לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדל בין ההתנהגות הבדסמית המצופה מגברים לבין זו המצופה מנשים

Addy​(נשלט)
לפני 10 שנים • 28 בדצמ׳ 2013

הבדל בין ההתנהגות הבדסמית המצופה מגברים לבין זו המצופה מנשים

Addy​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2013
אני מתכוון אך ורק להבדלים בדסמיים, לא מיניים, כלומר: זה ברור שמבחינה מינית נכפים הבדלים שנובעים מפערים אנטומיים בלתי ניתנים לגישור: למשל, זה ברור שרק איש - ולא אשה - יכול לחדור בלי דילדו, בעוד שרק אשה - ולא איש - יכולה להיחדר מקדימה כשהפה שלה חסום בגאג.

אבל מה לגבי הבדלים בדסמיים? לדוגמה: האם, מבחינת ההתנהגות הבדסמית המצופה, אמור להיות הבדל:

1. בין דום, לבין דומית.
2. בין סאב, לבין סאבית.
3. בין דום של סאב, לבין דום של סאבית.
4. בין דומית של סאב, לבין דומית של סאבית.
5. בין סאב של דום, לבין סאב של דומית.
6. בין סאבית של דום, לבין סאבית של דומית.

נא לא להגיב כאן, אלא להגיב רק להודעה הראשית שפירסמתי בפורום ''כללי'' (של הכלוב), כאן:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=34584
Addy​(נשלט)
לפני 10 שנים • 4 בינו׳ 2014

את לא מכירה בדסמ נטו?

Addy​(נשלט) • 4 בינו׳ 2014
Restrained כתב/ה:
אני לא מבינה איך אתה יכול להפריד בין בדס"מ לסקס...

לדוגמה, הצלפה זה בדסמ נטו (כי הוא לא מחייב מגע גופני ישיר בין שני הפרטנרים). ויש עוד המוני דוגמאות.
Happily Married​(אחרת)
לפני 10 שנים • 8 בינו׳ 2014

נכון...

Happily Married​(אחרת) • 8 בינו׳ 2014
אבל לא פגשתי במצליף שלא ביצע במוצלפת אקט מיני כזה או אחר...
הצלף בי אם אני טועה icon_smile.gif
Addy​(נשלט)
לפני 10 שנים • 8 בינו׳ 2014

Re: נכון...

Addy​(נשלט) • 8 בינו׳ 2014
Restrained כתב/ה:

אוקי, נניח שכל מרק אמור להיות עם מלח, אבל עדין אפשר לשאול שאלה על המרכיב הנוזלי בלבד ולהתעלם מהמרכיב המלחי (לדוגמה אפשר לשאול האם הנוזל הזה חייב להיות חם או שהוא רשאי להיות קר), או בנמשל: נניח שאת צודקת, עדין השאלה שלי מתייחסת אך ורק למרכיב הלא-מיני של המרק הבדסמי.

כלומר, בעצם מה שאני שואל, זה האם ישנה איזושהי פעולה בדסמית לא-מינית (נניח הצלפה, או איזשהו מרכיב לא מיני אחר של המרק הבדסמי), שלגביה אמור להיות הבדל:

א. בין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י איש, לבין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י אשה.
ב. או בין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת על גופו של איש, לבין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת על גופה של אשה.
ג. או בין תגובת האיש שעל גופו מבוצעת הפעולה, לבין תגובת האשה שעל גופה מבוצעת הפעולה.
ד. או בין תגובת האדם שעל גופו מבוצעת הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י איש, לבין תגובתו האדם שעל גופו מבוצעת הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י אשה.
מיציתי
לפני 10 שנים • 10 בינו׳ 2014

Re: נכון...

מיציתי • 10 בינו׳ 2014
Addy כתב/ה:
Restrained כתב/ה:

אוקי, נניח שכל מרק אמור להיות עם מלח, אבל עדין אפשר לשאול שאלה על המרכיב הנוזלי בלבד ולהתעלם מהמרכיב המלחי (לדוגמה אפשר לשאול האם הנוזל הזה חייב להיות חם או שהוא רשאי להיות קר), או בנמשל: נניח שאת צודקת, עדין השאלה שלי מתייחסת אך ורק למרכיב הלא-מיני של המרק הבדסמי.

