סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ת"א: פסיכולוג תובע 2.5 מיליון שקל ממלכת סאדו

בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 26 בדצמ׳ 2013
בכוח המוח{Aion} • 26 בדצמ׳ 2013
כחולית כתב/ה:
לכתוב משפט כמו: "אני מבין שאת רוצה ליישם עליו את התאוריות שלמדת באוניברסיטה, לדעתי זהו ממש לא המקרה לעשות זאת."

זה זלזול באינטליגנציה שלי ובניסיון שלי וניסיון נלוז להראות שכביכול אני אחת שחיה באקדמיה ולא קשורה למציאות.
זו הערה לגופו של אדם ולא לגופם של דבריי.

אתה יכול לחשוב שאני נאיבית ואני יכולה לחשוב שאתה לא מבין בעולם הטיפול ומעודך לא קראת ספר הקשור ביחסים טיפוליים בין מטפל למטופל, להעברה אירוטית, לקודים אתיים, לדיני עונשין בתחום יחסי מטפל- מטופל, פסקי דין, ספרים בנושא וכן הלאה.

אני לעומת זאת- כן.
כאמור, גם נסמכת על מקרים במציאות כגון פסקי דין, סיפורים ממקור ראשון וכתבות על מקרים שקרו- למשל נאנסות על ידי בן זוג שלא עזבו אותו למרות האונס החוזר ונשנה, נערות שנאנסו על ידי "בן זוג" או מספר נערים וחזרו פעם אחר פעם ונאנסו- באמת נאנסו- למרות שכמובן הציבור והסנגורים טענו שאם היא לא רצתה- למה חזרה?
וזו רק דוגמה על קצה המזלג לכך שמקרים כאלה קרו וקורים- אילמלא כן, המחוקק לא היה טורח לכתוב חוק בנושא והקודים האתיים של המטפלים למיניהם לא היו טורחים לנסח זאת,
לא היו ננקטים דינים משמעתיים ולא תביעות אזרחיות ופליליות בנושא.

כשמתבצע פשע- האחריות היא תמיד על העבריין ולעולם לא על הקורבן.
לכל היותר, במקרים מסויימים מאוד, ישנו מושג שנקרא "אשם תורם" ובד"כ הוא מתייחס אך ורק בתביעות אזרחיות ולא פליליות.

מעניין. ואת באמת חושבת שהוא הקורבן והיא העבריין? את באמת חושבת שהוא האמין שהוא מגיע לטיפול ולא לסשן סאדו, והוא לא גילה את זה במשך 14 שנה, למרות שע"פ מקצועו בוודאי יש לו ידיעה על כך? לא עולה בך תחושה חזקה שזו דרכו "לסגור חשבונות" איתה, גם במחיר ההרס של השם שלו, בגלל מצב אמוציונלי? את לא רואה בסיפור שלו את המבנה הפאסיב-אגרסיב של נשלטים מזוכיסטים, שהפעם מספרים את הסיפור הקורבני שלהם לא רק לעצמם על מנת לאונן, אלא גם לכל העולם?

מה שמלחיץ באמירות שלך מבחינתי זה שגם אדם שמכיר את המטריה יכול "לבלוע" סיפור כזה שהוא בעיני בלתי הגיוני בעליל, כך שבאמת אין לי מושג איך יגיב בית המשפט.
    התגובה האהובה בשרשור
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
קצת אוף טופיק, אבל לי זה הזכיר את הפרק מחברים עם החייט של ג'ואי
http://www.youtube.com/watch?v=oNAyfsDTzmM.
Mary Jane
Mary Jane • 26 בדצמ׳ 2013
גם אני בדעה שמדובר בתולעת.
אגב, מישהו שם לב כמה מגרים התיאורים בכתבה? אני נוזלת כאן...

"...במהלך הפגישה הראשונה, על פי דרישת הנתבעת, פשט התובע את בגדיו למעט תחתוניו ושכב על הרצפה. הנתבעת הניחה את כף רגלה על ראשו של התובע תוך שהיא נותנת לו הוראות מפורשות כי אסור לו להתנגד. התובע פעל בדיוק לפי הוראותיה של הנתבעת תוך שהוא נכנע לכל דרישותיה..."

האקט שבו מניחה המטפלת את כפות רגליה על גופו העירום של התובע חזר על עצמו בתחילת כל פגישת טיפול, כך לפי התביעה, וכן מצוין בה כי מפגישה לפגישה הוסיפה האישה דרישות ...כך למשל באחת הפגישות דרשה האישה מהגבר לעסות את כפות רגליה תוך שהיא מבהירה לו שכך הוא יכול להביע את אהבתו כלפיה. ...ואילו אם היה 'מתמרד', כדבריה, היא לא הייתה מאפשרת לו לעשות זאת".

...במקרה אחר דרשה המטפלת מהתובע שיביא עימו את דיפלומת הפסיכולוג שלו ודרכה עליה "כדי להבליט את עליונותה על הפסיכולוגיה"
(חחח איזו חמודה)

... "השימוש במילה 'עבד' הפך להיות שגור בפיה של הנתבעת. ...עוד טוען הגבר כי בשנים הראשונות נהגה האישה לגבות ממנו תשלום בסך 250 שקל בעבור כל טיפול, אך לאחר שגילתה כי הפסיכולוג גובה עבור שירות שהוא מעניק למטופליו תשלום של 400 שקל, השוותה הנתבעת את תעריף הטיפול לזה שגבה התובע. (חח)
Yoel​(נשלט)
Yoel​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
גם אני בדעה שמדובר בתולעת.
אגב, מישהו שם לב כמה מגרים התיאורים בכתבה? אני נוזלת כאן...

