לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה השולטים האולד סקול?

חניבעל
לפני 10 שנים • 19 בינו׳ 2014

Re: אולד סקול...

חניבעל • 19 בינו׳ 2014
מוזינקה כתב/ה:
מקריחים עם כרס שמסשנים לצלילי סיימון וגרפונקל?

מעניין...( מוזינקה דוחפת יד לנפטלין לחלץ דג שמנמן).

לא כולם מסתבר...
המוזה
לפני 10 שנים • 19 בינו׳ 2014

חניבעל, זכית להיות דינוזאור משובח!

המוזה • 19 בינו׳ 2014
מה אתה אומר? כולם אכן נראים כך?
גמני כבר לא פרגית ועדיין משתדלת לא להראות כמו גיגית...((-:
שנפגש בשמחות עם סטיות וצרחות.
חבורת קשישים עם חיבה לשנות השישים.
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
לפני 10 שנים • 20 בינו׳ 2014

Re: איפה השולטים האולד סקול?

נשלטת בהתהוות כתב/ה:
פתאום קלטתי שיש פה כל כך הרבה חדשים שרובם לא באמת מבינים את מהות השליטה
וזה משהו שהרבה זמן לא חוויתי.
אז לאן כולם הלכו?

נתחיל מזה שאולדסקול אני לא בגלל שחדש תמיד טוב מישן (איך פגשתי את אמא , ברני סטינסון), אבל מצד שני לא ממש אכפת לי אז אני אקח את חצי הביקורת שלך לקבוצת ההשתייכות שאת מדמיינת לאנשים שכמותי .

איך שקראתי את ההודעה שלך רצה לי בראש שיחה של ילדים בני 16 שמתחילים לשמוע רוק על כל סוגיו :''תגיד ידפוק זה פרוגרסיב עם נגיעות סמבה , לא אחי אתה טועה זה בכלל סאמבה ניאו אוונגרדית , לא לא אתה לא מבין כלום זה אלקטרו מוג'ו עם נגיסי אננס''.

ובנימה רצינית יותר , הצורך שלך לסווג מזה מהות השליטה זה כמו לשאול מישהו מה האוכל הכי טוב בעולם - לגמרי סובייקטיבי .
את תופסת שולט אולדסקול - קרי אמיתי שעוסק במהות השליטה בתור אדם שקושר את שפחתו המסורה לסד עינויים , לוגם וויסקי לבוש במיטב מחצלות הלטקס ועסוק בwhos your daddy אז שיבושם לך .
הנשלטת המקבילה לך תהיה אחת שבשבילה שליטה אמיתית זה שגורמים לה להרגיש מושפלת , ואחת אחרת מהות השליטה תהיה אמבט ארומטי עם טחינה .
מי שגורם לך להרגיש נשלטת הוא שולט , למה לסווג כל דבר .
שלגי
לפני 10 שנים • 20 בינו׳ 2014
שלגי • 20 בינו׳ 2014
free spirit כתב/ה:
ומהי מהות השליטה? icon_eek.gif

42.

מה, לא?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 10 שנים • 21 בינו׳ 2014

Re: אולד סקול

נשלטת בהתהוות כתב/ה:
אז לאן כולם הלכו?

קרח שחור כתב/ה:
שום דבר לא מחליף ניסיון.

ניסיון של תגובות עולבות
ניסיון של BDSM רב שנים
ניסיון של צעירים
עטויי טייטלים לרוב.
....

אני מניחה שבאומרכם "ניסיון" או "חדשים" אתם מתכוונים לוותק, אבל כמות הזמן שבה השולט רשום באתר / קורא לעצמו בדס"מי, לא מעידה כהוא זה על איכות השליטה שלו, בדיוק כפי שהמועד בו הוצא רשיון נהיגה, לא מעיד על טיב הנהג. הזמן הוא לא הפקטור החשוב כאן, כיוון שהוא לא יכול לומר כמה תאונות גרם אותו אדם בחייו, בין אם מדובר בתאונות בבדס"מ או במערכות יחסים, ובין אם מדובר בנהיגה.

