סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיהו "עבד אמיתי"?

אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 8 בינו׳ 2014

מיהו "עבד אמיתי"?

אניגמטית​(שולטת) • 8 בינו׳ 2014
שאלת "מיהו 'נשלט אמיתי' " היא המקבילה הבדס"מית ל"מיהו יהודי" icon_smile.gif במשך השנים שאני כאן, שמעתי שוב ושוב גברים* שטוענים שאינם "נשלטים אמתיים". חלקם, אמרו זאת תוך שחצנות ומבט מתנשא כלפי מי שהם הגדירו כ'אמיתיים' וחלקם, בחוסר ביטחון, בבחינת איך 'נשלט לא אמיתי' כמוני, יכול לספק 'מלכה אמיתית' כמוך. אחרי שנים של תשובות דיסקרטיות לתהיות הללו, החלטתי להעלות אותן לכתב, לטובת המתלבטים. מדובר בתשובה שלי בלבד ואתם מוזמנים להוסיף את הגרסה שלכם.

הטענות של אותם גברים להיותם 'נשלטים לא אמיתיים' נעות החל בסיבות טכניות, כמו אי אהבת כאב, חדירות אנאליות ומחטים ועד לסיבות נפשיות: קושי לוותר על אגו, איבוד עניין ברגע הגמירה, פחד לממש במציאות, פער בין הפנטזיה למציאות וכד'.

בעיניי, אין דבר כזה "עבד אמיתי", בדיוק כפי שאין דבר כזה "מלכה אמיתית". העבדות בוטלה מזמן וכל מי שנמצא בתפקיד עבד/נשלט/צעצוע, עושה זאת תוך בחירה חופשית, מה שאומר - במשחק. לא משנה כמה המשחק הזה מרגיש אמיתי, עמוק, שייך ועוצמתי, יחסי שליטה הם עדיין משחק בין שני בוגרים שווים בערכם ובזכויותיהם. מה שאומר, שהתנאי הראשון להיותך נשלט אמיתי, הוא הגדרתך העצמית ככזה, במשחק התפקידים של עולם השליטה.

מאחר ומדובר במשחק, יש לו ספקטרום רחב של אפשרויות. יש נשלט שמסתפק במשחק תפקידים בו מאיימים עליו שאם לא יציית יקבל מכות בטוסיק ואחר, לא ירגיש מסופק אם לא יתלה הפוך, דמו יוקז ועשרים אנשים שונים ישתמשו בו - זה וזה הם "נשלטים אמיתיים", כל אחד במשחק שלו.

התנאי השני להיותך נשלט היא הסכמתך לשחק במשחק ולהעביר שליטה לצד השני, השולט. גם כאן, קיים ספקרטום רחב של אפשרויות, החל ממסירת שליטה בסייבר חד פעמי ועד ליחסי שליטה 24/7 מעוגנים בחוזה או אפילו בנישואים.

התנאי השלישי והמאד חשוב, הוא נכונותך להתמסר. על ההתמסרות יש המון מה לומר, אבל אקצר ואומר שנכונותך להקדיש את עצמך לצד השני, להנאתו והובלתו.

אני חושבת שרב אנשי הקהילה יסכימו עם שלושת התנאים הבסיסיים הללו. מכאן, כל שולט ונשלט מגוונים את הגדרתם לשליטה וכך גם אתה, יכול לגוון את הגדרתך העצמית כנשלט. האם אתה מזוכיסט? מתגרה מינית מהשפלות? משליטה בכלל? וכו'.

כל שולטת מחפשת לעצמה נשלט שעונה להגדרה שלה למהו נשלט אמיתי בעיניה. ההגדרות הללו נובעות לא מתוך איזו אמת מוחלטת של עולם השליטה, אלא מתוך הצרכים שלה כשולטת והגדרתה העצמית ככזו.

ההגדרה שלי לנשלט אמיתי בעיניי, מעבר למה שכתוב לעיל, היא:

1. נשלט שמתמסר לי לא רק כשהוא חרמן ולא רק במשימות שמחרמנות אותו.

