לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אני רשאי לשאול כמה שולטות כאן תשקולנה גבר דתי?

טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
לפני 10 שנים • 19 בינו׳ 2014

Re: לכשאתפנה, אני חייב מספר תגובות והתנצלות

SubservientJames כתב/ה:
אני מקווה שעד מחר אגיב לכולן ולכולם, כולל לתגובות החדשות.

חשוב מכך,
אני חייב התנצלות לכל הפחות לאשה אחת כאן. ברם לא אזכיר את שמה בפומבי, בלי רשותה. רק אציין כי כתבתי איזה פרט שהוא אולי לא נכון, ובוודאי אישי. וזזהו חטא חמור, שעליו אני מצטער ומבקש סליחה.
אני מבטיח להשתדל מאוד שלא לשוב לסוּרי, לכל הפחות בעניין זה.

יש אפשרות לערוך הודעות שפרסמת
מיתוסית​(שולטת)

Re: לכשאתפנה, אני חייב מספר תגובות והתנצלות

מיתוסית​(שולטת) • 19 בינו׳ 2014
טיולים ראשונים כתב/ה:
SubservientJames כתב/ה:
אני מקווה שעד מחר אגיב לכולן ולכולם, כולל לתגובות החדשות.

חשוב מכך,
אני חייב התנצלות לכל הפחות לאשה אחת כאן. ברם לא אזכיר את שמה בפומבי, בלי רשותה. רק אציין כי כתבתי איזה פרט שהוא אולי לא נכון, ובוודאי אישי. וזזהו חטא חמור, שעליו אני מצטער ומבקש סליחה.
אני מבטיח להשתדל מאוד שלא לשוב לסוּרי, לכל הפחות בעניין זה.

יש אפשרות לערוך הודעות שפרסמת

אפשר לערוך רק תוך פרק זמן קצר יחסית
SubservientJames

טיולים וכחולית, תודה רבה על המידע! כיצד עורכים?

SubservientJames • 19 בינו׳ 2014
והיכן אני בודק אם עדיין אני רשאי לערוך את ההודעה?
Mary Jane
Mary Jane • 19 בינו׳ 2014
SubservientJames כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
איזה חמוד.
מה תעשה אם תבקש ממך האישה לכרוע בפניה ותאמר לך, "לא יהיו לך אלוהים אחרים על פני, מיי פוסי איז יור אונלי מאסטר?"
המתח הזה אצל נשלטים דתיים תמיד סיקרן אותי, למרות היותו צפוי - ההבעה שתעלה על פניו, חיבוטים לרגע, ארשת המבוכה ומלמולים מצטערים: "לא, לא, אינני יכול...". לא ברור לי למה, אבל ממש הייתי רוצה לחזות בכך.

................
אולם, אני תוהה מעט האם צו/פקודה/דרישה מעין זו נופלת בטווח של "בטוח, שפוי ובהסכמה"? לעניות דעתי, היה זה הוגן מצד האשה, לאפשר לי שלא להתכחש לאלוהיי. ואני מצדי אסכים לספוג מכות ועונשים "על קידוש השם"...

ועתה לעניין שלשמו התכנסנו: האם הערתך כי "ממש הייתי רוצה לחזות בכך" היא הזמנה לכתוב אלייך בפרטי? או שאני נחפז יתר על המידה, וקורא הרבה יותר מדי בין השורות של ההערה? ואם אומנם כן, אני מתנצל על תעוזתי.