"...במהלך הפגישה הראשונה, על פי דרישת הנתבעת, פשט התובע את בגדיו למעט תחתוניו ושכב על הרצפה. הנתבעת הניחה את כף רגלה על ראשו של התובע תוך שהיא נותנת לו הוראות מפורשות כי אסור לו להתנגד. התובע פעל בדיוק לפי הוראותיה של הנתבעת תוך שהוא נכנע לכל דרישותיה..."

האקט שבו מניחה המטפלת את כפות רגליה על גופו העירום של התובע חזר על עצמו בתחילת כל פגישת טיפול, כך לפי התביעה, וכן מצוין בה כי מפגישה לפגישה הוסיפה האישה דרישות ...כך למשל באחת הפגישות דרשה האישה מהגבר לעסות את כפות רגליה תוך שהיא מבהירה לו שכך הוא יכול להביע את אהבתו כלפיה. ...ואילו אם היה 'מתמרד', כדבריה, היא לא הייתה מאפשרת לו לעשות זאת".

...במקרה אחר דרשה המטפלת מהתובע שיביא עימו את דיפלומת הפסיכולוג שלו ודרכה עליה "כדי להבליט את עליונותה על הפסיכולוגיה"
(חחח איזו חמודה)

... "השימוש במילה 'עבד' הפך להיות שגור בפיה של הנתבעת. ...עוד טוען הגבר כי בשנים הראשונות נהגה האישה לגבות ממנו תשלום בסך 250 שקל בעבור כל טיפול, אך לאחר שגילתה כי הפסיכולוג גובה עבור שירות שהוא מעניק למטופליו תשלום של 400 שקל, השוותה הנתבעת את תעריף הטיפול לזה שגבה התובע. (חח)

בלי לקרוא תגובות קודמות, פורנוגרפיה בעמודי החדשות.
וגם מדיף ריח חריף של fake. לא אתפלא אם יתברר בסופו של דבר כאגדה אורבנית.

כמה מחרמן? נראה כמו משהו שהיה יכול להתפרסם פה בבלוגים שלכם.

ממש מזכיר את הבלוג האלמותי של מאדאם בראון... אוחח icon_smile.gif

icon_arrow.gif
Snitch
Snitch • 26 בדצמ׳ 2013
רגע, היא עדיין מקבלת מטופלים?
שלגי
שלגי • 26 בדצמ׳ 2013
לא הבנתי, חריג התחיל לכתוב ב YNET?
lockedforever
לפני 10 שנים • 27 בדצמ׳ 2013
lockedforever • 27 בדצמ׳ 2013
באמת חבל שלא השאירו את הפרטים שלה , מטפלת מסורה
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 27 בדצמ׳ 2013
הוא לא תובע את הסכום שמופיע בכתבה. בתביעות נזיקין לא כותבים סכום ובית משפט קובע את סכום הפיצוי, אם בכלל, לפי גובה הסמכות שיש לו. הסכום שמדובר בכתבה הוא גובה הסכום שבית משפט השלום יכול לפסוק.
צ'שייר
צ'שייר • 27 בדצמ׳ 2013
יש להתפלא מדוע הוא לא טוען שמגיעים לו גם דמי שימוש ראויים.
בנוסף, שמא ישקול לשנות את עילת התביעה מנזקי גוף לנזקי רכוש?!
ולא ניתן להימנע מלדמיין את נוסח פוליסת האחריות המקצועית שלה.
וכמובן, ככל שהתיק יגיע להוכחות, החקירה הנגדית תהיה ההצגה העליזה בעיר.
סוררת בשקט​(אחרת)

Re: ואני חושבת שיש טעות בחישוב.

סוררת בשקט​(אחרת) • 27 בדצמ׳ 2013
כחולית כתב/ה:
סוררת בשקט כתב/ה:
לדעתי זה הסכום שהוא חייב לה. 14 שנות סשנים חינם?!?

לא קראת את הכתבה.
הוא שילם לה על הטיפולים 250 שקל וכשהיא הבינה שהוא גובה 400, היא ביקשה ממנו 400 לשעת "טיפול".

בקיצור, מלכה בתשלום שגם מנצלת את המעמד שלה כלפי ה"מטופלים" שלה.

ראשית, ההודעה הייתה סוג של בדיחה. אני תמיד מתאכזבת, כשאני צריכה להסביר שצחקתי.
שנית, את לוקחת את תפקיד הופטת יותר מדי ברצינות. ואם כבר את שופטת ורצינית וכל זה, הרי שהוא שילם על יעוץ (שעדיין יש צורך להוכיח אם קיבל או לא קיבל, אם היעוץ היה ליגיטימי או לא, ואם הבין או לא הבין). הוא לא שילם על אקסטרות. וזה מה שהתכוונתי. 14 שנה שהוא קיבל, ככל הנראה, דבר מה שהיה חסר לו/ חשק בו. עכשיו או שהצרכים שלו השתנו או שהיועצת לא מוכנה להמשיך לספק לו את הצרכים, או שהוא היה זקוק באופן דחוף למזומנים/ התעורר בו צורך בלתי נשלט לחשיפה.
כך או כך, לא נראה לי ששופט בר דעת ימצא את התביעה שלו צודקת.