סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נגד רצונה - סיפור פנטזיה

פולו
לפני 10 שנים • 11 בינו׳ 2014

נגד רצונה - סיפור פנטזיה

פולו • 11 בינו׳ 2014
נגד רצונה

אישה נתפסת על ידי הבוס הסדיסט שלה ונאלצת לבצע כל דבר שהוא מצווה עליה.

נמרוד אהב את השעה הזאת של היום. כל העובדים שלו עזבו והוא נשאר במשרדו. זה היה הזמן כדי לראות מה העובדות השובבות שלו עשו במשך היום. הוא תמיד אמר לעצמו שהוא עושה זאת למען בטחון משרדו, אך למעשה הוא פשוט אהב לרגל ולמצוא דברים שהעובדות שלו לא רוצות שיידע.

הוא נעל את דלת משרדו, הלך לשולחן שלו ופתח את המגירה שהסתירה את המחשב השני שלו. הוא נתן למחשב לסרוק את טביעת האצבע שלו ולאחר מכן הקליד את הסיסמה בת שתים עשרה הספרות שלו. סוף סוף הוא היה מוכן לפעולה. תחילה למצלמה הנסתרת שהוסתרה בתוך שפתון שהיה מותקן בשירותי הנשים. זה היה נראה בדיוק כמו ראש של ממטרת אש (ספרינקלר) כך שאף אחת לא שמה לב לזה.

זה היה נראה כל כך משעמם. נשים משתינות, נשים מחרבנות, אותו דבר בכל יום. למה הבנות האלה לא משחקות עם עצמן מדי פעם. ובכן, הנה משהו, יעל במחזור. כדאי לרשום את התאריך, חשב לעצמו. זה תמיד טוב לדעת מתי הן במצב רוח ירוד.

נמרוד שמר וסגר את הקובץ ואז פתח את תוכנת יירוט הדואר האלקטרוני. בעזרת תוכנה זו, עותק של כל דואר אלקטרוני שנשלח או התקבל באמצעות המחשב בחברה, נשלח אל מחשבו באופן אוטומאטי. תוך שהוא קורא, שומר או מוחק הודעות דואר אלקטרוני, הוא נעצר על אחת שתפסה את עינו.

כל ההודעה הייתה בשפה זרה, רק דבר אחד הוא זיהה, את שם השולחת - יסמין. מאיפה היא במקור? אה כן, איראן. הוא נזכר שהיא אמרה שהיא פרסייה. נמרוד עכשיו היה שמח שהוא רכש את תוכנת התרגום. הוא העתיק את הודעת הדואר האלקטרוני של יסמין אל התוכנה ולחץ על כפתור התרגום. בזמן שהוא חיכה, הוא תהה אלו הודעות פרטיות, העובדת החדשה שלו, שולחת בדואר האלקטרוני שלה על מחשבי החברה. הוא הביט במסך כדי לראות את ההודעה מתורגמת.

אחותי היקרה שירין,

אני כותבת לך את זה בעבודה. אני מקווה שהבוס המרושע שלי לא רואה את זה. הוא כל כך חטטן. הוא עוקב אחרינו כל היום. זו הסיבה שאני כותבת לך בשפת האם שלנו. גם אם הממזר המכוער רואה את זה, הוא לא יהיה מסוגל לקרוא את מה שכתוב. אני משקיעה מאמצים רבים כדי להבריח אותך לתוך המדינה הזאת. האיש שקיבל אותי ואת אישתר כאן, העלה את המחיר שלו. עכשיו הוא רוצה שישים אלף דולר רק בשבילך.

חסכתי חמישים אלף ואנחנו מנסים כל דבר שאנו יכולים, כדי להשיג את שאר הכסף, לפני שהוא יעלה את המחיר שלו שוב.

הקפידי למחוק את ההודעה לפני שמישהו אחר יראה אותה, כי את יודעת באיזו צרה המשפחה שלנו תהיה, אם האנשים הלא נכונים יגלו מה אנחנו עושים.