2. נשלט שחש שאושרו כרוך בצורה ישירה בסיפוק צרכיי, הפיזיים, הנפשיים והרוחניים.

3. נשלט שמגיע לקשר כדי להעניק, לא פחות מכדי לקחת ולא בעולם הפנטזיה- במציאות.

4. אדם שאוהב את מי שאני, כאדם, כאישה וכשולטת - לא את הפנטזיה של הסרטים הכחולים. הוא מבין שלמרות בחירתי להוביל אותו ואת הקשר, אני אנושית, אני בעלת חולשות ואוהב ומכבד אותי כאדם שלם ולא מחפיץ אותי.

5. מותר לנשלט להתקשות בויתור על האגו בסשן ובכלל מולי, אבל חובתו להלחם בכך.

6. דרך ההתמודדות שלו במצבי משבר בקשר היא להביא אליי את הקושי ולהתמודד איתו יחד איתי ובעזרתי.

7. גם במצבי משבר הוא זוכר שאני גבירתו ושתפקידו לגרום לי אושר. התפוגגות/בריחה היא לא אופציה. הדלת תמיד פתוחה והוא חופשי כשירצה, אבל בצורה מכובדת, באמירת שלום ובמתן הסבר הגיוני ואמיתי, כמו בכל קשר מכבד בין שני בוגרים.

8. אחד בפה ואחד בלב - אל תצהיר שאתה רוצה שליטה טוטאלית, אם אתה לא מסוגל אפילו לשליטה קלה, עמידה במילה שלך וכד'.

9. אתה בוחר לציית לי, כי אתה מכיר בערכי ובוטח בי. מהמקום הזה אתה בוחר לציית לי ומעניק לי את הכוח לחנך אותך, להעניש אותך, לאלף אותך ולהשתמש בך, כרצוני, בגבולות הברורים לשנינו.

אז אתה מבין? זה שאתה לא אוהב זין בתחת או מחטים בפיטמה זה שקשה לך להתמודד עם הגדרתך העצמית כנשלט, לא הופך אותך ל"לא אמיתי" , רק לחובב דברים אחרים במשחק הזה, שכל כך מושך את כולנו למקום הזה. מצד שני, זה שאתה מתחרמן בפנטזיה מלשרת אישה שתשפיל אותך ובמציאות לא מזיז לך איך היא חשה ומי היא באמת, בהחלט אומר שאתה לא מתמסר.

ואתן, שולטות יקרות, בטח גם אתם נתקלתן בתהייה הזאת. אני חושבת שחשוב שנשלטים ידעו שלא רק אני חושבת כך, כי הם מ-פ-ח-ד-ים (לא שזה רע, בד"כ icon_smile.gif ).

אני חושבת שכנשלט, חשוב שתגדיר לעצמך מי אתה ומה אתה רוצה. מה אתה מחפש באמת. עזוב את שאלת ה'אם אני אמיתי או לא' ושאל את עצמך מה הצרכים שלך. האם הם מיניים בלבד? הם יש לך צורך נפשי עמוק לשרת, להעניק ולספק, מיהי השולטת שתוכל לגרום לה אושר ולהפך? וכו'. כמה דקות מחשבה והגדרה לעצמך, יכולים לחסוך לשני הצדדים הרבה זמן ועוגמות נפש ותתפלא, על כל מה שאתה, יש שולטת שרוצה דברים מאד דומים. לא כולנו סדיסטיות, לא כולנו רוצות לשלוט מנטלית וכו'. אני מאמינה שיותר מכל, המשותף לכולנו הוא הצורך להנות כאן, להיות בקשר חלקי או מלא שיש בו כנות ויושר וכבוד הדדי.

