בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש נשים שאוהבות לאנוס?

הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 27 בדצמ׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 27 בדצמ׳ 2013
המלט כתב/ה:
fog כתב/ה:
יש משהו מייאש נורא בויכוח שחוזר על עצמו, כל פעם, ובו כל אחד נטוע בעמדותיו, בלי להגיד דברים חדשים.

ואף יותר גרוע: היחיד שאמר דברים חדשים היה המלט, אבל לא הסכמתי עם מילה ממה שאמר. הוא אמר בעצם שגברים מזוכיסטים הם עמוקים נורא. הם רוצים שידרכו עליהם רק בגלל שהם יודעים בעומק ליבם שהנשים תעדפנה גברים אחרים על פניהם בזוגיות. לא נראה לי.

לא הבנת כלום. אמרתי שבני אדם בכלל, וגברים מזוכיסטים בפרט, מחפשים קשר עמוק ומשמעותי. כיון שהגברים המזוכיסטים מבינים שאין להם אפשרות לכונן קשר כזה עם נשים דומיננטיות, הם מתבצרים בעמדה השובניסטית שלהם.

מה שכתבת זה בדיוק מה שאמרתי קודם, לא? בכל מקרה, אני לא חושב שזה נכון. הסיבה לזה שאני חושב שזה לא נכון, הוא שאני משווה לגברים וונילים - התשוקות המיניות, והיחס אל נשים בגלל התחושות הללו, באות לפני הרצון לזוגיות. בגיל 14 בערך. אתה רק רוצה לחוות. וההתנהגות שלהם, וגם שלנו, לא נובעת מהצורך בזוגיות.

אבל אם להיות הוגן, אני מודה שאני לא יודע מה כן נכון, כלומר למה רובנו לא מתחברים ואף נרתעים משליטה נשית. שוב אומר, התיאוריה שלי היא שמזוכיסטים מרגישים ששליטה נשית דורכת להם על הלגיטימיות של התשוקות שלהם. לוקחת להם את המשבצת היחידה שיש להם, ב"כלוב", למשל. אבל זאת רק תיאוריה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 בדצמ׳ 2013
קראתי את הדיון והיה לי מעניין לשמוע את מגוון הדעות

לתשוקה המינית שלי ולפנזיות שלי ואפילו לפרקטיקה המעשית מעניינת את השחלה השמאלית עם חריג חושב שאני מלכה "אמיתית" או לא
חריג ושכמותו מבחינתי אפילו לא בתוך הרדאר של מה שמעניין אותי
בשביל זה יש מלכות בתשלום שתמורת אתנן יספקו לו את הפנטזיה שלו.

אין לכך שום קשר למה שאני רוצה או מחפשת, הרבה פעמים אני מרגישה סוג של כעס מכיוון של נישלטים בפורום כי אנחנו לא עומדות בציפיות שלהם , אנחנו לא עונות על כל הודעה שעשיתם קופי פייסט, אנחנו לא מוכנות לסשן את מי שעומד בגבולות שלנו הדוגמאה הנהדרת היא התשובה של : אבל אמרת שאת לא מחפשת זוגיות אז מה אכפת לך שאני נשוי?

אני ונשים כמוני לא פה בשביל הפנטזיות שלכם, אנחנו פה שביל הפנטזיות שלנו, והיום היא יכולה להיות להחפיץ, מחר היא יכולה להיות לבעול גבר ומחרתיים היא יכולה להיות הכי זוגית ודביקה
אין שום סתירה בין הדברים, למי שלא נכה רגשית היא אפילו ניראית הגיונית.

ובאמת שלא מעניין אותי אם זה לא תואם את ההגדרה של חלק מכם למה זאת מלכה אמיתית

אבל יש פה גם נשלטים אחרים, אומנם הוא מיעוט אבל הוא לגמרי שווה את החיפוש
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2013
בטי בום כתב/ה:

לתשוקה המינית שלי ולפנזיות שלי ואפילו לפרקטיקה המעשית מעניינת את השחלה השמאלית עם חריג חושב שאני מלכה "אמיתית" או לא

אין לכך שום קשר למה שאני רוצה או מחפשת, הרבה פעמים אני מרגישה סוג של כעס מכיוון של נישלטים בפורום כי אנחנו לא עומדות בציפיות שלהם , אנחנו לא עונות על כל הודעה שעשיתם קופי פייסט, אנחנו לא מוכנות לסשן את מי שעומד בגבולות שלנו הדוגמאה הנהדרת היא התשובה של : אבל אמרת שאת לא מחפשת זוגיות אז מה אכפת לך שאני נשוי?

