שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם היותי נשלט במחשבה קשורה להיותי בעל מוכה בפועל?

SubservientJames
לפני 10 שנים • 21 בינו׳ 2014

האם היותי נשלט במחשבה קשורה להיותי בעל מוכה בפועל?

SubservientJames • 21 בינו׳ 2014
או שהחיבור בין כניעותי להלכה לסבלי למעשה מקרי לחלוטין?
האם קשר בין בדס"מ להתעללות נובעת ממקריות? בוודאי עלה נושא זה לדיון פעמים רבות לפניי.

אולי האשם תלוי בי? האם שידרתי כניעות ורפיסות שעודדו את ההפרעה של גרושתי להתפתח? האם אישה ונילית, גבולית ונרקסיסטית, השומעת על בדס"מ, צפויה להגיב כפי שהגיבה גרושתי?

אמרתי לה פעמים רבות, בשקט ובנועם, אחר שוך הסערה: לא כך. לא באלימות מתוך זעם. לא בלי קביעת הסכמים וגבולות קודם. אך היא סירבה. חששה מתוויות ותיוגים. מלבוש שונה, מאביזרים, שמישהו יגלה שיש כאן משהו שונה. בכלל לא אהבה שונות מסוג כלשהו. הכי חשוב להתאים חברתית. קיבלתי זאת. כיבדתי זאת. אך מדוע ההשפלות הלא-מגרות? מדוע המכות הלא-נשלטות? על מה ולמה? מאות פעמים להיות מסולק מן הבית. הבית שהוריי קנו.

ומה עם ניצול הכספי? האין גם זה חלק ממשחקי הבדס"מ?
הוריי ואני השקענו קרוב לעשרה מיליון ש"ח בנישואין כדי לשמר אותה רגועה. מצדה לא הגיעה פרוטה. לא לחתונה. לא לבית. לא לריהוט. לא לכלכלת הבית. לא לרכבים. לא-כלום. ולבסוף, דבר לא הועיל! היא לא נותרה רגועה.

כשהתגרשנו, אני ביקשתי מחצית מרכושנו. היא דרשה לקבל הכל! אומנם לבסוף הדבר כפי הנראה הזיק לה, כי בית המשפט לא ראה חמדנות זו בעין יפה.

האם העובדה שקמתי והלכתי ואמרתי לא עוד: לא עוד להשפלות, למכות, לסבל ולניצול, מלמדת שאינני באמת "עבד אמיתי"? שאיני רוצה להיות "נשלט"?

אנא אלפוני בינה מנסיונכן ומנסיונכם הרב. וסליחה מראש על האריכות.
פאני היל​(לא בעסק)

חולשה וחוזק

פאני היל​(לא בעסק) • 21 בינו׳ 2014
בבית היית חלש נפשית ואשתך ניצלה את זה, עד שעבדת על עצמך ואמרת- עד כאן.

אני מאמינה שנשלט צריך להיות חזק נפשית, לדעת מה גורם לו הנאה, למה הוא נמשך ולא להתפשר, למצוא את השולטת שתתאים לו והוא יתאים לה- ועד שזה יקרה - להתנסות עם כל מיני שולטות כדי להבין מה מושך אותך ומה אתה אוהב, וכדי להבין מה הגבולות שלך.

בהצלחה
פאני
Gia X

קראתי מקצת מדבריך וחשבתי על שאלתך והנה מה שנראה לי:

Gia X • 21 בינו׳ 2014
אם לבחון במבט בדסמי את מה שתיארת כחייך הזוגיים, הם יצטיירו כפנטזיה מושלמת של חיי סבל והשפלה בכל היבט אפשרי וקיים. כלומר, אני מניחה (רק מניחה, מתוך קריאת הפנטזיות של נשלטים רבים ושונים) שבדיוק לזה מתכוונים, כשמדברים על אוטופיה בדסמית של 24/7. אלא שבפועל, קשה לי להאמין שקיים אדם שירצה לחוות אורח חיים שכזה. אין כאן מילת בטחון ואין כאן אפטר קייר ואין רגעי מנוחה.
כלומר, שמדובר כאן במצב קיצוני.
לדעתי, לא רבים יגלו נכונות להפוך את הסיוט המדומה לשגרה במציאות לאורך זמן.
ליתר דיוק - בטוח שהם קיימים, אלא שככל הנראה, אינך שיך לקבוצה מצומצמת זו.
ומכאן שלבחון את מידת "השייכות" שלך לעולם הבדסמ על רקע הסתייגותך מאלימות קיצונית נשמע כמו הסתייגות מאכילת גלידה על רקע סלידה משהייה ממושכת במקפיא תעשייתי.
וכן, הסיפור שלך נגע לליבי והוא כואב.
תצליח ותהנה
SubservientJames