נתראה בקרוב

באהבה, יסמין

זה היה נהדר. זה היה בדיוק מה שנמרוד חיפש מאז שהתקין את כל ציוד הביטחון. הוא ידע שיש לו את האישה הזאת במקום שהוא צריך. היא תעשה כל מה שהוא יאמר לה ובלבד שהוא לא יפנה לרשות ההגירה. הוא שמע מה קורה בחלק מהמדינות לאנשים שברחו החוצה ממדינותיהם ונשלחו לשם חזרה.

הוא נשען לאחור ותהה איך הייתה נראית יסמין עם החצאית הכבדה כרוכה סביב מותניה, רכונה על שולחן העבודה שלו עם התחת חשוף. הוא היה בטוח שבמהרה הוא יגלה, ויגלה עוד הרבה יותר דברים.

נמרוד מעולם לא היה גבר של נשים. הוא לא היה הגון. ולאחר שנודה על ידי כל הנשים שהוא חיזר אחריהן הוא החל לשנוא את כל הנשים. לאט לאט הוא החל ליהנות לראות נשים מפוחדות ומתחננות על חייהן. תחילה הוא אסף יצאניות ושילם להן כסף נוסף כדי לתת לו להתעלל בהן. ואז היה אוזר אומץ ומתעלל בהן גם אם אהבו את זה או לא.

כשהוא גילה לראשונה שהוא נדבק בהרפס מאחת הזונות, זה הפחיד אותו. אבל כשהוא הבין שיוכל להדביק נשים אחרות, זה התחיל להלהיב אותו. הוא רצה להדביק את כל הנשים בעולם.

למחרת הוא קרא ליסמין למשרדו, "אני צריך שתעבדי שעות נוספות בסוף השבוע, תגיעי אליי למשרד בסיום המשמרת שלך ואני אראה לך מה את צריכה לעשות. כמובן, אשלם לך 150% על השעות הנוספות. "

הוא ראה את החיוך על הפנים שלה, כאשר הוא הזכיר כסף נוסף והיא הודתה לו למכביר. נמרוד חשב לעצמו שזה החיוך האחרון שהולך לעלות על פניה של הגברת הצעירה בעתיד. כשהיא נכנסה למשרדו בסיום המשמרת, נמרוד הושיט לה עותק של הדואר האלקטרוני שלה.
האימה שהשתררה בפניה, כשזיהתה את העותק המתורגם, ריגשה את נמרוד והוא חש את זה באזור החלציים.

"אני מרגיש שזו חובתי למסור את זה לרשות ההגירה."

יסמין החלה מתייפחת. היא ירדה על ברכיה והתחננה, "בבקשה מר כהן אל תעשה את זה. אם הם ישלחו אותנו חזרה, כל המשפחה שלנו תלך לכלא ובעלי יעבור עינויים וייתלה. לעולם לא נראה אחד את השנייה שוב. בבקשה, אני אעשה כל דבר..."

נמרוד סטר לה. זה הרגיש לו כל כך טוב. הוא הרגיש את זקפתו הולכת ומתקשה כשהיא צופה בו באימה. "בואי נראה אם את מוכנה לעשות כל דבר".

"כן, כל דבר. רק תגיד לי מה אתה רוצה שאעשה."

"הרימי את החצאית שלך, אני רוצה לראות."

יסמין הייתה יכולה להרגיש את פניה מאדימות, אך בצורה נחושה עשתה כפי שנאמר לה. נמרוד הביט כלא מאמין, בתחתוניה הישנים והבלויים שתוקנו כמה פעמים.

"לעולם אל תלבשי אותם שוב בבניין הזה. ועכשיו משכי אותם למטה. למעשה הורידי אותם לגמרי."

יסמין רעדה, "אבל אדוני, אף גבר לא ראה אי פעם את איברי המוצנעים, גם לא בעלי. "היא החלה לבכות וזה רק גרם לנמרוד התרגשות נוספת. הזין שלו כבר היה קשה ובכל זאת היה נראה לו שהפך לקשה יותר.