תודה על תשובתך המפורטת והמעניינת.
לדעתי הדרישה שהצגתי לעיל, כשלעצמה (היינו, כפי שהיא, מבלי לכפות), נופלת במרחב של "בטוח, שפוי ובהסכמה", וגם אם לא, לא נורא. ממילא אין עסקינן בציווי משמיים (;
אני מקווה שתשכיל לבחור באישה שתנהג בך באופן שיאפשר לך "שלא להתכחש" לאלוהיך, ומי יודע, אולי היא אף תשמש כמתווכת בינך לבין ההשתדלות להקפיד על תרי"ג מצוות ועוד תיעשה צדיק גדול בזכותה.
באשר לשאלתך, לא, זו אינה הזמנה, סתם הבעתי "לתומי" עניין כללי. כוונתי הייתה, בשאלתי, לספק את סקרנותי הפרוורטית (אפשר גם לומר, המיותרת : ), באשר לאופן בו תפעל בסיטואציה זו. תשובתך, בנוגע ספיגת מכות ועונשים "על קידוש השם", העלתה חיוך על פניי. עליי להודות שבתור אתאיסטית ו"שטן" קטן לעת מצוא, הייתי מתעקשת על קידוש שמי, אבל נו, לא אותי אתה מחפש...

לסיום, לטובת הציבור, תמונה אותנטית ומגרה נורא (לטעמי), בקשר להצלפות "על קידוש השם". כי החיים מעוררים יותר מכל תמונה מבוימת (:

נ.ב. אתה חמוד (;

[img][/img]
SubservientJames
שיקי כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
איזה חמוד.
מה תעשה אם תבקש ממך האישה לכרוע בפניה ותאמר לך, "לא יהיו לך אלוהים אחרים על פני, מיי פוסי איז יור אונלי מאסטר?"
המתח הזה אצל נשלטים דתיים תמיד סיקרן אותי, למרות היותו צפוי - ההבעה שתעלה על פניו, חיבוטים לרגע, ארשת המבוכה ומלמולים מצטערים: "לא, לא, אינני יכול...". לא ברור לי למה, אבל ממש הייתי רוצה לחזות בכך.

האמת היא שנראה לי שאף אחד מאיתנו החילונים הגמורים לא יוכל באמת להבין מה עובר לנשלט דתי כזה בראש.... אם כי אני חייב להגיד שלמרות שאני לא בחור דתי הצלחת לחרמן אותי לגמרי עם התיאור הזה שלך icon_smile.gif

אתה כככל הנראה צודק. הדברים נכונים כפי הנראה לכל חוג וקבוצה. ובאופן כללי יותר, להבין את נפשו של האחר הוא מן הדברים הקשים והמסובכים ביותר, לעניות דעתי. ולוואי שאזכה להבין את עצמי כדבעי.
על כל פנים, כפי שציינתי בהודעה למרי ג'יין, אף אצלי תמונה זו העלתה גירויים מיניים.
למען האמת, יש בנושא זה ממש במרשתת, הן עדויות אמיתיות ביומני-רשת, הן סיפורת בדיונית, והן סרטונים. מדובר על פי רוב בהקשר אמריקני-נוצרי, עם שכיחות גבוהה יותר כנדומני למסגרת סיפור קתולית. אשמח להפנותך, אם תרצה בכך.
SubservientJames
fog כתב/ה:
יש משהו כלכך מלבב בשרשור הזה, אחרי כמה שרשורים קצת מדכאים...

תודה רבה על המחמאה!
אם כי הבנתי מדבריה של טיולים, כי היא הסיבה לכך!
ולכן תרומתי היא לא לליבוב עצמו, אלא רק להתחלת השרשור. icon_smile.gif
SubservientJames

Re: עזוב אותך מכל החירטוטים של המגיבים/ות.

קטסטרופה כתב/ה:
התשובה היחידה שיש היא:
תלוי כמה אתה מוכן לשלם!

תודה רבה על תגובתך, אך אינני מסכים כי היו חרטוטים כלשהם בתגובות.
אינני מחפש מלכה בתשלום, לכל הפחות בשלב זה, וזאת מטעמים שונים ומגוונים.
העיקרי שבהם, הוא שאני תר אחר זוגיות. icon_smile.gif
נכל מקום, תודה על שיתופי בנסיונך.
SubservientJames
טיולים ראשונים כתב/ה:
fog כתב/ה:
יש משהו כלכך מלבב בשרשור הזה, אחרי כמה שרשורים קצת מדכאים...