Re: קראתי מקצת מדבריך וחשבתי על שאלתך והנה מה שנראה לי:

Gia X כתב/ה:
אם לבחון במבט בדסמי את מה שתיארת כחייך הזוגיים, הם יצטיירו כפנטזיה מושלמת של חיי סבל והשפלה בכל היבט אפשרי וקיים. כלומר, אני מניחה (רק מניחה, מתוך קריאת הפנטזיות של נשלטים רבים ושונים) שבדיוק לזה מתכוונים, כשמדברים על אוטופיה בדסמית של 24/7. אלא שבפועל, קשה לי להאמין שקיים אדם שירצה לחוות אורח חיים שכזה. אין כאן מילת בטחון ואין כאן אפטר קייר ואין רגעי מנוחה.
ומכאן שלבחון את מידת "השייכות" שלך לעולם הבדסמ על רקע הסתייגותך מאלימות קיצונית נשמע כמו הסתייגות מאכילת גלידה על רקע סלידה משהייה ממושכת במקפיא תעשייתי.
תצליח ותהנה

(תודה לכל המשיבות והמשיבים! התועלת כאן בל תשוער! לא פתחתי את סגור לבי באופן כזה, מעולם. אשתדל להשיב כיאות לכולן ולכולם, הן כאן והן בבלוג, לכשאתפנה.)

רציתי רק להעיר, כי ניסיתי גם ניסיתי להיות "העבד המושלם". היית נשוי ט"ו שנים. עמלתי ללמוד לשרת, להכיל, לקבל, לציית, ולהפוך את הזוועה למעשה - להיזיון (פנטזיה) בראשי. הייתי משחזר את האירועים האלימים בראשי, לבדי, ומנסה "למנן" אותם (to sexualize them). ללא הצלחה יתרה.

למעשה רק נשברתי באתו יום (לילה, למעשה), כאשר היא סיכנה הפעם לא רק את חיי, אלא גם את חיי ארבעת ילדינו, בנסיעה מטורפת של ממש, במהירות עצומה, בזעם מתפוצץ, וללא סיבה מוצדקת.
באותו לילה, אימה גדולה אחזתני. לא רק בשבילי, אלא גם עבור ילדיי. הבאתי את כל הילדים לישון עמי בסוכה. היא ישנה בבית. ביום למחרת, ביררתי עם פסיכיאטרית מומחית לגבי הסכנה הפיזית לילדיי, בהמשך. היא הבטיחה לי שאין כזו. באותו יום עזבתי את הבית לבלי שוב.

אשתדל להשיב על הכל, גם לך וגם לאחרות ולאחרים, במועד מאוחר יותר.
שוב תודה רבה! כמדומה שאולי מצאתי את העידית שבטיפולים הפסיכותרפיים icon_smile.gif
המלט

Re: האם היותי נשלט במחשבה קשורה להיותי בעל מוכה בפועל?

המלט • 21 בינו׳ 2014
SubservientJames כתב/ה:

האם העובדה שקמתי והלכתי ואמרתי לא עוד: לא עוד להשפלות, למכות, לסבל ולניצול, מלמדת שאינני באמת "עבד אמיתי"? שאיני רוצה להיות "נשלט"?

יסוד היסודות ועיקר העיקרים טמונים בהגדרה שאתה עצמך נותן למושג ״עבד אמיתי.״ לעניות דעתי המרודה, פרט לשיתוף השם, אין בין ׳עבד׳ במובנו השגור בפי הבריות ובין מימושו כאן, בעולם פנטזיות הבדסמ, ולא כלום. לפיכך, השפלות, מכות, סבל וניצול - במידה שאלה הינם חד-צדדיים, אינם שייכים ואינם ממין העניין בו אתה מבקש להתנסות. ומה שעברת - צר לי על כך, ואני שמח שיצאת משם.
SubservientJames

Re: חולשה וחוזק

פאני היל כתב/ה:
בבית היית חלש נפשית ואשתך ניצלה את זה, עד שעבדת על עצמך ואמרת- עד כאן.

אני מאמינה שנשלט צריך להיות חזק נפשית, לדעת מה גורם לו הנאה, למה הוא נמשך ולא להתפשר, למצוא את השולטת שתתאים לו והוא יתאים לה- ועד שזה יקרה - להתנסות עם כל מיני שולטות כדי להבין מה מושך אותך ומה אתה אוהב, וכדי להבין מה הגבולות שלך.