"נו טוב, אז אני אהיה הראשון אם כך. אלא אם כן את מעדיפה לתת לסוהרים האיראניים להיות הראשונים שייראו את הכוס שלך." הוא רק סיים לומר את המילה כוס ויכול היה לראות שזה הרגיש לה כמו סטירת לחי. דמעותיה זלגו במורד לחייה בזמן שהיא משכה בהכנעה את תחתוניה המרופטים במורד רגליה.

נמרוד לא האמין למראה שיערה שטיפס בזחילה עד בטנה. הוא היה צריך לראות יותר. "הורידי את הכל." הוא ציווה וצפה במבט רעב בצייתנותה. "בואי לכאן אני רוצה לראות מקרוב".

הוא יכול היה לראות את ההשפלה המוחלטת בעיניה וזה היה מעורר יותר מאשר להביט בה עירומה. הוא תפס את מלוא שיער ערוותה מעל החריץ שלה ומשך אותה אליו.ואז חייך כשראה אותה מתכווצת בכאב.

"שימי את הידיים מאחורי הראש שלך." הוא אהב את תנוחת הכניעות הזאת ושלח את ידיו כדי לתפוס את השדיים שלה. תוך כדי, שם לב שבתי השחי שלה היו מכוסים בשיער. נמרוד מעולם לא ראה אישה כזאת שעירה ואיכשהו זה הלהיב אותו אפילו יותר. הוא הסתכל לה בעיניים כשהוא שיחק בשדיה ובשיער מתחת לזרועותיה.

פניה היו אדומים ושטופים מדמעות יבשות כשהיא נתנה לו לעשות מה שהוא רוצה. ואז פתאום הוא עצר.

"זה הכל להיום יסמין. אני מצפה לראות אותך מחר כאן בשמונה בבוקר. את יכולה להתלבש עכשיו. הוא נהנה מההמראה של האישה כשהיא לבושת את החזייה והחולצה שלה, אך הרים את ידו כשהיא הגיעה לתחתוניה. "תני לי אותם. החל ממחר אני לא רוצה לראות אותך לובשת תחתונים שוב."

היא מסרה לו אותם בביישנות והוא קירב אותם לאפו. הוא תהה עד כמה אדומות יכולות להיות לחייה.

"לפני שאת הולכת אני רוצה שתראי את הדואר האלקטרוני. הוא ממוען להישלח לרשות ההגירה באופן אוטומטי כל יום, אלא אם כן אני עוצר אותו עם הסיסמה שלי. האם את מבינה שאם יקרה לי משהו, זה ישלח מעצמו באופן אוטומאטי?"

"אבל אדוני, מה יקרה אם תשכח?"

"אז התחת שלך יהיה בדרכו חזרה לאיראן. אז עדיף שלא תתני לי לשכוח. עכשיו עופי מכאן. את צריכה לנוח לקראת מחר. ועוד דבר, אני רוצה שתביאי לי את חמישים אלף הדולר שחסכת".

"כן אדוני, אבל אני לא יכולה לקבל את זה עד יום ראשון מפני שזה שמור בכספת בבנק."

"בסדר, אבל זה חייב להיות אצלי ביום ראשון או שהתחת השעיר שלך חוזר לאיראן."

למחרת הוא חיכה לה כשהיא הגיעה והדבר הראשון שהיא הייתה צריכה להראות לו זה שהיא לא לבשה תחתונים. הוא לקח אותה למשרדו, סגר ונעל את הדלת. היא זכרה שחשבה על הרגע הזה. אלו זוועות הוא יגרום לה לעשות. האמת, לא היה לה מושג אלו זוועות יעביר אותה, אבל היא תלמד.

"הורידי את הבגדים שלך. אני רוצה לראות אותך עירומה. את יודעת יסמין, אני אוהב את כל הפרווה הזאת שלך. עכשיו בואי לכאן והורידי לי את המכנסיים. עכשיו רדי על ברכייך והורידי לי את המכנסיים עד הנעליים. עכשיו אני רוצה שתחזיקי לי את הזין. קדימה, עשי זאת! אני מוכן להתערב שזה הזין הראשון שראית אי פעם. את רואה? הוא לא נושך. עכשיו רכני קדימה ונשקי אותו."