* כל הנאמר נכון גם לגבי נשלטות.
    התגובה האהובה בשרשור
daniel222
daniel222 • 8 בינו׳ 2014
לדעתי אין הגדרת על עבור מי הם נשלט\נשלטת\שולטת\שולט "אמיתיים".
כל אחת ואחד הם אמיתיים בפני עצמם ובדרך שטובה להם.
מעבר לכך זה רק עניין של התאמה, ברגע שהיא קיימת אז זה אמיתי לשני הצדדים.
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 8 בינו׳ 2014
בתור "עבד", בתפקידי אני לט עושה דברים לצורך מילוא תאוותו של איבר מיני.
אני נהנה לשרת מתוך הרעיון והאמונה שלי, שאישה היא מין עליון, אני תחתון, ומכך לשרתה, לגרום לרווחתה, הנאתה, שמחתה, הרוגע וכל מה שנדרש.

כמובן שאני בן אדם וככזה יש לי איבר מין שאין לי יכולות שליטה עליו מתי היא מתקשה ומתי לא.
אני אשקר אם אגיד, כי לעיתים אני משרת שלא בשביל תאוותי המינית - אבל מעולם לא דרשתי, לא בקשתי, לא שאלתי, לא הנחיתי, לא עשיתי תנאי של מילוי תאוותי המינית.
בשביל לדאוג לתאוותי המינית, קיימת ידי השמאלית.
אבל תאוותי המינית, מגיעה אך ורק לאחר מילוא רצונה, בקשתה, דרישתה, מחשבתה של השולטת.

באומרי דרישותיה וגחמותייה, אני ממש ממש לא מדבר על סקס או עבד מין, לא בזאת ראש מעייני.

אני נהינתי להיות 24/7, זה היה מרגש, מסעיר וכיף.
אבל הכי כיף לטעמי, היה לשמוע את נחת קולה, שביעות רצונה ושמחתה מעוד דבר אשר בו מילאתי בהצלחה את תפקידי.
זה יכול להיות ניקוי, הסעה, דאגה לצרכים אישיים שלה, ענייני בירוקטריה ודברים יומיומיים.

במשך כל הזמן הזה לא קיבלתי דבר, לא ביקשתי דבר, לא דרשתי דבר.
לא רוחני, לא חומרי, לא כספי ולא מיני בכל צורה כלשהי.
ואני לא מצטער ולו לא לרגע.

הלוואי והייתי יכול למצוא מישהי לעשותה שמחה ומאושרת, על ידי עבדה אנוכי.
עד אז, אני נהנה מהמחשבות.

חשוב לציין, לעיתים כאשר איחרתי, עשיתי משהו לא כשורה או לא לטעמה, נענשתי.
קיבלתי מלקות רבות כאות לענישה, אבל הבחנתי קלות בין סוג הלקאה של עונג וסוג הלקאה של עונש.
אתה מרגיש את סוג המכה, העוצמה, הרגש שלה והרגש שלך...זה לא אותו דבר בין עונש ולהנאה עצמית.
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 8 בינו׳ 2014
ודרך אגב...
ההתמסרות שלי היתה טוטאלית, ואף פעם לא ראיתי בזה משחק או סוג כלשהו של שעשוע.
אלא רציני ואמיתי עד הסוף.
nobady נשלט
לפני 10 שנים • 9 בינו׳ 2014
nobady נשלט • 9 בינו׳ 2014
נכון כתבת ומתחבר אני לכל מילה ומילה,
מאז ילדותי, נעוריי ואפילו היום בבגרותי התחברתי אל המין הנשי מתוך אמונה בעליותן ובעוצמתן של הבנות, הייתי מאז ועד היום חברן הטוב ביותר, תומך וידיד לעת צרה.
פעמים רבות שמעתי את המשפטים אתה הוא חברי הטוב ביותר רק אתה מבין אותי והלוואי והיית פנוי.
להיות עבד לאשה המאמינה בעליונותה ובזכותה לשלוט הייתה משאת חיי מאז ומתמיד.
מפאת גילי המתקדם ומצבי המשפחתי אינני עומד בקריטריונים אותם דורשות הנשים השולטות וחבל,
היו פעמים שהסברתי לאשה המדהימה שאיתי מה יעודי אך היא מעדיפה שהקשר בינינו יהיה כשווה בין שווים.
עם זאת עושה אני הכל כדי לשמחה ולמלא את מבוקשה בכל דרך מתאפשרת ברצון רב וביוזמתי אך חלומי להישלט על ידי אשה ברמתך לא פג וקיים בכל עוזו.
לצערי ניסיוני להתכתב עם שולטות ולו רק כדי להשכיל ולחלוק נענה בהתעלמות רועמת וכך נשאר אני עם חלומי שכנראה כבר לא יתגשם לעולם.
לו צעיר אני בשנים פנוי והטכנולוגיה העכשווית הייתה מצויה בידי אין בי ספק שהייתי מציע עצמי לך בהתמסרות מוחלטת כפי שציינת.
כפוף