בהצלחה
פאני

אני נוטה להסכים עם כל מה שכתבת. תודה רבה לך.
SubservientJames

Re: קראתי מקצת מדבריך וחשבתי על שאלתך והנה מה שנראה לי:

Gia X כתב/ה:
תצליח ותהנה

מדהים כמה דייקת בפרטים! אין מילת ביטחון. פחד של ממש. כל הזמן. מתי מילה רגילה לחלוטין תגרום לה להתפרץ בטירוף (למשל "אני חושב" - "אף פעם אל תחשוב"). ולא - אין aftercare. רק התרפסות ארוכה מאוד שלי, ואז אני דואג לה. אלא שבכך נתתי לה פרסים על ההתעללות...
היא שנאה את משפחתי שינאה יוקדת. אמה גרה אצלנו שנתיים. הייתי מביא לשתיהן ארוחת בוקר וקפה למיטה. כאשר אני כותב זאת, אני חש כמה זה לא ייאמן.
אך את משפחתי היא שנאה שינאה יוקדת. בכל אירוע של המשפחה שלי, ידעתי שאסבול הרבה מאוד. לפני, תוך כדי, ואחרי. חלק מהמכות הקשות שספגתי, ואף לפני הילדים (שהיה נדיר ביותר) קרה בזמן אירוע משפחתי שלי. למשל, בחדר שלנו, בשבת שבע הברכות של אחייניתי.
אני יודע שכל זה נשמע חלום רטוב, ועוד אני טוען שאני נשלט...
אך זה תמיד היה בזעם רב. אין חיוכים. אין משחק. אין אהבה! בעתות הללו הייתה מצדה רק שנאה יוקדת של ממש. לצערי היה זה סיוט ולא חלום רטוב.

כשהיא הייתה מתפרצת עליי ובדבריה צעקה רבות נגד משפחתי, הייתי אחר כך מחפש ב-Litererotica או ב-BDSM Library, סיפורי שליטה של אשה בבעלה ובמשפחתו. אין הרבה כאלה. אני מכיר אותם בעל-פה כמעט. כאמור, ניסיתי "למנן" את הזוועות שאני חווה.

אך בסוף קמתי ועשיתי מעשה. אני גא בו, ואינני מצטער עליו. אף שאני קרוב מאוד לילדיי, ואוהבם מאוד מאוד.
אני עדיין חפץ להעריץ ולסגוד לאשה. אולם רק לכזו שמגיע לה. כזו אשר באמת ובתמים אוהבת אותי. טובת-לב.

תודה רבה על כל האכפתיות והאמפתיה!
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 בינו׳ 2014
במשפט אחד- אין קשר בין התעללות לבדסמ.
ההבדל העיקרי ביניהם הוא הסכמה, נראה שאצלכם לא הייתה הסכמה מצידך, ולכן זה לא מעיד דבר וחצי דבר על היותך עבד זה או אחר.
בדיוק כמו שההבדל בין מין לאונס- זה חוסר הסכמה וזה לא מעיד דבר על הנאנסת (למשל שלא אוהבת סקס).
וכמו אונס- יש כאלה שבאים לבדסמ דווקא ממקום של לנסות להתמודד ולפתור את המצבים המתעללים שעברו בסביבה בטוחה יותר.
SubservientJames
כחולית כתב/ה:
במשפט אחד- אין קשר בין התעללות לבדסמ.
ההבדל העיקרי ביניהם הוא הסכמה, נראה שאצלכם לא הייתה הסכמה מצידך, ולכן זה לא מעיד דבר וחצי דבר על היותך עבד זה או אחר.
בדיוק כמו שההבדל בין מין לאונס- זה חוסר הסכמה וזה לא מעיד דבר על הנאנסת (למשל שלא אוהבת סקס).
וכמו אונס- יש כאלה שבאים לבדסמ דווקא ממקום של לנסות להתמודד ולפתור את המצבים המתעללים שעברו בסביבה בטוחה יותר.

תודה רבה, כחולית.
מידיעותייך הרבות ומנסיונך העשיר בתחום, האם את יודעת אם אומנם מצליחות הנאנסות הללו להתמודד ולפתור זאת באמצעות הבדס"מ? ומה שכיחות הצלחה זו?
SubservientJames

Re: האם היותי נשלט במחשבה קשורה להיותי בעל מוכה בפועל?

המלט כתב/ה:
SubservientJames כתב/ה:

יסוד היסודות ועיקר העיקרים טמונים בהגדרה שאתה עצמך נותן למושג ״עבד אמיתי.״ לעניות דעתי המרודה, פרט לשיתוף השם, אין בין ׳עבד׳ במובנו השגור בפי הבריות ובין מימושו כאן, בעולם פנטזיות הבדסמ, ולא כלום. לפיכך, השפלות, מכות, סבל וניצול - במידה שאלה הינם חד-צדדיים, אינם שייכים ואינם ממין העניין בו אתה מבקש להתנסות. ומה שעברת - צר לי על כך, ואני שמח שיצאת משם.

תודה רבה, המלט. כמדומני שיש בך מן המימד האגדתי באתר זה. כך שדעתך חשובה לי מאוד, ומשמעותית ביותר.