מר כהן צדק. יסמין מעולם לא ראתה איבר של גבר לפני כן ועכשיו יש לה אחד בידיה. זה הרגיש כל כך קשה אך עדיין היה רך. היא עשתה כפי שאמר, רכנה קדימה ונישקה את קצה האיבר. הפעולה ריגשה אותה והיא שכחה לרגע כמה זה היה משפיל. היא הרגישה את הנוזלים שלה דולפים החוצה באזור האינטימי שלה
וקיוותה שמר כהן לא יריח את ניחוח איברה.

נמרוד לא שם לב לריחה. פחות עניין אותו אם יסמין הייתה מרוגשת. כל מה שהוא רצה לוודא היה שפצעי ההרפס שלו יעברו, דרך שפתיה, לתוך הפה שלה. הוא דחף את הזין שלו באכזריות במורד גרונה, גורם לה לרצות להקיא. זה היה משעשע.

"את תהיי מוצצת זין טובה לאחר שאאמן אותך ואת תהיי טובה בהרבה דברים אחרים גם כן. מספיק עם זה. קומי. הסתובבי."

נמרוד כופף אותה על פני שולחן העבודה שלו והחל בבדיקה יסודית של התחת והכוס שלה. הוא אהב את העובדה שכל מה שהוא עושה לה משפיל אותה. הוא אילץ אותה לפשק את לחיי התחת שלה לצדדים בזמן שהוציא את נוזל הסיכה האנאלי שהביא מביתו. הוא מרח מנוזל הסיכה על חור התחת שלה כשהוא אומר לה מה הוא עומד לעשות. הוא הזהיר אותה שזה הולך לכאוב ושתשמור על הפה שלה סגור. הוא מיקם את הזין החשוף שלו בפתח חור ישבנה, אחז במותניה ונגח את הזין שלו עמוק בתוכה.

יסמין נשכה את שפתיה כדי שלא תצרח, גם מהכאב וגם מהמחשבה של מה שהאיש הזה עושה לה.
נמרוד תפס אותה בשיער ורכב על התחת שלה כמו סוס, תוך שהוא פורץ עמוק לתוך פי הטבעת שלה. נסיגת הזין שלו באחת ממעיה גרמה להשמעת קול "פוף". הוא אמר ליסמין לשמור על לחיי ישבנה מפושקים, מכיוון שרצה לצפות בשפיך הדולף לאיטו מחור התחת שלה. הוא התבונן בשפיך שנפלט מהתחת שלה ונוזל במורד החריץ אל תוך הכוס שלה.

נמרוד היה עייף אחרי הסתערותו על פי הטבעת של יסמין. הוא נהנה לאנוס את האישה הזאת וזה הוציא ממנו הרבה אנרגיה שכל מה שהוא רצה היה לישון.

"תחילה, נקי את הזין שלי מכל הכיוונים. לאחר מכן נקי את כל הדם הזה והחרא שלך מהשולחן שלי. וודאי שאת מנקה גם את השפיך, שנזל מחור התחת הפעור שלך על הרצפה ואת הצחנה שלך גם כן."

הוא אהב את האלימות המילולית כמעט באותה מידה שהוא אהב את הסקס. מחר, לאחר שינוח, הוא יוכל להתעלל בה עוד יותר. הוא הביט בה בזמן שהיא סיימה לעשות את דבריו. היא נראתה כל כך סקסית על ברכיה, כשהיא מנקה את הזין המטונף שלו עם מטלית רחצה. הוא היה צריך להגיד לה לנקות אותו עם הפה שלה. לאחר שניקתה אותו ואת שולחן הכתיבה שלו, הוא אמר לה שהיא יכולה להתלבש וללכת הביתה עד מחר.

"בבקשה מר כהן, האם עצרת את הדואר האלקטרוני מלהישלח?"