אנשים יכולים גם להמשיך ולעשות את אותן טעויות במשך שנים, תחת אצטלת הניסיון, ומבלי לשלם את המחיר. זה לא אומר שיום אחד הטעות הזו לא תעלה ביוקר לנשלטת שלהם. יש כאן אנשים שמתגאים בניסיון רב השנים שלהם, אבל הם לא מספרים על הסאביות שהם שברו וברחו מכאן בעקבותיהם, על אלו שנזקקו לטיפול משקם (פיזי או נפשי), ועל אלו שבדיעבד הבינו שזה לא אמור להיות ככה ושמערכת היחסים שלהן היתה קרובה יותר להגדרה של התעללות והזנחה. ואגב, חלק מאותם אלו שנתקלתי בהם בעקיפין, בהחלט יודעים לדבר רבות על מהות השליטה, על ההבדל בין "הדינוזאורים" לדומים החדשים, על חשיבותו של "הניסיון" וכו'.

אבל לא מילים יפות, לא שנת ההצטרפות לאתר, ולא "ניסיון מחו"ל" הופכים דום לטוב. אז מה כן? ידע. אנשים בעלי ידע בתחום מסוים, ישמחו לחלוק אותו עם אחרים, יפגינו בקיאות, יפרגנו למי שתורם מהידע שלו, יהיו ענווים מול מי שיודע יותר מהם, וישמחו תמיד ללמוד יותר. אני מציעה לך לא להתפתות למקסמי שווא, אלא לחפש את מי שיהיה לך בטוח לתת לו את השליטה עליך.
בכוח המוח{Aion}

בכוח המוח{Aion} • 21 בינו׳ 2014
Black Lotus כתב/ה:
נשלטת בהתהוות כתב/ה:
אז לאן כולם הלכו?

קרח שחור כתב/ה:
שום דבר לא מחליף ניסיון.

ניסיון של תגובות עולבות
ניסיון של BDSM רב שנים
ניסיון של צעירים
עטויי טייטלים לרוב.
....

אני מניחה שבאומרכם "ניסיון" או "חדשים" אתם מתכוונים לוותק, אבל כמות הזמן שבה השולט רשום באתר / קורא לעצמו בדס"מי, לא מעידה כהוא זה על איכות השליטה שלו, בדיוק כפי שהמועד בו הוצא רשיון נהיגה, לא מעיד על טיב הנהג. הזמן הוא לא הפקטור החשוב כאן, כיוון שהוא לא יכול לומר כמה תאונות גרם אותו אדם בחייו, בין אם מדובר בתאונות בבדס"מ או במערכות יחסים, ובין אם מדובר בנהיגה.

אנשים יכולים גם להמשיך ולעשות את אותן טעויות במשך שנים, תחת אצטלת הניסיון, ומבלי לשלם את המחיר. זה לא אומר שיום אחד הטעות הזו לא תעלה ביוקר לנשלטת שלהם. יש כאן אנשים שמתגאים בניסיון רב השנים שלהם, אבל הם לא מספרים על הסאביות שהם שברו וברחו מכאן בעקבותיהם, על אלו שנזקקו לטיפול משקם (פיזי או נפשי), ועל אלו שבדיעבד הבינו שזה לא אמור להיות ככה ושמערכת היחסים שלהן היתה קרובה יותר להגדרה של התעללות והזנחה. ואגב, חלק מאותם אלו שנתקלתי בהם בעקיפין, בהחלט יודעים לדבר רבות על מהות השליטה, על ההבדל בין "הדינוזאורים" לדומים החדשים, על חשיבותו של "הניסיון" וכו'.

אבל לא מילים יפות, לא שנת ההצטרפות לאתר, ולא "ניסיון מחו"ל" הופכים דום לטוב. אז מה כן? ידע. אנשים בעלי ידע בתחום מסוים, ישמחו לחלוק אותו עם אחרים, יפגינו בקיאות, יפרגנו למי שתורם מהידע שלו, יהיו ענווים מול מי שיודע יותר מהם, וישמחו תמיד ללמוד יותר. אני מציעה לך לא להתפתות למקסמי שווא, אלא לחפש את מי שיהיה לך בטוח לתת לו את השליטה עליך.

