אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני רשאי לשאול כמה שולטות כאן תשקולנה גבר דתי?

קטסטרופה{Adonai}
לפני 10 שנים • 17 בינו׳ 2014

עזוב אותך מכל החירטוטים של המגיבים/ות.

קטסטרופה{Adonai} • 17 בינו׳ 2014
התשובה היחידה שיש היא:
תלוי כמה אתה מוכן לשלם!
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 17 בינו׳ 2014
שי עגנון בפורום? icon_eek.gif
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}

Re: תודה רבה על כל התגובות. אשתדל להשיב עליהן אחת לאחת לפי ה

SubservientJames כתב/ה:
למעט "טיולים ראשונים", אשר תזכה להיות ראשונה, ותוקפץ לראש התור, מטעמים מובנים...

לכבוד "טיולים ראשונים",

תודה רבה על המשוב החיובי, ולעולם לא הייתי חושב לקרוא לך סוטה, חלילה (במקרא המילה שמורה לבגידה בין בני זוג נשואים, מעשה שאומנם אני מתנגד לו מוסרית.)

נתתי לבי לכך שאף הערותייך האחרות בפורום היו בנושאים קרובים. ברם, אינני יודע במדויק, לאיזו "הידרדרות" כיוונת את דברייך...

האם רכילות פושה יותר בעולם הדתי? איני יודע.
כשלעצמי, אינני הולך רכיל כלל ועיקר. אני נוטה לגלות את כל האמת, ומהר מדי, אך על עצמי בלבד...
על כל פנים, כמדומני שעניין הסודיות והשמירה בארון גם הן עזות יותר בעולמם של דתיים.

לגבי זמן המשחק בשבת. זוהי נקודה חשובה.
כמדומה שאולי אכתוב (ואפרסם לראשונה פה) קיצור הלכות בדס"מ. ספר זה יהיה ראשון מסוגו (בדת כלשהי. בדוק.) וגם ספר ההלכה הראשון, אשר העיניים הראשונות לשוזפו תהיינה דווקא של לא-דתיים.

בקצרה אעיר, כי יש משחקים רבים שאפשר לשחק בהם בשבת. בוודאי כל מה שנוגע לשליטה מנטלית, כולל משחקי תפקידים. מותר לי בשבת לעסות כל חלק בגוף האשה, לרדת לה, ולהיחדר על ידה. כמו כן אין בעיה עם משחקים ידניים כלשהם, הן כואבים, והן מסוג "גירוי וסירוב" וכיוצא באלו.

שוב תודה רבה על המשוב, וסליחה על האיחור בתגובה. כמובן, מיהרתי לפרופיל שלך. ברם, את כה צעירה... ותפוסה!

תודה על היחס המועדף (:
הדרדרות הכוונה לגרום לבחור דתי לעשות דברים שנחשבים כמעין טאבו אפילו בעולם החילוני כמו נישוק רגליים או חדירה מאישה לגבר למשל

עד כמה שידוע לי בעולם הדתי כשמדברים על משהו יש לזה הרבה כוח
כמו שרכילות על בן שחזר בשאלה יכולה לגרום לזה שיעיפו אותו מהבית כדי לא לבייש את המשפחה עוד יותר.
יכול להיות שזה רק בזרמים מסויימים אבל יצא לי לשמוע כבר על סיפורים כאלו

בנוגע לשבת אומנם יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות
אבל כדי לא לחלל שבת זה גם אומר שהשולטת והנשלט יצטרכו לבלות את כל השבת ביחד
ולשולטת חילונית זה מאוד מגביל למשל עכשיו בא לה לראות טלוויזיה
אבל מכבדת את העובדה שלעבד אסור
מה גם שיום שלם כולל לילה לבלות עם מישהו זה כבר שלב יותר מתקדם במערכת היחסים

