/או של נשלטים אחרים. ככה מוגדרת ה"אמת".

הדרך בה עובדת הלוגיקה שלך באמת מפעימה. (:
התפישה שלך כל כך מוגבלת וחסרה, עד שהיא מרגישה אוטיסטית במובן שההבנה החברתית בקשר לתקשורת חברתית היא מאוד פגומה ולקויה, עד שזה מרגיש שלא מדובר בתקשורת של שליטה אלא תקשורת עם ילד מפגר.
מאוד לא מגרה.
REAL BAD BOY

חחחחחחחח...

REAL BAD BOY • 24 בדצמ׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
חריג כתב/ה:

בקיצור, מלכות "אמיתיות " לא באמת זקוקות למערכות יחסים אישיות, אלא זקוקות רק לצרכים המנוגדים שלך ו/או של נשלטים אחרים. ככה מוגדרת ה"אמת".

הדרך בה עובדת הלוגיקה שלך באמת מפעימה. (:
התפישה שלך כל כך מוגבלת וחסרה, עד שהיא מרגישה אוטיסטית במובן שההבנה החברתית בקשר לתקשורת חברתית היא מאוד פגומה ולקויה, עד שזה מרגיש שלא מדובר בתקשורת של שליטה אלא תקשורת עם ילד מפגר.
מאוד לא מגרה.

טוב בפסקה האחרונה שלך, ממש נתת לו סשן השפלות רציני ועוד לא בתשלום, וואו, נראה לי שהוא ממש נהנה מזה.

חוצמזה ההסבר הראשוני שכתבת הוא מאוד מעניין והאמת שהצלחת לחבר אצלי כמה נקודות בראש ,שידעתי אותם בעיקר מניסיון חיים, חברים וקריאה, אבל לא יצא לי לקרוא מישהי שקשורה לעולם הבדס"מ ומסבירה את העניין הזה בצורה כל כך ברורה.