זה די פשוט

כפוף • 9 בינו׳ 2014
אניגמטית כתב/ה:
שאלת "מיהו 'נשלט אמיתי' " היא המקבילה הבדס"מית ל"מיהו יהודי" icon_smile.gif במשך השנים שאני כאן, שמעתי שוב ושוב גברים* שטוענים שאינם "נשלטים אמתיים". חלקם, אמרו זאת תוך שחצנות ומבט מתנשא כלפי מי שהם הגדירו כ'אמיתיים' וחלקם, בחוסר ביטחון, בבחינת איך 'נשלט לא אמיתי' כמוני, יכול לספק 'מלכה אמיתית' כמוך. אחרי שנים של תשובות דיסקרטיות לתהיות הללו, החלטתי להעלות אותן לכתב, לטובת המתלבטים. מדובר בתשובה שלי בלבד ואתם מוזמנים להוסיף את הגרסה שלכם.
....

עבד אמתי הוא מי שיש לו (או מעונין בקשר עם) מלכה אמתית ומה זו מלכה אמתית כבר למדנו בשיעורים הקודמים. העניין נעוץ במהות הבדס"מית של הקשר וזה מה שמייחד אותם מזוגות נורמליים.
כמובן שיש ניואנסים העדפות וגבולות ולא כל אחד יתאים לכל אחת. אבל כדי שזה יהיה אמתי בעיני זה חייב להיות בדס"מי ולא בהכרח קיצוני.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 9 בינו׳ 2014
כתבת מאוד יפה ונכון וחשוב בעיניי. חשוב - כי כתבת בצורה חיובית (לרוב) ומתוך התבוננות עצמית, וזה דבר נדיר פה, לצערי. וזה משהו שאני מתחבר אליו מאוד.

לרוב הגדול אני מסכים. בעיקר לסעיף 2 ("נשלט שחש שאושרו כרוך בצורה ישירה בסיפוק צרכיי, הפיזיים, הנפשיים והרוחניים") ו3 ("נשלט שמגיע לקשר כדי להעניק, לא פחות מכדי לקחת ולא בעולם הפנטזיה- במציאות").

ודווקא לאור שני הסעיפים האלה אגיד גם את מה שלא התחברתי אליו - "התנאי הראשון " שלך -ובעיקר המשפט " יחסי שליטה הם עדיין משחק בין שני בוגרים שווים בערכם ובזכויותיהם". אני לא רואה בהם משחק כלל. אין לי גם שום שאיפה לראות אותי כשווה לה. להיפך, הרי, כפי שאמרת, אושרי באמת כרוך בצורה ישירה בסיפוק צרכיה של גבירתי, ובאתי לקשר בשביל להעניק לה, ובכך לקבל ממנה הערכה ולהרגיש טוב עם עצמי. אין צורך בסימטריה, ובשוויון. ובטח לא בהגדרת היחסים כ"משחק".

אבל חוץ מזה, שוב, יפה מאוד.
SUB ZERO​(נשלט)
SUB ZERO​(נשלט) • 9 בינו׳ 2014
אניגמטית שאפו על הכתינה
Mary Jane
לפני 10 שנים • 11 בינו׳ 2014
Mary Jane • 11 בינו׳ 2014
בכל פעם שאני קוראת אותך אני מתפלאת עד כמה הגשה שלך לדברים נטועה בחיוביות וחותרת אל עבר אהבה, הכלה, הובלה, התמסרות. הכל טוב ויפה, אבל איפה האנושיות? היכן המימד האפל?