ובנוגע לצעירה אין לי מה לעשות חחח
בנוגע לתפוסה אומנם זה נגד הגבולות שלך אבל לי יש עבדים בנוסף לבת הזוג המושלמת שלי
וכמובן שהיא יודעת עליהם
זה לא סוד והיא בוחרת להישאר איתי
ואפילו יותר מזה עוד לפני שהתחלנו לצאת אמרתי לה שאני לא מונוגמית
ואם היא רוצה לצאת איתי היא צריכה לקחת את זה בחשבון
והיא בחרה לקדם את מערכת היחסים הזו ולהשלים עם זה שזה המצב (:
זאת​(שולטת)

תשובה קצת ארוכה, מורכבת ואולי מיותרת

זאת​(שולטת) • 17 בינו׳ 2014
SubservientJames היקר,
לו הגעת לתחום או לשאול את השאלה שלך, לא מזמן, לפני שנתיים ויותר, היית זוכה ליחס אחר, לתשובות אחרות, לחשיפה שונה, לאמת אחרת.
בהתחשב בעובדה שרוב ה"מלכות" היום הן מלכות שנולדו אתמול בבוקר, עם 20 שנות ותק במקצוע (והמבין יבין או שלא) לא נותר לי אלא להצטער על העובדה ששאלה שנשאלת בתמימות זוכה לחשיפה אצל אלהא ואלו וגם ההם שעומדים ליד או בערך לתחום.
אז בתור אקס בדס"מית, ששייכת לגוזלים של הדינוזאורים הרשה לי להגיב ממקום קצת שונה.
לאמונתך אין דבר וקשר לעולם הבדס"מ. יש לו קשר ישיר ליחסים שבין היא להוא או הוא להיא או היא להיא או הוא להוא כולל טרנסג'דרים ושאר חתכי אוכלוסיה. במילים פשוטות, למצוא מכסה לסיר זה לא שיק או שוק, זאת סוגיה לא פשוטה, ולרוב מאוד קשה במבחן המציאות. הרתיעה שיש לנו כבני אנוש מכל אוכלוסיה שאיננו חלק ממנה (ולצורך העניין זה יכול להיות גם מנקי רחובות ולא רק רקע דתי) מעמידה אותנו בפני מראה שלרובנו לא פשוטה, לא קלה ולרוב אנו נוטים פשוט "לעבור לצד השני של המדרכה / הרחוב". צר לי שזאת ההתנהגות האנושית הבסיסית של המאה ה-21 אבל צריך להיות בת יענה כדי לא להבחין בכך.
נוסף על כך, רוב האוכלוסייה שמגיעה לבדס"מ מגיעה מתוך ניסיון לעונת על אחד משני הצרכים: מיניות או חסכים חברתיים כאלו ואחרים. מישהו שמגיע מהמגזר הדתי נתפס כמי שלא יכול לענות על אף אחד מהשניים האלו.
אחזור לנקודת ההתחלה, ברשותך, בעולם הקודם, לאמונתך אין שום קשר. לרצונך, לעומת זאת יש השפעה מכרעת. אני משוכנעת שאם קצת "מחקר" תגלה מי פתוחה באופן רגשי (מנטלי) לצרכים הייחודיים שלך כאדם (לא כאדם מאמין). זה עלול לקחת זמן, ולכן לא נותר לי אלא לאחל לך אורך רוח וסבלנות, כי יגיע היום שהמכסה שלך, תגיע. בהצלחה, אגב
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
לפני 10 שנים • 18 בינו׳ 2014
fog כתב/ה:
יש משהו כלכך מלבב בשרשור הזה, אחרי כמה שרשורים קצת מדכאים...