נמרוד צחק, "אופס כמעט שכחתי. תראי איך אני עוצר אותו עכשיו ליום אחד. אני מציע לך להגיע מוקדם מחר ורעננה לסשן שלך, כי עומד להיות לך יום ארוך. עוד דבר אחד, את רואה את הפצעים האלה על הזין שלי? הם נקראים הרפס. בזכות המציצה שלך ויחד עם הזיון בתחת שלך עכשיו גם לך יש את זה.
מחר כשאזיין את הכוס שלך, יהיו לך פצעי הרפס בכל החורים שלך. וכל מי שייגע בך ידבק גם כן לשארית חייו המזוינים והעלובים. עכשיו עופי מכאן."

הוא יכול היה לראות את כניעתה של יסמין בעיניה. נמרוד שמח בעצב שלה וחיוך אכזרי התפשט על פניו הנוקשות.

יסמין הופיעה ביום שישי עם מבט החלטי ונחוש על פניה. נמרוד ציפה לבלות את היום בעינויים ואונס. הוא היה נרגש וכבר עם זקפה.

"התפשטי ולאחר מכן הורידי לי את המכנסיים."

יסמין עשתה כפי שנצטוותה ונשכבה על גבה על השולחן.

"טוב, אני רוצה להסתכל בעיניים שלך כשאאנוס אותך. עכשיו פשקי את הרגליים שלך."

שוב, יסמין עשתה את שנצטוותה. נמרוד מיקם את הזין שלו בכניסה למקום האחרון של יסמין שעוד לא חולל על ידו.
כשהוא מביט אל תוך עיניה, הוא הבחין במבט מתריס עם שמץ של חיוך, במקום פחד.
ובכן, הוא הולך בקרוב לתקן את המבט הזה ונגח את עצמו לתוכה באבחה אחת עד הביצים שלו.

הדבר הראשון שהוא שם לב אליו, שהיא מחייכת חיוך רחב יותר עכשיו. ואז הוא הרגיש את הכאב. הוא ניסה למשוך את עצמו מתוכה אבל יסמין הניפה את רגליה וכרכה אותן סביב מותניו ולחצה חזק ככל יכולתה. עכשיו נמרוד צרח בכאב אבל לא הצליח להוציא את הזין שלו מהאישה הזאת.

הוא ניסה להכות אותה, אך היא התיישבה וכרכה את זרועותיה סביבו בחוזקה והוא לא יכול היה להשתחרר. הוא הרגיש משהו רטוב זולג במורד רגליו והצליח לסובב את ראשו כדי להסתכל. זה היה דם וזה חייב להיות הדם שלו שזלג במורד רגליו ונספג במכנסיו סביב קרסוליו. הוא הלך והתעייף והפך חלש יותר והחל להתחנן בפני יסמין לעזרה.

"חתיכת סוטה מטונף. לא מגיע לך רחמים. אני רוצה לראות אותך מת בזרועותיי."

"אבל הדואר אלקטרוני יישלח ואת ומשפחתך ..." הוא הלך ונחלש והתקשה לדבר מרוב כאב.

"אתמול בלילה העברתי לאחותי את הכסף ואמרתי לה לברוח לטורקיה ולאחר מכן שלחתי את בעלי לקנדה, לאחר שעשינו אהבת פראית פעם נוספת. היום בבוקר שמתי סכיני גילוח חלודות בתוך מבושיי רק בשבילך. וכפי שהם חתכו אותך לחתיכות, כך הן גם חתכו אותי.
כן, אנחנו נמות כאן ביחד, אבל אתה כבר הרסת את חיי אז לי לא אכפת."

יסמין החזיקה מעמד בכל הכוח שעוד נותר בה. היא חיכתה עד שעיניו יישארו ללא רוח חיים, לפני שחשה רגועה ונתנה לחייה ללכת.

סוף

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
    התגובה האהובה בשרשור
Justagirl​(נשלטת)

אני

Justagirl​(נשלטת) • 11 בינו׳ 2014
מתה על הטוויסטים החולניים שלך, פולו.
icon_smile.gif))
ice ms​(שולטת)

וואו