פוגי אתה אוהב את השרשור הזה רק בגללי icon_razz.gif

תודה רבה על השתתפותך הפעילה בו. גם אותי היא מלבבת. icon_smile.gif
SubservientJames

Re: רוב תודות

Madame T כתב/ה:
על ההסבר המקיף והמאלף על המילה 'ריתוי' ושורשיה. מכל מלמדי השכלתי.
נראה לי, שבכל זאת אעדיף לפרגן (תרתי משמע) גם להבא.

חן חן ושבוע טוב. icon_razz.gif

חן חן גם לך, ושיהיה לך שבוע קסום גם כן!
SubservientJames

Re: תודה רבה על כל התגובות. אשתדל להשיב עליהן אחת לאחת לפי ה

טיולים ראשונים כתב/ה:
SubservientJames כתב/ה:
[quote="

טוב, אני מסכים עם מרבית הדברים שכתבת. וככל הנראה מערכת יחסים מעין זו אינה קלה. ובוודאי שאינני חפץ להקשות על חייה של אשה. ואם אעשה כן, איזה מין "נשלט" אנוכי (=אגואיסטי) אנוכי (=אני)?

אולם מה אעשה ונישואיי במשך 15 שנה לאשה דתיה ו-ונילית עלו על שרטון? היא אומנם התעללה בי קשות, והיכתה אותי לרוב, אך תמיד בזעם רב, ולעולם לא בהקשר מיני או מגרה?

כן, אני מודע לכך שהרגע חשפתי את עצמי לפני כולן וכולם, ואולי אאבד בכך סיכוי כלשהו למצוא כאן שולטת. ברם, אינני מן המתחבאים, והעובדה הנ"ל, אם ארצה בכך ואם לאו, היא חלק מן ההיסטוריה והביוגרפיה שלי.

אני כמובן לא דן אותך, חס וחלילה. ואם הפולגמיות/פוליאנדריות/פוליאמוריות נעשית ביושר ובהסכמה, מי אני שאשפוט?

ועובדת היותך צעירה היא כמובן איננה בעיה כלל ועיקר, ואף לוּ הייתה, זו בעיה זמנית בלבד, שנפתרת לה לבדה עם הזמן... היה יותר מנומס ומדויק מצדי לומר כי אני כה זקן!

ובדבר הטלביזיה בשבת, אולי אפשר לחשוב על פתרון יצירתי שהאשה צופה, בעוד אני עסוק כל-כולי בעינוג פלג גופה התחתון...?

כמובן שלכל דבר כמעט אפשר למצוא פתרון
אבל עד כמה שזכור לי השאלה הייתה מה מרתיע שולטות - זו דוגמא
בשיחה ראשונה שולטת לא חושבת כל כך רחוק
רובן מוצפות בפניות יום יום והן פוסלות כל יום כמה מחזרים
והשיטה המועדפת לדעתי היא "החזק שורד" מה שנתפס כפגם עלול לפסול על הסף

אני לא חושבת שלאף אחד יש זכות לשפוט אותך על סיפור חייך
לכל אדם יש עבר.
ואני חושבת שזה דיי מקסים שאתה משתף ככה את כולנו.
אני מקווה שהחוויות שלך חיזקו אותך ועזרו לך להבין דברים,
ככה אני אוהבת להתיחס לכל חוויה שלילית או חיובית.

אני לא ממהרת לפתור את בעיית הגיל שלי (:

תודה רבה על התשובה המושקעת.
אני בהחלט מבין נשים בכלל, ושולטות בפרט, שאין להן עניין בבחור דתי כבן-זוג. אני מניח שאף אם אמצא חן בעיני אשה זו אחרת, יש חשש-מה כי אמצא את עצמי מונח בעמדת הידיד מהר מאוד.

נישואיי לא היו קלים, ואף לא פירוקם והגירושין שבאו בעקבותיהם. לפרקים, אני עדיין מלקק פצעי נפש. אך כמדומני שחוויותיי חזקוני וגדלתי מכך רבות. תודה רבה על ההבנה והרגישות!

גילך נפלא. תהני הימנו icon_smile.gif.