פוגי אתה אוהב את השרשור הזה רק בגללי icon_razz.gif
SubservientJames

עימכן ועימכם הסליחה. יש לי הרבה לומר, ברם לצערי התעכבתי

SubservientJames • 18 בינו׳ 2014
בגין גורמים שונים:

ראשית, נסעתי מן הדרום הקרוב חיפתה לשהות עם אחי ומשפחתו, כך שביום שישי הייתי מעט עסוק.
שנית, בדרך חזרה הייתה תאונה שעיכבתני כשעה יותר מן הדרוש בימים כתיקונם.
שלישית, ישנה הלוויה של קרוב-משפחה, שאני מתעתד בה להשתתף בעוד כמחצית השעה.

רציתי רק לומר כי אחר קריאת התגובות, אני המום, מוחמא, ומלא הכרת תודה ממידת האהבה והחום המורעפת עלייי כאן. תודה רבה לכולן ולכולם!

באמת ובתמים קשה לי להבין מה בדיוק עשיתי לזכות בכך. ומסקנתי היא שהקהילה הזאת מיוחדת מאוד ואוהבת-אדם ביותר. ברי לי שיש שיסברו כי אני תמים, אך עובדה היא כי כולן וכולם התייחסו אליי יפה מאוד, בלי להכירני. ואני אסיר תודה לכן ולכם על כך.

כוונתי היא בלי נדר כי עד מחר בשעות בין הערביים, אשיב לכל אחת ואחד כאן לפי סדר התגובות, כאשר המגיבות תוקדמנה למגיבים.

שוב תודה רבה, ואני מתנצל מראש אם אני נשמע רגשני יתר על המידה. כמדומה שאני נוטה לכך, יותר מן הגבר הממוצע...
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 18 בינו׳ 2014
אני מסכימה עם טיולים.
אני יצאתי עם מתחלף, לפני כמה שנים שהוא דתי והיה לי קשה מאוד בגלל הקטע של השבת (הכשרות הייתה פחות קריטית לי כי אני צמחונית) והכשרות כי הוא למשל לא יכל לאכול אצלי בבית שום דבר ממה שהכנתי, וכשהוא ישן אצלי שישי שבת וכיבדתי אותו אז גם אני שמרתי שבת והיה לי קשה מאוד והוא באותה תקופה גר עם ההורים אז כמובן שהם לא יכלו לדעת עליי כלום ואני לא יכולתי לבקר אותו שם כי אני חילונית... בנוסף על כל האמור לעיל- כשחושבים קדימה על זוגיות רצינית שאולי גם תוביל לנישואים וילדים, זה מאוד בעייתי כשיש פערים כאלה גדולים בהשקפות העולם ובהתנהלות היומיומית.
רב בריח​(נשלט)

אל תשכח מי עשה אותך אותך כוכב !!

רב בריח​(נשלט) • 18 בינו׳ 2014
מגיע לי אחוזים מכל סשן שיצא לך .
לילימיי​(שולטת)

שבוע טוב, ג'יימס.

לילימיי​(שולטת) • 18 בינו׳ 2014

ראשית, בהצלחה לך.
אני רואה שאתה חדש כאן,
אז, לאט לאט.
זה אף פעם לא מזיק icon_wink.gif .

שנית, יש לך אפשרות לצטט
את מי שהגיב לך...
ואז להגיב ישירות אליו \ ה.
השתמש באפשרות הזו,
היא מאוד מקלה על כל הצדדים.

ולשאלתך.
אתה מציין שאתה אדם פתוח, זורם
ואפילו נחדר בשבתות וחגים.
נהדר.
אתה צריך להבין, שלאנשים חילוניים
אין קשר כל כך קרוב לאנשים דתיים...
ולכן, לפעמים, יש רתיעה מראש
בלי באמת להכיר את הניואנסים הקטנים
שכן מאפשרים לך להיות נשלט שאפשר להשתמש בו,
או להיות בזוגיות איתו.
זה עיניין של פתיחות ורצון, באמת להכיר ולהתנסות.
שוב, לשני הצדדים.

אתה מתנסח נהדר ובנעימות,
וזה פלוס גדול לטובתך.
ימים יגידו, מה יהיה.
ושוב, בהצלחה לך
icon_smile.gif