כלומר, בעצם מה שאני שואל, זה האם ישנה איזושהי פעולה בדסמית לא-מינית (נניח הצלפה, או איזשהו מרכיב לא מיני אחר של המרק הבדסמי), שלגביה אמור להיות הבדל:

א. בין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י איש, לבין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י אשה.
ב. או בין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת על גופו של איש, לבין אופי הפעולה כשהיא מבוצעת על גופה של אשה.
ג. או בין תגובת האיש שעל גופו מבוצעת הפעולה, לבין תגובת האשה שעל גופה מבוצעת הפעולה.
ד. או בין תגובת האדם שעל גופו מבוצעת הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י איש, לבין תגובתו האדם שעל גופו מבוצעת הפעולה כשהיא מבוצעת ע"י אשה.

אדי,
אני עוד לא פגשתי מישהו שעבורו בידיאסם אינו גם, אם לא רק, משהו מיני ויצרי. זה לא אומר שאין כאלה כמובן, אבל אם יש הם כנראה המיעוט.
כאשר מדובר על תהליך מובנה ושכלתני יש משמעות לפירוק לגורמים. להכין מרק למשל, אינו פעולה שיש עימה רגש ויצר גועש.
נדמה לי שכאשר מדברים על תחום שבו ליצר ולרגש יש משקל גדול - הפירוק השכלתני והמלאכותי עליו אתה שואל פחות משמעותי ואולי כלל לא משמעותי לרוב האנשים.
מה עוד - וגם זה מנסיוני - כל קשר הוא ייחודי ולא רק אנשים שונים מכל מגדר, נבדלים זה מזה, אלא גם המפגש בין שני אנשים מוציא מכל אחד דברים שונים.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 10 בינו׳ 2014
אם אני מבינה נכון מה שאדי שואל, (ואם לא, הוא מוזמן לתקן אותי) אז לא לשם הוא מכוון.

הוא לא אומר שבדס"ם מנותק ממין, אלא בוחן את ההבדלים המגדריים בין שולט לשולטת ובין נשלט לנשלטת. הוא אומר שכדי לבחון את זה נשאיר רגע בצד הבדלים פיזיים שהמגדר מאפשר בסקס.

השאלה היא האם המבנה הרגשי נפשי שונה כאן וכאן? האם המבעים שונים כאן וכאן, וכו.

הוא החריג את ההיבטים המיניים הפיזיים, משום ששולטת למשל לא יכולה לזיין עם הזין שלה, ונשלט אין כוס. זה המובן מאליו, ולכן הוא מחריג את זה מהדיון.
the rain song
the rain song • 10 בינו׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:
אם אני מבינה נכון מה שאדי שואל, (ואם לא, הוא מוזמן לתקן אותי) אז לא לשם הוא מכוון.

הוא לא אומר שבדס"ם מנותק ממין, אלא בוחן את ההבדלים המגדריים בין שולט לשולטת ובין נשלט לנשלטת. הוא אומר שכדי לבחון את זה נשאיר רגע בצד הבדלים פיזיים שהמגדר מאפשר בסקס.

הוא החריג את ההיבטים המיניים הפיזיים, משום ששולטת למשל לא יכולה לזיין עם הזין שלה, ונשלט אין כוס. זה המובן מאליו, ולכן הוא מחריג את זה מהדיון.

את מתכוונת שהשאלה היא מה ההבדל בין מיילדום לפמדום? (סליחה, אני לא בטוחה שהבנתי בעצמי)
Addy​(נשלט)
Addy​(נשלט) • 10 בינו׳ 2014
the rain song כתב/ה:
את מתכוונת שהשאלה היא מה ההבדל בין מיילדום לפמדום? (סליחה, אני לא בטוחה שהבנתי בעצמי)

מה שכתבת (מיילדום לעומת פמדום) נכון, אבל הוא משקף רק את סעיף א של השאלה. נא לשים לב שלשאלה יש עוד סעיפים. סעיף ב למשל, דן על ההבדל שבין "מיילסאב" לעומת "פמסאב". וכך לגבי שאר הסעיפים: גם להם אפשר למצוא איזשהו מונח לועזי מפוןצץ שיגדיר אותם, אבל לדעתי הפירוט שבהם יותר ברור מאשר כל מונח בן מילה אחת שיגדיר אותם.
מיציתי
מיציתי • 10 בינו׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:

השאלות של אדי הן מאוד קונקרטיות וטכניות ובנוסף מהצצה בפרופיל שלו, הוא מגדיר עצמו א-מיני,
ונדמה לי שזה קשור לא רק לאופן הצגת השאלה אלא לתפיסה הכוללת של הנושא,
לכן הסברתי את מה שהסברתי.
אבל אולי אני טועה, זאת לא תהיה הפעם הראשונה icon_smile.gif