אני ונשים כמוני לא פה בשביל הפנטזיות שלכם, אנחנו פה שביל הפנטזיות שלנו, והיום היא יכולה להיות להחפיץ, מחר היא יכולה להיות לבעול גבר ומחרתיים היא יכולה להיות הכי זוגית ודביקה

בטי אחרי דברי חוכמה נהוג לומר "ישר כוח"

אז ישר כוח!
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 28 בדצמ׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2013
אני שאלתי שאלה פשוטה. כל ההתפלפלויות הנשיות וזריקת עלבונות וניתוחים פסיכולוגים עלובים לגמרי רק מוכיחים מה התשובה. נשים לא אוהבות לאנוס. וגם אין מלכות אמיתיות, רק בשכר או זקנות מכוערות שזו הדרך היחידה שלהן למשוך גברים. אני מודה לכל המשתתפות שהאירו את הסוגייה בתשובותיהן.
המלט
לפני 10 שנים • 28 בדצמ׳ 2013
המלט • 28 בדצמ׳ 2013
חריג כתב/ה:
אני שאלתי שאלה פשוטה. כל ההתפלפלויות הנשיות וזריקת עלבונות וניתוחים פסיכולוגים עלובים לגמרי רק מוכיחים מה התשובה. נשים לא אוהבות לאנוס. וגם אין מלכות אמיתיות, רק בשכר או זקנות מכוערות שזו הדרך היחידה שלהן למשוך גברים. אני מודה לכל המשתתפות שהאירו את הסוגייה בתשובותיהן.

מה שבטוח יש, ובכמויות בלתי נלאות, זה טרחנים קטנים שבטוחים שהשמש זורחת להם מהתחת.
כפוף
לפני 10 שנים • 29 בדצמ׳ 2013
כפוף • 29 בדצמ׳ 2013
A v כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

בטי אחרי דברי חוכמה נהוג לומר "ישר כוח"

אז ישר כוח!

ואללה בטי תראי מה זה? אפילו שולטים מלקקים לך אז בטח שתמצאי פרטנר לפנטזיות שלך. כל אישה שמחפשת פרטנר לפנטזיה מינית תמצא רבים כאלה, ולא משנה מה הפנטזיה שלה. אתן יודעות איך זה אצל בנים.
אני בכלל לא כופר בזכותה של מישהי לממש את הדמיונות שלה, בכלל לא. אבל כאשר היא מגדירה את עצמה כשולטת באתר בדס"מי זה די טבעי לצפות שהרפרטואר שלה יהיה בדס"מי גם הוא. אחרת זה פתח לאי הבנות מהסוג שפוקדות את הפורום הזה מעת לעת.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2013
כפוף כתב/ה:

אני בכלל לא כופר בזכותה של מישהי לממש את הדמיונות שלה, בכלל לא. אבל כאשר היא מגדירה את עצמה כשולטת באתר בדס"מי זה די טבעי לצפות שהרפרטואר שלה יהיה בדס"מי גם הוא. אחרת זה פתח לאי הבנות מהסוג שפוקדות את הפורום הזה מעת לעת.

פספסת פה נקודה. מי בדיוק מגדיר מה זה "בדסמ"י", שטבעי לצפות לו באתר הזה? למשל: האם טבעי לצפות לדעתך שיהיה לה בבית שוט, רק בגלל שזה אתר בדסמ"י והיא מגדירה עצמה שולטת? זה נשמע קצת מוזר.
כפוף
כפוף • 29 בדצמ׳ 2013
fog כתב/ה:
כפוף כתב/ה:

פספסת פה נקודה. מי בדיוק מגדיר מה זה "בדסמ"י", שטבעי לצפות לו באתר הזה? למשל: האם טבעי לצפות לדעתך שיהיה לה בבית שוט, רק בגלל שזה אתר בדסמ"י והיא מגדירה עצמה שולטת? זה נשמע קצת מוזר.

ב – קשירות
ד – משמעת/ענישה
ס – סאדיזם
ד – מזוכיזם
מה לא מוגדר היטב כאן ?
שולטת בוודאי שאינה מזוכיסטית ולא חייב להיות לה שוט בבית. אבל אחד או יותר משלושת הסעיפים האחרים יהיו ברשימת ההעדפות שלה. אם כל אחת עושה דין לעצמה ומגדירה לעצמה מה זה בדס"מ אז באמת אין שפה משותפת, אין תקשורת, יש אי הבנות וכל הדיון הזה עקר ומעוקר.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2013
כפוף, להחמיא לאדם לא נקרא ללקק, בטח לא לחברה של שנים
שנית מאיפה החלטת מה הרפרטואר שלי?
לילית חדשה
לילית חדשה • 29 בדצמ׳ 2013
כפוף, אני לא אצטט
אני מהאייפון וזה מכשיר מטומטם
שכחת 2 דברים חשובים

D&s- Domination & submission