מה שהיפה אמרה, ובנוסף: לכל הפחות אכפתיות, רגישות אליך, נסיון להבין היכן משתלבים הצרכים שלכם. כנות. ומודעות לא לנצל אותך ואת הצרכים שלך בעיקר לנרקסיזם שלו.

אני מתכוונת - שולט טוב צריך לפני הכל להיות אדם טוב. כזה שאת בוטחת בו וביכולות שלו.

נדמה לי שיש הרבה מתיימרים, ואפילו נשלטות, שחושבים ששולט טוב צריך להיות חרא של בן אדם. זה מפליא.
פסיכו לוג​(שולט)

פסיכו לוג​(שולט) • 21 בינו׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:
ואפילו נשלטות, שחושבים ששולט טוב צריך להיות חרא של בן אדם. זה מפליא.

לא בטוח שהן חושבות כך. אבל זה מדליק אותן. מנסיון של 8 שנים פה, היו לי היכרויות שבהן אמרו לי שבגלל שאני מדבר בשיוויון מלא בהודעות הראשונות של ההיכרות זה לא עושה להן את זה. כשהעמקתי לעניין בכמה מקרים הן גם אמרו שזה מה שמושך אותן. בני זונות. והן מודעות לנטייה שלהן למצוא את עצמן עם בני זונות ולסבול מהם, עד רמה של קורבנות קרימינלית ממש, אבל לא מצליחות להתנתק מהמעגל הזה.
וכמובן שזה חיזוק חיובי נהדר לחרא של בני אדם ששורצים כאן.
Platinum​(שולט)

Platinum​(שולט) • 21 בינו׳ 2014
Black Lotus כתב/ה:

...

ידע יכולים כולם לרכוש. מה עם אינטיליגנציה רגשית? מה עם חשיבה 2 צעדים קדימה? מה עם אחריות אישית? מה עם שליטה עצמית?

כולם יכולים ללמוד רפואת ילדים, האם כולם יהיו רופאי ילדים טובים?

בכוח המוח כתב/ה:

מה שהיפה אמרה, ובנוסף: לכל הפחות אכפתיות, רגישות אליך, נסיון להבין היכן משתלבים הצרכים שלכם. כנות. ומודעות לא לנצל אותך ואת הצרכים שלך בעיקר לנרקסיזם שלו.

אני מתכוונת - שולט טוב צריך לפני הכל להיות אדם טוב. כזה שאת בוטחת בו וביכולות שלו.

נדמה לי שיש הרבה מתיימרים, ואפילו נשלטות, שחושבים ששולט טוב צריך להיות חרא של בן אדם. זה מפליא.

בדיוק כך, לא בכל אחד אפשר באמת לבטוח. לצערנו, קיימים מקרים כפי שציינת שנשלטות סיימו קשרים עם נפש מצולקת.

ולגבי שולט שהוא "חרא של בנאדם" כבר נאמר "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם.."
מי שנמשכת לזה למרות כל נוריות האזהרה, אין בידנו לעזור לה icon_sad.gif
קפטן נמו​(שולט)
לפני 10 שנים • 22 בינו׳ 2014
קפטן נמו​(שולט) • 22 בינו׳ 2014
בסופו של יום, אין הגדרה אחת לשולט טוב, שולט יכול להיות שולט נפלא עבור אחת ושולט גרוע עבור אחרת, אבל כן חשוב ואולי החשוב ביותר - תאום ציפיות, הבנה, הקשבה, יכולת שליטה עצמית, כולם יכולים להיות בני......, השאלה היא כמה מסוגלים להיות בני אדם?
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 בינו׳ 2014
opiate​(שולט) • 23 בינו׳ 2014
ילדה בת 24 כותבת שאין שולטים אולד סקול(כלומר מתארת תקופה בה היא כנראה הייתה קטינה??)
ואנשים מתדיינים, ומצדיקים

טוב, אני מניח שמשעמם אבל אתם גורמים לטפשות הזאת להימשך